Zlín - Baník 0:2 "Tak se hraje za modrobílý dres"
Přidal kacer, 09.04.2018 10:54:28

Po dvou úspěšných zápasech čekal Baník výjezd pro Chachary do oblíbené destinace - Zlína. Týmy si před pár koly "vyměnily" trenéry a ten zlínský se přes média celkem nepěkně otíral o Baník, což naše hráče nahecovalo ještě k větší bojovnosti. Smutné, že trenér, který s Baníkem postoupil do první ligy, při konkurenci Třince, Pardubic nebo Vlašimi až v posledním kole, ze sebe dělá stále ukřivděného. Na našich hráčích byla vidět vellká bojovnost a nasazení už od prvních minut. Takhle se hraje za Baník, takhle se hraje o dresy.


Podrobné novinky

Po dvou úspěšných zápasech čekal Baník výjezd pro Chachary do oblíbené destinace - Zlína. Týmy si před pár koly "vyměnily" trenéry a ten zlínský se přes média celkem nepěkně otíral o Baník, což naše hráče nahecovalo ještě k větší bojovnosti. Smutné, že trenér, který s Baníkem postoupil do první ligy, při konkurenci Třince, Pardubic nebo Vlašimi až v posledním kole, ze sebe dělá stále ukřivděného. Na našich hráčích byla vidět vellká bojovnost a nasazení už od prvních minut. Takhle se hraje za Baník, takhle se hraje o dresy.

 

gol

 

 

Baník se dostal do vedení už v 5.minutě, kdy odkrytou bránu trefil Jirásek. Do poločasu již více ze hry měl Zlín, ale do vážnější šance se nedostal. Ve druhé půli Baník útočil na bránu, za kterou sídlil modrobílý kotel Chacharů, což jakoby hráče motivovalo ještě více. Petrželův Zlín byl při hře Baníku úplně marný :-). Velkou šanci sice spálil Baroš, ale na konci utekl Granečný a po sólu skoro od naší šestnáctky, připsal definitivně tři body na stranu Baníku. Hodně důležité vítězství!

 

 

V sektoru hostů bylo 1345 Chacharů (v tom 16 GKS - díky za podporu). Pár desítek našich fanoušků bylo také již tradičně mezi domácími (nerozumím tomu, ale je to vaše škoda). Při začátku zápasu se prezentujeme modrobílou kartoniádou a nápisem FANOUŠCI NEÚSPĚCHU, který visel před sektorem. Vše doplňují modré a bílé dýmovnice. Vypadalo to dobře a na prezentaci v hostujícím sektoru, to bylo určitě povedené. Vyvěšujeme vlajky Chuligani z Bazalů, Konfliktní tým a také pár menších zástav.

 

pyro

 

 

flaga

 

Po skončení zápasu nemá policie pochopení pro bezproblémový odchod Chacharů a začínají do davu házet rozbušky. Začíná menší válka, kdy někteří z našich řad, při snaze atakovat PČR kameny, trefují vlastní lidi a způsobují jim nepěkná zranění. Příště trošku přemýšlet nebo lépe mířit. Vlakoví a autoví fans můžou jít v poklidu domů, bohužel 5 autobusů našich největších fanklubů je nejprve více než hodinu drženo, ne že by nám to nějak vadilo, celkem se bavíme a popíjíme pivko co prodává jeden z řidičů, poté černé složky mění styl a natlačují všechny do autobusů. Autobusy odjíždí, ale vracejí se pro své zadržené a tak kompletní mířeme domů. Ve Zlíně zůstavá jedna starší skupinka radikálních Chacharů, kterou v přesile překvapí domácí, ale je jím ukázano, že s Chachary není radno si zahrávat :-)

 

riot

 

 

Po zápase se vybíralo do čapky a vybralo se celkem 24 150 Kč. V tom 16,02 €, 37.5 zl, 1 frank, 2 hřivny, nějaké stravenky a dvě kapří šupiny pro štěstí a bohatství - snad vegetariáni odpustí :-). Děkujeme všem, co přispěli, peníze budou použity na výrobu dalších choreografií.

 

Na zápas s Bohemkou pořádají fankluby a skupiny fanoušků Baníku společný pochod z vítkovického nádraží. Budeme rádi, když se k nám přidáte. My jsme Baník! Mobilizujme se a dotlačme Baník k dalšímu vítězství. Info zde.

 

Foto v naší galerii a zde