Výjezd do Brna!!!
Přidal skslezska, 25.04.2013 13:32:37

V tradiční baníkovský výjezdový termín v pondělí 29.04.2013 v 18 h hraje FCB v Brně další důležitý záchranářský mač se sousedem v tabulce!!! Kašleme na termín zápasu a jazda podpořit hráče a ukázat radnici, že za FCB stojíme!!! Podpora FCB a velké návštěvy platí i pro další zápasy. Následující domácí zápas – sobota  04.05.2013 v 17h, kdy hraje FCB s Příbramí!!!


Podrobné novinky

V tradiční baníkovský výjezdový termín v pondělí 29.04.2013 v 18 h hraje FCB v Brně další důležitý záchranářský mač se sousedem v tabulce!!! Kašleme na termín zápasu a jazda podpořit hráče a ukázat radnici, že za FCB stojíme!!! Podpora FCB a velké návštěvy platí i pro další zápasy. Následující domácí zápas – sobota  04.05.2013 v 17h, kdy hraje FCB s Příbramí!!!

 

SMĚR BRNO
Bohumín 13:35 (6 vozů FCB na konci vlaku)
Ostrava hl. n. 13:44
Ostrava-Svinov 13:53
Hranice n/M 14:19
Přerov 14:39
Kojetín 14:55
Vyškov na Moravě 15:18
Brno-Slatina 15:59 (přestup na MHD PČR)
Přípoj z: Orlová AN 13:05 do Bohumína; Vsetín 13:22 a ValMez 13:43 do Hranic; Třinec 12:26 Těšín 12:38 a Karviná 12:58 do Bohumína; Opava 13:13 do Svinova; Těšín 12:43 Havířov 13:05 a O-Kunčice 13:19 do Svinova; FM-Lipina 12:27 na Hlavák.

 

SPOJENÍ STUDÉNKA - SUCHDOL
Bohumín 14:30
Ostrava hl. n. 14:38
Ostrava-Svinov 14:47
Studénka 14:58
Suchdol n/O 15:06

Hranice n/M 15:19
Přerov 15:39
Kojetín 15:55
Vyškov na Moravě 16:18
Brno hl.n. 16:59
Přípoj z: Orlová AN 13:55 do Bohumína; Vsetín 14:06 a ValMez 14:43 do Hranic; Třinec 13:26 Těšín 13:38 a Karviná 13:58 do Bohumína; Opava 13:46 do Svinova; Těšín 13:43 Havířov 14:05 a O-Kunčice 14:19 do Svinova; FM-Lipina 13:57 na Hlavák; Kopřivnice 14:22 a Bílovec 14:35 do Studénky; N. Jičín 14:28 Fulnek 14:30 a Odry 14:29 do Suchdolu.


SMĚR OSTRAVA
Brno-Slatina 21:10
(na konci 6 vozů FCB)
Vyškov na Moravě 21:38
Kojetín 22:07
Přerov 22:23
Hranice n/M 22:43
Suchdol n/O 22:57
Studénka 23:06
O-Svinov 23:16
Ostrava hl.n. 23:25
Bohumín 23:33
Přípoj do: Havířov 0:15 ze Svinova; Opava 0:13 ze Svinova; FM-Lipina 0:17 z Hlaváku nebo ze Svinova s přestupem v O-Kunčicích; Odry Vítkov Budišov 23:41 ze Suchdolu; New Jičín 23:40 ze Suchdolu; Karviná Těšín Třinec 2:43 z Bohumína; Orlová 0:06 z Hlaváku.