Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 





1. kolo
05.08. 18:00SK Sigma OlomoucSlezský FC Opava1:1
06.08. 10:15FK Fotbal TřinecSK Dynamo Č. Budějovice0:2
06.08. 10:15FK Baník SokolovFC Sellier & Bellot Vlašim2:2
06.08. 17:00MFK Frýdek-MístekFK Ústí nad Labem2:1
07.08. 10:15FK Viktoria ŽižkovFC MAS Táborsko1:1
07.08. 16:001.SC Znojmo FKFC Baník Ostrava1:1
07.08. 17:00FK VarnsdorfFK Pardubice3:0
31.08. 17:00MFK Vítkovice1.SK Prostějov2:1


2. kolo
12.08. 18:00FK Ústí nad LabemFK Baník Sokolov3:0
12.08. 18:00FC Baník OstravaFK Fotbal Třinec2:1
13.08. 10:15FK PardubiceFK Viktoria Žižkov2:1
13.08. 17:001.SK ProstějovSK Sigma Olomouc1:1
13.08. 17:00FC MAS TáborskoFK Varnsdorf1:0
13.08. 17:00FC Sellier & Bellot Vlašim1.SC Znojmo FK2:5
13.08. 18:00Slezský FC OpavaMFK Frýdek-Místek4:2
14.08. 17:00SK Dynamo Č. BudějoviceMFK Vítkovice1:0


3. kolo
19.08. 17:00FK Ústí nad LabemFC Baník Ostrava0:3
19.08. 18:301.SC Znojmo FKSlezský FC Opava0:3
20.08. 10:15FK Fotbal TřinecFK Viktoria Žižkov4:4
20.08. 10:15FK Baník Sokolov1.SK Prostějov1:0
20.08. 17:00MFK Frýdek-MístekFC Sellier & Bellot Vlašim1:0
21.08. 17:00FK VarnsdorfSK Dynamo Č. Budějovice0:0
23.08. 17:00MFK VítkoviceFC MAS Táborsko1:0
24.08. 17:20SK Sigma OlomoucFK Pardubice1:1


4. kolo
26.08. 18:00SK Dynamo Č. Budějovice1.SC Znojmo FK1:0
27.08. 10:15FK PardubiceFK Baník Sokolov1:1
27.08. 17:001.SK ProstějovFK Varnsdorf0:1
27.08. 17:00FC MAS TáborskoFK Fotbal Třinec3:2
27.08. 17:00FC Baník OstravaMFK Frýdek-Místek2:1
27.08. 17:00FC Sellier & Bellot VlašimSK Sigma Olomouc0:1
27.08. 18:00Slezský FC OpavaFK Ústí nad Labem1:1
28.08. 10:15FK Viktoria ŽižkovMFK Vítkovice3:0


5. kolo
03.09. 10:15FK Fotbal TřinecMFK Vítkovice2:1
03.09. 10:15FK Baník SokolovSK Dynamo Č. Budějovice1:1
03.09. 17:00MFK Frýdek-Místek1.SK Prostějov2:2
04.09. 17:00FK VarnsdorfFK Viktoria Žižkov0:0
07.09. 17:001.SC Znojmo FKFK Pardubice5:2
13.09. 18:00FK Ústí nad LabemFC Sellier & Bellot Vlašim2:5
14.09. 19:00FC Baník OstravaSlezský FC Opava3:0
04.10. 17:00SK Sigma OlomoucFC MAS Táborsko2:0


6. kolo
09.09. 15:00MFK VítkoviceFK Varnsdorf2:3
09.09. 18:00SK Dynamo Č. BudějoviceFK Ústí nad Labem2:1
10.09. 10:15FK PardubiceSlezský FC Opava0:2
10.09. 10:15FK Fotbal TřinecSK Sigma Olomouc1:2
10.09. 16:30FC Sellier & Bellot VlašimFC Baník Ostrava1:1
10.09. 17:001.SK Prostějov1.SC Znojmo FK0:2
10.09. 17:00FC MAS TáborskoMFK Frýdek-Místek2:2
11.09. 10:15FK Viktoria ŽižkovFK Baník Sokolov2:2


7. kolo
15.09. 18:001.SC Znojmo FKMFK Vítkovice3:2
16.09. 18:00FK Ústí nad LabemFK Pardubice2:0
17.09. 10:15FK Baník SokolovFC MAS Táborsko2:1
17.09. 16:30SK Sigma OlomoucSK Dynamo Č. Budějovice1:0
17.09. 17:00MFK Frýdek-MístekFK Viktoria Žižkov1:2
17.09. 17:00FC Baník Ostrava1.SK Prostějov3:0
17.09. 18:00Slezský FC OpavaFC Sellier & Bellot Vlašim2:1
18.09. 17:00FK VarnsdorfFK Fotbal Třinec2:2


8. kolo
21.09. 17:00FK Viktoria ŽižkovSlezský FC Opava3:3
23.09. 18:00SK Dynamo Č. BudějoviceMFK Frýdek-Místek3:1
24.09. 10:15FK PardubiceFC Baník Ostrava0:0
24.09. 10:15FK Fotbal TřinecFK Ústí nad Labem0:2
24.09. 16:00FC MAS Táborsko1.SC Znojmo FK1:1
24.09. 16:301.SK ProstějovFC Sellier & Bellot Vlašim0:3
25.09. 16:30MFK VítkoviceFK Baník Sokolov0:1
25.09. 16:30FK VarnsdorfSK Sigma Olomouc0:3


9. kolo
30.09. 16:00SK Sigma OlomoucFK Viktoria Žižkov2:0
30.09. 18:00FK Ústí nad LabemFC MAS Táborsko0:0
01.10. 10:05FK Baník SokolovFK Varnsdorf3:2
01.10. 15:00FC Baník OstravaSK Dynamo Č. Budějovice3:2
01.10. 15:30MFK Frýdek-MístekMFK Vítkovice5:2
01.10. 16:30FC Sellier & Bellot VlašimFK Pardubice1:0
01.10. 19:00Slezský FC Opava1.SK Prostějov3:1
02.10. 18:001.SC Znojmo FKFK Fotbal Třinec2:2


10. kolo
05.10. 17:00SK Dynamo Č. BudějoviceSlezský FC Opava2:1
08.10. 10:15FK PardubiceMFK Frýdek-Místek0:0
08.10. 10:15FK Fotbal TřinecFK Baník Sokolov2:1
08.10. 16:001.SK ProstějovFK Ústí nad Labem0:1
08.10. 16:00FC MAS TáborskoFC Baník Ostrava2:2
08.10. 16:00MFK VítkoviceSK Sigma Olomouc1:2
09.10. 10:15FK Viktoria Žižkov1.SC Znojmo FK1:0
09.10. 16:00FK VarnsdorfFC Sellier & Bellot Vlašim0:1


11. kolo
12.10. 17:001.SC Znojmo FKFK Varnsdorf2:1
14.10. 18:00FK Ústí nad LabemMFK Vítkovice2:1
15.10. 10:15FK Baník SokolovSK Sigma Olomouc1:2
15.10. 15:30MFK Frýdek-MístekFK Fotbal Třinec4:1
15.10. 16:001.SK ProstějovFK Pardubice3:0
15.10. 16:00FC Sellier & Bellot VlašimSK Dynamo Č. Budějovice2:1
15.10. 17:00FC Baník OstravaFK Viktoria Žižkov1:0
15.10. 18:00Slezský FC OpavaFC MAS Táborsko5:0


12. kolo
19.10. 17:00SK Sigma Olomouc1.SC Znojmo FK2:1
21.10. 15:30FK VarnsdorfFC Baník Ostrava1:1
21.10. 18:00SK Dynamo Č. Budějovice1.SK Prostějov3:0
22.10. 10:15FK Fotbal TřinecFC Sellier & Bellot Vlašim1:3
22.10. 10:15FK Baník SokolovMFK Frýdek-Místek3:3
22.10. 15:30FC MAS TáborskoFK Pardubice0:2
22.10. 15:30MFK VítkoviceSlezský FC Opava0:1
23.10. 10:15FK Viktoria ŽižkovFK Ústí nad Labem2:0


13. kolo
26.10. 17:40FC Baník OstravaMFK Vítkovice1:0
28.10. 18:001.SC Znojmo FKFK Baník Sokolov2:0
28.10. 18:00FK Ústí nad LabemFK Varnsdorf2:0
29.10. 10:15FK PardubiceSK Dynamo Č. Budějovice0:0
29.10. 14:301.SK ProstějovFC MAS Táborsko2:3
29.10. 14:30MFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc1:1
29.10. 14:30FC Sellier & Bellot VlašimFK Viktoria Žižkov1:0
29.10. 18:00Slezský FC OpavaFK Fotbal Třinec4:0


14. kolo
02.11. 17:00SK Sigma OlomoucFK Ústí nad Labem5:0
04.11. 17:301.SC Znojmo FKMFK Frýdek-Místek0:2
05.11. 10:15FK Fotbal TřinecFK Pardubice1:0
05.11. 10:15FK Baník SokolovFC Baník Ostrava0:0
05.11. 14:00FC MAS TáborskoSK Dynamo Č. Budějovice0:1
05.11. 14:00MFK VítkoviceFC Sellier & Bellot Vlašim0:2
06.11. 10:15FK Viktoria Žižkov1.SK Prostějov5:1
06.11. 14:00FK VarnsdorfSlezský FC Opava1:0


15. kolo
10.11. 17:00SK Dynamo Č. BudějoviceFK Viktoria Žižkov2:0
12.11. 10:15FK PardubiceMFK Vítkovice3:1
12.11. 14:001.SK ProstějovFK Fotbal Třinec0:0
12.11. 14:00MFK Frýdek-MístekFK Varnsdorf2:3
12.11. 14:00FC Sellier & Bellot VlašimFC MAS Táborsko1:1
12.11. 16:30Slezský FC OpavaFK Baník Sokolov2:1
12.11. 19:15FK Ústí nad Labem1.SC Znojmo FK0:1
23.11. 17:30FC Baník OstravaSK Sigma Olomouc1:0


16. kolo
16.11. 17:001.SC Znojmo FKFC Sellier & Bellot Vlašim4:4
18.11. 18:00SK Sigma Olomouc1.SK Prostějov7:0
19.11. 10:15FK Fotbal TřinecFC Baník Ostrava4:1
19.11. 10:15FK Baník SokolovFK Ústí nad Labem0:2
19.11. 13:30MFK VítkoviceSK Dynamo Č. Budějovice1:1
19.11. 13:30MFK Frýdek-MístekSlezský FC Opava1:1
20.11. 10:15FK Viktoria ŽižkovFK Pardubice2:1
20.11. 13:30FK VarnsdorfFC MAS Táborsko2:3


17. kolo
03.03. 18:00SK Dynamo Č. BudějoviceFK Varnsdorf0:1
04.03. 10:15FK PardubiceSK Sigma Olomouc0:3
04.03. 14:00FC MAS TáborskoMFK Vítkovice3:2
04.03. 14:301.SK ProstějovFK Baník Sokolov1:0
04.03. 14:30FC Sellier & Bellot VlašimMFK Frýdek-Místek3:1
04.03. 15:00FC Baník OstravaFK Ústí nad Labem3:0
05.03. 10:15FK Viktoria ŽižkovFK Fotbal Třinec1:1
06.03. 16:00Slezský FC Opava1.SC Znojmo FK2:2


18. kolo
10.03. 18:00FK Ústí nad LabemSlezský FC Opava0:1
10.03. 19:001.SC Znojmo FKSK Dynamo Č. Budějovice1:1
11.03. 10:15FK Fotbal TřinecFC MAS Táborsko2:0
11.03. 10:15FK Baník SokolovFK Pardubice0:1
11.03. 14:30MFK VítkoviceFK Viktoria Žižkov1:0
11.03. 14:30MFK Frýdek-MístekFC Baník Ostrava2:1
12.03. 14:00SK Sigma OlomoucFC Sellier & Bellot Vlašim1:0
12.03. 14:30FK Varnsdorf1.SK Prostějov7:2


19. kolo
17.03. 18:00SK Dynamo Č. BudějoviceFK Baník Sokolov1:1
18.03. 10:15FK Pardubice1.SC Znojmo FK0:1
18.03. 14:00Slezský FC OpavaFC Baník Ostrava0:1
18.03. 15:001.SK ProstějovMFK Frýdek-Místek1:2
18.03. 15:00MFK VítkoviceFK Fotbal Třinec0:0
18.03. 15:00FC Sellier & Bellot VlašimFK Ústí nad Labem1:1
19.03. 10:15FK Viktoria ŽižkovFK Varnsdorf1:0
19.03. 14:30FC MAS TáborskoSK Sigma Olomouc2:0


20. kolo
31.03. 18:00SK Sigma OlomoucFK Fotbal Třinec1:0
31.03. 18:00FK Ústí nad LabemSK Dynamo Č. Budějovice0:0
31.03. 19:001.SC Znojmo FK1.SK Prostějov3:1
01.04. 10:15FK Baník SokolovFK Viktoria Žižkov0:5
01.04. 16:30MFK Frýdek-MístekFC MAS Táborsko1:3
01.04. 18:00Slezský FC OpavaFK Pardubice1:2
02.04. 13:30FC Baník OstravaFC Sellier & Bellot Vlašim2:0
02.04. 16:30FK VarnsdorfMFK Vítkovice1:2


21. kolo
08.04. 10:15FK PardubiceFK Ústí nad Labem2:1
08.04. 10:15FK Fotbal TřinecFK Varnsdorf4:0
08.04. 12:30SK Dynamo Č. BudějoviceSK Sigma Olomouc2:5
08.04. 16:301.SK ProstějovFC Baník Ostrava0:2
08.04. 16:30FC MAS TáborskoFK Baník Sokolov1:1
08.04. 16:30MFK Vítkovice1.SC Znojmo FK3:0
08.04. 16:30FC Sellier & Bellot VlašimSlezský FC Opava1:2
09.04. 10:15FK Viktoria ŽižkovMFK Frýdek-Místek5:0


22. kolo
14.04. 16:30Slezský FC OpavaFK Viktoria Žižkov2:2
14.04. 18:00SK Sigma OlomoucFK Varnsdorf3:2
14.04. 18:00FK Ústí nad LabemFK Fotbal Třinec1:1
14.04. 19:001.SC Znojmo FKFC MAS Táborsko3:0
15.04. 10:15FK Baník SokolovMFK Vítkovice1:1
15.04. 16:30MFK Frýdek-MístekSK Dynamo Č. Budějovice0:2
15.04. 16:30FC Sellier & Bellot Vlašim1.SK Prostějov4:0
16.04. 13:45FC Baník OstravaFK Pardubice1:1


23. kolo
18.04. 17:00FK Fotbal Třinec1.SC Znojmo FK2:1
19.04. 17:001.SK ProstějovSlezský FC Opava2:4
19.04. 17:00FK PardubiceFC Sellier & Bellot Vlašim1:1
19.04. 17:00FC MAS TáborskoFK Ústí nad Labem2:0
19.04. 17:00FK Viktoria ŽižkovSK Sigma Olomouc2:3
19.04. 17:00MFK VítkoviceMFK Frýdek-Místek3:2
19.04. 17:00FK VarnsdorfFK Baník Sokolov2:2
20.04. 17:00SK Dynamo Č. BudějoviceFC Baník Ostrava2:2


24. kolo
22.04. 10:15FK Baník SokolovFK Fotbal Třinec1:0
22.04. 12:15FC Sellier & Bellot VlašimFK Varnsdorf1:0
22.04. 17:00MFK Frýdek-MístekFK Pardubice0:0
22.04. 17:00FK Ústí nad Labem1.SK Prostějov3:0
22.04. 18:00SK Sigma OlomoucMFK Vítkovice1:0
22.04. 19:001.SC Znojmo FKFK Viktoria Žižkov2:2
23.04. 17:00FC Baník OstravaFC MAS Táborsko1:0
23.04. 18:00Slezský FC OpavaSK Dynamo Č. Budějovice2:1


25. kolo
28.04. 18:00SK Sigma OlomoucFK Baník Sokolov2:0
29.04. 10:15FK Pardubice1.SK Prostějov5:0
29.04. 10:15FK Viktoria ŽižkovFC Baník Ostrava0:1
29.04. 17:00FC MAS TáborskoSlezský FC Opava1:2
29.04. 17:00MFK VítkoviceFK Ústí nad Labem1:0
29.04. 17:00FK Varnsdorf1.SC Znojmo FK2:1
02.05. 17:00FK Fotbal TřinecMFK Frýdek-Místek2:1
18.05. 17:00SK Dynamo Č. BudějoviceFC Sellier & Bellot Vlašim0:4


26. kolo
03.05. 18:101.SC Znojmo FKSK Sigma Olomouc1:4
05.05. 18:00FK Ústí nad LabemFK Viktoria Žižkov3:1
06.05. 10:15FK PardubiceFC MAS Táborsko3:0
06.05. 17:001.SK ProstějovSK Dynamo Č. Budějovice0:3
06.05. 17:00MFK Frýdek-MístekFK Baník Sokolov1:1
06.05. 17:00FC Baník OstravaFK Varnsdorf1:0
06.05. 17:00FC Sellier & Bellot VlašimFK Fotbal Třinec5:0
06.05. 18:00Slezský FC OpavaMFK Vítkovice2:1


27. kolo
09.05. 17:00FK VarnsdorfFK Ústí nad Labem3:1
10.05. 17:00FC MAS Táborsko1.SK Prostějov3:0
10.05. 17:00FK Viktoria ŽižkovFC Sellier & Bellot Vlašim0:3
10.05. 17:00FK Fotbal TřinecSlezský FC Opava1:3
10.05. 17:00MFK VítkoviceFC Baník Ostrava2:2
10.05. 17:00SK Sigma OlomoucMFK Frýdek-Místek1:0
10.05. 17:00FK Baník Sokolov1.SC Znojmo FK1:0
10.05. 18:00SK Dynamo Č. BudějoviceFK Pardubice0:0


28. kolo
13.05. 10:15FK PardubiceFK Fotbal Třinec2:0
13.05. 17:001.SK ProstějovFK Viktoria Žižkov2:0
13.05. 17:00FC Baník OstravaFK Baník Sokolov3:0
13.05. 17:00FC Sellier & Bellot VlašimMFK Vítkovice4:1
13.05. 18:00Slezský FC OpavaFK Varnsdorf4:2
13.05. 19:00FK Ústí nad LabemSK Sigma Olomouc2:2
14.05. 12:20MFK Frýdek-Místek1.SC Znojmo FK0:3
14.05. 17:00SK Dynamo Č. BudějoviceFC MAS Táborsko1:1


29. kolo
21.05. 16:00FC MAS TáborskoFC Sellier & Bellot Vlašim3:5
21.05. 16:00FK Viktoria ŽižkovSK Dynamo Č. Budějovice3:1
21.05. 16:00FK Fotbal Třinec1.SK Prostějov4:0
21.05. 16:00MFK VítkoviceFK Pardubice1:0
21.05. 16:00FK VarnsdorfMFK Frýdek-Místek4:0
21.05. 16:00SK Sigma OlomoucFC Baník Ostrava0:0
21.05. 16:00FK Baník SokolovSlezský FC Opava0:1
21.05. 16:001.SC Znojmo FKFK Ústí nad Labem2:2


30. kolo
28.05. 15:001.SK ProstějovMFK Vítkovice-:-
28.05. 15:00FK PardubiceFK Varnsdorf-:-
28.05. 15:00SK Dynamo Č. BudějoviceFK Fotbal Třinec-:-
28.05. 15:00FC MAS TáborskoFK Viktoria Žižkov-:-
28.05. 15:00FK Ústí nad LabemMFK Frýdek-Místek-:-
28.05. 15:00FC Baník Ostrava1.SC Znojmo FK-:-
28.05. 15:00Slezský FC OpavaSK Sigma Olomouc-:-
28.05. 15:00FC Sellier & Bellot VlašimFK Baník Sokolov-:-


Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. 1.SC Znojmo FK
1.SC Znojmo FK

28.05.2017, 15:00 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. Olomouc 29 59:20 69
2. FC Baník 29 45:20 61
3. SFC Opava 29 59:33 60
4. FC Vlašim 29 61:33 54
5. Č. Budějovice 29 36:31 43
6. 1.SC Znojmo FK 29 49:44 41
7. Žižkov 29 48:40 38
8. FK Pardubice 29 29:32 36
9. FK Varnsdorf 29 43:44 35
10. FC Táborsko 29 37:47 35
11. FK Ústí n. Labem 29 33:41 34
12. FK Fotbal Třinec 29 40:49 34
13. MFK F-M 29 40:56 29
14. FK Sokolov 29 27:44 29
15. MFK Vítkovice 29 32:47 28
16. 1.SK Prostějov 29 20:77 12
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Zizou
° Nových tento měsíc: 7
° Nových minulý měsíc: 7
° Celkem: 1,599
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2017 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist