Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
YOUTUBE CHACHAŘI

 




1.kolo
12.07.201918:00FK JablonecBohemians Praha 19052:0
13.07.201917:00FC Baník OstravaFC Slovan Liberec1:2
13.07.201917:001.FK PříbramFK Teplice1:1
13.07.201919:30FC Viktoria PlzeňSK Sigma Olomouc3:1
14.07.201916:30FK Mladá BoleslavMFK Karviná1:0
14.07.201916:30SK Dynamo České BudějoviceSlezský FC Opava0:1
14.07.201919:00AC Sparta Praha1.FC Slovácko0:2
15.07.201918:00FC Fastav ZlínSK Slavia Praha0:1


2.kolo
19.07.201918:30FC Slovan LiberecFC Viktoria Plzeň1:2
20.07.201917:00SK Sigma OlomoucFC Fastav Zlín1:0
20.07.201917:00Slezský FC Opava1.FK Příbram1:0
20.07.201917:001.FC SlováckoSK Dynamo České Budějovice0:2
20.07.201919:30AC Sparta PrahaFK Jablonec2:0
21.07.201916:30Bohemians Praha 1905FK Mladá Boleslav3:0
21.07.201919:00FK TepliceSK Slavia Praha1:5
22.07.201918:00MFK KarvináFC Baník Ostrava1:2


3.kolo
26.07.201918:30FC Baník OstravaFK Teplice0:1
27.07.201917:001.FK PříbramBohemians Praha 19053:2
27.07.201917:00FC Fastav ZlínFC Slovan Liberec2:1
27.07.201919:30FC Viktoria PlzeňMFK Karviná3:2
28.07.201916:30FK Jablonec1.FC Slovácko6:0
28.07.201916:30FK Mladá BoleslavSlezský FC Opava4:1
28.07.201919:00SK Slavia PrahaSK Sigma Olomouc1:0
29.07.201918:00SK Dynamo České BudějoviceAC Sparta Praha2:2


4.kolo
02.08.201918:00Slezský FC OpavaFC Baník Ostrava0:2
03.08.201917:001.FC SlováckoFC Fastav Zlín1:0
03.08.201917:00FC Slovan LiberecSK Sigma Olomouc0:1
03.08.201919:30Bohemians Praha 1905FC Viktoria Plzeň0:0
04.08.201916:30MFK KarvináSK Slavia Praha0:0
04.08.201916:30SK Dynamo České BudějoviceFK Jablonec1:1
04.08.201919:00AC Sparta Praha1.FK Příbram3:0
18.09.201918:00FK TepliceFK Mladá Boleslav2:0


5.kolo
09.08.201918:00FC Fastav ZlínFK Teplice1:0
10.08.201915:00FC Baník OstravaBohemians Praha 19054:2
10.08.201917:00SK Sigma OlomoucMFK Karviná1:1
10.08.201917:001.FK PříbramSK Dynamo České Budějovice2:0
10.08.201919:30SK Slavia PrahaFC Slovan Liberec1:0
11.08.201916:30FC Viktoria Plzeň1.FC Slovácko0:2
11.08.201916:30FK JablonecSlezský FC Opava2:1
11.08.201919:00FK Mladá BoleslavAC Sparta Praha4:3


6.kolo
16.08.201918:00SK Dynamo České BudějoviceSK Slavia Praha0:3
17.08.201917:00Slezský FC OpavaFC Fastav Zlín0:3
17.08.201917:001.FC Slovácko1.FK Příbram2:0
17.08.201919:30Bohemians Praha 1905SK Sigma Olomouc3:2
18.08.201915:00AC Sparta PrahaFC Baník Ostrava2:0
18.08.201917:00MFK KarvináFC Slovan Liberec0:1
18.08.201917:00FK JablonecFK Mladá Boleslav2:1
18.08.201919:00FK TepliceFC Viktoria Plzeň1:1


7.kolo
23.08.201918:00FC Baník Ostrava1.FC Slovácko3:0
23.08.201918:00SK Sigma OlomoucFK Teplice2:0
24.08.201917:00FC Fastav ZlínMFK Karviná1:4
24.08.201917:001.FK PříbramFK Jablonec4:0
24.08.201919:30SK Slavia PrahaBohemians Praha 19054:0
25.08.201916:30FC Viktoria PlzeňSlezský FC Opava4:0
25.08.201916:30FK Mladá BoleslavSK Dynamo České Budějovice4:2
25.08.201919:00FC Slovan LiberecAC Sparta Praha3:1


8.kolo
31.08.201915:00Bohemians Praha 1905FC Slovan Liberec2:1
31.08.201917:001.FC SlováckoFK Mladá Boleslav1:1
31.08.201919:301.FK PříbramFC Viktoria Plzeň1:2
01.09.201916:30Slezský FC OpavaSK Slavia Praha1:1
01.09.201916:30FK TepliceMFK Karviná0:0
01.09.201916:30FK JablonecFC Baník Ostrava2:1
01.09.201916:30SK Dynamo České BudějoviceFC Fastav Zlín2:0
01.09.201919:00AC Sparta PrahaSK Sigma Olomouc3:3


9.kolo
13.09.201918:00SK Sigma OlomoucSlezský FC Opava2:0
14.09.201916:30FC Slovan LiberecFK Teplice1:1
14.09.201916:30FK Mladá Boleslav1.FK Příbram6:0
14.09.201919:00SK Slavia Praha1.FC Slovácko3:0
15.09.201915:00MFK KarvináBohemians Praha 19050:0
15.09.201915:00FC Fastav ZlínAC Sparta Praha0:2
15.09.201917:00FC Baník OstravaSK Dynamo České Budějovice2:1
16.09.201918:00FC Viktoria PlzeňFK Jablonec3:2


10.kolo
20.09.201918:00Bohemians Praha 1905FC Fastav Zlín2:2
21.09.201916:301.FC SlováckoFK Teplice1:1
21.09.201916:30Slezský FC OpavaFC Slovan Liberec1:1
21.09.201916:301.FK PříbramMFK Karviná0:2
21.09.201919:00SK Dynamo České BudějoviceFC Viktoria Plzeň0:3
22.09.201915:30FK Mladá BoleslavFC Baník Ostrava2:0
22.09.201918:00AC Sparta PrahaSK Slavia Praha0:3
23.09.201918:00FK JablonecSK Sigma Olomouc2:2


11.kolo
27.09.201918:00FK TepliceBohemians Praha 19051:0
28.09.201916:30SK Sigma Olomouc1.FC Slovácko2:2
28.09.201916:30FC Fastav ZlínFK Jablonec0:1
28.09.201919:00SK Slavia PrahaFK Mladá Boleslav1:0
29.09.201915:30MFK KarvináSlezský FC Opava1:1
29.09.201918:00FC Viktoria PlzeňAC Sparta Praha1:0
30.09.201918:00FC Slovan LiberecSK Dynamo České Budějovice4:2
30.09.201918:00FC Baník Ostrava1.FK Příbram3:0


12.kolo
04.10.201918:001.FC SlováckoFC Slovan Liberec3:1
05.10.201916:30Slezský FC OpavaFK Teplice0:1
05.10.201916:30FC Baník OstravaFC Fastav Zlín4:0
05.10.201916:301.FK PříbramSK Sigma Olomouc0:0
05.10.201919:00AC Sparta PrahaMFK Karviná4:0
06.10.201915:30FK Mladá BoleslavFC Viktoria Plzeň2:1
06.10.201915:30SK Dynamo České BudějoviceBohemians Praha 19053:2
06.10.201918:00FK JablonecSK Slavia Praha0:2


13.kolo
19.10.201914:30FC Slovan LiberecFK Jablonec2:2
19.10.201916:30SK Sigma OlomoucSK Dynamo České Budějovice1:3
19.10.201916:30FC Fastav ZlínFK Mladá Boleslav0:2
19.10.201919:00SK Slavia Praha1.FK Příbram3:1
20.10.201915:30Bohemians Praha 1905Slezský FC Opava1:0
20.10.201915:30MFK Karviná1.FC Slovácko0:2
20.10.201915:30FC Viktoria PlzeňFC Baník Ostrava3:0
20.10.201918:00FK TepliceAC Sparta Praha1:1


14.kolo
25.10.201918:00FK JablonecFK Teplice4:1
26.10.201914:301.FC SlováckoSlezský FC Opava4:0
26.10.201914:30FC Baník OstravaSK Sigma Olomouc2:2
26.10.201914:301.FK PříbramFC Fastav Zlín0:0
26.10.201917:00AC Sparta PrahaBohemians Praha 19054:0
27.10.201914:30FK Mladá BoleslavFC Slovan Liberec1:3
27.10.201914:30SK Dynamo České BudějoviceMFK Karviná3:0
27.10.201917:00FC Viktoria PlzeňSK Slavia Praha0:1


15.kolo
01.11.201918:00Bohemians Praha 19051.FC Slovácko0:0
02.11.201914:30SK Sigma OlomoucFK Mladá Boleslav2:2
02.11.201917:00SK Slavia PrahaFC Baník Ostrava4:0
03.11.201914:30FK TepliceSK Dynamo České Budějovice1:3
03.11.201914:30MFK KarvináFK Jablonec0:1
03.11.201914:30FC Slovan Liberec1.FK Příbram3:2
03.11.201917:00Slezský FC OpavaAC Sparta Praha0:1
04.11.201918:00FC Fastav ZlínFC Viktoria Plzeň1:1


16.kolo
08.11.201918:00FC Baník OstravaMFK Karviná3:0
08.11.201918:00FK Mladá BoleslavBohemians Praha 19052:1
09.11.201914:30FC Fastav ZlínSK Sigma Olomouc1:0
09.11.201914:301.FK PříbramSlezský FC Opava0:0
09.11.201917:00FK JablonecAC Sparta Praha2:2
10.11.201914:30FC Viktoria PlzeňFC Slovan Liberec4:1
10.11.201914:30SK Dynamo České Budějovice1.FC Slovácko2:0
10.11.201917:00SK Slavia PrahaFK Teplice3:0


17.kolo
22.11.201918:00AC Sparta PrahaSK Dynamo České Budějovice3:3
23.11.201914:30Slezský FC OpavaFK Mladá Boleslav1:0
23.11.201914:30Bohemians Praha 19051.FK Příbram1:0
23.11.201914:30FC Slovan LiberecFC Fastav Zlín5:0
23.11.201917:00SK Sigma OlomoucSK Slavia Praha0:0
24.11.201914:30FK TepliceFC Baník Ostrava1:1
24.11.201917:00MFK KarvináFC Viktoria Plzeň1:1
25.11.201918:001.FC SlováckoFK Jablonec1:1


18.kolo
29.11.201918:00FC Baník OstravaSlezský FC Opava0:0
30.11.201914:30FC Fastav Zlín1.FC Slovácko2:1
30.11.201914:30SK Sigma OlomoucFC Slovan Liberec1:0
30.11.201917:001.FK PříbramAC Sparta Praha0:1
01.12.201914:30FC Viktoria PlzeňBohemians Praha 19051:0
01.12.201914:30FK Mladá BoleslavFK Teplice3:1
01.12.201914:30FK JablonecSK Dynamo České Budějovice0:1
01.12.201917:00SK Slavia PrahaMFK Karviná2:0


19.kolo
06.12.201917:30Bohemians Praha 1905FC Baník Ostrava0:2
06.12.201919:30FC Slovan LiberecSK Slavia Praha0:3
07.12.201914:30FK TepliceFC Fastav Zlín2:1
07.12.201914:30Slezský FC OpavaFK Jablonec1:2
07.12.201917:001.FC SlováckoFC Viktoria Plzeň2:1
08.12.201914:30MFK KarvináSK Sigma Olomouc1:1
08.12.201914:30SK Dynamo České Budějovice1.FK Příbram2:0
08.12.201917:00AC Sparta PrahaFK Mladá Boleslav5:2


20.kolo
13.12.201918:00FK Mladá BoleslavFK Jablonec2:3
14.12.201914:30FC Slovan LiberecMFK Karviná3:0
14.12.201914:30SK Sigma OlomoucBohemians Praha 19051:1
14.12.201914:30FC Fastav ZlínSlezský FC Opava2:0
14.12.201914:301.FK Příbram1.FC Slovácko1:4
14.12.201917:00FC Baník OstravaAC Sparta Praha0:0
15.12.201914:30FC Viktoria PlzeňFK Teplice1:1
15.12.201917:00SK Slavia PrahaSK Dynamo České Budějovice4:1


21.kolo
14.02.202018:00SK Dynamo České BudějoviceFK Mladá Boleslav3:0
15.02.202014:301.FC SlováckoFC Baník Ostrava0:1
15.02.202014:30FK TepliceSK Sigma Olomouc1:3
15.02.202014:30MFK KarvináFC Fastav Zlín2:0
15.02.202017:00AC Sparta PrahaFC Slovan Liberec0:2
16.02.202014:30Slezský FC OpavaFC Viktoria Plzeň0:3
16.02.202017:00Bohemians Praha 1905SK Slavia Praha1:0
17.02.202018:00FK Jablonec1.FK Příbram4:0


22.kolo
22.02.202014:30FK Mladá Boleslav1.FC Slovácko0:0
22.02.202014:30SK Slavia PrahaSlezský FC Opava2:0
22.02.202014:30FC Slovan LiberecBohemians Praha 19053:1
22.02.202016:30FC Viktoria Plzeň1.FK Příbram4:0
23.02.202014:30MFK KarvináFK Teplice3:0
23.02.202014:30FC Fastav ZlínSK Dynamo České Budějovice2:3
23.02.202017:00SK Sigma OlomoucAC Sparta Praha1:0
24.02.202018:00FC Baník OstravaFK Jablonec1:1


23.kolo
28.02.202018:00SK Dynamo České BudějoviceFC Baník Ostrava0:2
29.02.202014:30Slezský FC OpavaSK Sigma Olomouc2:1
29.02.202014:30FK JablonecFC Viktoria Plzeň1:2
29.02.202014:301.FK PříbramFK Mladá Boleslav0:0
29.02.202017:00AC Sparta PrahaFC Fastav Zlín2:2
01.03.202014:301.FC SlováckoSK Slavia Praha2:0
01.03.202017:00Bohemians Praha 1905MFK Karviná0:0
odloženo-FK TepliceFC Slovan Liberec-:-


24.kolo
07.03.202014:30FC Fastav ZlínBohemians Praha 19052:3
07.03.202014:30SK Sigma OlomoucFK Jablonec1:1
07.03.202017:00FC Viktoria PlzeňSK Dynamo České Budějovice1:0
08.03.202014:30FC Slovan LiberecSlezský FC Opava4:0
08.03.202014:30MFK Karviná1.FK Příbram2:0
08.03.202015:00FK Teplice1.FC Slovácko0:0
08.03.202017:00SK Slavia PrahaAC Sparta Praha1:1
09.03.202018:00FC Baník OstravaFK Mladá Boleslav2:3


25.kolo
odloženo-FK JablonecFC Fastav Zlín-:-
odloženo-Slezský FC OpavaMFK Karviná-:-
odloženo-1.FC SlováckoSK Sigma Olomouc-:-
odloženo-1.FK PříbramFC Baník Ostrava-:-
odloženo-FK Mladá BoleslavSK Slavia Praha-:-
odloženo-SK Dynamo České BudějoviceFC Slovan Liberec-:-
odloženo-AC Sparta PrahaFC Viktoria Plzeň-:-
odloženo-Bohemians Praha 1905FK Teplice-:-


26.kolo
odloženo-FC Slovan Liberec1.FC Slovácko-:-
odloženo-FC Fastav ZlínFC Baník Ostrava-:-
odloženo-SK Sigma Olomouc1.FK Příbram-:-
odloženo-SK Slavia PrahaFK Jablonec-:-
odloženo-MFK KarvináAC Sparta Praha-:-
odloženo-FK TepliceSlezský FC Opava-:-
odloženo-Bohemians Praha 1905SK Dynamo České Budějovice-:-
odloženo-FC Viktoria PlzeňFK Mladá Boleslav-:-


27.kolo
odloženo-Slezský FC OpavaBohemians Praha 1905-:-
odloženo-AC Sparta PrahaFK Teplice-:-
odloženo-1.FC SlováckoMFK Karviná-:-
odloženo-FK JablonecFC Slovan Liberec-:-
odloženo-SK Dynamo České BudějoviceSK Sigma Olomouc-:-
odloženo-1.FK PříbramSK Slavia Praha-:-
odloženo-FK Mladá BoleslavFC Fastav Zlín-:-
odloženo-FC Baník OstravaFC Viktoria Plzeň-:-


28.kolo
odloženo-Bohemians Praha 1905AC Sparta Praha-:-
odloženo-Slezský FC Opava1.FC Slovácko-:-
odloženo-SK Slavia PrahaFC Viktoria Plzeň-:-
odloženo-SK Sigma OlomoucFC Baník Ostrava-:-
odloženo-FC Slovan LiberecFK Mladá Boleslav-:-
odloženo-FC Fastav Zlín1.FK Příbram-:-
odloženo-FK TepliceFK Jablonec-:-
odloženo-MFK KarvináSK Dynamo České Budějovice-:-


29.kolo
odloženo-AC Sparta PrahaSlezský FC Opava-:-
odloženo-1.FC SlováckoBohemians Praha 1905-:-
odloženo-SK Dynamo České BudějoviceFK Teplice-:-
odloženo-FK JablonecMFK Karviná-:-
odloženo-1.FK PříbramFC Slovan Liberec-:-
odloženo-FK Mladá BoleslavSK Sigma Olomouc-:-
odloženo-FC Baník OstravaSK Slavia Praha-:-
odloženo-FC Viktoria PlzeňFC Fastav Zlín-:-


30.kolo
odloženo-1.FC SlováckoAC Sparta Praha-:-
odloženo-SK Slavia PrahaFC Fastav Zlín-:-
odloženo-SK Sigma OlomoucFC Viktoria Plzeň-:-
odloženo-FC Slovan LiberecFC Baník Ostrava-:-
odloženo-MFK KarvináFK Mladá Boleslav-:-
odloženo-FK Teplice1.FK Příbram-:-
odloženo-Bohemians Praha 1905FK Jablonec-:-
odloženo-Slezský FC OpavaSK Dynamo České Budějovice-:-

BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 24 48:8 58
2. FC Viktoria Plzeň 24 45:20 50
3. FK Jablonec 24 42:31 40
4. FC Baník Ostrava 24 36:27 38
5. FK Ml. Boleslav 24 42:37 37
6. 1. FC Slovácko 24 30:27 37
7. FC Slovan Liberec 23 42:31 36
8. Č. Budějovice 24 39:38 36
9. AC Sparta Praha 24 42:32 35
10. SK Sigma Olomouc 24 31:29 32
11. Bohemians Praha 24 25:37 27
12. FK Teplice 23 19:35 24
13. MFK Karviná 24 20:30 23
14. FC FASTAV Zlín 24 22:40 22
15. Slezský FC Opava 24 11:41 17
16. 1.FK Příbram 24 15:46 14
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Jan Macko
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,785
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist