Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 224 z 251 << < 221 222 223 224 225 226 227 > >>
Autor RE: Dění v klubu
LZO
Člen

Přidán 20.09.2016 18:45
Ekmar: pokud dobře chápu psané slovo, tak říká, že celý pozitivní dojem, který to mohlo mít, byl přebit náběhem. To nemyslíš vážně, že by o nás novináři psali pozitivně ... Nebo sis snad všiml v jakémkoliv tisku třeba pozitivního hodnocení podle mě nejlepších dvou choreí ke sv. Václavu a s Masarykem a legionáři? A to na ně byli třeba v Blesku (který jinak zveřejní každý prd) speciálně upozorněni. Píše, že je to zásluhou lidí z klubu, ne ultras. Doslova. Nikdo nemusí tenhle web sledovat, když je Ostrava plná plakátů "všichni v bílém". Jednání se sponzory to zkomplikovat nepochybně může, ale myslím, že takové překvapení to snad nebylo, v minulosti se děly daleko horší věci. A pokud si dobře pamatuji, kolega pana Brabce mu na jaře říkal, že ty pokuty za tu atmosféru stojí ...
LZO
Člen

Přidán 20.09.2016 19:02
A vůbec, vy moralisti. Četli jste zápis delegáta? Víte, co se bude na té disciplinárce mj. projednávat? To vás nesere, že dostaneme pokutu za to, že se v osmé minutě zařvalo "jebat Opavu" třikrát a v padesáté deváté sedmkrát? A v osmdesáté osmé "co jste tak ticho, vy kurvy"? Nebo vy jste to neřvali a jste zásadně proti tomu? Neměli by mít zákaz vstupu na stadion všichni, co mluví sprostě, protože škodí klubu? To jsou tady argumenty jak noha ...
Ekmar
Člen

Přidán 20.09.2016 21:59
LZO napsal/a:
Ekmar: pokud dobře chápu psané slovo, tak říká, že celý pozitivní dojem, který to mohlo mít, byl přebit náběhem. To nemyslíš vážně, že by o nás novináři psali pozitivně ... Nebo sis snad všiml v jakémkoliv tisku třeba pozitivního hodnocení podle mě nejlepších dvou choreí ke sv. Václavu a s Masarykem a legionáři? A to na ně byli třeba v Blesku (který jinak zveřejní každý prd) speciálně upozorněni. Píše, že je to zásluhou lidí z klubu, ne ultras. Doslova. Nikdo nemusí tenhle web sledovat, když je Ostrava plná plakátů "všichni v bílém". Jednání se sponzory to zkomplikovat nepochybně může, ale myslím, že takové překvapení to snad nebylo, v minulosti se děly daleko horší věci. A pokud si dobře pamatuji, kolega pana Brabce mu na jaře říkal, že ty pokuty za tu atmosféru stojí ...

Hele, já si myslím, že zápas s Opavou byl výjimečný a kdyby k ničemu nedošlo, tak by se o nás psalo pozitivně. Ale to jsou jen kdyby a to nemůžeme vědět..

Co se týče té propagace, prostě jen chtěl pochválit marketingové oddělení, nic víc bych v tom nehledal. Myslím si, že mu je jasné že nebýt ultrasky, tak by nebylo nic. On taky proto volí otevřenější přístup, ať už jde o diskuse apod. Co se týče pokut, byl jsem na schůzi s ním. Doslova říkal, že pokuty za pyro apod. klidně rád zaplatí, když to povede k dobré atmosféře. Ale ať se snažíme vyvarovat se excesů, že jsou z FAČR na nás vyloženě natěšení.. A jak to dopadne? Zápas který sleduje celá republika a příjde naprosto zbytečný běh na plochu.. Tohle určitě Brabec nemyslel tím, že rád zaplatí pokutu..

A ještě k tvému druhému příspěvku.. Samozřejmě že v zápise je i výtka vůči pokřikům. Nicméně za tyhle pokřiky nám rozhodně nehrozí takové postihy, jako za ten náběh. A z druhé strany, já sám sedím na B6. A kdyby ty pokřiky nešly z kotle, tak to tam nikdo jen tak nerozjede.. A nemyslím si že ten, kdo skanduje JEBAT Opavu tím musí podporovat tohle..
Kibic-FCB
Člen

Přidán 20.09.2016 21:59
LZO, dzandra. Vyserte se už na to. To je furt jak kafemlýnek. Některým lidem to prostě nedocvakne, že se tady střetávají dva světy.
Ten debilně provedený náběh měl jediné pozitivum a to, že dostal Baník do televize. Vsadil bych boty, že největší choreo, které bylo doposavaď v republice vystrojeno ani výsledek, natož punc Slezského derby by na média nezapůsobili ani za mák.
Karlos: Upřímně, Tvého otce je mi líto. To se nemělo stát.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 30
Přidán 21.09.2016 08:48
https://youtu.be/chAtkLPghBs
Prvni minuty dopingu proti Prostejovu aneb i v malem poctu to jde skvele !

404 signature not found
www.thordivision.com
Jareck
Člen

Věk: 32
Přidán 22.09.2016 10:51
Kibic-FCB napsal/a:
Ten debilně provedený náběh měl jediné pozitivum a to, že dostal Baník do televize. Vsadil bych boty, že největší choreo, které bylo doposavaď v republice vystrojeno ani výsledek, natož punc Slezského derby by na média nezapůsobili ani za mák.

No už před zápasem bylo ve všech mediích, že je vyprodáno a myslím, že bylo na zápase dost novinářů. Možná čekali na nějaký zlobivce, ale kdyby žádní nebyli, tak by možná právě velebili to 300m choreo místo videa náběhu, které ještě během utkání bylo na všech možných serverech. Bohužel můžeme jenom spekulovat....
277618463
LZO
Člen

Přidán 22.09.2016 13:05
Tak uvidíme, co dnes disciplinárka. Ale vzhledem k tomu, že Slovácko dostalo pokutou 100 tisíc korun a uzavření části tribuny za to, že běhali po hřišti a inzultovali gólmana ve výkladní skříni (první lize), nemůžeme dostat více než padesát + podmínku. Videjko tady: http://www.supporters.cz/clanek/pokut.../7679.html
capek
Člen

Přidán 22.09.2016 13:19
LZO: touhle otázkou se zabývám už týden. Ale Slovácko je jinak hodné, kdežto my jsme polská pakáž. Takže to vidím tak 500 a 2-3 zápasy bez domácího kotle. No uvidíme, já doufám že to plačtivé Brabcovo prohlášení v Deníku, bylo jen za účelem zmírnění postihu.

MY JSME BANÍK!!!
kacer
Administrátor

Přidán 22.09.2016 15:57
kurva ted at mi nekdo mluvi, kdo dělá baníku větší škodu. Jestli ti co vběhli na hřiště, nic neudělali, nikoho nezbili... nebo ti mamrdi, co včera vypadli z nějakýma čurákama.... Ja mám zas nervy, ty pičo .... smiley
Kyby
Administrátor

Přidán 22.09.2016 17:10
HOTOVO: V azylu s Českýma Budějovicema bez diváků a 50.000,-Kč pokuta...
Dluhy
Člen

Přidán 22.09.2016 17:25
Tolik povyku pro nic...)))smiley
Syndrom
Člen

Přidán 22.09.2016 17:39
Zapínam knoflík správneho čecha. Já to říkal smiley Ale stejně, hajzli nemorálni jedni smiley
dzandra
Člen

Přidán 22.09.2016 18:27
cili fandime pred stadionem, to se bude acabum velice libit :-)

CO vy zpíváte ????
Karel
Člen

Přidán 22.09.2016 18:29
kacer napsal/a:
kurva ted at mi nekdo mluvi, kdo dělá baníku větší škodu. Jestli ti co vběhli na hřiště, nic neudělali, nikoho nezbili... nebo ti mamrdi, co včera vypadli z nějakýma čurákama.... Ja mám zas nervy, ty pičo .... smiley

Někomu tady narostl mozek k tomu, aby jej nosil v hlavě, ale nepoužíval jej, co?
UltraSpawn
Člen

Přidán 22.09.2016 18:51
Tak vida...i DK to posoudila,jako ze se stalo uplne hovno...Takze vysledek je,ze ti spatni a zli Ultras,kteri se furt ne a ne verejne distancovat od tech zlych chuliganu,zorganizovali neco co klubu vydelalo 1 150 000Kc na vstupnem (12 000 x 100 -50 000)...
A snad nikdo neveri opravdu tomu,ze by to choreo nebo cokoliv,kdyby nebyl ten nabeh,dala nejaka tv do hlavni zpravodajske relace.I sponzori muzou byt spokojeni,bo jejich reklamni bannery kolem hriste tak ve zpravach videlo 100x vic lidi,nez by je videlo ve sportu...
A kde je vyjadreni toho bezmozka,co tu psal neco ve smyslu: Nic se nestalo?!Tak ja ti povim 6 nul to bude mit,ta pokuta...
http://www.ultras-oderberg.wz.cz
capek
Člen

Přidán 22.09.2016 19:05
No spadl mi kámen ze srdce. Ale to, že ten trest byl i za vulgarismy by měl být podtržen, ať i ti "slušnaci" co to odsuzovali mají pocit viny.No a Puček určitě nezapracovalsmiley
A teď už je třeba se soustředit na sobotní výjezd!smileysmiley

MY JSME BANÍK!!!
Kyby
Administrátor

Přidán 22.09.2016 19:31
Radši ndávejte, te to je moc, ať nám nedají příště více :-)
dzandra
Člen

Přidán 22.09.2016 19:44
kyby: je to hrozna klada , alespon se vedeni vysere priste na akci na banik za korunu, tim me totiz nesrali daleko vice nez ti na ktere se ted hazi veskera zodpovednost za tento trest

CO vy zpíváte ????
Chytry jak cyp
Člen

Přidán 22.09.2016 19:48
Předpokládám, že budu za svůj názor kamenován, ale já si teda naopak myslím, že se toho stalo hodně. Zaprvé bude prázdný stadión v docela důležitém utkání proti Budějkám a kluci v něm nebudou mít žádnou podporu. A zadruhé si vzhledem k nízké pokutě retardovaní běžci řeknou, že se vůbec nic nestalo, takže to příště udělají znovu a znovu, až se třeba něco stane. Kotel by si měl ujasnit, jestli chce podporovat Baník, nebo idioty dělající bordel, ale obávám se, že obojí není možné. Proto už taky seru na jakékoliv podporování chorea apod., protože to stejně nemá význam, když snahu spousty z vás, a za choreo proti Opavě musím smeknout, zhatí pár debilů, kteří na sebe ve finále strhli všechnu pozorost.
Quasimodo193
Člen

Přidán 22.09.2016 20:11
Celou dobu jsem nechtěl reagovat, ale vy moralisti, už se kurva smiřte, že Baník má i špičkovou chuligánku a holt někdy se něco semele a počítejte, že to nebylo naposledy, tak jestli se vám to nelíbí, fanděte Příbrami!!! smiley
pekeno
Člen

Přidán 22.09.2016 20:44
Ták ja děkuji běžcům FCB že díky nim neuvidím příští domácí zápas. Fakt díky hlavně že jste se proběhli.... :&
pekeno
Člen

Přidán 22.09.2016 20:46
Chytry jak cyp napsal/a:
Předpokládám, že budu za svůj názor kamenován, ale já si teda naopak myslím, že se toho stalo hodně. Zaprvé bude prázdný stadión v docela důležitém utkání proti Budějkám a kluci v něm nebudou mít žádnou podporu. A zadruhé si vzhledem k nízké pokutě retardovaní běžci řeknou, že se vůbec nic nestalo, takže to příště udělají znovu a znovu, až se třeba něco stane. Kotel by si měl ujasnit, jestli chce podporovat Baník, nebo idioty dělající bordel, ale obávám se, že obojí není možné. Proto už taky seru na jakékoliv podporování chorea apod., protože to stejně nemá význam, když snahu spousty z vás, a za choreo proti Opavě musím smeknout, zhatí pár debilů, kteří na sebe ve finále strhli všechnu pozorost.
Myslíš že je pokuta nízká? Vem si že by přišlo na zápas s Budějovicema 5000 platících diváku tak to máš 500000kč což se mi zdá dost...
Kurri
Administrátor

Přidán 22.09.2016 20:47
A není to jedno? však už většina lidi udělala zápas bez diváků na prostějov... opava 12.000, prostějov 3.300 (-8.700), a budějovice bude jen o 3.300méně. Za takové lidi co byli ve středu největší Baníkovci a v sobotu už nedošli jsem se styděl více než za tu holku co běhala po hřišti a sháněla podpisy, nebo co tam dělala.
onula
Člen

Přidán 22.09.2016 21:06
Ten náběh má teda neblahé důsledky, nejenže je zavřený azyl na Budějky, ale taky dost ocasů nyní nadává na naše přátele z GieKSy, třeba takové názory typu nepustit žádného poláka do azylul jsou na hlavu, to už spíš zakázat vstup těm, co píšou takové kydy. smiley
Lort
Člen

Přidán 22.09.2016 21:47
Chytry jak cyp napsal/a:

smileysmiley

Pekeno: Proti tomu co mohli dát (0-10M?) je to nízké smiley
Strana 224 z 251 << < 221 222 223 224 225 226 227 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: hudecek
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,775
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.