Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 223 z 251 << < 220 221 222 223 224 225 226 > >>
Autor RE: Dění v klubu
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.09.2016 18:03
Ekmar napsal/a:
http://moravskoslezsky.denik.cz/fotba...60919.html

Já jen, až zase bude někdo říkat, že se vůbec nic nestalo..

Přesně to mě taky napadlo.

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
Ostravak12345
Člen

Přidán 20.09.2016 06:28
... ale vžyť místní ultras přece říkali, že to Brabcovi nemůže vadit. Ach jo. To jejich uvažování je fakt poněkud svérazné.
Karlos68
Člen

Přidán 20.09.2016 08:33
Ostravak12345 napsal/a:
... ale vžyť místní ultras přece říkali, že to Brabcovi nemůže vadit. Ach jo. To jejich uvažování je fakt poněkud svérazné.

Ted jde o to jestli si ty noviny koupí a rozhovor si přečtou celý..................!!!

Není to zrovna příjemné čtení.
_Peter
Administrátor

Přidán 20.09.2016 09:23
WIKINGOS napsal/a:
Čusík já se minule ptal a odpověd sem myslím nedostal nebo spíš byla neúplná
takže k dotazu : nejde omezit IP adresy těchto diskutéru jako je kurvinok? já ho chápu bud nemá babu nebo se mu kurví tak si to léči jako diskutér moudrá sova na forech kde je to o něčem jiném než plácá

1. blokace IP - no asi by si našel jinou nebo by šel přes anonymous
2. dát možnost novým nickům přispívat po půl roce nebo měsíci - to je doba kdy by mohli vychladnout
3. asi je to nejednoduší co si myslím nevím jak je to přes IT ale máme někoho kdo by to mohl nastavit né ? a to tohle jak je to na jiných forech prostě nechceš sledovat příspěvky nějakých mudrlantů tak ho šoupneš do prasečáku(ignore) - kdo chce ho čte a reaguje kdo né ten ho nevidí
smiley

Zdar.
1) Blokace IP možná je.
2) Bohudík se najdou i takoví, kteří se registrují kvůli smysluplnému sdělení.
3) Momentálně takové řešení není možné.
capek
Člen

Přidán 20.09.2016 11:39
Scan článku níže.

http://capekpico.rajce.idnes.cz/naste.../#denk.jpg

MY JSME BANÍK!!!

Upravil capek, 20.09.2016 11:41
dzandra
Člen

Přidán 20.09.2016 12:42
Možná jsem trotl, ale pan Brabec koupil klub, který má radikální fans, to mu ti jeho rádci měli říct. A Puček úrčitě(ten mu ještě otevře stejně oči, až mu vybere kasu jak na slavce). Nesouhlasím s náběhem. ale prostě se to stalo a abych se přiznal mě to nepřekvapilo. Čekal jsem větší bordel. Spíš by se měla nad sebou zamyslet naše chuligánka a vysrat se na to na nějakou dobu. Ať se fans na výjezdech, když tak poradí sami. Co kdyby se ta veselá parta (běžčů jak je jsou nazýváni) zkusila probít v ochozech, kde by jim to šlo určitě lehčejí a nápachalo by to dalo větší bordel a škody. No a tímto výblitkem jsem skončil s Opavou a už mi je to fuk

A ještě jedno ultramoderní stadion ve Vítkovích, který má nejlepší bezpečností opatření a je prostě top. Hovno, stojí za prd od B-Z (A jsem vynechal, protože atmosféra tam jde udělat slušná i vpár lidech).

CO vy zpíváte ????

Upravil dzandra, 20.09.2016 13:33
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.09.2016 15:16
Nevíte zda je i nějaká akce když je den železnice i pro jednotlivce?
L
Administrátor

Přidán 20.09.2016 15:20
AlexxxFCB napsal/a:
Nevíte zda je i nějaká akce když je den železnice i pro jednotlivce?

není
http://havirovaci.cz
LZO
Člen

Přidán 20.09.2016 16:06
Nedá mi to. K tomu rozhovoru s Brabcem:

1. Tak on si stěžuje, že novináři viděli jen vběhnutí na hřiště a o ničem jiném se nepíše. A co dělá on? Zahodí všechno pozitivní toho dne a myslí jen na to, že pár radikálů se tam proběhlo a on kvůli tomu nemůže spát.

2. To si jako myslí, že kdyby tam nikdo neběhal, že o nás noviny budou psát oslavné ódy? Hovno, našly by si jiné blitky, třeba pyro nebo pivo.

3. Ohromený, že přišlo 12 tisíc diváků jednotně oblečeno a píše, že se konečně práce LIDÍ Z KLUBU vyplatila? Ta kampaň tři týdny předem, choreo, plakáty, sbírky, prodej triček atd. je jako práce lidí z klubu? Ultras jako nic, nula, žádný přínos?

4. Krutá zkušenost? Tak v tom případě byla veškerá snaha k ničemu a derby fakt na piču. Jebat příště na chorea a přípravu, ať si to tam s lidma z klubu odfandí sám. A na výjezdy si najme kompars.

Reálně se stalo prd, nikdo nebyl zraněn, nic nebylo poškozeno, jen se pár minut nehrálo. Ale chápu, že soudruzi ze svazu to budou ve čtvrtek řešit jako třetí světovou. Možná by měli kouknout, jak řádila Legia v LM a pak si uvědomit, jak vypadá bordel na fotbale. Nebo zajet jakýkoliv víkend do adorované Anglie a vidět, že "britská nemoc" ani náznakem není vyléčena, ať si Bosák říká, co chce.

Upravil LZO, 20.09.2016 16:08
chacharzlipiny
Člen

Přidán 20.09.2016 16:16
LZO to naprosto přesně shrnul. Nemusím schvalovat přerušený zápas, ale opravdu se stalo kulové. Do TV šel zápas právě proto, že všichni čekali co strašného se stane ať se má bulvár na čem ukájet. Na druhou stranu chápu, že předzasedáním DK něco podobného musel Brabec vypustit.
P.S. v článku mně zaujalo, že se mu ozvali lidi z Města a Kraje...jako z jaké pozice,když město i kraj na Baník kašlou a nedavají do něj ani kačku.
BanikOle
Člen

Přidán 20.09.2016 16:19
Ještě se vrátím k tomu zápasu ve středu s Opavou, kde mi někteří rádoby fanoušci, kteří vběhli na trávník hnuli žlučí. Jestli si tyto nuly vůbec uvědomují, jak je těžké sehnat peníze na profesionální fotbal, kolik normální fanoušky stojí choreo a výjezdy. Asi ne, protože to by takovou věci neudělali. Celá republika viděla, jak jsme skvělí fanoušči a dokážeme udělat super atmosféru a choreo, ale zároveň viděla tu ostudu a dementní chování některých fanoušků. Tito fanoušci poškodili klub a už by neměli nikdy v životě vkročit na Baník. Je mi jasné, že si neuvědomují, co udělali, protože jsou dementní, ale to nejsou fanoušci Baníku.
BanikOle
Člen

Přidán 20.09.2016 16:30
chacharzlipin: myslíš, že je normální vběhnout na hřiště? Jsem přesvědčený, že ne a pokud má někdo mozek, tak je stejného názoru bez ohledu na to, jestli se něco stalo nebo ne. Takové věci na stadión nepatří. Dovedeš si představit, že by pořadatelé zasáhli a začali ty idioty, co tam vběhli zastavovat. Co tam píšeš za kraviny. Město je hlavní sponzor klubu a i kraj dává peníze Baníčku.
dzandra
Člen

Přidán 20.09.2016 16:30
BaníkOle: už jsem nechtěl k tomu tématu, ale mám dva , tři dotazy. Ať mám jasno
1) jsi člen ultras nebo kotle?
2)jsi člen baníkbaníku?
3)byl jsi na oslavě 90 let baníku, kdy nebýt lidí z Katowic a těch podobných co se proběhli, tak by to byla tregédie.
4) můžeš mi vysvětlit kolik ty normální fanoušky stálo to choreo??? nemyslím peněz ale času. (tu dvacku co většina hodí nepovažuji za něco co rozbourá rodinný rozpočet.

CO vy zpíváte ????

Upravil dzandra, 20.09.2016 16:31
Karlos68
Člen

Přidán 20.09.2016 16:43
dzandra napsal/a:
BaníkOle: už jsem nechtěl k tomu tématu, ale mám dva , tři dotazy. Ať mám jasno
1) jsi člen ultras nebo kotle?
2)jsi člen baníkbaníku?
3)byl jsi na oslavě 90 let baníku, kdy nebýt lidí z Katowic a těch podobných co se proběhli, tak by to byla tregédie.
4) můžeš mi vysvětlit kolik ty normální fanoušky stálo to choreo??? nemyslím peněz ale času. (tu dvacku co většina hodí nepovažuji za něco co rozbourá rodinný rozpočet.

Smazal jsem to sám .........................nemá to cenu mezi sebou se tady hádat ................jen at v ten čtvrtek to není velká darda a pokud ano ono těm jedincům to stejně nedocvakne...............komu není z hůry dáno v apatice nekoupí!

Upravil Karlos68, 20.09.2016 17:24
dzandra
Člen

Přidán 20.09.2016 16:46
karlos68:tak teď jsi mi to dal.... jsem se z toho .... úplně. Ještě máš něco v té tvé inteligentní makovici, čím by jsi mi tu chtěl nějak osvětlit tvůj názor?

Pro ty s nadhledem a inteligencí, od 5:40s a to byla doba gentlemanu
https://www.youtube.com/watch?v=R1G55yz6mRc

CO vy zpíváte ????

Upravil dzandra, 20.09.2016 16:48
BanikOle
Člen

Přidán 20.09.2016 16:52
Karlos68: nejsem členem Baník Baníku. Mám podíl ve firmě, která podporuje Baník. Kdysi jako mladý kluk jsem chodil do kotle a dával i peníze na choreo. Znám spoustu lidí, kteří chodí do kotle a bavím se s nimi i třeba o tom kolik stojí choreo. Ten čas, co tomu věnují je obdivuhodný. Potom vběhnou na hřiště blbci, co zkazí celý dojem ze zápasu.
Karlos68
Člen

Přidán 20.09.2016 16:57
Sorry ruply ve mě saze:

Můj otec jako hráč byl v 78 napaden fanoušky při odchodu ze hřiště dohrával už v nižších soutěžích na vrcholu mezi léty 1963 - 67 se pohyboval na hraně druhé ligy.

Dostal obrovskou ránu do hlavy ze zadu kterou nečekal a 13 let umíral , zemřel v 1991 ve 48 letech.
BanikOle
Člen

Přidán 20.09.2016 16:57
karlos 68 sorry to mělo být pro dzandra
BanikOle
Člen

Přidán 20.09.2016 17:10
dzandr: to je všechno krásné, že Ti lidi, co vběhli na trávník, tak podporují Baník i mimo fotbal, ale pokud dělají Baníku ostudu, tak ať ho raději nepodporují. Ta jejich podpora je znehodnocena incidenty. Uvedu Ti příklad, pokud budeš jezdit na každý zápas doma i venku a budeš přispívat na choreo a fandit a potom jednou vběhneš na trávník nebo někoho zmlátíš na stadióně nebo ve spojení s fns, tak veškeré tvoje předešlá podpora byla k ničemu. Celé to tím zkazíš a můžeš si o tom myslet, co chceš, ale je to tak. O středečním zápase se nemluví jako to skvělém zápase v super atmosféře, ale o zápase, kde pár debilů udělalo Baníku ostudu. To je realita a životní praxe a pokud to nechápeš, tak je mi Tě líto. Další příklad. Pokud ve firmě dobře pracuješ a vyděláváš ji peníze, ale potom ji poškodíž, tak Ti nikdo neřekne, že je to v pořádku, že jsem předtím vydělal firmě peníze, ale dostaneš padáka a zaplatíš škodu. To je život a realita.
Karlos68
Člen

Přidán 20.09.2016 17:30
BanikOle napsal/a:
dzandr: to je všechno krásné, že Ti lidi, co vběhli na trávník, tak podporují Baník i mimo fotbal, ale pokud dělají Baníku ostudu, tak ať ho raději nepodporují. Ta jejich podpora je znehodnocena incidenty. Uvedu Ti příklad, pokud budeš jezdit na každý zápas doma i venku a budeš přispívat na choreo a fandit a potom jednou vběhneš na trávník nebo někoho zmlátíš na stadióně nebo ve spojení s fns, tak veškeré tvoje předešlá podpora byla k ničemu. Celé to tím zkazíš a můžeš si o tom myslet, co chceš, ale je to tak. O středečním zápase se nemluví jako to skvělém zápase v super atmosféře, ale o zápase, kde pár debilů udělalo Baníku ostudu. To je realita a životní praxe a pokud to nechápeš, tak je mi Tě líto. Další příklad. Pokud ve firmě dobře pracuješ a vyděláváš ji peníze, ale potom ji poškodíž, tak Ti nikdo neřekne, že je to v pořádku, že jsem předtím vydělal firmě peníze, ale dostaneš padáka a zaplatíš škodu. To je život a realita.

Tady se protestovalo at není adresný prodej lístků , občanky , karty fcb a nevím co ještě , ted nealkoholické pivo , mříže atd.. jen jsem tedka zvědav jestli město nebo Brabec to nevrátí do požadavků na konání zápasů na stadionu pokud ano tak po tomhle incidentu by protestoval asi jen blázen.
BanikOle
Člen

Přidán 20.09.2016 17:35
Ať si lidi, kteří tam vběhli, uvědomí, že to pro Baník bude mít dost velké následky. Finanční i exekutivní, i když jak někteří tvrdí se vlastně nic nestalo. Ale stalo! Jsem zvědavý na reakci ze strany fotbalové asociace a města. Baník potřebuje peníze na chod klubu a ne na to, aby platil pokuty. Je potřeba se zpátky dostat do 1. ligy. Argumenty typu, že budu povzbuzovat Baník i třeba v přeboru jsou správné, ale Baník povzbuzujeme i díky tomu, že má tradici a v minulosti úspěchy. Pokud by hrál Baník od roku 1922 třeba kraj až doteď, tak by jsme si tady ani nepsali, protože by neměl skoro žádné fanoušky.
Ekmar
Člen

Přidán 20.09.2016 17:36
LZO napsal/a:
Nedá mi to. K tomu rozhovoru s Brabcem:

1. Tak on si stěžuje, že novináři viděli jen vběhnutí na hřiště a o ničem jiném se nepíše. A co dělá on? Zahodí všechno pozitivní toho dne a myslí jen na to, že pár radikálů se tam proběhlo a on kvůli tomu nemůže spát.

2. To si jako myslí, že kdyby tam nikdo neběhal, že o nás noviny budou psát oslavné ódy? Hovno, našly by si jiné blitky, třeba pyro nebo pivo.

3. Ohromený, že přišlo 12 tisíc diváků jednotně oblečeno a píše, že se konečně práce LIDÍ Z KLUBU vyplatila? Ta kampaň tři týdny předem, choreo, plakáty, sbírky, prodej triček atd. je jako práce lidí z klubu? Ultras jako nic, nula, žádný přínos?

4. Krutá zkušenost? Tak v tom případě byla veškerá snaha k ničemu a derby fakt na piču. Jebat příště na chorea a přípravu, ať si to tam s lidma z klubu odfandí sám. A na výjezdy si najme kompars.

Reálně se stalo prd, nikdo nebyl zraněn, nic nebylo poškozeno, jen se pár minut nehrálo. Ale chápu, že soudruzi ze svazu to budou ve čtvrtek řešit jako třetí světovou. Možná by měli kouknout, jak řádila Legia v LM a pak si uvědomit, jak vypadá bordel na fotbale. Nebo zajet jakýkoliv víkend do adorované Anglie a vidět, že "britská nemoc" ani náznakem není vyléčena, ať si Bosák říká, co chce.

1) On v tom rozhovoru nechválí atmosféru? To že jsme byli jednotně oblečení? Naopak, právě zmiňuje, že nebýt toho náběhu, tak by to byla parádní show a reklama pro náš fotbal.

2) Ano, i já si myslím, že nebýt toho, tak máme všude pochvalné články. I atmosféra by byla ještě lepší

3) On nepíše že je to jen práce lidí z klubu, nicméně i díky silné masáži z klubu přišlo tolik lidí v bílém. Zase si nemyslím, že všichni mají web nebo FB chacharů v oblíbených stránkách. Takže ty neustálé příspěvky na oficiálu nebo FB byla určitě prospěšná a Brabec jen prostě zmínil to, že třeba z hlediska marketingu se Baníku po delší době něco povedlo..

4) Ano - krutá zkušenost. Zkus se vžít do jeho role. Dotuje Baník nemalými příspěvky, nebýt jeho, máme tady pořád toho zmrda Šafarčíka s dluhama a nejspíše i krachem. A teď, když třeba ten zápas může vylepšit naše postavení při jednání se sponzory apod. tak mu tam zcela zbytečně naběhne parta běžců a píše se jen a jen o tom..

K tomu co píšeš na konci - Ano, pokud to bereme tak, jestli se něco rozbilo apod. tak se vlastně nic nestalo. Ale ve čtvrtek k nám přiletí nejspíše tučná pokuta, možná zavřený stadion. To vám pak bude jedno?
BanikOle
Člen

Přidán 20.09.2016 18:06
Ekmar: normální je, že nesmíš jako fanoušek na hřiště. Tam nemáš, co dělat. Jsem pro, že když vlezeš na hřiště, tak doživotní zákaz vstupu na fotbal. To samé platí u rvaní se na stadióně a mimo něj. Pokud ohrožuješ nebo omezuješ lidi, kteří o takové věci nemají zájem. Pokud máš potřebu se rvát se soupeřem, tak na místě, kde to nikoho neohrozí a neomezí. Znova opakuji, že se stalo hodně. Neřešíme třetí světovou, ale chování normálních lidí. Normální svéprávný člověk nevběhne na hřiště a nevezme si židli a neběží směrem k opavákům. Normální svéprávný člověk se nebije před stadiónem a neohrožuje ostatní.
BanikOle
Člen

Přidán 20.09.2016 18:08
to bylo pro LZO
LZO
Člen

Přidán 20.09.2016 18:25
Banikole, ještě žes napsal, že to je reakce na mě, bo z obsahu tvého příspěvku by to jeden nepoznal, píšeš totiž úplně o něčem jiném než já...
Strana 223 z 251 << < 220 221 222 223 224 225 226 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.