Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 229 z 251 << < 226 227 228 229 230 231 232 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Kyby
Administrátor

Přidán 12.10.2016 08:24
KIBIC: Já vím, že výsledek bude "policajt má vždy pravdu", ale už samotná stížnost jim dvakrát příjemná nebude...
ALEXXXFCB: Já se na stadionu bavil skvěle, stejně jako při holomajzně, kterou občas předvádí FCB (letos třeba pravidelně na výjezdu)...pokud posuzuješ užitečnost návštěvy stadionu podle hry na hřišti, musíš to mít v posledních mnoha letech těžké :-(
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.10.2016 12:25
Kyby napsal/a:
KIBIC: Já vím, že výsledek bude "policajt má vždy pravdu", ale už samotná stížnost jim dvakrát příjemná nebude...
ALEXXXFCB: Já se na stadionu bavil skvěle, stejně jako při holomajzně, kterou občas předvádí FCB (letos třeba pravidelně na výjezdu)...pokud posuzuješ užitečnost návštěvy stadionu podle hry na hřišti, musíš to mít v posledních mnoha letech těžké :-(

Jistě ale FCB fandím pořád ať se daří nebo ne. Ale od repre se čeká že z našeho pohledu neznámý Azerajdžán porazí. Samozřejmě když kotel fandí je to jiné než když někdo sedí na tribuně kde se ani nefandí. Já se raději pobavím v kotly až na Baníčku.
_Peter
Administrátor

Přidán 12.10.2016 13:47
AlexxxFCB napsal/a:
Ale od repre se čeká že z našeho pohledu neznámý Azerajdžán porazí. Samozřejmě když kotel fandí je to jiné než když někdo sedí na tribuně kde se ani nefandí. Já se raději pobavím v kotly až na Baníčku.

Já od repre nic nečekám. Proto na ni s klidem můžu jít, aniž bych na hráče pičoval, když nevyhrají s "neznámým Ázerbájdžánem". Půlka národu asi se svým očekávaním zamrzla v roce 96. Ale hlavně - včera se aktivně fandilo. Více či méně se po celou dobu dařilo potlačit klasické repre divadlo, moderátoři se během zápasu ozvali snad jednou, atp. Pro mě bylo milé překvapení, kolik neznámých tváří se zapojovalo do složitějších chorálů a dobře se bavilo.

Já tu akci hodnotím veskrze kladně a trochu mi uniká, proč nejprve píšeš, že na repre nepůjdeš, pak že jsi rád že jsi nešel a zakončíš to tím, že kdyby se fandilo, bylo by to jiné.
boss
Člen

Přidán 12.10.2016 15:47
já jsem se včera bavil výborně a o to na fotbale jde především
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.10.2016 23:58
útok byl dneska fakt hrozný. jen za 20 minut jim mohli dát 3. gol z penalty mi příjde málo. Je neuvěřitelné co Azevedo zahodil sám před golmanem, času plno...
FalharJaroslav
Člen

Přidán 16.10.2016 12:16
Krásný nedělní den Vám všem přeji už jsem se na to nemohl koukat....Tady Vám dávám kopii meilu který jsem posílal na Baníček....Jarda

Vážený pane Svobodo.

Jak dlouho bude zneuživáno dobré jméno Baníku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak dlouho se budou slepovat mužstva pro I ligu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Začal s tím Šafarčík a pokračuje v tom Petržela s Vr´tem,kteří navíc vyhodili z Baníku ten zbytek,který nestačil vyhodit Šafarčík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bylo by nejvyšší čas aby vedení Baníků jednalo pokud chtějí příští rok hrát I ligu a Baník by byl opět silným a konkurence schopným mužstvem!!!!!!!!!!!
Za prvé:Baník musí mít vlastní zázemí svůj domov to znamená obnova a rekonstruce bazalů.Vítkovice to nesplńuji ani náhodou Baník byl,je a bude
SlezskoOstravský!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za druhé:K mužstvu se musí opět vrátit osvědčené trio trenérů Svědík,Bernady a Slončík.A k uspěšné spolupraci ještě Komńackého s Lukešem!!!!!!!!!!!!!!
Za třetí:Mužstvo Baníků z odchovanců a ne ten nepovedený slepenec který už stratil 8 bodů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brankáři:
Vašek,Buček,Macej.

Obránci:
Vengřínek,Zapotočný,Byrtus,Záwada,Špavelko,Celba,Honiš,Helešic,Granečný.

Záložníci:
Mensah,Mičola,Svěrkoš,De Azevedo,Ožvolda,Foltýn,Šichor,Pyclík,Matěj,Kundrátek P.,Kundrátek L..

Útočníci:
Staško,Gomola,Tobiaš,Šašinka O.,Šašinka J.,Szotkowský.

Pane Svobodo bud´ vedení Baníků udělá rázný krok a bude řešit situaci nebo nadále paběrkovat a liga v Ostravě nebude a odvrátite od sebe všechny fanoušci včetně Chacharů,kteří na svých strankách vyslovili svou kritiku.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak dlouho se ještě bude mlčet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.chachari.cz/taborsko-banik-2-2-rn1801

S pozdravem
Jaroslav Falhar
Pionýrů č1757
Frýdek-Místek

P S: A postupně jednat s dalšími odchovanci v Plzni,Slavii,Jablonci a dalších klubech o možném návratu do Báníků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Přidán 16.10.2016 13:02
FalharJaroslav napsal/a:
Krásný nedělní den Vám všem přeji už jsem se na to nemohl koukat....Tady Vám dávám kopii meilu který jsem posílal na Baníček....Jarda

Vážený pane Svobodo.

Jak dlouho bude zneuživáno dobré jméno Baníku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak dlouho se budou slepovat mužstva pro I ligu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Začal s tím Šafarčík a pokračuje v tom Petržela s Vr´tem,kteří navíc vyhodili z Baníku ten zbytek,který nestačil vyhodit Šafarčík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bylo by nejvyšší čas aby vedení Baníků jednalo pokud chtějí příští rok hrát I ligu a Baník by byl opět silným a konkurence schopným mužstvem!!!!!!!!!!!
Za prvé:Baník musí mít vlastní zázemí svůj domov to znamená obnova a rekonstruce bazalů.Vítkovice to nesplńuji ani náhodou Baník byl,je a bude
SlezskoOstravský!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za druhé:K mužstvu se musí opět vrátit osvědčené trio trenérů Svědík,Bernady a Slončík.A k uspěšné spolupraci ještě Komńackého s Lukešem!!!!!!!!!!!!!!
Za třetí:Mužstvo Baníků z odchovanců a ne ten nepovedený slepenec který už stratil 8 bodů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brankáři:
Vašek,Buček,Macej.

Obránci:

Záložníci:
Mensah,Mičola,Svěrkoš,De Azevedo,Ožvolda,Foltýn,Šichor,Pyclík,Matěj,Kundrátek P.,Kundrátek L..

Útočníci:

Pane Svobodo bud´ vedení Baníků udělá rázný krok a bude řešit situaci nebo nadále paběrkovat a liga v Ostravě nebude a odvrátite od sebe všechny fanoušci včetně Chacharů,kteří na svých strankách vyslovili svou kritiku.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak dlouho se ještě bude mlčet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S pozdravem
Jaroslav Falhar
Pionýrů č1757
Frýdek-Místek

P S: A postupně jednat s dalšími odchovanci v Plzni,Slavii,Jablonci a dalších klubech o možném návratu do Báníků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Svoboda už dlouho není tiskovýmluvčí :-D

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
EmilFCB
Člen

Přidán 16.10.2016 13:35
Komňacký a Lukeš? No já teda čučím :-D
Pozn.: Lukimu díky za podporu!
Syndrom
Člen

Přidán 16.10.2016 13:39
Ty Jardo, se ti sekla klávesnice? A nebo je to nějaká tajná šifra?
tofi
Člen

Přidán 16.10.2016 19:21
Jarda byl na václavky,ale nasel něco lepšího smileysmileysmiley
L
Administrátor

Přidán 17.10.2016 13:01
VÝJEZD DO VARNSDORFU: LÍSTKY AŽ NA MÍSTĚ

http://fcb.cz/clanek.asp?id=Vyjezd-do...miste-6500
http://havirovaci.cz
LZO
Člen

Přidán 17.10.2016 20:14
Tak Jarda sice zvolil zvláštní formu (dobře, i obsah), nicméně budiž mu ke cti, že aspoň vyvinul nějakou aktivitu a snažil se řešit to, co ho sere.
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 18.10.2016 18:48
Kyby napsal/a:
Ještě chci dodat, že na sobotní postup PČR budu podávat stížnost.
KIBIC: Jestli mě někdo, na jehož plat taky přispívám, buzeruje a jeho nejsilnější zbraní je "Jménem zákona!", budu se v mezích zákona bránit....

Zas další "acabista" a provokatér v kukle, který má plnou hubu keců smiley
Syndrom
Člen

Přidán 19.10.2016 14:41
A jeje, dovča už skončila smiley

Upravil Syndrom, 19.10.2016 14:43
Dluhy
Člen

Přidán 19.10.2016 15:58
Karvinok je názorný příklad co vznikne spojením cigošky a policejního čokla.....
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.10.2016 19:35
FalharJaroslav napsal/a:

Vážený pane Svobodo.

Brankáři:
Vašek,Buček,Macej.

Obránci:

Záložníci:

Útočníci:

S pozdravem
Jaroslav Falhar
Pionýrů č1757
Frýdek-Místek

Nejvíc mě vždycky pobaví tihle experti, kteří přesně vědí jak investovat cizí peníze a jak řídit klub jehož nejsou majiteli smiley

Nějak sem moc nepochopil k čemu zaměstnávat v klubu Lukeše, když nemá ani trenérskou licenci smiley

Jasně, pojďme jednat s odchovanci. Hoši serte na kariéru, peníze a evropské poháry a pojďte čutat za Baníček smiley

Upravil karvinok, 19.10.2016 19:37
JimiHendrix
Člen

Přidán 20.10.2016 10:24
smileysmileysmiley
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 21.10.2016 07:37
Pardon,spatne sem cetl. Zapas NENI rizikovy smiley

404 signature not found

Upravil RavenFCB, 21.10.2016 12:35
www.thordivision.com
noremorse
Člen

Přidán 21.10.2016 12:25
RavenFCB: Odkud bereš info? Ve včerejším článku na oficiálu naopak psali, že kapacita bude nesnížená, 14.825, z důvodu, že zápas není vedený jako rizikový.
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.10.2016 13:30
Jak může být rizikový když Vítky ani fandy nemají? smiley
Karel
Člen

Přidán 21.10.2016 21:21
AlexxxFCB napsal/a:

Přesně tak. Ale výhra v tomto utkání je naprostá povinnost a nutnost. Obzvláště po té dnešní trapasárně. Kuwa - druzí už o 4 body.
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.10.2016 21:32
AlexxxFCB napsal/a:

Baník Ostrava - Třinec 4757 diváků
Vítkovice - Třinec 9027 diváků

Kdo tady nemá fandy?

A kdo je ve Vítkovicích doma a kdo "homeless" v azylovém domě?

https://youtu.be/pwKkjLOHd7s
fanfan
Člen

Přidán 22.10.2016 01:09
Karvinok: neplést hokej a fotbal! Ve fotbale mají domácí Vítkovice průměr 700 diváků a Baník 6000. To nedosahuje ani Ridera s nějakými 4200...smileysmiley
fanfan
Člen

Přidán 22.10.2016 01:12
ps: Jinak Vítkovice - Třinec 9037, Baník - Opava 12111 a Baník - Vítkovice bude zřejmě okolo 10000.smiley
fanfan
Člen

Přidán 22.10.2016 01:13
Karviná - Příbram 3518, Liberec 3829. smiley Baník - FM 5109. Třinec 4757, Žižkov 4378.smiley
Strana 229 z 251 << < 226 227 228 229 230 231 232 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: arjunsingh
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 7
° Celkem: 1,771
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.