Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 31 z 251 << < 28 29 30 31 32 33 34 > >>
Autor RE: Dění v klubu
SkSlezskaOstrava
Člen

Přidán 16.06.2010 09:03
trevor20 napsal/a:
Přestup Matěje do Udine je pro mě neuvěřitelné zklamání smiley Proč nemůže jít pryč Zeher či Strnad, proč on? smiley( Ale i tak hodně štěstí pro Vydrýska.

zklamání to určite je pro většinu lidí, nevím za jakou částku šel, ale pochybuju že by někdo například za Zehera nabídnul 30-40 M, za ty dva co si zmínil bych nedal ani 5M dohromady.

Sem zvědavý jakého bombarďáka mají na mysli, že by měl přijít k nám.

Upravil SkSlezskaOstrava, 16.06.2010 09:05
hajer006
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 09:21
SkSlezskaOstrava napsal/a:
trevor20 napsal/a:
Přestup Matěje do Udine je pro mě neuvěřitelné zklamání smiley Proč nemůže jít pryč Zeher či Strnad, proč on? smiley( Ale i tak hodně štěstí pro Vydrýska.

zklamání to určite je pro většinu lidí, nevím za jakou částku šel, ale pochybuju že by někdo například za Zehera nabídnul 30-40 M, za ty dva co si zmínil bych nedal ani 5M dohromady.

Holt peníze světu vládnou!!! Hodně štěsti Matějismileysmiley
SkSlezskaOstrava
Člen

Přidán 16.06.2010 09:40
hajer006 napsal/a:
trevor20 napsal/a:

Holt peníze světu vládnou!!! Hodně štěsti Matějismileysmiley

jenom aby tímhle nezkončil, a za tři roky aby jsme nečetli že jde někam do karviné za půl mega.. doufám teda že ne, ale všichni víme jak to chodí

JimiHendrix
Člen

Přidán 16.06.2010 09:44
takže v příští sezone nula vstrelenych golu...
jako nahrada ma prijit Fantiš z pribrami. hlavne ze meli prijit zkusene posily, prisla jedna. je mi z toho na zvraceni. myslim si, ze to bude pristi sezonu neuveritelna katastrofa. bohuzel

Upravil JimiHendrix, 16.06.2010 09:58
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 10:01
trevor20 napsal/a:

Stačilo by tyhle dva prodat za celkovou částku 10. mega. Za to koupit někoho, jestli hodlají stavět utočnou sílu na těhlech dvou, tak už mi je do breku teď.

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 10:02
JimiHendrix napsal/a:
takže v příští sezone nula vstrelenych golu...
jako nahrada ma prijit Fantiš z pribrami. hlavne ze meli prijit zkusene posily, prisla jedna. je mi z toho na zvraceni. myslim si, ze to bude pristi sezonu neuveritelna katastrofa. bohuzel

Fantiš? Ten má nakročeno do Juve. Osobně jsem zvědav, koho chtějí podepsat jako náhradu za Matěje.

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
KkarlosS
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 16.06.2010 10:09
Hlavně to zkurvené vedení furt obhajujte, já se jen budu smát, jak ti kreténi co přišli úplně vyhoří, kdyby byli v té Příbrami tak dobře, jak je možné, že Příbram hrála o záchranu???

KkarlosS - Patriots from Poruba - PATRIOTS, TO MY, PATRIOTI Z PORUBY, NA NANA NA NA NA NANA, NANANANANANANANA, ALKOHOLIX, TO MY, ALKOHOLICI Z PORUBY, NÁM JE JEDNO CO JE ZA DEN, MY KAŽDÝ DEN SI VYPIJEM!!!!
SkSlezskaOstrava
Člen

Přidán 16.06.2010 10:26
KkarlosS napsal/a:
Hlavně to zkurvené vedení furt obhajujte, já se jen budu smát, jak ti kreténi co přišli úplně vyhoří, kdyby byli v té Příbrami tak dobře, jak je možné, že Příbram hrála o záchranu???

asi v tom něco bude, ale ještě u nás nic nezahráli tak je nebudu odsuzovat. Je ale pravda, že na to jací hráči odešli a jací přišli je to dost směšné...sem fakt zvědavý na posilu do útoku, když za Matěje dostali tak NEODOLATELNOU nabídku.

Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 10:35
no tak vydra jde do udine za 100mega http://fotbal.sport.cz/fotbal/gambrin...udine.html

no tak v poharech to bude zajimave pokud novi hrači se nepředvedou tak je liga a pohar v hajzlu a prý že nebudem rozprodávat kadr jak po mistrovské sezone ještě jeden dva hrači a je to
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Přidán 16.06.2010 10:43
KkarlosS napsal/a:

asi v tom něco bude, ale ještě u nás nic nezahráli tak je nebudu odsuzovat. Je ale pravda, že na to jací hráči odešli a jací přišli je to dost směšné...sem fakt zvědavý na posilu do útoku, když za Matěje dostali tak NEODOLATELNOU nabídku.

novou posilou jsem já ale ještě řešíme zdravotní testy smiley

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
SkSlezskaOstrava
Člen

Přidán 16.06.2010 11:09
toho že by tým nebyl sehraný se nebojím, naše část je sehraná a ta příbramská taky smileyDDDDDDDD

DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 11:25
Mě je vydryska taky líto,že odejde,ale ja po těch letech Peterovi věřím a soudit jeho a tym i ty posyli budu až po podzimu,věřím že náhrada příde a baník bude znovu hrát o TYTUL! Nezapomentě že minulý rok tady každy říkal že to zas bude posraná sezona a nebyla.
Já osobně prostě Peterovy,Koubkovi,tymu a celemu baníku věřím a důvěřuju jako za ty roky nikdy,věřím prostě,že to neposerou.

A ten fantiš by byla dobrá náhrada za Fantiše ale i tak by to chtělo ještě utočníka do předu za Mičolusmiley

VítkoviceNE!!!
KkarlosS
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 11:45
http://www.fkpribram.cz/a-tym/hraci/F...Antonin.98

Opravdu kvalitní šutér, 2 góly za 2 sezóny smileysmileysmiley

KkarlosS - Patriots from Poruba - PATRIOTS, TO MY, PATRIOTI Z PORUBY, NA NANA NA NA NA NANA, NANANANANANANANA, ALKOHOLIX, TO MY, ALKOHOLICI Z PORUBY, NÁM JE JEDNO CO JE ZA DEN, MY KAŽDÝ DEN SI VYPIJEM!!!!
bulano
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 11:52
odchod Matěje největší zklamání smileysmileysmileysmiley
ftblmaster
Člen

Přidán 16.06.2010 12:11
KkarlosS: ty tomu asi hodně hodně rozumíš, že? odsuzovat hráče dřív a to jsi je ještě ani neviděl hrát. Takový Vydra dal za 2 sezony v jihlavě 5 golů a to hrál druhou ligu.
Uvědom si, že v naší lize není žádný útočník, který dá za sezonu aspoň 15 g, takže raději mladého nadějného Fantiše, který jednou odejde za velké peníze, než starého cypa.

KkarlosS
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 12:17
ftblmaster napsal/a:
KkarlosS: ty tomu asi hodně hodně rozumíš, že? odsuzovat hráče dřív a to jsi je ještě ani neviděl hrát. Takový Vydra dal za 2 sezony v jihlavě 5 golů a to hrál druhou ligu.
Uvědom si, že v naší lize není žádný útočník, který dá za sezonu aspoň 15 g, takže raději mladého nadějného Fantiše, který jednou odejde za velké peníze, než starého cypa.

Naděje umírá poslední, že?? smiley....................a radši ať se u nás jen tak trošku ukáže a shrábnou se velké peníze, že?? smiley

Kurri
Administrátor

Přidán 16.06.2010 12:40
Věříme a věřit budem..... Ti co se nechali Vydrou tak unést, těm nezbýva nic jiného než chodit alespoň do Zoo....
ftblmaster
Člen

Přidán 16.06.2010 12:49
KkarlosS: naděje sice umírá poslední,ale trenér je Koubek a ten asi ví co dělá, nemyslíš? Počkej a kritizovat můžes tak možná po sezoně. Jo a bohužel, v české lize to nebude nikdy jinak, než že nejlepší hráči budou odcházet pryč, takže koncepčně se pracovat nedá nikdy.

Jack
Člen

Přidán 16.06.2010 12:58
Jestli jsme Vydru koupili za 20 mega,potom nam pomohl do poharu a po pul roce ho prodame za 100 mega tak to je kurva dobry obchod ne?smiley
Jack
Člen

Přidán 16.06.2010 13:05
a KkarlosS: Ty tady kritizujes hrace co prisli, pises jak to bude na hovno, tak tady napis jake hrace by sis predstavoval v Baníku? Vydru taky nikdo moc neznal, a pokud prijde Fantis tak si myslim ze z neho muze byt kvalitni hrac..to same ti dalsi hraci co ted prisli do Baníkusmiley
KkarlosS
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 13:09
Vidím, že je tady už málo fanoušků opravdového Baníku, já to beru tak, že bych tu chtěl co nejvíce odchovanců, tak jako bych např. v repre nechtěl žádně přistěhovalce s naším pasem!!! Ale vám se tu líbí politika sebrat hráče odevšad, co hrajou jen a jen za peníze a je jim jedno kde!!! Radši budu hrát 10.té místo s odchovancema, nebo těma co opravdu k tomu Baníku mají skutečný vztah a ne se skoupenýma talentama, nadějnýma fotbalistama a zkušenýma lavičkářema!!!

Jack
Člen

Přidán 16.06.2010 13:20
Jasne, to by chtelo vice lidi, ale ty casy kdy za Baník hrala vetsina odchovancu uz jsou pryc. Me se taky nelibi ze do Baníku prisli uz 3 hraci z Pribrami,jeden liberecak , zizkovak atd, ale z hlediska vykonnosti jsou to hraci kteri muzou neco dokazat. A na druhou stranu Vydra taky nebyl zadny odchovanec ani baníkovec, ikdyz byl mozna oblibeny...
Gio
Člen

Věk: 26
Přidán 16.06.2010 14:30
Souhlas s hlučným chacharem.
Kdyby se Petera nerozhodl riskovat a dát své peníze do Vydry , tak by jste neměli o čem mluvit. Díky jeho risku , má Baník vystaráno na 2 sezony a může ještě koupit nadějné fotbalisty.

Takhle to prostě v Česku je ,že se musí pořád prodávat ,aby klub nezkrachoval. Bylo to tak , je to tak a bude to tak.

Naopak já jsem rád ,že se tím tak stáváme konkurencí pro obě S.

Hodně štěstí Matěji !

Navždycky věrny,Navždy oddany!BP
236658006
KkarlosS
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.06.2010 14:49
A dopadne to pokaždé jako loni na jaře, nejsou peníze, nebudeme hrát, protože nás nezajímá, že jsem zrovna v Baníku!!!

ftblmaster
Člen

Přidán 16.06.2010 15:04
KkarlosS: ale takové je bohužel doba. Už to není jen o zábavě, pro hráče je to práce. Ty bys byl spokojený bez výplaty? Všem jde jen o peníze.
Taky se mi zrovna moc nelíbí tolik hráčů z čech, tohle není styl Baníku. Ale nic s tím nenaděláš, stejně jako s přiblblou kartou fanouška nebo s tím,že je řepka čurák.
Chceš hrát s odchovancema? S těma co neudrželi MSFL? Pak nezbýva, než si založit fanouškovský klub FC Baník z Ostravy a o prachy tam nepůjde.

Strana 31 z 251 << < 28 29 30 31 32 33 34 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.