Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 Baník zápas
Plzeň - Baník 3:0 "Terárium hosté"
L · · Tisknout
Třetí výjezd Baníku do Plzně v tomto roce po třech domácích zápasech a repre pauze lákal spoustu Chacharů. To vedlo k tomu, že v Ostravě se vyprodalo všech 300 lístků, které zde Plzeň vyslala. V den odjezdu byly všechny čtyři vagóny už od začátku narvané a plné zábavy. Do města piva dorážíme tak akorát a všichni spěchají směr stadion. Luxusu se dostává Chacharům z F-M, kteří na 20. výročí svého fanklubu vyrazili autobusem a dojeli skoro až na sektor. Už po cestě někteří nafukují své zvířecí kamarády, které si měl každý vzít jako reakci na to, co udělali plzeňští bezpečáci se sektorem hostí a sice to, že plexiskla ještě zvýšili a vzniklo takové lidské terárium.

 

plz1

 

Náš sektor se pomalu zaplňoval a nakonec nás do Plzně vyrazil pěkný počet sedmi stovek Chacharů. Ovšem na to, o jaký pěkný počet se jednalo, tak fandění nebylo na takové úrovni jako jsme při tomto počtu úplně zvyklí. Výkon Baníku nestál ani za půl slova, což rozhodně nepomáhalo už tak našemu vlažnému výkonu na tribunách. V teráriu se objevily vlajky "COSA NOSTRA", "PORUBA", "POZDRAV DO VĚZENÍ", "ORLICE", "KARVINÁ", "ORLOVÁ", "FRÝDEK – MÍSTEK", "HAVÍŘOV", "NOVOJIČÍNSKO", "ŠUMPERK", "SV. VÁCLAV" a "CHEB BOYS".

 

Na druhý poločas vystřídal hlavní zástavu transparent "TERÁRIUM HOSTÉ" ve stylu našich vlajek "VLAJKONOŠI DOMÁCÍ / HOSTÉ". V tu chvíli mohla započít zábava se všemi zvířecími kamarády, které si skoro každý dovezl s sebou. Potom, co všechny začala zvířata nudit, se ta větší napíchala na bodce, které zdobí vysoké plexi a posloužila jako krásná ozdoba po zbytek utkání. Na sektoru se objevila i nafukovací panna v symbolech Opavy a s hovnem na tváři. Mezitím se domácí prezentují pěknou malůvkou zakuklence (velmi nám připomínala malůvku Slavie z našeho jarního výjezdu do Edenu) a posléze odpalují race. Hráči by si za svůj výkon taky zasloužili nabodnout na bodce, protože druhou půli hráli absolutně odevzdaně a prohráváme 3:0.

 

plz2

 

Fandění nebylo ani ve druhé půli na nijak závratné úrovni, zřejmě je to tím, že v poslední době hrajeme vysoko v tabulce a jezdíme se spíše dívat na fotbal než fandit, což se odráží na tom, jak ve výsledku zníme. Protože v počtech jako 700 apod. bychom měli být schopni roztřást celý stadion. Domů se vracíme brzy nad ránem.

 

sepsal: Diego


-------------------------------------------------------

 

P.S: Chachaři, kteří četli již nový Bazal asi zaznamenali, že v sekci "Rozhovor" chybí část jedné odpovědi, která se nám nedopatřením schovala za fotku. Tímto se zpovídanému Očovi velmi omlouváme a zde Vám přinášíme kompletně zodpovězenou otázku. Těm z Vás, kteří už rozhovor četli, bude asi nynější celý text dávat větší smysl :-). A pro ty kteří ještě Bazal nemají nebo se rozhodují, zda-li si ho vůbec koupit... Můžete následující řádky brát jako ochutnávku toho, co Vás vše v novém čísle čeká.


Od výjezdů už asi nebylo daleko k silnějším emocím, pamatuješ si, kdy jsi se prvně zapojil do nějaké fotbalové šarvátky? 
První konkrétní šarvátku si vůbec nevybavuju. Možná to byl zápas na Slávii na jaře 94. Fotbalovou šarvátkou se to ale moc nazvat nedá, tam to byla jednostranná záležitost. Do našeho sektoru tam naklusali sparťani, ale co jsem pak slyšel, odpor z naší strany nebyl až na pár jedinců prakticky žádný. Já byl zrovna v tu dobu ještě s jedním týpkem a jednou holkou za hlavní tribunou pro cigára. Tam jsme narazili na dva mladé skiny (maximálně v mém věku) v družném rozhovoru s osádkou vedle stojícího policejního auta. Došlo na krátkou slovní výměnu názorů, načež do mě jeden z těch dvou vyskočil a když se k němu vzápětí přidal i ten druhý, bylo mi jasné, že se můj kolega okamžitě vypařil. Když strážci zákona viděli, že jsou ti dva zaskočeni mým aktivním odporem a už proti sobě jen stojíme, jeden vylezl z auta a vyhodil mě od tama. Hlavní část naší nezvané návštěvy jsem pak potkal nahoře na schodech už v našem sektoru. Vůbec jsem si jich nevšiml, nenapadlo mě že by to mohli být oni a vesele jsem si to kráčel do schodů přímo k nim. V džísce a s delšími vlasy jsem neunikl pozornosti holohlavého hloučku, kde byli všichni snad o hlavu větší než já. Po zhruba dvouvteřinovém souboji jsem skončil na zemi a kluci na mě hned začali testovat svý těžký boty, až nahoru zavázaný. Další den, když se mi masáž pěkně rozležela, jsem si musel vzít v práci volno, protože jsem se nebyl schopen dopravit ani do práce, ani k lékaři. Nakonec mi ještě přidal od cesty policajt, který tam celou dobu stál s nimi a přišel mě „vysvobodit“. Celé to pak pro nás skončilo obrovskou ostudou. Sparťani se nad námi začali znovu srocovat a my se stahovali dolů k plotu. Během chvilky jsem se otočil a někteří od nás už byli za plotem a plno dalších na něm, takže jsme je nakonec následovali všichni. Neviděl jsem tam padnout jedinou ránu, sparťani většinou jen stáli a smáli se nám do ksichtu. Nebo spíše do zad. Kolem hřiště jsme byli odvedeni nejprve naproti do sektoru domácích(ano, do kotle Slávie) a nakonec ještě během zápasu do autobusu a pryč. Baník tehdy nebyl zrovna v nejlepší chuligánské kondici, to se ale naštěstí mělo relativně brzy změnit.

 

 


Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. 1.FK Příbram
1.FK Příbram

13.03.2021, 16:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 22 63:15 58
2. AC Sparta Praha 20 43:24 44
3. 1. FC Slovácko 21 41:21 40
4. FC Slovan Liberec 22 34:19 39
5. FK Jablonec 21 36:25 39
6. FC Viktoria Plzeň 22 39:26 37
7. FK Pardubice 21 21:28 31
8. SK Sigma Olomouc 22 29:25 30
9. FC Baník Ostrava 22 27:23 30
10. Č. Budějovice 22 26:28 30
11. FC FASTAV Zlín 22 21:29 26
12. MFK Karviná 22 25:34 26
13. Bohemians Praha 22 23:27 25
14. FK Teplice 22 23:43 22
15. FK Ml. Boleslav 22 27:37 19
16. Zbrojovka Brno 22 17:36 15
17. 1. FK Příbram 21 16:42 12
18. Slezský FC Opava 22 14:43 12
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: mattbrown
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,795
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2021 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist