Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 Baník info
Názor jednoho chuligána…
rosfcb · · Tisknout
Vydal jsem se kvůli časové tísni po dlouhé době na fotbal, na domácí utkání mezi Baníkem a Spartou. V Ostravě je toto utkání tradičně provázeno velikou návštěvností diváků a fanoušků, je to dáno tradiční nenávisti mezi těmito kluby a proto jsem předpokládal nadprůměrný fotbal s nadprůměrnou atmosférou. Avšak tvrdě jsem narazil. Z krásného odpoledne se stalo doslova peklo. Ovšem teď některé určitě překvapím, když prohlásím, že to peklo pro mě nebyly zdaleka výtržnosti našich chuligánů, ale zachování se fanoušků Baníku Ostrava. To, co předvedli naši fanoušci byla pro mnohé z nás noční můra. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že na Bazalech uslyším od našich fanoušků slova „Polské kurvy“ anebo „Polské svině“. Chtěl bych Vám všem vysvětlit, že na útoku na Sparťanské fanoušky se podíleli téměř stejnou měrou chuligáni z Katovic i chuligáni a fanoušci Baníku, takže pokrytecké pokřiky „Polské kurvy“ nebyly na místě. Tleskali jste zasahující policii a projevila se ve Vás česká konfidentská povaha typická pro Čechy, když jste mnozí z Vás udávali chuligány naše i ze spřátelených Katovic. Někteří jste je fyzicky napadali a když se celá skupina rozutekla před policií, tak jste nám zbaběle (ČESKY) podkopávali nohy. Povaha udávání a podrážení noh se ukázkově projevila, podobně jako tomu bylo v celé České historii.

Chtěl bych se s Vámi podělit o svůj osobní názor na celou tuhle situaci. Podle mě je útok na fanoušky protivníka na místě, především jedná-li se o fanoušky Sparty, neboť jsem k tomu byl veden. Stačí si projít některé chorály resp. pokřiky, ve kterých se objevuje jméno Sparty popřípadě otevřená nenávist vůči ní v podobě vyhrožování, že od nás dostanou. Dokonce máme i samostatnou šálu tuto nenávist zobrazující. Takže pokud bych byl proti téhle akci, tak bych opravdu musel být pokrytec anebo jen divák, který si říká fanoušek Baníku a svátečně se ukazuje jen na tomhle zápase.

Pokud bych chtěl mluvit o zásahu policistů a naší reakci na ni, tak bych se musel zopakovat. Pokřik ACAB (all cops are bastards) nosí na šálách, čepkách nebo v podobě tetování mnoho z Vás. Opět máme i populární chorály tuto nenávist oslavující. Navíc zasahující útvar policie byl ozbrojen a neváhal svoje nástroje použít proti neozbrojeným chuligánům a fanouškům z našich řad. Když k tomu přičtu zkušenosti chuligánů i věrných fanoušků jezdících na výjezdy našeho klubu s těmito zvířaty z řad Policie ČR, tak se takovéto reakci našich chuligánů může opět divit jen divák nazývající se Baníkovec anebo člověk neuvědomující si co křičí či na sobě nosí.


Slyšel jsem názory, že fanoušci Baníku jsou nejlepší u nás a tihle „primitivové“ jim to kazí (musím znovu podotknout, že se nejednalo pouze o polské příznivce). Položím Vám jednu zásadní otázku: Kdo myslíte, že má na téhle pověsti největší podíl? Odpověď zní chuligáni! Anebo si snad někdo myslí, že ty chorea vytváří někdo jiný? Myslíte si, že ty chorea vytváří jeptišky s baníkovskou šálou kolem krku? Anebo, že tyhle chorea dělají ty vaše „rodiny s dětmi“? Věřte mi, že ne! Dělají je chuligáni, dělají je lidi, kteří se chodí bít s chuligány protějších klubů. Žádná rodina s dětmi nevymyslela u sledování televizních novin ani jeden chorál, ani jeden pokřik.


Žádná rodina ve svém volnu nevstávala v pět ráno, aby do večerních hodin vytvářela tak složité věci, které vydobyli v tuzemsku pověst nejlepších fanoušků. Dokonce chuligáni FCB dokázali to, že můžou všichni fanoušci z Ostravy cestovat bezpečně na kterýkoliv výjezd v republice. Nebo si myslíte, že vlak mířící na výjezd nenapadnou chuligáni jiného klubu ze strachu z Policie? Myslíte si snad, že ostatní chuligáni by se lekli pár maníků v uniformě přítomných ve vlaku, ve kterém na ten výjezd jedete? Ne! Opět to vybudovali chuligáni! Proč v den domácího zápasu můžete po svém městě chodit bezpečně se šálou kolem krku? Protože si chuligáni ostatních klubů jen tak nedovolí chodit po Ostravě a lovit vás jako lovnou zvěř. Nedovolí si to, protože by je čekala okamžitá odezva Baníkovských chuligánů a oni to ví. Do kteréhokoliv města přijedeme my, tak se tam tak bezpečně domácí necítí jako vy v Ostravě. Určitě mnoho z Vás ví, že kdekoliv Baník jede na výjezd, tak se cestou ve vlaku dějí různé výtržnosti. Ničí se vlak, házejí se různé předměty z oken a někteří ani neváhají házet skleněné lahve po projíždějících osobních automobilech. Ted Vám položím další otázku.


Doufám, že to čtou i pánové z vedení Baníku a mudrci píšící pro média. Myslíte si, že tyto výtržnosti dělají chuligáni nebo-li tvrdé jádro Baníku Ostrava? Odpověď zní NIKOLIV! My děláme přesný opak. My „rádoby fanoušci“ se těmto excesům, které dělají „opravdoví fanoušci“ snažíme zabraňovat a takovéto fanoušky (jestli se to tak dá nazvat) usměrňujeme různými způsoby. Jestli si někdo myslí, že tuto práci dělá Policie přítomná ve vlaku, tak je na omylu.


Ted jsem se vám snažil lehce demonstrovat profil Baníkovských chuligánů, které neustále všichni nazýváte různými sprostými přívlastky a povyšujete se nad ně. Už by jste konečně měli všichni vyrůst z těch mylných představ o anglických hooligans, kteří mají sotva základní školu a jsou z neúplných rodin. My Baníkovští chuligáni děláme pro Baník maximum. Měli by jste si to uvědomit všichni fanoušci, diváci, piknici i lidé ve vedení. My za to všechno, co jsem zmínil výše, obětovali desetitisíce korun za právníky, spoustu času stráveného v soudních síních či policejních kancelářích, věnujeme tomu spoustu volného času a mnohdy riskujeme vyhazovy z práce jenom proto, abychom na ten fotbal mohli jít. Někdo tomu dokonce obětoval i vztah s holkou a dal přednost Baníku. A i přesto všechno ponižování ze všech stran jsme se Baníku nevzdali a děláme pro něho pořád spoustu práce!


Víra fanoušků Baníku Ostrava byla vytvořena ještě, když jste mnozí z Vás nebyli na světě, tak se ji nesnažte změnit. Buď ji přijměte anebo přestaňte zpívat vybrané chorály a nosit vybrané šály kolem krku. Nesnažte se měnit téměř 80 let staré zásady. Pokud si někdo přejete na Bazalech rodiny s dětmi, tak okamžitě přestaňte křičet vulgární výrazy „Baník Pičo“ anebo „co vás tak málo, vy kurvy…“. Až tohle všechno splníte, tak teprve bojujte za ty rodiny s dětmi, které při slunečném a teplém počasí na ten fotbal možná půjdou, když budeme opět hrát o titul.

Baník Pičo!

-AL-


Na žádost autora zde nejsou povoleny komentáře, pokud se chce někdo vyjádřit může poslat svůj názor emailem na rosfcb@rosfcb.com.

Hodnocení
Musíte být přihlášeni, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Perfektní! Perfektní! 96% [22 Hlasů]
Velmi dobrý Velmi dobrý 0% [Žádné hlasy]
Dobrý Dobrý 0% [Žádné hlasy]
Průměrný Průměrný 0% [Žádné hlasy]
Nedostatečný Nedostatečný 4% [1 Hlas]
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 30 58:10 72
2. FC Viktoria Plzeň 30 60:22 66
3. AC Sparta Praha 30 55:35 50
4. FK Jablonec 30 46:41 49
5. FC Slovan Liberec 30 50:38 47
6. FC Baník Ostrava 30 42:34 45
7. Č. Budějovice 30 46:45 43
8. Bohemians Praha 30 38:41 42
9. 1. FC Slovácko 30 35:35 42
10. FK Ml. Boleslav 30 48:52 40
11. SK Sigma Olomouc 30 36:37 36
12. FK Teplice 30 29:49 31
13. FC FASTAV Zlín 30 25:47 27
14. MFK Karviná 30 23:39 26
15. Slezský FC Opava 30 16:47 23
16. 1.FK Příbram 30 19:54 21
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: branding123
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,789
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist