YOUTUBE CHACHAŘI

Baník zápas
Plzeň - Baník 1:1 "Sezóna nekončí"
L · · Tisknout

Na poslední výjezd sezóny vyslala nadstavba fanoušky Baníku do Plzně. Pro některé fanatiky se jednalo už o třetí návštěvu města piva v jedné sezóně. Vlak vyrážel v brzké nedělní ráno a na nádraží to nevypadalo na počet, který by měl atakovat na vyprodání sektoru hostí plzeňského stadionu. Nakonec se do Plzně vypravilo 235 Chacharů, z toho nás přijelo podpořit 13 kolegů z GieKSy. Sektor zdobily vlajky 1922, ULTRAS, VLAJKONOŠI DOMÁCÍ, CHACHAŘI, SVATÝ VÁCLAV, PDV A ULTRAS GieKSa.

V prvním poločase byli jak na tribunách, tak na hřišti domácí aktivnější. Hned na začátku se Plzeňští prezentují sektorovkou v jejich kotli. Náš support byl během první půle slabý, stejně na tom byli s výkonem hráči na hřišti, kteří inkasovali gól hned v 5. minutě. Po 45-ti minutách byl tedy stav 0:1 a byl to už 11. poločas bez vstřeleného gólu Baníku.

trans

Do druhé poloviny zápasu nabíhá aktivnější Baník a podepisuje se to i na dopingu, který se oproti začátku zlepšil, ale pořád se nejednalo o žádný zázrak. Naše jediná optická prezentace na výjezdu byl transparent, který vyjádřil názor téměř všech na nadstavbu „EXPERIMENT NADSTAVBA SE „POVEDL“ … MALÉ NÁVŠTĚVY, ZNUDĚNÉ ŠLÁGRY!“. Domácí nám za tento názor zatleskali. Během držení nápisu mezitím Baník srovnává skóre zápasu na 1:1. Na konci zápasu se ještě domácí prezentují malou pyroshow. Utkání tedy končí za smírného stavu.

Tento výsledek znamená, že Baník končí na pátém místě a čeká nás ještě jeden zápas ve vyhnanství proti Mladé Boleslavi o Evropskou ligu. Po zápase se jednotný výjezd rozděluje na dvě skupiny, jedna skupina, která vstává ráno do práce a nebo jsou jen líní, jede Pendolinem do Ostravy a druhá skupina zůstává věrná hlavnímu spoji a návratu až okolo půl třetí ráno.

dekovacka

Sice je tahle sezóna nekonečná, ale pojďme ještě jednou zaplnit vítkovický stadion a dohnat Baník po dlouhých devíti letech do pohárové Evropy!

sepsal: Diego