Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Ostatní | Mimo mísu
Strana 71 z 132 << < 68 69 70 71 72 73 74 > >>
Autor RE: Obecná diskuze
Kamiloft
Člen

Přidán 20.05.2010 12:21
JimiHendrix napsal/a:
Aqix napsal/a:
Jen chci řict JimiHendrix a Kkarloss - řešite osobni udaje a přitom řikate že permici mate... Prvni co dělaš při koupě permice je že jim daš občanku a oni si opisujou udaje a to ty same co jsou na fan kartě... tak se chci jen zeptat v čem je teda ohledně osobnich udaju fan karta horší díky

já mám třeba každoročně permici přes kámoše co robí na nové huti a nikdy jsem mu zadne osobni udaje nedaval, natoz cislo OP! Jak to mají ostatní nevím...

Je tomu asi 2 roky, co jsme si šli 3 koupit permici a babě za pultem stačila jedna občanka, nevím na co ji měla, ale každopádně nepotřebuje od každého, kdo má permici, osobní údaje...

474360663
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.05.2010 12:22
Jo to je taky pravda, na letošní sezonu jsme kupovali tři permice na jednu občanku.

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 22
Přidán 20.05.2010 14:04
Právě jsem se pustil do dělání designu na nový autobus baníku

Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!b29;
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 20.05.2010 14:07
Kamiloft napsal/a:
JimiHendrix napsal/a:
Aqix napsal/a:
Jen chci řict JimiHendrix a Kkarloss - řešite osobni udaje a přitom řikate že permici mate... Prvni co dělaš při koupě permice je že jim daš občanku a oni si opisujou udaje a to ty same co jsou na fan kartě... tak se chci jen zeptat v čem je teda ohledně osobnich udaju fan karta horší díky

já mám třeba každoročně permici přes kámoše co robí na nové huti a nikdy jsem mu zadne osobni udaje nedaval, natoz cislo OP! Jak to mají ostatní nevím...

Je tomu asi 2 roky, co jsme si šli 3 koupit permici a babě za pultem stačila jedna občanka, nevím na co ji měla, ale každopádně nepotřebuje od každého, kdo má permici, osobní údaje...

No na tu jednu občanku to bylo prodané a bez jejího předložení by nevydali duplikát permice. Mi se přihodilo, že mi šlohli peněženku i s občankou, ale naštěstí jsem měl permici přes kolegu. Takže na tu občanku pak vydali duplikát permice a orginál zneplatnili. Taky mi není moc jasné, nač vyžadují teď takové věci, no ale snad to bude jen ku prospěchu věci. Jen je zatím nejasné, o jakou věc se vlastně jedná smiley ... Adresu chápu, chcou mi posílat dárky. Číslo chápu, chtějí mi posílat SMSky o stavu zápasu, na který jsem se nedostavil. Občanku nechápu. Leda snad by mi na moje jméno za jejich peníze chtěli pořídit auto. Ale ono by se to spíše dalo čekat naopak že? Za moje peníze na jejich jméno smiley (ale budu doufat, že ne a občanku jim prostě dám k opsání.

Nicméně jsem moc zvědavý na ceny permic. Jakožto nádražák mám vlak zdarma, ostatní výhody fankarty jsou o ničem. A abych zaplatil 300,- za kartu a pak 1500,- za permici, tak to už mi vyjde nastejno jako vstupenky s kartou. No uvidíme. Ale kartu si stejně poslušně koupím, nevadí mi podpořit svůj milovaný klub. BPsmiley

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 30
Přidán 20.05.2010 16:06
Osobní udaje dneska davate skoro všude moc to hrotite. A udaje se tam davaji aby věděli koho ta fankarta je. Čislo a email je jasne pouha reklamní stránka věci. Číslo OP je tam jak oni řikají jen kvuli bezpečnosti tzn. V připadě že někdo uděla bordel a bude zjišťěno o koho jde bude mu fan karta blokla a aby si jen neudělal novou bude tam čislo OP. Ale ja nevim mě ani tak nevadí nějaké osobní údaje jako spíš fakt že cena lístku je přemršťěná a i kdyz si zase koupim permanentku tak z pohledu navštěv to dvakrát dobře nevidím. Čekal sem zdražení ale až takové zase ne. Nadruhou stranu zase chápu že tim chtějí lidi dotlačit ke koupi fan karty. Ale každy kdo je opravdový fans si ji kouppi a přispěje tím baníku a vandraci at si platí přemršťené ne? BP smileysmiley
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 20.05.2010 17:58
Trošku mi ale vadí, že když budu chtít vzít kámoše, který nechodí pravidelně, tak ten bude muset vypláznout šílenou sumu. To se mnou prostě nikdo z těch, co je občas přesvědčím k návštěvě Bazalů, nepůjde. Bylo by fajn kupříkladu na tu kartu smět vzít pro sebe mimo permice a ještě lupen k tomu. Ale zase chápu, že by to většina brala jako povel k tomu, aby si dva lidi koupili jednu kartu...

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
KkarlosS
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 33
Přidán 20.05.2010 19:01
Aqix napsal/a:

Permici jsem měl absolutně bez občanky, tak tady nechytrač!!! Mají to jen pro fízly, jiný důvod nevidím, jak je tam napsané, že půjde na hostující zápas, na který budou vstupenky přes FCB rezervovat a koupit lístky jen na tu kartu, tak to znamená, že to bude jakoby vstupenka na občanku!!!

KkarlosS - Patriots from Poruba - PATRIOTS, TO MY, PATRIOTI Z PORUBY, NA NANA NA NA NA NANA, NANANANANANANANA, ALKOHOLIX, TO MY, ALKOHOLICI Z PORUBY, NÁM JE JEDNO CO JE ZA DEN, MY KAŽDÝ DEN SI VYPIJEM!!!!
Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.05.2010 19:18
KkarlosS: Já nechytračím jen sem řekl svůj názor. Po mě při kupovaní permice občanku chtěli. Jeslli po tobě ne dobře. Nemusíš kvůli toho tady vyskakovat. Jen si myslím že to prostě zbytečně zveličujete. Stejně všichni co chodí a jezdí na výjezdy pravidelně jsou dávno v merku ACABU. A stížnost na to že to bude jako vstupenka na občanku. Když jedeš na spartu či na slavii a i jiné týmy stejně se tomu nevyhneš tak co? Nevím fakt mi to přijde zbytečné zveličování. Větší problém fakt vidím v těch cenách vlezu. A to ještě nevím kolik dám letos za permici. Když to tak vezmeš tak dneska dáváš osobní údaje i při blbém kupování síťovky. smiley
Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.05.2010 19:54
DanekFCB ja uvaděl jen přiklady.... je vice zapasu kde se jezdi na občanky...neslovičkař smiley
KkarlosS
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 33
Přidán 20.05.2010 22:39
Aqix napsal/a:
KkarlosS: Já nechytračím jen sem řekl svůj názor. Po mě při kupovaní permice občanku chtěli. Jeslli po tobě ne dobře. Nemusíš kvůli toho tady vyskakovat. Jen si myslím že to prostě zbytečně zveličujete. Stejně všichni co chodí a jezdí na výjezdy pravidelně jsou dávno v merku ACABU. A stížnost na to že to bude jako vstupenka na občanku. Když jedeš na spartu či na slavii a i jiné týmy stejně se tomu nevyhneš tak co? Nevím fakt mi to přijde zbytečné zveličování. Větší problém fakt vidím v těch cenách vlezu. A to ještě nevím kolik dám letos za permici. Když to tak vezmeš tak dneska dáváš osobní údaje i při blbém kupování síťovky. smiley

Právě proto jsem v této sezóně ani na Spartě, ani na Slavii na stadionu nebyl....

A při síťovce jsou ty údaje oprávněné

KkarlosS - Patriots from Poruba - PATRIOTS, TO MY, PATRIOTI Z PORUBY, NA NANA NA NA NA NANA, NANANANANANANANA, ALKOHOLIX, TO MY, ALKOHOLICI Z PORUBY, NÁM JE JEDNO CO JE ZA DEN, MY KAŽDÝ DEN SI VYPIJEM!!!!

Upravil KkarlosS, 20.05.2010 22:40
JimiHendrix
Člen

Přidán 20.05.2010 23:35
KkarlosS napsal/a:
Aqix napsal/a:

Právě proto jsem v této sezóně ani na Spartě, ani na Slavii na stadionu nebyl....

A při síťovce jsou ty údaje oprávněné

aqix: pokud uz jsi byl na vyjezde, kde chteji obcanku, tak jiste vis, ze se na listek pise jenom jmeno a datum narozeni a u vstupu jenom letmo zkontroluji (pokud se ti nelibi kontrola poradatelem, muzes to nechat na mestskem fizlovi, ktery je vzdy pri ruce, navic na to pekne serou) jestli to sedi s udaji na obcance. Budem si muset počkat až ja kto bude vypadat v praxi. a slogan "výhody, jistota, bezpečí" se jim taky moc nepovedl.smiley

Upravil JimiHendrix, 20.05.2010 23:44
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.05.2010 23:51
Valleyman napsal/a:
Jura napsal/a:
vemte si tak ze dost lidi si kupuje listky (na kazdy zapas se nedostanou) a klidne by prispely i na vyhrivani ale kdyz se musi ted prihlasit aby koupili kartu tak se na to vyserou a prijdou parkrat na ty lepsi tymy na budejovice atd za 200 ti nepridou, je net a je to zadara a jeste se nevi kolik bude stat permice

a ty vyhody max tak vlak jinak nic, rezervace na co kdyz lidi karta odradi a mista bude dost a BEZPECNOST jaka ja se na bazelech nebojim a dlouho se tu nic nestalo a nechapu cemu to zase pomuze kdyz se neco stane tak co to budou lidi vyslichat ze maj kartu?

tak na zaver lidi nebude vic jak letos budou chodit jen ti nej... a jak budou hrat hovno tak budem mit navstevi jak pribram

ten který nedá 200 na budějky, ale na spartu jo, tak to at raději nechodí. Já totiž nechodím na budějky,spartu nebo střížkov. já chodím na Baník.Nikdo ti nebrání přispět na vyhřívání. Když napíšeš Bruzlovi /Peterovi mejl, tak ti určitě ochotně sdělí č.ú. na který můžeš poslat peníze

ta vase blbost s tim ze jak neprijdu na blby tym ale na lepsi tak at nechodim vubec to je nejvetsi blbost, vsichni nemaj prachy a cas(jeste kdyz nebydli v ostrave) aby chodili na vsechny tymy jeste kdyz prijede nejaky blbec a jen brani to se pak nediv ze lidi prijdou na lepsi celky

a ten prispevek na vyhrivani ja jim nebudu posilal stovky korun, proc by to meli zaplatit fans? oni uz dlooooooooooouho vedeli ze bez vyhriv. nebudou moci hrat tak mohli rocne cca 5let odlozit 1-2miliony a maj hned 10mega, hraci maj min100tis mesicne rocne vydelaj na liscich 10mega maj rozpocet 90mega tak proc to mame zaplatit my (az da kazdy kolik chce to ano, ale kupovat nejakou kartu a zdrazovat listky? smileysmiley

a aby mi nikdo nerikal ze kdyby jsme to nezaplatili my tak by jsme sli na vitky tak vam reknu blbost Petera dobre vi ze by zaplatil vic nez za vyhriv. (sedacky, najem...) + mensi kapacita = min prachu z listku
ynezz
Člen

Přidán 21.05.2010 09:44
sarojan napsal/a:
karta ano,ale na bázi dobrovolnosti,ale ne tak jak to ted vypadá,že kdo chce chodit na Baník za slušný peníz nebo si pravidelně kupuje permošku tak pro toho je karta nutnost a ještě poviná registrace u Fortuny, kde to jsme ???sponzor půlky ligy diktuje fanouškům podmínky - contro il calcio moderno smiley tyto podmínky považuji za nedomyšlenou hurá akci, na Bazaly rád přispěju nejde mi o těch 300kč,ale opravdu ten kdo chce chodit na Baník nemá v podstatě jinou šanci než povinou registraci a to je velmi špatné řešení - jo ještě tu je možnost chodit na každý zápas bez karty,ale kdo si to bude moc dovolit díky novým cenám

http://www.chachari.cz/proc-proti-mod...balu-rn558
POPO
Člen

Přidán 23.05.2010 19:38
Koho zajíma, kdo bude naším soupeřem v nadcházejícím ročníku, tak o postupujících je nejspíš jasno, ale v spodních patrách je nejasno.
Za normálních okolností by mi to bylo jedno, ale že se tam pohybuje ta Opava a stále má velkou šanci spadnout a díky dnešnímu výsledku Baníku U21 by se mohla stát taky soupeřem pro příští ročník smiley

GieKSaBanik vládne!
Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 22
Přidán 24.05.2010 20:10
Sheva napsal/a:
Koho zajíma, kdo bude naším soupeřem v nadcházejícím ročníku, tak o postupujících je nejspíš jasno, ale v spodních patrách je nejasno.
Za normálních okolností by mi to bylo jedno, ale že se tam pohybuje ta Opava a stále má velkou šanci spadnout a díky dnešnímu výsledku Baníku U21 by se mohla stát taky soupeřem pro příští ročník smiley

Zlín má ještě šanci protože dnes ústí remizovala ale nevěřím že to zvládnesmileysmiley

Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!b29;
Peta 1922
Člen

Přidán 25.05.2010 07:21
Pokud sem se včera dobře díval na pořad Víkend v 21:05, či v kolik to bylo, tak na konci ukazuji co bude v příštím díle. A ukazovali tam fans Baniku a název toho pristiho dilu ma byt S PISNI NA RTECH nebo neak tak se ma menovat....
Kamiloft
Člen

Přidán 25.05.2010 15:36
19VG22 napsal/a:
Pokud sem se včera dobře díval na pořad Víkend v 21:05, či v kolik to bylo, tak na konci ukazuji co bude v příštím díle. A ukazovali tam fans Baniku a název toho pristiho dilu ma byt S PISNI NA RTECH nebo neak tak se ma menovat....

A jéjesmiley

474360663
Valleyman
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 25.05.2010 20:00
Kamiloft napsal/a:
19VG22 napsal/a:

A jéjesmiley

Nebude tam rohovor s Bedřichem?

Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
232148565 www.voteyourteam.com
Frank
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 25.05.2010 20:57
Lubomir FCB napsal/a:
Valleyman napsal/a:

smiley Beztak tam bude, s úplně novou šálou, jak je tomu v každé reportáži...

Se divíš ? Sponzoruje ho Hovn@ smiley

trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 27.05.2010 21:07
pravnicek napsal/a:
Frnczk napsal/a:
Lubomir FCB napsal/a:
Valleyman napsal/a:

smiley Beztak tam bude, s úplně novou šálou, jak je tomu v každé reportáži...

Se divíš ? Sponzoruje ho Hovn@ smiley

Viděl bych to na férovku 150 na 150 přímo na Stodolní smiley

Ale Spartak už tu čeče byl smiley

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 28.05.2010 11:47
Kde bude fotbalový stadion? Rozhodne se až příští rok
Takže dva poslední roky na Bazalech a pak do Vítkovic.. Hovada!

davewrc
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 28.05.2010 15:15
Nevíte prosím někdo stránky na obchod - Sára ..smiley když tak SZ dík

GIEKSA BANÍK
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 28.05.2010 15:59
http://bofcsara.com/

davewrc
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 01.06.2010 14:30
Karty došly smiley takže další až zítra... smiley

GIEKSA BANÍK
Kvetos
Člen

Přidán 01.06.2010 15:18
Jedno se ale musí uznat: Pan Petera je velmi chytrý Český podnikatel! Na druhou stranu zme si připlatili dva roky na Slezské,tak co..... tj.cca 10 kaček - na mač. Zas tak hrozné to snad nebude!!!
Strana 71 z 132 << < 68 69 70 71 72 73 74 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Petr35
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,787
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.