FC Baník Ostrava U21 - Bystřice pod Hostýnem
Přidal Ondra, 22.10.2007 20:33:25
Naše juniorka si připsala v nedělním mrazivém dopoledni další vítězství

Podrobné novinky
V prvním poločase lze vidět vidět ofenzivní fotbal s kupou šancí na obou stranách jen jejich proměňovaní nemělo patřičný gólový efekt . Na koncí první půla přichazí první brankový moment a to když jeden z našich hráců je faulován v pokutovém uzemí a nařízenou penaltu z přehledem proměňuje Adam Varadi ...
V druhém poločase si Baník získává uzemní převahu ale občas hosté nebezpečné zazlobí . Další gólová radost přichazí v šedesaté minutě kdy po centru z levé strany skóruje Husárik do odkryté svatyně a minutu poté opět Adam Varadi zvyšuje na 3 : 0 a to když si mazácky obchazí gólmana a v poklidu uklizí míč do opuštěné brány . V závěru hosté korygují skóre a kazí tak našemu skvěle chytajicímu gólmanovi čisté konto ...

Branky : 38 a 61 Varadi , 60 Husárik .