Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 233 z 251 << < 230 231 232 233 234 235 236 > >>
Autor RE: Dění v klubu
redyFCB
Člen

Přidán 15.11.2016 17:08
zbylé a další vstupenky pro nás i v Třinci
http://www.fotbaltrinec.cz/clanek.asp...tkani-2866

Upravil Kurri, 15.11.2016 19:08
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.11.2016 12:14
Ach jo... to jsou tak zbytečné ztráty... čtyřku od týmu který hraje celý podzim doslova hovno... Chápu že i prohry se musí brát ale od takových týmů? Fakt se bojím aby vůbec byl postup do ligy.
Kyby
Administrátor

Přidán 19.11.2016 13:45
Dneska to byl "zápas blbec", kdy Třinec co čeho kopl, z toho byl gól, zatímco Baník byl docela marný...to se dá pochopit. Nicméně 6 zbytečnýma remízama se dostali do situace, kdy si takový "zápas blbec" nemůžou dovolit!!!
redyFCB
Člen

Přidán 19.11.2016 18:39
Dnes to bylo na ručník

lukasen
Člen

Přidán 19.11.2016 19:18
To ja to dnes dopadlo to de proste stane ze prijde zapas kdy se posere co muze. Mozno uz byly hlavama na zapase s Olomouci a mysleli ze dneska to prijde samo....Ale co me daleko více znechutilo bylo chování typka který se dvěma holkama vybíral do kasy po skončení zápasu u východu. Myslím si že pokud nekdo dát nechce tak nechce ať má k tomu důvod jakýkoli. A nikdo by neměl kohokoliv nutit. Aby ten typek nechtěl nehat projit zhruba +- 60 leteho chlapka že mu tam nechce nic hodit a ještě jak kolem něj teda projde tak mu podrazí nohy no ať se na mne nezlobí ale ať jde do hajzlu s takovým chováním!!! Toto opravdu není dobra reklama pro kluky z kotle a ostatní co se kolem toho starají!!! Pro mne to problém není vzdy rád přispěju.
Karel
Člen

Přidán 19.11.2016 21:52
Dnes teda ničím nevysvětlitelná ostuda. Prohrát s průměrným druholigovým týmem 4:1 je ničím nevysvětlitelná ostuda. Ti, co omlouvají tuto nevysvětlitelnou ostudu, tak běžte někam. Toto je neomluvitelné. Na co tu máme hráče jako Mičola nebo Zápotočný? K ničemu a měli by Baník co nejrychleji opustit.
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 20.11.2016 06:18
včerejší choreo: https://youtu.be/Y3hWKYiCFDw
doping a choreo: https://youtu.be/rPJ3_dIMObE

Petržela tež ať jde do ... Ještě se bude cítít dotčeně, že se na hráče včera pískalo smiley Co kurva po té včerejší blamáží čekal? Ovace?
https://youtu.be/pq6L3x4FLTI?t=1m39sTI?t=1m39s (cca od 1:39)
www.chachari.cz
_Peter
Administrátor

Přidán 20.11.2016 20:11
lukasen napsal/a:

Neměl na sobě ten člověk bundu Cracovie Krakow? Byť jsem u výběru nebyl celou dobu, jiný problém jsem nezaznamenal ani u brány, ani jinde.
lukasen
Člen

Přidán 20.11.2016 20:17
Nene mel na sobe cernou bundu adidas zadne jine logo tusim nebylo. No nic uz vem to cert jen bych nerad aby neco takoveho bylo pravidlem smiley
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.11.2016 21:18
Stuart napsal/a:
Petržela tež ať jde do ... Ještě se bude cítít dotčeně, že se na hráče včera pískalo smiley Co kurva po té včerejší blamáží čekal? Ovace?

Ty běž do ... Místo fandění pískáte jak kokoti. Fandí se i když se nedaří.

Petrželovi se jen karmicky vrátilo to, jak velkohubě vystupuje pro média.

A tomu chujovi v černé bundě sem tam hodil ´kolečko´ do nákupního košíku smiley

Zmrdům na kukly ani na chlast nepřispívám Stuarte smiley

https://youtu.be/z93LoFbXrxE?t

Upravil lasagne, 20.11.2016 21:51
Kibic-FCB
Člen

Přidán 20.11.2016 21:54
lukasen napsal/a:
znechutilo chování typka který vybíral do kasy u východu. nekdo dát nechce tak nechce neměl kohokoliv nutit. nechtěl nehat projit nechce nic hodit

Pokud se to událo, tak je to smutné.
Ono to vybírání už dostalo i své specifické označení. ČESAČKA. Celý podzim to poslouchám ze všech stran. Osobně si myslím, že by čapka měla začít fungovat na bázi "dobrovolnosti". Kdo chce dát, ať dá. Kdo nechce, ať nedává. Prakticky pamatuji vznik čapky někdy v polovině 90. let a nikdy jsem nezaznamenal tolik narážek a otázek okolo způsobu výběru do ní jak v posledních dvou letech.
K dění na tribunách jen tolik, že se na jedničku zvládla rozmluva k hráčům. Tak nějak by to mělo vypadat.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Adri
Člen

Přidán 21.11.2016 08:52
lukasen napsal/a:
To ja to dnes dopadlo to de proste stane ze prijde zapas kdy se posere co muze. Mozno uz byly hlavama na zapase s Olomouci a mysleli ze dneska to prijde samo....Ale co me daleko více znechutilo bylo chování typka který se dvěma holkama vybíral do kasy po skončení zápasu u východu. Myslím si že pokud nekdo dát nechce tak nechce ať má k tomu důvod jakýkoli. A nikdo by neměl kohokoliv nutit. Aby ten typek nechtěl nehat projit zhruba +- 60 leteho chlapka že mu tam nechce nic hodit a ještě jak kolem něj teda projde tak mu podrazí nohy no ať se na mne nezlobí ale ať jde do hajzlu s takovým chováním!!! Toto opravdu není dobra reklama pro kluky z kotle a ostatní co se kolem toho starají!!! Pro mne to problém není vzdy rád přispěju.

Jsem jedná z těch, která u výběru byla. Kromě incidentu, který se stal hned v úvodu, kvůli bunde cracovia jsem nic jiného nezaznamenala. Prošlo kolem mě dost lidí, kteří nedali a tem, co dali jsme poděkovali.

Upravil Adri, 21.11.2016 08:56
Karel
Člen

Přidán 21.11.2016 08:53
lasagne napsal/a:
Stuart napsal/a:

Ty běž do ... Místo fandění pískáte jak kokoti. Fandí se i když se nedaří.

Petrželovi se jen karmicky vrátilo to, jak velkohubě vystupuje pro média.

Hele, víš co mě sere. Baník dostává jen z města více, než má kterýkoliv druholigový tým rozpočet. Si k tomu přičti tradici a dobrou mládež a je obrovská ostuda, co Baník předváděl na podzim. Na hřišti to není vůbec znát. Pa podzim z nás byl normální druholigový tým. Jen my, fanoušci jsme nadprůměr. Jen díky nás je Baník tam, kde teď je. A ještě aby nám někdo nadával do kokotů. Lasagne, ty jsi normální debil. Hráči by si měli uvědomit, že hrajou v Baníku. A Zápotočný a Mičola mají tým táhnout. Bych je vypískal.
lukasen
Člen

Přidán 21.11.2016 16:14
Ja jen napsal co jsem videl nikdo nema oci vsude jinak jak pises ano slecne ktete ja jsem vhodil opravdu slusne podekovala nevim mozna si neco rekli ja jen videl co jsem videl to je ode mne vse k tomu to;-)
Peta 1922
Člen

Přidán 22.11.2016 13:08
Nejdřív jsi napsal cituji:
"...Aby ten typek nechtěl nehat projit zhruba +- 60 leteho chlapka že mu tam nechce nic hodit a ještě jak kolem něj teda projde tak mu podrazí nohy..."

a teď píšeš
" ...nikdo nema oci vsude....nevim mozna si neco rekli ja jen videl co jsem videl to..."

Takže ty tady nejdříve příjdeš s stoprocentně ověřenou informací, že se jednalo o to ,že nechtěl ten dotyčny nic hodit do kasy a nakonec, když se tu vše vysvětlí že se jednalo o co se jednalo (prochazel starší chlap, který měl na sobě černou bundu Cracovie, takže bylo jasné že se toto nenechá jen tak bez povšimnutí) tak napišeš - nevím, možna si něco řekli nemam oči všude ??

Bravo tobě smiley

Upravil Peta 1922, 22.11.2016 13:09
kacer
Administrátor

Přidán 22.11.2016 15:35
Kibic-FCB - A za mě zase, kdo není schopný přispět na prezentaci Ultras Baníku, tak nemá v sektoru jak doma, tak venku co dělat. Všichni se tím chválí, ukazují na fb, ale když to mají finančně podpořit, tak někteří jen hledají cestičky, jak to obejít. Neříkám, že pokaždé je výběr bezproblémový, ale taky se za poslední zápasy vybralo daleko více peněz, něž se vybíralo v minulosti a myslím, že minimálně při zápase s Opavou to hodně pomohlo.
lukasen
Člen

Přidán 22.11.2016 15:48
Peta 1922

Tak to pozor typek na sobe bundu cracovie na 100% nemel a to ze nikdo nema oci vsude jsem myslel holcinu ktere jsem zrovna prispival kdyz ten chlapek rekl ze proste nehodi a ze jde domu a pak mu byly podrazeny nohy !!! Jestli si rekli jeste neco nevim ale pokud vhodit nechci tak proste nechci nikdo me nemuze nutit nebo snad ano? smiley
Kibic-FCB
Člen

Přidán 22.11.2016 22:03
kačer: Píšeš to dost radikálně. Svým způsobem máš však pravdu. Pokud chceme vytvářet celostadiónové choreo apod., tak se to z něčeho financovat musí. Avšak musíš se na to dívat z širší perspektivy. Hledat i mínusy. Každým rokem skončí nedobrovolně (no vlastně se do té nedobrovolnosti uvrhli dobrovolně sami) několikero jedinců, kteří pak zákonitě musí někde chybět. Další lidé skončí dobrovolně. To je takový ten přirozený odliv. Mají odježděno, rodiny a další strasti či slasti. Pak odpadnou lidi, kteří mají Baník jako sezónní záležitost. Dále pak fanoušci, kteří jezdí pouze za fotbalem (a ten stojí na výjezdech za vyližprdel) nebo znovuobrozenci, kteří dají po deseti letech sezónu (spíš pár výjezdů). My si z nich sedneme na zadek a oni se pak zase ukážou až za deset let. No a v neposlední řadě odpadnou taky ti, kteří jsou znechucení chováním ostatních. Např. ne každý má žaludek na to, aby jezdil v pogrcaném vlaku s bandou, která přitáhla ze Stodolní a přišla se do kupéčka vysmradit cestou na výjezd a na každém nádru pokřikovala po lidech. Dalším negativním dopadem (znechucením) může být potom i ta čapka. Ta dobrovolnost by měla být zachována. Sám určitě nejsi rád, když musíš dělat něco, co dělat nechceš. Takže bych nikoho do ničeho nenutil (moje doporučení). Ale pak se nesmí nikdo divit tomu, že na pár zápasech nebude choreo. To choreo děláme totiž my všichni. Někdo ho platí, někdo vymýšlí, někdo realizuje. Je to jenom o osvětě. Napište chtěli bychom zrealizovat to, to a to a potřebujeme na to tolik a tolik. Lidi nápad zaujme a složí se. Peníze mezi lidmi jsou. Máte to rozhodně jednodušší, než dlouholetý čapkař, kterému jsme mnohdy přispívali jen pár korunami. A mnohdy ani to ne a nikdy jsem od něj neslyšel, že by do někoho pičoval nebo nutil. Prostě věděl jaká je situace a myslím, že byl tehdy rád, že lidi vůbec na ten výjezd vyjeli. Ty prachy tehdy prostě nebyly.
Já osobně si myslím, že při současném trendu by se to dalo celé ufinancovat i bez čapky. Ale nevidím úplně do toho, jakým způsobem se točí peníze v prodeji suvenýrů. Ale to jen tak na okraj.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Kimmi
Administrátor

Přidán 22.11.2016 22:31
A ja jsem ta druha, ktera u vyberu byla a jak pise Adri, hned na zacatku byl problem s panem v cerne bunde se znakem Cracowia na levem prsu. Dal uz, at se na me nikdo nezlobi, dam ruku do ohne za to, ze nic nize uvedeneho se nestalo. Byla kolem vychodu tlacenka, vychod byl maly, my jsme byli tri, ke me se natahovali lidi pres jine, takze urcite mohl kdykoliv kdokoliv zakopnout, ale my jsme dekovali tem, kteri prispivali a rozhodne nebyl cas venovat se lidem, kteri prispet z jakehokoliv duvodu odmitali (radeji se usmeju na lidi, kterym prace Ultras Banik neni lhostejna, nez spotrebovavat energii a delat si zaklad na vrasky kvuli rypalum smiley ). NA konci vberu, jednomu z poslednic lidi, tkery odmitnul prispet se slovy, ze na ten hnus co predveli nic neprispeje jsme mu s klucinou, ktery vybiral, argumentovali, ze my jsme fanousci a ne hraci, ale i toto bylo s usmevem.
Mrzi me, ze nas povazujete za zrudy, ktere se sapou po penezich a nenavidime vsechny kolem sebe. Vse, co delame, je zadarmo a z lasky k tomu milovanemu znaku, kolem ktereho se toci cely nas svet. Kdyz uz nekdo chce neco takoveho vykrikovat na internetu, tak at jsou to, prosim, pravdive informace, ktere si pak budeme moct vyresit. Pripadne to reste na miste a treba by se vysvetlilo, ze vy si myslite, ze nekomu podkopavame nohy a pritom ten clovek sam mohl byt napriklad opily.

Kibic-FCB napsal/a:
lukasen napsal/a:
znechutilo chování typka který vybíral do kasy u východu. nekdo dát nechce tak nechce neměl kohokoliv nutit. nechtěl nehat projit nechce nic hodit

Pokud se to událo, tak je to smutné.
Ono to vybírání už dostalo i své specifické označení. ČESAČKA. Celý podzim to poslouchám ze všech stran. Osobně si myslím, že by čapka měla začít fungovat na bázi "dobrovolnosti". Kdo chce dát, ať dá. Kdo nechce, ať nedává. Prakticky pamatuji vznik čapky někdy v polovině 90. let a nikdy jsem nezaznamenal tolik narážek a otázek okolo způsobu výběru do ní jak v posledních dvou letech.
K dění na tribunách jen tolik, že se na jedničku zvládla rozmluva k hráčům. Tak nějak by to mělo vypadat.
Kimmi
Administrátor

Přidán 22.11.2016 22:55
A mozna jsem jeste mohla dodat, ze nam neni sest, abychom nekomu podkopavali nohy, natoz starsim lidem
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.11.2016 00:18
Karel napsal/a:
Hele, víš co mě sere. Baník dostává jen z města více, než má kterýkoliv druholigový tým rozpočet. Si k tomu přičti tradici a dobrou mládež a je obrovská ostuda, co Baník předváděl na podzim. Na hřišti to není vůbec znát. Pa podzim z nás byl normální druholigový tým. Jen my, fanoušci jsme nadprůměr. Jen díky nás je Baník tam, kde teď je. A ještě aby nám někdo nadával do kokotů. Lasagne, ty jsi normální debil. Hráči by si měli uvědomit, že hrajou v Baníku. A Zápotočný a Mičola mají tým táhnout. Bych je vypískal.

Nevím o co se tady snažíš. Na podzim se jednou prohrálo a postup je stále reálný. Nejsme kapela, abychom stále vyhrávali. Baník je tam kde je díky hráčům a realizačnimu týmu. Kokoti v kuklách, kteří fandí jen když se daří na tom nemají žádnou zásluhu. S Opavou měla většina těchto kokotů problém doběhnout do půlky. Tak hlavně, že po hráčích Baníku chcete aby sprintovali celý zápas po celém hřišti. Největší trapas jak tam ožralí týpkové vyhrožují po zápase v Třinci vlastním hráčům. WTF? Ani korunu do vašich čapek šmejdi. Kupujte si chlast a pyro za svoje.

https://youtu.be/85lIW1Fdnm0

Upravil lasagne, 23.11.2016 00:48
_Peter
Administrátor

Přidán 23.11.2016 09:36
lasagne: netuším, co tě mohlo motivovat k registraci na Chacharech. Najdi si prosím jiný server, kde budeš urážet lidi s jinými názory, vypisovat pejorativní a demagogické eseje, nebo si povídat sám se sebou.
PS. Pokusím se dohlédnout na to, aby tvé kolečko do vozíku bylo využito k dobročinným účelům.
Kibic-FCB
Člen

Přidán 23.11.2016 18:47
Kimmi moc si to vztahuješ. Nikdo nikde nepíše o zrůdách. Lasagne napsal svůj příspěvek, já jsem ho dokomentoval, přičemž jsem nenapsal, že se to stalo. Každá mince má dvě strany. Sama píšeš o chlastu. Nedá se s Tebou nic jiného, než souhlasit. Najebaných tam vylo fest, tak bych se tomu ani nedivil. Svůj názor k čapce jsem již popsal. Zda se forma výběru zlepší či nikoliv je jen na vás. Svým způsobem je to vaše vizitka. Každopádně Tobě patří velký dík za to, co pro Baník děláš.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Kimmi
Administrátor

Přidán 23.11.2016 21:29
Ale tady nikomu nejde o nejake dekovani, a pokud ano, tak by ho meli obdrzet uplne jini lide nez ja, tady jde spise o to nehazet spinu na ostatni. Konstruktivni kritiku beru, ovsem tohle bylo proste a jednoduse lhani a ocerneni lidi, kteri vybirali.
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 24.11.2016 06:17
Pekelná atmosféra na Baníku. Hořely ohně a zasahovala záchranka
http://tv.isport.blesk.cz/video/31284...ranka.html
www.chachari.cz
Strana 233 z 251 << < 230 231 232 233 234 235 236 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.