Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 225 z 251 << < 222 223 224 225 226 227 228 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Ondra
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 22.09.2016 22:33
Kurri napsal/a:
A není to jedno? však už většina lidi udělala zápas bez diváků na prostějov... opava 12.000, prostějov 3.300 (-8.700), a budějovice bude jen o 3.300méně. Za takové lidi co byli ve středu největší Baníkovci a v sobotu už nedošli jsem se styděl více než za tu holku co běhala po hřišti a sháněla podpisy, nebo co tam dělala.

smileysmiley měl by jsi někdy něco sepsat i do Bazalu

VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
www.chachari.cz
Quasimodo193
Člen

Přidán 22.09.2016 23:29
Jo jo Kurri zabil smiley bohužel má, ale pravdu smiley
fanfan
Člen

Přidán 22.09.2016 23:37
Bude běh i se Žižkovem? Ať vím, jestli se těšit na derby...smiley
JimiHendrix
Člen

Přidán 23.09.2016 07:18
hlavně že běžci dorazili na prostějov všichni. jsou to úplně stejní vandráci, kteří příjdou až příští rok na spartu
Kyby
Administrátor

Přidán 23.09.2016 07:23
Tak všichni píšou, že "běžcům" jde jen o bordel. V tom případě se dá pochopit, proč na Prostějov nedorazili. Ale proč nedorazili ti, kterým jde o fotbal a o dobro Baníku???
fanfan
Člen

Přidán 23.09.2016 09:28
Nechápu jednu věc, proč se tyto "akce" dělají doma na stadionu (ano, Vítkovice nikdy domov Baníku nebudou), když největší odpovědnost nese pořádající klub... Nevím, že by si někde dělali bordel ve svém městě a na svém stadionu (pokud se nejedná např. o pražské derby atp.), ale z 99% na výjezdech! Takže jsme zase jediní, kteří škodí jenom sami sobě!!!smiley
Ekmar
Člen

Přidán 23.09.2016 10:03
Jsem moc rád, že to dopadlo "jen" takhle. Nicméně pořád nesouhlasím s tím, že se nic nestalo. Minimálně se snížila Brabcova důvěra k ultras a věřím, že kdyby se tohle opakovalo, tak se na Baník skutečně vysere. Dále kvůli naprosto zbytečnému náběhu nemůžu jít na zápas Baníku. Nebudu tady propočítávat, kolik tím vlastně klub ztratí, protože je těžké odhadovat, kolik lidí by došlo na souboj z čela tabulky s Budějkama.

Každopádně je to za náma, dopadlo to asi nejlépe jak mohlo. Otázka ale je, jestli to je dobře, protože teď se bude i z řad běžců ozývat "vždyť se nic nestalo, příště můžeme jít zase.."
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.09.2016 10:05
Víte, jestli celá chyba není v tom že je to stadion bez plotu. Jinak by se ti běžci alespoň ne v tak velkém počtu nedostali na trávu. Je to hold asi potřeba i když taky ploty nenávidím na stadionech.
Ekmar
Člen

Přidán 23.09.2016 10:09
AlexxxFCB napsal/a:
Víte, jestli celá chyba není v tom že je to stadion bez plotu. Jinak by se ti běžci alespoň ne v tak velkém počtu nedostali na trávu. Je to hold asi potřeba i když taky ploty nenávidím na stadionech.

Brabec se k tomu vyjadřoval i s nějakým bezpečnostním manažerem a říkali že ploty nechtějí. A pokud je nechceme ani my, tak bychom se měli snažit, aby se tohle už neopakovalo.
dzandra
Člen

Přidán 23.09.2016 10:26
elkmar: vis co je nejlespi, mi nikdy ten plot na zadnem stadionu nevadil a nevadi. Navíc ty vlajky se hned lepe umístují.

CO vy zpíváte ????
Ekmar
Člen

Přidán 23.09.2016 10:38
dzandra napsal/a:
elkmar: vis co je nejlespi, mi nikdy ten plot na zadnem stadionu nevadil a nevadi. Navíc ty vlajky se hned lepe umístují.

Jo tak to je pak už názor od názoru.
capek
Člen

Přidán 23.09.2016 11:13
Kontrolní otázka: Kolik z Vás uplakánků zítra potkáme v Pardubicích?

MY JSME BANÍK!!!
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.09.2016 11:32
Ekmar napsal/a:
Jsem moc rád, že to dopadlo "jen" takhle. Nicméně pořád nesouhlasím s tím, že se nic nestalo. Minimálně se snížila Brabcova důvěra k ultras a věřím, že kdyby se tohle opakovalo, tak se na Baník skutečně vysere. Dále kvůli naprosto zbytečnému náběhu nemůžu jít na zápas Baníku. Nebudu tady propočítávat, kolik tím vlastně klub ztratí, protože je těžké odhadovat, kolik lidí by došlo na souboj z čela tabulky s Budějkama.

Každopádně je to za náma, dopadlo to asi nejlépe jak mohlo. Otázka ale je, jestli to je dobře, protože teď se bude i z řad běžců ozývat "vždyť se nic nestalo, příště můžeme jít zase.."

Nechtel sem reagovat, ale neda mi to...
Z tebe se stal hrozny uplakanek... Tak proc dal nezesmesnujes nase hochy, kteri x krat bojovali za Banik nejen na tribunach narozdil od tebe dale na tom vasem ubrecenem foru?
Ceho chces docilit?

Tyhle mudrlanty, co sedi na hlavni, pak se neco stane i kdyz se vlastne nic nestalo (R.I.P rohovy praporku a stativu na kameru), na vyjezd jedou jen kdyz je hecovacka do Prahy, to je vazne na povazenou...

Ma ucta

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.09.2016 11:37
capek napsal/a:
Kontrolní otázka: Kolik z Vás uplakánků zítra potkáme v Pardubicích?

smileysmiley

trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.09.2016 11:51
Ekmar napsal/a:

A ze nemuzes na zapas Baniku? Lez, mrkni na idos.cz, tam si zjistis, kolik spoju ti jede do Pardubic a z Pardubic.
Nemas to daleko a kdyz jsi tak velky fanousek FCB, tak verim, ze dozajista pojedes. Palubni personal ti mozna da i pripadne kapesniky, kdyby se ti chtelo znova plakat pri vzoomince na nase chrabre mladence bojujici za Banik :-)

Ekmar
Člen

Přidán 23.09.2016 12:14
Nechtel sem reagovat, ale neda mi to...
Z tebe se stal hrozny uplakanek... Tak proc dal nezesmesnujes nase hochy, kteri x krat bojovali za Banik nejen na tribunach narozdil od tebe dale na tom vasem ubrecenem foru?
Ceho chces docilit?

Tyhle mudrlanty, co sedi na hlavni, pak se neco stane i kdyz se vlastne nic nestalo (R.I.P rohovy praporku a stativu na kameru), na vyjezd jedou jen kdyz je hecovacka do Prahy, to je vazne na povazenou...

Ma ucta[/quote]

Já ti to připomenu, až se to znovu stane a Brabec se na to všechno vysere..
Ekmar
Člen

Přidán 23.09.2016 12:16
trevor20 napsal/a:
Ekmar napsal/a:

A ze nemuzes na zapas Baniku? Lez, mrkni na idos.cz, tam si zjistis, kolik spoju ti jede do Pardubic a z Pardubic.
Nemas to daleko a kdyz jsi tak velky fanousek FCB, tak verim, ze dozajista pojedes. Palubni personal ti mozna da i pripadne kapesniky, kdyby se ti chtelo znova plakat pri vzoomince na nase chrabre mladence bojujici za Banik :-)

Dobře víš, že na výjezdy nejezdím. Myslím si, že je to moje rozhodnutí, za které alespoň klub nenese žádné sankce. Ale respektuju všechny co na výjezdy jezdí a dělají hráčům výborný support. Každopádně, zrovna od tebe, který tady byl snad největší propagátor Brabce, bych očekával jiný postoj k tomu, co se stalo.
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.09.2016 12:42
Ekmar napsal/a:
trevor20 napsal/a:
Ekmar napsal/a:

Dobře víš, že na výjezdy nejezdím. Myslím si, že je to moje rozhodnutí, za které alespoň klub nenese žádné sankce. Ale respektuju všechny co na výjezdy jezdí a dělají hráčům výborný support. Každopádně, zrovna od tebe, který tady byl snad největší propagátor Brabce, bych očekával jiný postoj k tomu, co se stalo.

Stezujes si, ze neuvidis Banik a pritom do PCE to jezdi skoro tak casto jako metro. Nerozumim teda tomu, co chces a nac si stezujes?
A ti tvy oblibeni a tebou zesmesnovani bezci jezdi za Banikem do jakekoliv pice. Ne jako ty a tebou podobni, co sedi na hlavni tribune jen na domacich zapasech a picuji.

Ano, byl jsem a a stale jsem. Pokracoval bych dale, ale co bych ti mel povidat, radeji bez znova radeji vsechny urazet a zesmesnovat na banicek ci eurofotbal. Aloha.

Upravil trevor20, 23.09.2016 12:47
Ekmar
Člen

Přidán 23.09.2016 13:54
trevor20 napsal/a:
Ekmar napsal/a:
trevor20 napsal/a:
Ekmar napsal/a:

Stezujes si, ze neuvidis Banik a pritom do PCE to jezdi skoro tak casto jako metro. Nerozumim teda tomu, co chces a nac si stezujes?
A ti tvy oblibeni a tebou zesmesnovani bezci jezdi za Banikem do jakekoliv pice. Ne jako ty a tebou podobni, co sedi na hlavni tribune jen na domacich zapasech a picuji.

Ano, byl jsem a a stale jsem. Pokracoval bych dale, ale co bych ti mel povidat, radeji bez znova radeji vsechny urazet a zesmesnovat na banicek ci eurofotbal. Aloha.

Co chci? Chci si zajít na Baník na domácí zápas, to je vše co chci. Co se týče výjezdů, klidně ať jezdí, všechen respekt za to. Bohužel ne každý má čas a peníze na to, aby jezdil i na výjezdy. A na rozdíl od nich, z toho že sedím na ochozech a "jen pičuju" nemá Baník žádnou újmu. Ale souhlasím s tím, že dál nemá cenu pokračovat. A co se týče tvých zmiňovaných webů, dobře víš, že na ef jsem vždy byl zastánce našich ultras a kolikrát jsem se tam s někým pohádal a tebe se zastal a kdyby klub platil pokutu např. za velké množství pyra apod tak neřeknu ani slovo, naopak to podpořím.
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 23.09.2016 14:39
Kurva to je keců furt, může mi tu někdo normálně vysvětlit, proč měli touhu tam běžet-jít, když tam nechtěli doběhnout ani dojít? A nechci číst debilní kecy o subkultuře a podobné nesmysly. To už jde u chulošů fakt jen o to, aby byli vidět v TV? Proč ty kukly tedy, mohli se i svlíknout, když se chtěli jen ukázat. Jak už jsem psal, ani mi tak nevadí, že se to stalo, jako spíše to, že se to stalo bez důvodu. Na tyhle hrdiny totiž nikdo ani nezařval a oni už utíkali pryč, tak co tam kurva lezou, když jsou z toho tak posraní strachy?

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
LordikBanik
Člen

Přidán 24.09.2016 18:46
Pro Ekmara a spol.: Jak to tady čtu ty vaše hovna, tak jedna věc. Jestli Vás to tak sere ten náběh, tak se seberte, odhlaste se odsud a táhněte do píče. Fakt jste kokoti. Jestli se vám tolik zkurvil Baník nebo lidi kolem něj kvůli téhle prkotině, tak vám na Baníku nikdy pořádně nezáleželo a klidně se seberte a táhněte fandit Vítkovicím. Jste akorát kurvy, které tady brečí a mají potřebu si rypnout do všeho. Jste stejná pozérská banda jako uživatelé na webu banicek.com. Místo, abyste byli rádi, že to dopadlo, jak to dopadlo, tak furt si stěžujete a nadávate tu Ultras atd. Tudíž nejste fans Baníku, jste nulová hovna a odtáhněte fandit Vítkovicím.

Krony: Věř tomu, že kdyby chtěli doběhnout, tak doběhnou, ani security by je nezastavila s policajtama. Že si měli sundat kukly, když se chtěli ukázat? A tobě už taky definitivně odjebalo nebo co? To snad nemyslíš vážně smiley To stejné můžeš tedy tvrdit o opavském náběhu u nich doma v poháru. Vlastně se nic nestalo, tak proč naběhli? Na jedné straně jsi tady vášnivě popsal, jak si likvidoval sedačky atd. a pak tu píšeš tohle. Nevím no...
_Peter
Administrátor

Přidán 24.09.2016 19:24
Nestačilo už? Co se sejít někde, kde si to můžete vyříkat, popř. si zanadávat do očí, pokud někdo má tu potřebu?
Ekmar
Člen

Přidán 24.09.2016 22:46
LordikBanik napsal/a:
Pro Ekmara a spol.: Jak to tady čtu ty vaše hovna, tak jedna věc. Jestli Vás to tak sere ten náběh, tak se seberte, odhlaste se odsud a táhněte do píče. Fakt jste kokoti. Jestli se vám tolik zkurvil Baník nebo lidi kolem něj kvůli téhle prkotině, tak vám na Baníku nikdy pořádně nezáleželo a klidně se seberte a táhněte fandit Vítkovicím. Jste akorát kurvy, které tady brečí a mají potřebu si rypnout do všeho. Jste stejná pozérská banda jako uživatelé na webu banicek.com. Místo, abyste byli rádi, že to dopadlo, jak to dopadlo, tak furt si stěžujete a nadávate tu Ultras atd. Tudíž nejste fans Baníku, jste nulová hovna a odtáhněte fandit Vítkovicím.

Krony: Věř tomu, že kdyby chtěli doběhnout, tak doběhnou, ani security by je nezastavila s policajtama. Že si měli sundat kukly, když se chtěli ukázat? A tobě už taky definitivně odjebalo nebo co? To snad nemyslíš vážně smiley To stejné můžeš tedy tvrdit o opavském náběhu u nich doma v poháru. Vlastně se nic nestalo, tak proč naběhli? Na jedné straně jsi tady vášnivě popsal, jak si likvidoval sedačky atd. a pak tu píšeš tohle. Nevím no...

Velmi inteligentní odpověď smiley
Chytry jak cyp
Člen

Přidán 24.09.2016 23:41
LordikBanik napsal/a:
To stejné můžeš tedy tvrdit o opavském náběhu u nich doma v poháru. Vlastně se nic nestalo, tak proč naběhli? Na jedné straně jsi tady vášnivě popsal, jak si likvidoval sedačky atd. a pak tu píšeš tohle. Nevím no...

Čili klasická výmluva ze školky: Ale maminko, Franta tam vběhl před časem taky, tak já jsem musel teď. Tím pádem bych "nejebal" jen Opavu, ale i běžce, bo se tímhle dostali na jejich úroveň.
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 25.09.2016 01:00
Jistě víte že co nevidět budou hrát Vítkovice s Opavou. Nechystáte něco proti Opavákům? Už mi docela chybí pokřik Jebat Opavu tu kurvu jebat Opavu :-D Neříkám přímo běžet po trávníku ale čistě jen zaskandovat a ukázat jim a těm ubožákům z Vítkovic kdo je tady pánem. poškádlit Opaváky.smiley
Strana 225 z 251 << < 222 223 224 225 226 227 228 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: hudecek
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,775
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.