Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 Baník zápas
Jablonec - Baník 2:0 "Sundejte dresy"
L · · Tisknout
Další zápas o holé přežití v první lize, tentokrát v dalekém Jablonci. Opět před zápasem bylo několik otazníků... Ustojí trenér Kučera další ztrátu? Předvedou hráči nějaký koukatelný výkon a dostanou soupeře alespoň pod tlak? Padne do sítě domácích nějaká ta branka? Dokopne někdo z našich borců z rohového kopu dále, než na prvního hráče na přední tyči? Budou mít hráči alespoň zašpiněné dresy od bojovnosti? Zaplníme sektor pro hosty? Vyvede se připravená choreografie? Vlakoví si pokládali otázku, zda-li tentokrát nenaletí na nějakého aktivního průvodčího, díky kterému by opětovně prozkoumávali bary a hospody v Pardubicích či jiných městech. Na některé otázky se odpovídá poměrně snadno, ovšem některé odpovědi dělají vrásky i těm největším optimistům z řad naší scény.

Do Jablonce nad Nisou se tedy sjelo všemi možnými způsoby 331 (2 GKS) fanoušků a fanynek našeho klubu, kteří tak zaplnili sektor hostí velmi sympaticky a více než zdvojnásobili svůj počet, kterým jsme se prezentovali při své poslední návštěvě tohoto stánku. Akustický projev byl na současnou situaci v týmu poměrně dobrý, lepší chvíle hlavně v první půlce převažovaly ty slabší, pár slabších pasáží se našlo, ovšem pozitiv bylo více. Druhý poločas, zejména po inkasovaných brankách byl slabší, není divu, že spousta fanoušků ztratila chuť fandit více, protože na hřišti se odehrávala další tragikomedie a v hlavní roli byli opět borci v bílých dresech. Během zápasu ještě zahořely nějaké ty ohně, ale nic velkého.

Jelikož v naší situaci je každý zápas důležitý a vzhledem k výsledkům ostatních týmů, kteří bojují o záchranu a sbírají body jak se jim zachce, tak si nemůžeme vybírat soupeře, nemůžeme hledat výmluvy v tom, že soupeř je moc silný. Momentálně prostě musíme porážet ty silné! 

hodina

Tomuto tématu také byla věnována choreografie, nad hlavy byla vytažena plachta, na které byla vyobrazena podobizna výrazné historické osobnosti a to Winstona Churchilla a k tomu byl vytažen jeho citát: ‘‘Bez vítězství není přežití!‘‘. Celou prezentaci doplňovaly lesklé fólie. Těm předcházely fólie černé spolu s nápisem "Nejtemnější hodina" - film, kde znění transparentu na plotě zaznělo.

preziti

Pár slov k domácím... Ti se slezli ve svém obvyklém sektoru v obvyklém počtu za vlajkou "Suburb bitches club" a snažili se bavit fanděním, bohužel do sektoru hostí moc slyšet nebyli. Měli také připravenou optickou prezentaci, kdy na plachtě měli vyobrazen obrys vlajky, válečku a pyrotechniky a k tomu nápis "Love this game". Na tribuně nechyběla také již klasická a místy otravná řehtačka, ale tohle už k tomuto stadionu prostě patří.

Baník zápas prohrává 2:0 a to neunáší prakticky celý sektor hostí, kdy ke konci druhého poločasu jsou sundány vlajky a začíná se vyvolávat odvolání trenéra Kučery. Také se čeká na konec zápasu, je jasné, že hráči budou sepsuti za další špatný výkon. Po skončení zápasu se tak odehrává hodně emotivní "děkovačka", hráči nastoupení před sektorem a prakticky každý jim má co říct, bohužel v té vřavě asi k hráčům nic moc konstruktivního nedolehne. Jsou ovšem vyzváni k sundání dresů, což po minimálně páté výzvě učiní, i když některým to není po chuti. Za tyhle výkony si nezasloužíte nic jiného a to bez výjimky, jste jeden tým a je třeba si uvědomit, že nehrajete za nějaký provinční tým bez fanoušků! Dresy vám budou v případě důstojných výkonů a výsledků navráceny do jednoho! Frustrace ze situace byla z hráčského kádru vidět nejvíce na Milanu Barošovi, který si s některými fanoušky vyměnil pár peprných slov, bohužel emoce a horké hlavy vyhrály nad rozumem.

dresy

Po zápase byl odvolán trenér Kučera, který se tak zařadí do kategorie Frňky a jemu podobných. Koukatelného výkonu jsme se také moc nedočkali, střel a tlaku v zápase bylo pomálu. Stejně tak jsme se nedočkali žádné branky v síti Jablonce a rohy kopeme pořád tak špatně, že je pravděpodobnější, že dostaneme branku z brejku, než že ji vsítíme my. Dresy měli zašpiněné pouze dva hráči a to Fillo a nejvíce Poznar, který ačkoliv nemá tolik fotbalového umu, tak jeho bojovnost je příkladná a kdyby ji měli všichni takovou, tak máme jistě bodů více než nyní. Sektor hostí jsme zaplnili velice slušně a choreografie vyšla dobře. Vlakoví se dostali bez problému domů, čerti tentokrát nezlobili, takže žádná noční after party v Pardubicích se nekonala. Tolik k otázkám z úvodu článku, z odpovědí je jasně vidět, jak těžký život mají fandové Baníku.

Hned ve středu je na programu pohár v Boleslavi a pak důležitý zápas ve Vítkovicích, proti Dukle! Všichni musíme podporovat Baník, alespoň my si svoje odvést musíme!

fotky zde

sepsal: Matus

Do čapky se v Jablonci vybralo 7.040 Kč, 2 Libry, 11,6 zlotých, 10 forintů, 3,7 euro a 20 dinárů. Všem, kteří přispěli, děkujeme. Peníze budou použity na pokrytí nákladů spojených s návštěvou družebních přátel v Teplicích, Jablonci a Boleslavi.
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 30 58:10 72
2. FC Viktoria Plzeň 30 60:22 66
3. AC Sparta Praha 30 55:35 50
4. FK Jablonec 30 46:41 49
5. FC Slovan Liberec 30 50:38 47
6. FC Baník Ostrava 30 42:34 45
7. Č. Budějovice 30 46:45 43
8. Bohemians Praha 30 38:41 42
9. 1. FC Slovácko 30 35:35 42
10. FK Ml. Boleslav 30 48:52 40
11. SK Sigma Olomouc 30 36:37 36
12. FK Teplice 30 29:49 31
13. FC FASTAV Zlín 30 25:47 27
14. MFK Karviná 30 23:39 26
15. Slezský FC Opava 30 16:47 23
16. 1.FK Příbram 30 19:54 21
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Clrgo fsd
° Nových tento měsíc: 1
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,788
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist