Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 




1.kolo
12.07.201918:00FK JablonecBohemians Praha 19052:0
13.07.201917:00FC Baník OstravaFC Slovan Liberec1:2
13.07.201917:001.FK PříbramFK Teplice1:1
13.07.201919:30FC Viktoria PlzeňSK Sigma Olomouc3:1
14.07.201916:30FK Mladá BoleslavMFK Karviná1:0
14.07.201916:30SK Dynamo České BudějoviceSlezský FC Opava0:1
14.07.201919:00AC Sparta Praha1.FC Slovácko0:2
15.07.201918:00FC Fastav ZlínSK Slavia Praha0:1


2.kolo
19.07.201918:30FC Slovan LiberecFC Viktoria Plzeň1:2
20.07.201917:00SK Sigma OlomoucFC Fastav Zlín1:0
20.07.201917:00Slezský FC Opava1.FK Příbram1:0
20.07.201917:001.FC SlováckoSK Dynamo České Budějovice0:2
20.07.201919:30AC Sparta PrahaFK Jablonec2:0
21.07.201916:30Bohemians Praha 1905FK Mladá Boleslav3:0
21.07.201919:00FK TepliceSK Slavia Praha1:5
22.07.201918:00MFK KarvináFC Baník Ostrava1:2


3.kolo
26.07.201918:30FC Baník OstravaFK Teplice0:1
27.07.201917:001.FK PříbramBohemians Praha 19053:2
27.07.201917:00FC Fastav ZlínFC Slovan Liberec2:1
27.07.201919:30FC Viktoria PlzeňMFK Karviná3:2
28.07.201916:30FK Jablonec1.FC Slovácko6:0
28.07.201916:30FK Mladá BoleslavSlezský FC Opava4:1
28.07.201919:00SK Slavia PrahaSK Sigma Olomouc1:0
29.07.201918:00SK Dynamo České BudějoviceAC Sparta Praha2:2


4.kolo
02.08.201918:00Slezský FC OpavaFC Baník Ostrava0:2
03.08.201917:001.FC SlováckoFC Fastav Zlín1:0
03.08.201917:00FC Slovan LiberecSK Sigma Olomouc0:1
03.08.201919:30Bohemians Praha 1905FC Viktoria Plzeň0:0
04.08.201916:30MFK KarvináSK Slavia Praha0:0
04.08.201916:30SK Dynamo České BudějoviceFK Jablonec1:1
04.08.201919:00AC Sparta Praha1.FK Příbram3:0
18.09.201918:00FK TepliceFK Mladá Boleslav-:-


5.kolo
09.08.201918:00FC Fastav ZlínFK Teplice1:0
10.08.201915:00FC Baník OstravaBohemians Praha 19054:2
10.08.201917:00SK Sigma OlomoucMFK Karviná1:1
10.08.201917:001.FK PříbramSK Dynamo České Budějovice2:0
10.08.201919:30SK Slavia PrahaFC Slovan Liberec1:0
11.08.201916:30FC Viktoria Plzeň1.FC Slovácko0:2
11.08.201916:30FK JablonecSlezský FC Opava2:1
11.08.201919:00FK Mladá BoleslavAC Sparta Praha4:3


6.kolo
16.08.201918:00SK Dynamo České BudějoviceSK Slavia Praha0:3
17.08.201917:00Slezský FC OpavaFC Fastav Zlín0:3
17.08.201917:001.FC Slovácko1.FK Příbram2:0
17.08.201919:30Bohemians Praha 1905SK Sigma Olomouc3:2
18.08.201915:00AC Sparta PrahaFC Baník Ostrava2:0
18.08.201917:00MFK KarvináFC Slovan Liberec0:1
18.08.201917:00FK JablonecFK Mladá Boleslav2:1
18.08.201919:00FK TepliceFC Viktoria Plzeň1:1


7.kolo
23.08.201918:00FC Baník Ostrava1.FC Slovácko-:-
23.08.201918:00SK Sigma OlomoucFK Teplice-:-
24.08.201917:00FC Fastav ZlínMFK Karviná-:-
24.08.201917:001.FK PříbramFK Jablonec-:-
24.08.201919:30SK Slavia PrahaBohemians Praha 1905-:-
25.08.201916:30FC Viktoria PlzeňSlezský FC Opava-:-
25.08.201916:30FK Mladá BoleslavSK Dynamo České Budějovice-:-
25.08.201919:00FC Slovan LiberecAC Sparta Praha-:-


8.kolo
31.08.201915:00Bohemians Praha 1905FC Slovan Liberec-:-
31.08.201917:001.FC SlováckoFK Mladá Boleslav-:-
31.08.201919:301.FK PříbramFC Viktoria Plzeň-:-
01.09.201916:30Slezský FC OpavaSK Slavia Praha-:-
01.09.201916:30FK TepliceMFK Karviná-:-
01.09.201916:30FK JablonecFC Baník Ostrava-:-
01.09.201916:30SK Dynamo České BudějoviceFC Fastav Zlín-:-
01.09.201919:00AC Sparta PrahaSK Sigma Olomouc-:-


9.kolo
14.09.201917:00MFK KarvináBohemians Praha 1905-:-
14.09.201917:00FC Slovan LiberecFK Teplice-:-
14.09.201917:00SK Sigma OlomoucSlezský FC Opava-:-
14.09.201917:00SK Slavia Praha1.FC Slovácko-:-
14.09.201917:00FC Fastav ZlínAC Sparta Praha-:-
14.09.201917:00FC Viktoria PlzeňFK Jablonec-:-
14.09.201917:00FC Baník OstravaSK Dynamo České Budějovice-:-
14.09.201917:00FK Mladá Boleslav1.FK Příbram-:-


10.kolo
21.09.201917:00AC Sparta PrahaSK Slavia Praha-:-
21.09.201917:001.FC SlováckoFK Teplice-:-
21.09.201917:00Slezský FC OpavaFC Slovan Liberec-:-
21.09.201917:00Bohemians Praha 1905FC Fastav Zlín-:-
21.09.201917:00FK Mladá BoleslavFC Baník Ostrava-:-
21.09.201917:001.FK PříbramMFK Karviná-:-
21.09.201917:00FK JablonecSK Sigma Olomouc-:-
21.09.201917:00SK Dynamo České BudějoviceFC Viktoria Plzeň-:-


11.kolo
28.09.201917:00FK TepliceBohemians Praha 1905-:-
28.09.201917:00MFK KarvináSlezský FC Opava-:-
28.09.201917:00FC Slovan LiberecSK Dynamo České Budějovice-:-
28.09.201917:00SK Sigma Olomouc1.FC Slovácko-:-
28.09.201917:00SK Slavia PrahaFK Mladá Boleslav-:-
28.09.201917:00FC Fastav ZlínFK Jablonec-:-
28.09.201917:00FC Viktoria PlzeňAC Sparta Praha-:-
28.09.201917:00FC Baník Ostrava1.FK Příbram-:-


12.kolo
05.10.201917:00AC Sparta PrahaMFK Karviná-:-
05.10.201917:001.FC SlováckoFC Slovan Liberec-:-
05.10.201917:00Slezský FC OpavaFK Teplice-:-
05.10.201917:00FC Baník OstravaFC Fastav Zlín-:-
05.10.201917:00FK Mladá BoleslavFC Viktoria Plzeň-:-
05.10.201917:001.FK PříbramSK Sigma Olomouc-:-
05.10.201917:00FK JablonecSK Slavia Praha-:-
05.10.201917:00SK Dynamo České BudějoviceBohemians Praha 1905-:-


13.kolo
19.10.201917:00Bohemians Praha 1905Slezský FC Opava-:-
19.10.201917:00FK TepliceAC Sparta Praha-:-
19.10.201917:00MFK Karviná1.FC Slovácko-:-
19.10.201917:00FC Slovan LiberecFK Jablonec-:-
19.10.201917:00SK Sigma OlomoucSK Dynamo České Budějovice-:-
19.10.201917:00SK Slavia Praha1.FK Příbram-:-
19.10.201917:00FC Fastav ZlínFK Mladá Boleslav-:-
19.10.201917:00FC Viktoria PlzeňFC Baník Ostrava-:-


14.kolo
26.10.201917:00AC Sparta PrahaBohemians Praha 1905-:-
26.10.201917:001.FC SlováckoSlezský FC Opava-:-
26.10.201917:00FC Viktoria PlzeňSK Slavia Praha-:-
26.10.201917:00FC Baník OstravaSK Sigma Olomouc-:-
26.10.201917:00FK Mladá BoleslavFC Slovan Liberec-:-
26.10.201917:001.FK PříbramFC Fastav Zlín-:-
26.10.201917:00FK JablonecFK Teplice-:-
26.10.201917:00SK Dynamo České BudějoviceMFK Karviná-:-


15.kolo
02.11.201917:00Slezský FC OpavaAC Sparta Praha-:-
02.11.201917:00Bohemians Praha 19051.FC Slovácko-:-
02.11.201917:00FK TepliceSK Dynamo České Budějovice-:-
02.11.201917:00MFK KarvináFK Jablonec-:-
02.11.201917:00FC Slovan Liberec1.FK Příbram-:-
02.11.201917:00SK Sigma OlomoucFK Mladá Boleslav-:-
02.11.201917:00SK Slavia PrahaFC Baník Ostrava-:-
02.11.201917:00FC Fastav ZlínFC Viktoria Plzeň-:-


16.kolo
09.11.201917:00SK Slavia PrahaFK Teplice-:-
09.11.201917:00FC Fastav ZlínSK Sigma Olomouc-:-
09.11.201917:00FC Viktoria PlzeňFC Slovan Liberec-:-
09.11.201917:00FC Baník OstravaMFK Karviná-:-
09.11.201917:00FK Mladá BoleslavBohemians Praha 1905-:-
09.11.201917:001.FK PříbramSlezský FC Opava-:-
09.11.201917:00FK JablonecAC Sparta Praha-:-
09.11.201917:00SK Dynamo České Budějovice1.FC Slovácko-:-


17.kolo
23.11.201917:00AC Sparta PrahaSK Dynamo České Budějovice-:-
23.11.201917:001.FC SlováckoFK Jablonec-:-
23.11.201917:00Slezský FC OpavaFK Mladá Boleslav-:-
23.11.201917:00Bohemians Praha 19051.FK Příbram-:-
23.11.201917:00FK TepliceFC Baník Ostrava-:-
23.11.201917:00MFK KarvináFC Viktoria Plzeň-:-
23.11.201917:00FC Slovan LiberecFC Fastav Zlín-:-
23.11.201917:00SK Sigma OlomoucSK Slavia Praha-:-


18.kolo
30.11.201917:001.FK PříbramAC Sparta Praha-:-
30.11.201917:00FC Fastav Zlín1.FC Slovácko-:-
30.11.201917:00FC Baník OstravaSlezský FC Opava-:-
30.11.201917:00FC Viktoria PlzeňBohemians Praha 1905-:-
30.11.201917:00FK Mladá BoleslavFK Teplice-:-
30.11.201917:00SK Slavia PrahaMFK Karviná-:-
30.11.201917:00SK Sigma OlomoucFC Slovan Liberec-:-
30.11.201917:00FK JablonecSK Dynamo České Budějovice-:-


19.kolo
07.12.201917:00MFK KarvináSK Sigma Olomouc-:-
07.12.201917:00FC Slovan LiberecSK Slavia Praha-:-
07.12.201917:00FK TepliceFC Fastav Zlín-:-
07.12.201917:001.FC SlováckoFC Viktoria Plzeň-:-
07.12.201917:00Bohemians Praha 1905FC Baník Ostrava-:-
07.12.201917:00AC Sparta PrahaFK Mladá Boleslav-:-
07.12.201917:00SK Dynamo České Budějovice1.FK Příbram-:-
07.12.201917:00Slezský FC OpavaFK Jablonec-:-


20.kolo
14.12.201917:00FC Slovan LiberecMFK Karviná-:-
14.12.201917:00SK Sigma OlomoucBohemians Praha 1905-:-
14.12.201917:00SK Slavia PrahaSK Dynamo České Budějovice-:-
14.12.201917:00FC Fastav ZlínSlezský FC Opava-:-
14.12.201917:00FC Viktoria PlzeňFK Teplice-:-
14.12.201917:00FC Baník OstravaAC Sparta Praha-:-
14.12.201917:00FK Mladá BoleslavFK Jablonec-:-
14.12.201917:001.FK Příbram1.FC Slovácko-:-


21.kolo
15.02.202017:00AC Sparta PrahaFC Slovan Liberec-:-
15.02.202017:001.FC SlováckoFC Baník Ostrava-:-
15.02.202017:00Slezský FC OpavaFC Viktoria Plzeň-:-
15.02.202017:00Bohemians Praha 1905SK Slavia Praha-:-
15.02.202017:00FK TepliceSK Sigma Olomouc-:-
15.02.202017:00MFK KarvináFC Fastav Zlín-:-
15.02.202017:00FK Jablonec1.FK Příbram-:-
15.02.202017:00SK Dynamo České BudějoviceFK Mladá Boleslav-:-


22.kolo
22.02.202017:00SK Sigma OlomoucAC Sparta Praha-:-
22.02.202017:00FK Mladá Boleslav1.FC Slovácko-:-
22.02.202017:00SK Slavia PrahaSlezský FC Opava-:-
22.02.202017:00FC Slovan LiberecBohemians Praha 1905-:-
22.02.202017:00MFK KarvináFK Teplice-:-
22.02.202017:00FC Viktoria Plzeň1.FK Příbram-:-
22.02.202017:00FC Baník OstravaFK Jablonec-:-
22.02.202017:00FC Fastav ZlínSK Dynamo České Budějovice-:-


23.kolo
29.02.202017:00Bohemians Praha 1905MFK Karviná-:-
29.02.202017:00FK TepliceFC Slovan Liberec-:-
29.02.202017:00Slezský FC OpavaSK Sigma Olomouc-:-
29.02.202017:001.FC SlováckoSK Slavia Praha-:-
29.02.202017:00AC Sparta PrahaFC Fastav Zlín-:-
29.02.202017:00FK JablonecFC Viktoria Plzeň-:-
29.02.202017:00SK Dynamo České BudějoviceFC Baník Ostrava-:-
29.02.202017:001.FK PříbramFK Mladá Boleslav-:-


24.kolo
07.03.202017:00SK Slavia PrahaAC Sparta Praha-:-
07.03.202017:00FK Teplice1.FC Slovácko-:-
07.03.202017:00FC Slovan LiberecSlezský FC Opava-:-
07.03.202017:00FC Fastav ZlínBohemians Praha 1905-:-
07.03.202017:00FC Baník OstravaFK Mladá Boleslav-:-
07.03.202017:00MFK Karviná1.FK Příbram-:-
07.03.202017:00SK Sigma OlomoucFK Jablonec-:-
07.03.202017:00FC Viktoria PlzeňSK Dynamo České Budějovice-:-


25.kolo
14.03.202017:00Bohemians Praha 1905FK Teplice-:-
14.03.202017:00Slezský FC OpavaMFK Karviná-:-
14.03.202017:00SK Dynamo České BudějoviceFC Slovan Liberec-:-
14.03.202017:001.FC SlováckoSK Sigma Olomouc-:-
14.03.202017:00FK Mladá BoleslavSK Slavia Praha-:-
14.03.202017:00FK JablonecFC Fastav Zlín-:-
14.03.202017:00AC Sparta PrahaFC Viktoria Plzeň-:-
14.03.202017:001.FK PříbramFC Baník Ostrava-:-


26.kolo
21.03.202017:00MFK KarvináAC Sparta Praha-:-
21.03.202017:00FC Slovan Liberec1.FC Slovácko-:-
21.03.202017:00FK TepliceSlezský FC Opava-:-
21.03.202017:00FC Fastav ZlínFC Baník Ostrava-:-
21.03.202017:00FC Viktoria PlzeňFK Mladá Boleslav-:-
21.03.202017:00SK Sigma Olomouc1.FK Příbram-:-
21.03.202017:00SK Slavia PrahaFK Jablonec-:-
21.03.202017:00Bohemians Praha 1905SK Dynamo České Budějovice-:-


27.kolo
04.04.202017:00Slezský FC OpavaBohemians Praha 1905-:-
04.04.202017:00AC Sparta PrahaFK Teplice-:-
04.04.202017:001.FC SlováckoMFK Karviná-:-
04.04.202017:00FK JablonecFC Slovan Liberec-:-
04.04.202017:00SK Dynamo České BudějoviceSK Sigma Olomouc-:-
04.04.202017:001.FK PříbramSK Slavia Praha-:-
04.04.202017:00FK Mladá BoleslavFC Fastav Zlín-:-
04.04.202017:00FC Baník OstravaFC Viktoria Plzeň-:-


28.kolo
11.04.202017:00Bohemians Praha 1905AC Sparta Praha-:-
11.04.202017:00Slezský FC Opava1.FC Slovácko-:-
11.04.202017:00SK Slavia PrahaFC Viktoria Plzeň-:-
11.04.202017:00SK Sigma OlomoucFC Baník Ostrava-:-
11.04.202017:00FC Slovan LiberecFK Mladá Boleslav-:-
11.04.202017:00FC Fastav Zlín1.FK Příbram-:-
11.04.202017:00FK TepliceFK Jablonec-:-
11.04.202017:00MFK KarvináSK Dynamo České Budějovice-:-


29.kolo
18.04.202017:00AC Sparta PrahaSlezský FC Opava-:-
18.04.202017:001.FC SlováckoBohemians Praha 1905-:-
18.04.202017:00SK Dynamo České BudějoviceFK Teplice-:-
18.04.202017:00FK JablonecMFK Karviná-:-
18.04.202017:001.FK PříbramFC Slovan Liberec-:-
18.04.202017:00FK Mladá BoleslavSK Sigma Olomouc-:-
18.04.202017:00FC Baník OstravaSK Slavia Praha-:-
18.04.202017:00FC Viktoria PlzeňFC Fastav Zlín-:-


30.kolo
25.04.202017:001.FC SlováckoAC Sparta Praha-:-
25.04.202017:00SK Slavia PrahaFC Fastav Zlín-:-
25.04.202017:00SK Sigma OlomoucFC Viktoria Plzeň-:-
25.04.202017:00FC Slovan LiberecFC Baník Ostrava-:-
25.04.202017:00MFK KarvináFK Mladá Boleslav-:-
25.04.202017:00FK Teplice1.FK Příbram-:-
25.04.202017:00Bohemians Praha 1905FK Jablonec-:-
25.04.202017:00Slezský FC OpavaSK Dynamo České Budějovice-:-

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. 1.FC Slovácko
1.FC Slovácko

23.08.2019, 18:00 (Pá)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 6 11:1 16
2. FK Jablonec 6 13:5 13
3. 1. FC Slovácko 6 7:8 12
4. FC Viktoria Plzeň 6 9:7 11
5. AC Sparta Praha 6 12:8 10
6. FC FASTAV Zlín 6 6:4 9
7. FK Ml. Boleslav 5 10:9 9
8. FC Baník Ostrava 6 9:8 9
9. Bohemians Praha 6 10:11 7
10. SK Sigma Olomouc 6 6:8 7
11. 1.FK Příbram 6 6:9 7
12. FC Slovan Liberec 6 5:7 6
13. Slezský FC Opava 6 4:11 6
14. Č. Budějovice 6 5:9 5
15. FK Teplice 5 4:8 5
16. MFK Karviná 6 4:8 2
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: PivasN
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 4
° Celkem: 1,764
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2019 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist