Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 222 z 251 << < 219 220 221 222 223 224 225 > >>
Autor RE: Dění v klubu
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.09.2016 10:02
LZO napsal/a:
Jeden o voze, druhý o koze ... to je marné.

Uvidíme zda vyhlásíte válku i Brabcovi až to za pár dní oficiálně řekne. Něco mi říká, že to bude vaše poslední bitva.

Jen tak mimochodem doporučuji přečíst rozhovory s panem Brabcem. V jednom z nich se totiž zmínil jak postupuje s partnery, kteří ho podrazí.
_Peter
Administrátor

Přidán 16.09.2016 10:03
LZO: upřímně nechápu, o čem tady točíš. Holt se tady registrují ctihodní občané, aby se utvrdili v názoru na subkulturu, o jejimž fungování nemají sebemenší ponětí (někdo kultivovaně, někdo formou soudů). Tak jako tak reaguješ zbytečně, pokud - jak sám píšeš - nemluvíš ani za chuligány ani Ultras. Nebo tě to rozčiluje tak, že si nemůžeš pomoct? smiley
LZO
Člen

Přidán 16.09.2016 10:07
Peter, každý tady mluví za sebe, jestli se nepletu. Já se tím jen tak bavím, ale v nejlepším přestat, takže papalala.

Upravil LZO, 16.09.2016 10:08
Kyby
Administrátor

Přidán 16.09.2016 10:28
EKMAR: Jeden o koze, druhý o voze, jak už tu bylo.
Já ti nepsal o náběhu nic, na ten mám svůj názor, který nemám potřebu sdělovat anonymním nickům dříve, než ho řeknu těm pravým...
Ty si nedokážeš představit, jaké síly jsou schopni nasadit "strážci zákona", aby se někde na louce mimo civilizaci nepobilo 20 lidí. A aktéři se pak schovávají třeba několik hodin v lese, aby nedostali 2 roky...A lidé tleskají...
O den později se pobije 10 hokejistů na ledě, kde je sleduje třeba 5.000 diváků (+TV), v pravidlech není o rvačce ani zmínka, dostanou 2 minuty. A ti samí lidé opět tleskají...
O TOM BYLA MÁ REAKCE NA TEBE !!!
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.09.2016 10:54
Kyby napsal/a:
EKMAR: Jeden o koze, druhý o voze, jak už tu bylo.
Já ti nepsal o náběhu nic, na ten mám svůj názor, který nemám potřebu sdělovat anonymním nickům dříve, než ho řeknu těm pravým...
Ty si nedokážeš představit, jaké síly jsou schopni nasadit "strážci zákona", aby se někde na louce mimo civilizaci nepobilo 20 lidí. A aktéři se pak schovávají třeba několik hodin v lese, aby nedostali 2 roky...A lidé tleskají...
O den později se pobije 10 hokejistů na ledě, kde je sleduje třeba 5.000 diváků (+TV), v pravidlech není o rvačce ani zmínka, dostanou 2 minuty. A ti samí lidé opět tleskají...
O TOM BYLA MÁ REAKCE NA TEBE !!!

Ach jó ... Ulhaný Kyby ani neví, že za pěstní souboj v ledním hokeji následuje poněkud jiný trest než 2 minuty. Strašně moc by mě zajímal ten zápas ve kterém se prý pobilo 10 hokejistů na ledě a který byl prý vysílán v TV. Napadá mě snad jen duel Kanada-SSSR na juniorském MS 1987 v Piešťanech, ale ten nebyl vysílán v TV. Navíc tam celá hala pískala a nakonec vypnuli na zimáku světla. A pro ulhance ještě dodávám, že krátce po incidentu Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF) suspendovala hráče, kteří se do rvačky zapojili, na 18 měsíců a jejich trenéry na tři roky.

Upravil lasagne, 16.09.2016 11:11
L
Administrátor

Přidán 16.09.2016 11:56
Rád bych upozornil, že zítra se od 17 hodin střetne Baník s Prostějovem a doufám, že dorazí aspoň 75% lidí ze středy + zde a na faceboooku diskutujících...

http://www.chachari.cz/gallery/images..._07124.jpg
http://havirovaci.cz
Kyby
Administrátor

Přidán 16.09.2016 12:04
Speciálně pro LASAGNE:
https://www.youtube.com/watch?v=hYxht8KuIBk ...a takových najdeš:-)

Ale souhlas s L., věnujme se už Prostějovu !!!
Kyby
Administrátor

Přidán 16.09.2016 12:14
EKMAR: A jestůli chceš na dané téma pokračovat, piš SZ, ať kvůli debilům nezasíráme fórum hokejovými odkazy...díky!!!
GKS22
Člen

Přidán 16.09.2016 13:11
Petr Vašek na diskuzním foru Opavy.. Petr-Vasek, Fotbal (15.9.2016 0:10) odpovědět

Respekt ,před týmem jak bojovali i v desíti.Diky trenérovi ,je ted ten tým zdravi.Neposlouchejte politické kecy některých lidi.Koukejte na to co se děje na hřišti!!!!Dnes ste sice prohráli ,ale se cti.!!!!Prisel bych Vam zatleskat ,ale to Vasek je curak mne nasralo...Řešte ty co tenhle pokřik vymysleli.Dnes Vam zapas ukázal ja nejsem padouch,chtel sem jen vyhravat chtel sem cil,ja se rok dostával ze zraněni ,abych mohl hrat v Opave.Letos mate top tým na druhou ligu a stejne vedeni cil ne vyhlásilo ,vyhlásilo jen ze chcou byt nejlepsi z moravských klubu.Vyhodili ste mne jako špínu.Ve sportu je důležitý cil,jinak to je sracka o penězích a politické vyblidky.Banik mi dal šanci a ja si ji vážím ,ale vážím si toho ,ze ma cil a to byla pro mne motivace a je.!!!Ja nepřežil urvane rameno abych přežíval a dožívál.Ja to zraněni zvladl,díky tomu ,ze chci neco dokázat!!!!!!

Petr-vasek odpověděl(a) (15.9.2016 0:28)

A jeste,fandili ste super,mneli ste to tezsky,ale valcili ste.Byla skvělá atmosféra ,krom toho výběhu na hřiště.Ale to byli bohužel Poláci v barvách Baniku....Kdyby ste citeli důvěru ,kdyby vedeni řeklo chcem byt do 3 mista.Asi by vas to bavilo vic,ne?Bohuzel.....Ale jezdete a fandete,věřte trenérovi ,letos ma sfc silny kádr .Podobny mnela i loni ,ale dal to nechci rozvádět ...........Mam sen:-)))) Konec 2.ligy 1.Banik 2.SFC ......
Kibic-FCB
Člen

Přidán 16.09.2016 19:28
Lasagne :

Máš pravdu. Hokejová pravidla neznám. Hokejový zápas jsem nikdy nenavštívil ani neviděl celou jednu třetinu v televizi. Tento sport je totiž ještě debilnější než fotbal. Píšeš o ragby. Ano souhlas. Tento sport je přesně ten, který by se mi líbilo navštěvovat. Nicméně Baník nemá rugbyový tým. Který sport? No je to právě ono rugby. Nevíš s kým máš tu čest. Sjel jsem půlku světa. A JAR jsem měl možnost taky navštívit. Místní běloši-afrikánci jsou právě ten případ, který zmiňuješ. Oni si tam léčí komplexy na černých, přitom oni jsou tam přivandrovalci. Taková naše migrace naruby. Zmiňuješ zámoří, heh. Doporučuji ti si tam zajet. Pokud je někde v nějakých hokejových pravidlech něco o bití se mezi sebou, tak na jejich mentalitu to zrovna sedí. Ani bych se tomu nedivil. Jestli to někdo zakořenil do našich pravidel hokeje, tak to jen svědčí o výši jeho IQ. Začíná to bitím na ledě a končí Dudovým napadnutím důchodce na přechodu. Haškovým inzultováním protihráče ve florbalu. Pospěchovým napadením manželky a tchýně. Nedávno se taky podílel na napadení několika obyčejných lidí na diskotéce v Opavě. Tresty? Žádné. Z jiného soudku. Messi, tunel na daních jako kráva a co? Podmínka. Co z toho vyplývá? Buď slavný a vše se ti promine. Kolik ti tady mám napsat dalších příkladů? Vy obyčejní fanoušci jste zhýralí, protože pro vítězství jste schopni spolknout cokoliv (korupci i ty výše zmíněné příklady). Kdyby byli boixos co k čemu, tak toho mamrda zahází racemi. Udělal Barceloně ostudu před celým světem. A ty mi tady budeš podsouvat nějaký můj vlastní svět. Mě, který by pro klub umřel.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!

Upravil Kibic-FCB, 16.09.2016 19:30
dzandra
Člen

Přidán 16.09.2016 21:43
kibic-fcb : tak tu nějak čekám na reakci a snad se dočkáme

CO vy zpíváte ????
JimiHendrix
Člen

Přidán 17.09.2016 09:19
Kibic-FCB - to že někdo krade na daních, mlátí lidi na diskotéce, mlátí protihráče ve florbalu (byl to in-line hokej), napadá důchodce na přechodu - tak nic z toho přece neznamená že to máš (můžeš) dělat taky... to je jak když se zloděj obhajuje tím že všichni kradou...
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.09.2016 09:23
Marná to snaha chlapců v kuklách. Opět ukazují prstem na jiné, ale silně pochybuji, že bude Brabce zajímat jejich názor na jiné sporty. Snažíte se kluci naprosto marně, protože Brabec tu částku, kterou promtně vybíráte stejně nepřijme. Jemu totiž nejde o peníze, ale o to, že ho někdo koho považoval za seriózního partnera podrazil. Tohle ho mrzí víc než finanční újma. Každopádně klidně dál pokračujte ve vašich slohových cvičeních. Vaše ztráta času. Máte ještě na to pár dní a pak jsem zvědavý co uděláte smiley
Acid
Člen

Přidán 17.09.2016 12:22
Se dívám, že tady polovina lidí má jen polovinu mozku.
Dluhy
Člen

Přidán 17.09.2016 13:24
Karvinok a co jako? mám uplně u piče jestli Baník vlastní brabec,ty a nebo někdo jiný to tvoje bububu si piš na oficial nebo na novinky.tady to nikoho to nezajmá....
WIKINGOS
Člen

Přidán 17.09.2016 14:20
Čusík já se minule ptal a odpověd sem myslím nedostal nebo spíš byla neúplná
takže k dotazu : nejde omezit IP adresy těchto diskutéru jako je kurvinok? já ho chápu bud nemá babu nebo se mu kurví tak si to léči jako diskutér moudrá sova na forech kde je to o něčem jiném než plácá

1. blokace IP - no asi by si našel jinou nebo by šel přes anonymous
2. dát možnost novým nickům přispívat po půl roce nebo měsíci - to je doba kdy by mohli vychladnout
3. asi je to nejednoduší co si myslím nevím jak je to přes IT ale máme někoho kdo by to mohl nastavit né ? a to tohle jak je to na jiných forech prostě nechceš sledovat příspěvky nějakých mudrlantů tak ho šoupneš do prasečáku(ignore) - kdo chce ho čte a reaguje kdo né ten ho nevidí
smiley

BANÍK 4EVER!!!!!!
Syndrom
Člen

Přidán 17.09.2016 15:32
Kdo je Messi?
BanikOle
Člen

Přidán 17.09.2016 15:40
Středeční zápas Baníček - Opava měl hodně pozitiv, ale jedno velké negativum. Byla tam skvělá atmosféra. Nemáme v republice ve fandění a choreografii konkurenci. Fotbal ve druhém poločase byl taky moc pěkný, ale dojem z celého zápasu kazí pár jedinců, kteří vběhli na hřiště. Jejich myšlení nikdo nepochopí. Tito hlupáci zkazili veškeré snažení lidí, kteří fandili a dělali choreografii. Tito bezmozci poškodili Baník. Baník bude muset zaplatit pokutu, možná bude mít uzavřený stadión a zpřísní se výrazně bezpečnostní opatření. Někteří lidi pořád nechtějí pochopit, že mezi normálními lidmi jsou nějaká pravidla, kterýma se musí řídit. Končím a vyrážím na Prostějov.
dzandra
Člen

Přidán 17.09.2016 15:57
kurde dejte už s tim hodnocením středy pokoj. a to zas bude tady ručno, jen co dostaneme trest.

CO vy zpíváte ????
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.09.2016 22:06
Pánové, můžete mě mít za toho, kdo je furt nespokojený ale nebudeme si nalhávat dnešní výsledek byť 3:0 není to co jsem čekal. Jen v první půli jim mohli dát 5 ani by neřekli půl slova. v zakončení chyběl klid. Jsem vážně zklamán z výsledku jen 3:0. Jo a ještě ke kotli. Ten co to vedl v první půli byl výborný ale ten s tou kšiltovkou nemá to ty potřebné gule. Neumí si to tak jako jeho předchůdce v prvním poločase ten je autorita a umí kotel dostat do absolutního varu. Trochu nad tím zapřemýšlejte. 10 minut řvát "Dej Baník gol" a nic jiného to není ono.
jasnovidec
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.09.2016 23:09
AlexxxFCB napsal/a:
Pánové, můžete mě mít za toho, kdo je furt nespokojený ale nebudeme si nalhávat dnešní výsledek byť 3:0 není to co jsem čekal. Jen v první půli jim mohli dát 5 ani by neřekli půl slova. v zakončení chyběl klid. Jsem vážně zklamán z výsledku jen 3:0. Jo a ještě ke kotli. Ten co to vedl v první půli byl výborný ale ten s tou kšiltovkou nemá to ty potřebné gule. Neumí si to tak jako jeho předchůdce v prvním poločase ten je autorita a umí kotel dostat do absolutního varu. Trochu nad tím zapřemýšlejte. 10 minut řvát "Dej Baník gol" a nic jiného to není ono.

Někdo kdo tu celou dobu obhajuje kolegy v kuklách co vběhli na hrací plochu v momentě kdy šli dva hráči Baníku na jednoho si stěžuje, že v zakončení chyběl klid smiley

A ten tvůj gulometčík z první půle měl tak obrovskou autoritu, že mu půlka kotle utekla na hrací plochu smiley

smiley

Upravil jasnovidec, 17.09.2016 23:19
matusFCB
Člen

Přidán 18.09.2016 10:25
Alexx: Ten chorál včera rozproudil celý stadion (sice tam moc lidí nebylo, ale atmosféra byla dobrá) a ta část dopingu byla super. A borec s kšiltovkou? Byl to jeden z jeho prvních počinů a i tak dokázal ten stadion rozhýbat bez výzev. Chyby tam byly, nemá tolik zkušeností jako kolega, ale to se může vychytat.. smiley dejte mu čas

20 let - Baník s GieKSou!
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 18.09.2016 10:48
Kolik metru mela sektorovka prezentovana na Slezskem Derby ?

404 signature not found
www.thordivision.com
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 18.09.2016 11:06
RavenFCB napsal/a:
Kolik metru mela sektorovka prezentovana na Slezskem Derby ?

300 x 17 metrů

Upravil Stuart, 18.09.2016 11:07
www.chachari.cz
Ekmar
Člen

Přidán 19.09.2016 14:19
http://moravskoslezsky.denik.cz/fotba...60919.html

Já jen, až zase bude někdo říkat, že se vůbec nic nestalo..

Upravil Stuart, 19.09.2016 15:28
Strana 222 z 251 << < 219 220 221 222 223 224 225 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.