Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 245 z 251 << < 242 243 244 245 246 247 248 > >>
Autor RE: Dění v klubu
L
Administrátor

Přidán 14.11.2017 20:55
tomsa napsal/a:
Nevíte jak lístky na Liberec ???smiley

Víme - http://fcb.cz/clanek.asp?id=Predprode...-neni-7190
http://havirovaci.cz
pavluscha
Člen

Přidán 18.11.2017 19:46

Otevřený email panu Brabcovi :

Vážený pane majiteli a to vážený myslím upřímně, protože nebýt Vás , tak by Baník dnes asi nebyl. Jsem rád, že jste se rozhodl svůj čas a peníze investoval právě do Baníčku, nicméně nerozumím tomu , co se v " Baníčku " děje po sportovní stránce. Vážený pane majiteli, v sezóně před Vaším vstupem do klubu, jsem se sestupem počítal jako s nevyhnutelností a říkal jsem si, že to bude ku prospěchu a vše se pročistí, což se také stalo. V současné době je na tom Baníček podobně jako v "sestupové "sezóně. Teda abych byl spravedlivý, tehdy měl 4 body, dnes má jednou tolik. Ano, je to 100% nárůst, nicméně , po 14. kole jsme poslední a myslím si, že jste také očekával více. Do konce sezóny je ještě 16 zápasů a situace není katastrofální jen díky tomu, že stejně špatně jsou na tom další tři celky (i když dnes Zbrojovka vyhrála nad Teplicemi i v deseti ) . Jako každý fanoušek "svého" klubu vím samozřejmě nejlépe, co by se mělo hned udělat, ale protože od piva se to dobře kecá, tak jen jednu poznámku....... Už jednou Baník zaplatil za odvolání úspěšného trenéra (Svědík 5. místo po podzimu) . Letos jste odvolal úspěšného trenéra Petrželu a zkusil experiment s panem Kučerou, no a přišel trest. Experiment se nepovedl.

Vážený pane majiteli, neočekávám, že na můj otevřený email budete reagovat písemně, ale zkuste prosím reagovat činy. Času už není mnoho. Tak jako byl sestup v sezóně 2015/2016 nutností, tak v sezóně 2017/2018 by byl z hlouposti.
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 97
Přidán 19.11.2017 02:04
smiley smiley

pavluscha napsal/a:

Otevřený email panu Brabcovi :

Vážený pane majiteli a to vážený myslím upřímně, protože nebýt Vás , tak by Baník dnes asi nebyl. Jsem rád, že jste se rozhodl svůj čas a peníze investoval právě do Baníčku, nicméně nerozumím tomu , co se v " Baníčku " děje po sportovní stránce. Vážený pane majiteli, v sezóně před Vaším vstupem do klubu, jsem se sestupem počítal jako s nevyhnutelností a říkal jsem si, že to bude ku prospěchu a vše se pročistí, což se také stalo. V současné době je na tom Baníček podobně jako v "sestupové "sezóně. Teda abych byl spravedlivý, tehdy měl 4 body, dnes má jednou tolik. Ano, je to 100% nárůst, nicméně , po 14. kole jsme poslední a myslím si, že jste také očekával více. Do konce sezóny je ještě 16 zápasů a situace není katastrofální jen díky tomu, že stejně špatně jsou na tom další tři celky (i když dnes Zbrojovka vyhrála nad Teplicemi i v deseti ) . Jako každý fanoušek "svého" klubu vím samozřejmě nejlépe, co by se mělo hned udělat, ale protože od piva se to dobře kecá, tak jen jednu poznámku....... Už jednou Baník zaplatil za odvolání úspěšného trenéra (Svědík 5. místo po podzimu) . Letos jste odvolal úspěšného trenéra Petrželu a zkusil experiment s panem Kučerou, no a přišel trest. Experiment se nepovedl.

Vážený pane majiteli, neočekávám, že na můj otevřený email budete reagovat písemně, ale zkuste prosím reagovat činy. Času už není mnoho. Tak jako byl sestup v sezóně 2015/2016 nutností, tak v sezóně 2017/2018 by byl z hlouposti.

VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!
Karel
Člen

Přidán 19.11.2017 08:55
Jen poznámnku: to máme v týmu Milana Baroše, obrovskou ikonu a vítěze Ligy Mistrů. Být s takovým hráčem na posledním místě, to ukazuje na obrovskou neschopnost všech lidí, co mají co do činění s dnešním Baníkem. V první řadě s panem Brabcem.
WIKINGOS
Člen

Přidán 19.11.2017 15:17
Pánové z takových dopisů ( pokud k němu vůbec dojdou) si pan Brabec udělá tak akorát čurynu,chtělo by to krapet soudnosti a hlavně pokud nevíte kde žijete si to ihned zjistit , i mě sere kde baník je potažmo jak hraje a kdo za něj hraje( spíš nehraje ale je na place)
Fakta jsou dána :

1.je Baník pana Brabce ? ano je - to znamená že si sním může dělat co chce ,mít tam takové vedení,trenéra a hráče které si tam dosadí nebo toleruje a v poslední ale důležité řadě :
NA KTERÉ MÁ KAPACITU PROSTŘEDKŮ

2.já třeba jako fans nevím jakou má vizy či jak to s Baníkem zamýšlí : jestli to chtěl nějak konsolidovat a ukopat to s těma borcema co nikde neměli šanci a dát tam druholigového trenéra bez zkušeností no tak to je asi pech a druhá liga

3.co my můžem jako fans dělat ? já si myslím že nic nebo snad něco jo třeba jako : u Zápotočného nej obránce ale vyhozen tak můžem špekulovat prodal/neprodal řekl vrtovi že má malého ču... nebo neřekl ,anebo u Vaška hodit plachtičku péto díky ukázat 2-3 dresy na stadionu a jít dál někteří napíší dopis no ruku na srdce když si koupíte auto a soused vás sleduje,fandí vám nedá ani kačku ale chtěl by povás at jezdíte závodněji,máte jiný lak a dáte si jiné elektrony tak to taky asi neuděláte

s tím co je ted na soupisce celkové všech můžů od Brabce až po pokladníka u turniketů je to druhá liga a těžký návrat do první , už letost to nebylo jako válec ale o fous a opava mít víc grošů tak hrajem druhou pořád

vím že napíše někdo at něco navrhnu a jen nenadávám/nemudruji nejde nic navrhnout jak nemáš peníze tak si holt posvícení neuděláš,nehaním Kučeru každý někdy začínal ,šanci dostal a měl by jít už jen proto že stím co máme na place neudělá ani mourek zázrak je to holt faktsmiley

BANÍK 4EVER!!!!!!

Upravil WIKINGOS, 19.11.2017 15:20
OneTouch
Člen

Přidán 19.11.2017 17:59
Karviná dnes pod novým trenérem vyhrála. A že všichni spoléhají ve vítězství v domácím zápase s Karvinou je chyba! Ani to nezachrání zpackaný podzim. Proto pojďme všichni v sobotu na derby na stadion a ukažme Vrťovi a Kučerovi,co si myslíme. Pokřiky, choreem...
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.11.2017 19:30
Ještě, že takových lidí jako jsi ty je hodně málo, jinak by Baník už dávno zanikl.

WIKINGOS napsal/a:
Pánové z takových dopisů ( pokud k němu vůbec dojdou) si pan Brabec udělá tak akorát čurynu,chtělo by to krapet soudnosti a hlavně pokud nevíte kde žijete si to ihned zjistit , i mě sere kde baník je potažmo jak hraje a kdo za něj hraje( spíš nehraje ale je na place)
Fakta jsou dána :

1.je Baník pana Brabce ? ano je - to znamená že si sním může dělat co chce ,mít tam takové vedení,trenéra a hráče které si tam dosadí nebo toleruje a v poslední ale důležité řadě :
NA KTERÉ MÁ KAPACITU PROSTŘEDKŮ

2.já třeba jako fans nevím jakou má vizy či jak to s Baníkem zamýšlí : jestli to chtěl nějak konsolidovat a ukopat to s těma borcema co nikde neměli šanci a dát tam druholigového trenéra bez zkušeností no tak to je asi pech a druhá liga

3.co my můžem jako fans dělat ? já si myslím že nic nebo snad něco jo třeba jako : u Zápotočného nej obránce ale vyhozen tak můžem špekulovat prodal/neprodal řekl vrtovi že má malého ču... nebo neřekl ,anebo u Vaška hodit plachtičku péto díky ukázat 2-3 dresy na stadionu a jít dál někteří napíší dopis no ruku na srdce když si koupíte auto a soused vás sleduje,fandí vám nedá ani kačku ale chtěl by povás at jezdíte závodněji,máte jiný lak a dáte si jiné elektrony tak to taky asi neuděláte

s tím co je ted na soupisce celkové všech můžů od Brabce až po pokladníka u turniketů je to druhá liga a těžký návrat do první , už letost to nebylo jako válec ale o fous a opava mít víc grošů tak hrajem druhou pořád

vím že napíše někdo at něco navrhnu a jen nenadávám/nemudruji nejde nic navrhnout jak nemáš peníze tak si holt posvícení neuděláš,nehaním Kučeru každý někdy začínal ,šanci dostal a měl by jít už jen proto že stím co máme na place neudělá ani mourek zázrak je to holt faktsmiley

WIKINGOS
Člen

Přidán 20.11.2017 12:45
chacharzona

-já se vyjádřil k dění v klubu v sekci dění v klubu , možná blbě ale vyjádřil a názor nikomu nevnucoval ,připadá mě to že když nepějem písen co zpívate vy či vedení tak jsme špatní a blbci

-já tebe neznám tak tě ani soudit či hanit nebudu ,ale pokud nepotřebujete fanouška jako jsem já tak to dejte na stránky nebo to vylepte před stadion udělejte z toho kabaret vyvolených kývajících ovcí bez názoru a spokojeni s čímkoliv

jinak na Baník chodím od 88,výjezdy mám po celé "čssr" ,ted dám asi za rok 6-8 zápasů ono jak máš rodinu a bydlíš jinde než v OV a makáš přes víkendy tak není holt tolik času ,když přijedu na Baník tak vždy do čapky dám a v stánku ultras nakoupím nejmín 10 věcí a to nepočítám co jsme tedka kupoval v kameném nebo pro ogary origo dresy ,propagaci tady u nás máme zdárně zmáknutou ,pokud jsme se tě nějak dotknu či urazil tak se omlouvám a pokud nás nepotřebujete dej vědět at víme na čem jsme ,ale na Baník bude pořád chodit snad pokud nezanikne to ani ty nemůžeš vyloučitsmiley

BANÍK 4EVER!!!!!!

Upravil WIKINGOS, 20.11.2017 12:46
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.11.2017 14:54
Nebudu ti kecat, ale vytočil jsi mě v tvém komentáři, když jsi napsal, že co zmůžeme jako fanoušci a dodal jsi k tomu že nic.
Pokud máš odježděno tolik co píšeš, tak prosím zavzpomínej, že především fanoušci toho dokázali nejvíce bez ohledu kdo byl majitelem klubu. Kdybych ti měl vše sespat, tak můžu rovnou vydat knihu. Taky tě neznám, takže budu věřit, že jsi při psaní svého komentáře neměl zrovna pozitivní náladu.

WIKINGOS napsal/a:
chacharzona

-já se vyjádřil k dění v klubu v sekci dění v klubu , možná blbě ale vyjádřil a názor nikomu nevnucoval ,připadá mě to že když nepějem písen co zpívate vy či vedení tak jsme špatní a blbci

-já tebe neznám tak tě ani soudit či hanit nebudu ,ale pokud nepotřebujete fanouška jako jsem já tak to dejte na stránky nebo to vylepte před stadion udělejte z toho kabaret vyvolených kývajících ovcí bez názoru a spokojeni s čímkoliv

jinak na Baník chodím od 88,výjezdy mám po celé "čssr" ,ted dám asi za rok 6-8 zápasů ono jak máš rodinu a bydlíš jinde než v OV a makáš přes víkendy tak není holt tolik času ,když přijedu na Baník tak vždy do čapky dám a v stánku ultras nakoupím nejmín 10 věcí a to nepočítám co jsme tedka kupoval v kameném nebo pro ogary origo dresy ,propagaci tady u nás máme zdárně zmáknutou ,pokud jsme se tě nějak dotknu či urazil tak se omlouvám a pokud nás nepotřebujete dej vědět at víme na čem jsme ,ale na Baník bude pořád chodit snad pokud nezanikne to ani ty nemůžeš vyloučitsmiley

tochalius
Člen

Přidán 23.11.2017 09:54
Zajímavý rozbor na Moravskoslezském deníku.

https://moravskoslezsky.denik.cz/fotb...01711.html

Upravil Stuart, 23.11.2017 12:25
L
Administrátor

Přidán 23.11.2017 19:27
Fanoušci Baníku šli za hráči na trénink. Nedivím se, řekl kouč Kučera

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-...ucera.html

Upravil L, 23.11.2017 19:28
MAJKL
Člen

Přidán 25.11.2017 20:43
Ten gól co dal Baroš neměl platit, protože Breda stál v ofsidu. smiley
Už aby byl funkční kamerový systém pro rozhodčí protože tohle není normální.
Ale do konce ligy ještě dlouho... smiley

Upravil MAJKL, 25.11.2017 20:49
Autor RE: kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
bents
Člen

Přidán 29.11.2017 14:07
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/
L
Administrátor

Přidán 12.12.2017 11:51
Program zimní přípravy:
čtvrtek 4. ledna: zahájení
sobota 6. ledna: Baník - Hlučín (11:00, umělá tráva Orlová)
středa 10. ledna: Baník - Valašské Meziříčí (15:00, umělá tráva Orlová)
sobota 13. ledna: Baník - Trenčín (13:00, umělá tráva Orlová)
pondělí 15. ledna až sobota 20. ledna: soustředění v Kroměříži
sobota 20. ledna: Žilina - Baník (12:00, umělá tráva Žilina)
sobota 27. ledna: Baník - Michalovce (11:00, umělá tráva Orlová)
neděle 28. ledna až středa 7. února: soustředění v Turecku
úterý 30. ledna: Baník - SønderjyskE (Belek)
pátek 2. února: soupeř v jednání
úterý 6. února: soupeř v jednání
sobota 10. února: Baník - Petřkovice (15:00, Městský stadion)

Upravil L, 12.12.2017 11:51
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 18.12.2017 15:01
Sportovní ředitel Baníku Vrťo: Zaměřujeme se na hráče prověřené naší ligou.

https://moravskoslezsky.denik.cz/fotb...71218.html
www.chachari.cz
L
Administrátor

Přidán 18.12.2017 18:51
Stuart napsal/a:
Sportovní ředitel Baníku Vrťo: Zaměřujeme se na hráče prověřené naší ligou.

https://moravskoslezsky.denik.cz/fotb...71218.html

KONTRA / Baník Ostrava 🇨🇿 a další dva kluby z české ligy se zajímají o Rangelo Jangu 🇨🇼 z AS Trenčín 🇸🇰, který za 17 zápasů nastřílel 14 gólu a 2 asistence. Baník bude shánět posily na Slovensku a pravděpodobně přijde ještě stoper. smiley
L
Administrátor

Přidán 22.12.2017 14:34
Baník mohutně posiluje. Ulovil záložníka Filla, ze Slavie pak do Ostravy míří gólman Laštůvka.
- Záložník Martin Fillo se stane jedním z nadstandardně placených hráčů HET ligy. Baník Ostrava kývl na jeho podmínky a podepsal s teplickým záložníkem smlouvu.
- Podle informací Aktuálně.cz dostal Fillo za podpis tři miliony korun, jeho měsíční gáže by se měla pohybovat někde kolem čtyř set tisíc. Baník za takovou cenu ovšem získá velmi kvalitní posilu do zálohy, jednatřicetiletý fotbalista patřil na podzim k nejlépe hodnoceným hráčům.
- Za příchodem Filla měl údajně stát ostravský útočník Milan Baroš, který odchovance Viktorie Plzeň k příchodu do Baníku přemluvil. Sportovní ředitel Dušan Vrťo prý stál v případě tohoto transferu stranou.

https://sport.aktualne.cz/fotbal/cesk...1513931988
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 22.12.2017 17:55
L napsal/a:
Baník mohutně posiluje. Ulovil záložníka Filla, ze Slavie pak do Ostravy míří gólman Laštůvka.
- Záložník Martin Fillo se stane jedním z nadstandardně placených hráčů HET ligy. Baník Ostrava kývl na jeho podmínky a podepsal s teplickým záložníkem smlouvu.
- Podle informací Aktuálně.cz dostal Fillo za podpis tři miliony korun, jeho měsíční gáže by se měla pohybovat někde kolem čtyř set tisíc. Baník za takovou cenu ovšem získá velmi kvalitní posilu do zálohy, jednatřicetiletý fotbalista patřil na podzim k nejlépe hodnoceným hráčům.
- Za příchodem Filla měl údajně stát ostravský útočník Milan Baroš, který odchovance Viktorie Plzeň k příchodu do Baníku přemluvil. Sportovní ředitel Dušan Vrťo prý stál v případě tohoto transferu stranou.

https://sport.aktualne.cz/fotbal/cesk...1513931988

Jen Dušanko nedělá přestupy resp. nemá hlavní slovo a jak to najednou jde... smiley

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
L
Administrátor

Přidán 02.01.2018 18:20
FC Baník Ostrava -
fcbanikostrava

Baník čeká v tomto týdnu už první přípravné utkání. Vzhledem k příznivému počasí je ve hře varianta, že by se proti Hlučínu v sobotu hrálo na přírodní trávě na Bazalech. O definitivním řešení budeme včas informovat.

Upravil L, 02.01.2018 18:21
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 05.01.2018 16:34
Sobotní první přípravné utkání Baníku s Hlučín se nakonec bude hrát na přírodní trávě v Bolaticích. Čas výkopu, tj. 11:00, zůstává nezměněn. Vstupné je 30 korun, permanentkáři mají vstup zdarma. Hřiště bude otevřeno od 10:15.
www.chachari.cz
L
Administrátor

Přidán 09.01.2018 14:55
Baník se ve středu střetne s Valašským Meziříčím na přírodní trávě v Jakubčovicích. Výkop se posouvá už na 11:00.
OneTouch
Člen

Přidán 09.01.2018 15:02
Jakubčovice(okres Opava), nebo Jakubčovice nad Odrou(okres Nový Jičín)?
L
Administrátor

Přidán 09.01.2018 15:37
OneTouch napsal/a:
Jakubčovice(okres Opava), nebo Jakubčovice nad Odrou(okres Nový Jičín)?

NJ http://fcb.cz/clanek.asp?id=Ve-stredu...icich-7266
OneTouch
Člen

Přidán 09.01.2018 15:44
Dikes. Doufám, že počasí výjde, protože v 9 ráno vyjíždím do Jakubčovic a pokud tam dojedu a dozvím se, že "moc" chčije a utkání se hraje odpo v Orlové, tak mě trefí šlak
onula
Člen

Přidán 10.01.2018 15:52
S Bonzáckem v sobotu 17.2. od 15h v Teplicích taky v sobotu (24.2) od 18:30 (vysílá kyslík)
http://www.hetliga.cz/clanek/14518-up...a-het-ligy
P.S. Mám takový dojem, že kdyby si zápas v Teplicích nevybral kyslík tak by si to vybralo čt sport na pondělní termín
Strana 245 z 251 << < 242 243 244 245 246 247 248 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.