Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 221 z 251 << < 218 219 220 221 222 223 224 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Soplica
Člen

Přidán 15.09.2016 18:37
Pořád tady nikde nevidím odpověď na legendární otázku PROČ? Bylo to gesto - fajn. Ale gesto ke komu? Opavákům? Acabům? Médiím? Boltovi? Zkrátka PROČ? Třeba m někdo bez emocí odpoví. Btw. jsem členem BB a jako takový jsem rád za 100k na míče, ale jak to s tím kurva souvisí? Sorry...bez emocí.
LZO
Člen

Přidán 15.09.2016 19:04
Prostě proto. Každý se nějak prezentuje. Prostě, počítejte s námi po všech stránkách smiley
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 19:22
LZO napsal/a:
Prostě proto. Každý se nějak prezentuje. Prostě, počítejte s námi po všech stránkách smiley

Nic proti, ale ta tvá odpověď je jako odpověď duševně nemocného člověka.

Proč jste to uělal? Prostě proto ...

Považujete to za správné? Každý se nějak prezentuje ...

Co jste tím gestem chtěl vyjádřit? Počítejte s námi po všech stránkách ...
Syndrom
Člen

Přidán 15.09.2016 19:27
Karviňok smileysmiley naser si debile, stejně nic nezměníš. Odpověď je úplně jasná, co na tom nechápeš? Proč? Bo Baník, pičo. Nazdar zmrde.smiley

Upravil Syndrom, 15.09.2016 19:42
Syndrom
Člen

Přidán 15.09.2016 19:28
... a ještě něco Karviňoku: no vidíš, konečně se cítíš jako mezi svými.

Upravil Syndrom, 15.09.2016 19:43
JimiHendrix
Člen

Přidán 15.09.2016 19:52
Oběma týmům hrozí milionové pokuty. "Předvolali jsme si oba kluby. Důvodem je závažnost chování fanoušků obou klubů, které podle disciplinárního řádu může být potrestáno v případě Ostravy pokutou až do výše DESET MILIONů korun a uzavřením stadionu a v případě hostující Opavy pokutou až do výše pěti milionů korun," řekl předseda komise Richard Baček.

LordikBanik
Člen

Přidán 15.09.2016 19:53
A už je tu. Na to jsem čekal, karviňok a jeho zaručeně 100% informace smiley Jo a ještě co se mi včera mega líbilo, byl ten tichý kotel opaváků na konci.
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 20:02
Soplica napsal/a:
Pořád tady nikde nevidím odpověď na legendární otázku PROČ? Bylo to gesto - fajn. Ale gesto ke komu? Opavákům? Acabům? Médiím? Boltovi? Zkrátka PROČ? Třeba m někdo bez emocí odpoví. Btw. jsem členem BB a jako takový jsem rád za 100k na míče, ale jak to s tím kurva souvisí? Sorry...bez emocí.

Těžko pochopit jejich myšlenkové pochody. Chtěli něco vyjádřit, ale neví co. Chtějí se prezentovat, ale nasadí si kukly. Tohle je spíš otázka pro psychologa. Ostatně již koncem 19. století vyšla kniha "Psychologie davu" od Gustava le Bona kde je vše podrobně popsáno.
Ostravak12345
Člen

Přidán 15.09.2016 21:12
Ad LZO:Ty musíš být ale vypatlané pako. Copak tvůj mozek nedovede pochopit, že škodíš klubu? Ten teď bude muset zaplatit masnou pokutu, může být uzavřen stadion, můžou odebrat body, město může vypovědět nájemní službu. Budou další a další restrikce. Ale to tvůj mozek (nebo parodie na tento orgán, co máš nebo bys měl mít v hlavě) asi není schopen pochopit. Být Brabcem, tak s Ultras okamžitě zametu (i když vím, že tam jsou i normální lidé). Zruším s nimi veškerou komunikaci a zakážu jim vstup na stadion, do doby než ultras ze svého středu nevykopou (a to myslím doslova) takové idioty jako jsi ty, dokud nezruší družbu s těmi vypatlanci z Polska. Na stadionu nemáte co dělat, akorát děláte ostudu a klubu medvědí službu. Co si o sobě myslíš, ty nýmande? Že je někdo zvědavý na nějaká gesta (hodného chorého mozku)? Nikoho žádné chorea nezajímají. Normálního fanouška zajímá dobrý fotbal (pokud možno končící vítězstvím Baníku) a ne nějaké sprosté pořvávání a excesy. Policajti vás měli včera seřezat jako žito, aby sis to zapamatoval na celý život. A na fotbal by ses mohl dívat tak akorát na televizi v nějaké vypolstrované nebo zamřížované místnosti.
Dluhy
Člen

Přidán 15.09.2016 21:25
Ostravak tata te mel striknout do kopriv mrdko....
dzandra
Člen

Přidán 15.09.2016 21:38
Vážení přátelé , ti co se přes ten včerejšek neumíte přenést a i my co ho bereme jako věc, co se sem tam, když žijeme s baníkem stane. Baník beru jako radost, sic nejezdím na výjezdy, přes domácí zápasy nejede vlak. Ať už ultras, chuliganí, fans a \ vandráci \ smiley , jsme jedna banda, která by měla držet při sobě. Sem tam se prostě něco semele co nás potěší a udělá radost, někdy to nasere a je z toho průser. Ano je z toho teď podle medii a dalších mega průser. Mým pohledem není BANÍK normální fotbalový klub. Je to životní partner s kterým máme rodinu. Ta má členy hodné a zlobivé, problémové a klidné, tvořivé a lenošivé. A každý člen se sem tam projeví, někdy pozitivně, někdy negativně. Ale prostě je to živel s kterým jízda životem bude stát za to.

V dnešní době je bohužel smutné, že největší problém společnosti je pár lidí co se chce předvést jinak než většina lidí chápe. A možná jsou slušnější než většina z nás, nekradou, pomáhají starým a nemocným a v normálním životě by jste je všichni obdivovali. Byl by čas, kdy by na stadionu nebyli. Byli by s tou druhou partou někde na poli a dali si do huby. A pak by přišli na stadion a vyvěsili vlajky, třeba i vzhůru nohama. Ale v dnešní době jsou největší problémem společnosti oni, ne imigranti, zloději, teroristé , fetky a podobná verbeš. Přitom kdyby byla taková hrozba, mohli krásně zaházet opavské po nesmyslné cestě na stadion a zpět. A myslím opavské i baníkovce, vždyť dík policii tam mohl být neskutečný bordel.

A včerejší projev naší a družební chuligánky byl na stejné úrovni jako projev našich ultras. Udělali něco co je v dnešním světě skoro nemyslitelné a přitom nebyl zraněn ani jeden člověk. Kolik z nás 12000 lidí tam lepilo papírky, chystalo choreo a pak se minutu kochalo nad tou prací, za kterou Vám nikdo nic nedá. My lenoši to zvedneme, a pak hodíme na zem. Bude za to nejspíš pykat klub, ale ten bude stejně bez chuligánky, ultras a těch fandících fans něco, co bych já nemohl milovat. Nechci umělou Plzeň , který vyhrává tituly nebo Barcelonu. Raději budu mít něco, i když ve 4 lize, co bude svoje. I Jarek zpívá |Ostrava, kraj razovitý\ no Banik a jeho fans jsou na tom stejně. Myslím, že pan Brabec (a jemu čest že do toho vlezl) věděl nebo doufám, že alespoň tušil co kupuje a v čem utopí peníze. Jestli zavřou stadion, tak doufám, že ti fans co tu peskují a i ti co ne, budou stát v den utkání před branou stadionu a fandit ze všech sil. No myslím, že to je už dlouhé, sice toho mám na srdci ještě dost... ale..... jinak, pracuji, jsem si myslím, celkem inteligentní a snažím se chovat v životě maximálně slušně.
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Mějte se všichni , dobře a hlavně s baníkem v srdci.(omlouvám se za gramatiku, asi ty chyby uvidím až potom co to odešlu.)

CO vy zpíváte ????

Upravil dzandra, 15.09.2016 21:43
dzandra
Člen

Přidán 15.09.2016 21:53
Ostravak12345 napsal/a:
Ad LZO:Ty musíš být ale vypatlané p............................................

Vážený osravaku: nechci být vulgární. Velice svoji reakci zkrátím. jsem rád, že to máte baník tak v srdci a potřebujete vítězství. Většina z nás tady, bude chodit, i když klub prohraje 30x za sezonu, a to vy budete nejspíše pak fanoušek, Plzně,Sparty a podobně. ale proč je Váš první příspěvek tak žlučovitý to netuším.

CO vy zpíváte ????
Ostravak12345
Člen

Přidán 15.09.2016 22:04
proč je žlučovitý? protože mě ten včerejšek totálně dožral. A když jsem si četl příspěvky toho OZL tak jsem viděl rudě a spešl kvůli němu jsem se sem zaregistroval. Ty jeho názory nejsou normální... Takoví magoři nejsou vůbec schopni odhadnout důsledky svých činů. neuvědomují si, jak ten Baník poškozují.

A propos. Fanoušek Baníku jsem lehce přes 40 let, to jen tak pro tvou informaci a nebylo (a nebude) tomu nikdy jinak. Jsem rád, že se konečně Baník snad zmátořil a nabývá opět na síle... ale činy těchto kreténů ten Baník zase sráží dolů.
Kibic-FCB
Člen

Přidán 15.09.2016 22:31
Ostravak12345 napsal/a:
A propos. Fanoušek Baníku jsem lehce přes 40 let,.

40 let chodíš na fotbal nebo na Baník?

Ekmar : Je v pravidlech hokeje, že se budou dva jedinci (týmy) bít? Je to na místě veřejně přístupném? Sice mám jen 4 semestry právničiny, ale něco jsem tam pochytil a zrovna tento případ tam jeden profesor zevšeobecňoval. A vůbec. Je to výchovné pro mládež?

Debata k včerejšímu běhu nemá vůbec smysl. Zastánci i odpůrci si pojedou tu svoji písničku.
Už toho nechte.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Kyby
Administrátor

Přidán 15.09.2016 23:37
EKMAR: Rozdíl mezi rvačkou několika hokejistů na hřišti a stejného počtu někde na louce mi nedokázal vysvětlit ani vysloužilý policista, ani právník s mnohaletou praxí...akorát že kvůli těm prvním nelítá vrtulník a ještě se jim tleská...
kolemjdouci
Člen

Přidán 16.09.2016 00:41
Na začátek klobouk dolů naši ULTRASce, již několik let ukazujete, že v ČR nemáte konkurenci. K tomu náběhu: Na první pohled se nic nestalo, ani mi to nevadilo. Jde ale o následky: Národ nebude mluvit o ničem jiném než o tom - zastíní to i 12 000 diváků ve středu na druhou ligu. Velká pokuta pro Brabce. Bylo jasné, že náběh skončí neúspěchem, o to je to horší. Náš chuligánku respektuju a fandím jim. Ale určitě se dalo dát o sobě vědět a poukázat na svou sílu jiným způsobem než rychlým útěkem před hrstkou security. A argument o ochraně města, že si v něm můžeme chodit, už je v dnešní době trošku bezvýznamný, když se chodí vždy v policejním doprovodu až před brány stadionu. Škoda. Nejdříve BaníkBaníku daruje 100 000 na mládež, aby o 17. minut později ty peníze zmizely náběhem. Kdyby se to nechalo alespoň po konci zápasu a ne v přímém přenosu...
jahoda
Člen

Přidán 16.09.2016 08:01
Na úvod, jsem z Ostravska a fandím Baníku, ale jen pasivně...chtěl jsem zde jen napsat, proto jsem se registroval.

V tom co se stalo vidím jen snahu ukázat národu, že ultras tady jsou a budou se nadále stejně hloupě projevovat jako doposud. Jestli chápu dobře, byl tohle promyšlený plánovaný čin, ale jediné co jste tím chtěli asi říci je, že jsme tu my, ultras Baník, chachaři, drsňáci, kteří ukážou všem bo banik p...

A co jste tím docílili??? Jedinou zodpovědnost za tenhle čin ponese Baník, resp. p. Brabec, jsem zvědav, kdo z Vás se mu složí na pokutu, kterou jste způsobili jen a jen Vy! Právě tohle je na fotbalu pro Vás to krásné, že i jedinci, kteří se sami nikdy nedokážou realizovat a projevovat se schovají do davu, který jejich hloupé činy ještě velebí a jejich stádium imbecility nikomu nevadí.

Já ultras beru, ke každému pořádnému klubu patří. Ale běh přes hřiště?! Dokázal vůbec někdo ze zúčastněných uvažovat nad důsledky?
Pořád si tedy kladu otázku... co tím autor chtěl říci... rád bych se to od někoho z Vás skutečně dozvěděl.
Díky

LZO
Člen

Přidán 16.09.2016 08:27
No já se bavím! Moralista Ostravak by mě zmlátil, zavřel a zakázal mi vstup na fotbal, bo má z nějakého prazvláštního důvodu pocit, že škodím klubu natolik, že si to všechno zasloužím.

Ostravak jistě od narození žije striktně podle Desatera, takže má určitě právo posílat lidi do kriminálu, i když na hřiště nikdy nevběhli (přeběhnout hřiště, tak potřebuju sanitku), o uvedené akci si myslí, že byla trošku zbytečná, a jediné, čím se v očích zdejších spravedlivých provinili je to, že si myslí, že to k chacharům tak trochu patří, vždy patřilo (musí vědět, když odchodil těch 40 let na Baník) a patřit bude a představte si, mě to dokonce ani nijak zvlášť NEVADÍ!

Co teď? Zlynčujte mě!!!!! smiley

Upravil LZO, 16.09.2016 08:29
dzandra
Člen

Přidán 16.09.2016 08:54
Pane Jahoda: pasivní fanda, je pro klub daleko více k hovnu než sem tam problematický chuligán. Má z něho totiž příjem, který se rovná čemu .... nule...to je pro klub luxusní příjem. Jen více takových fans. Pan Brabec zaplatí pokutu. Ale pan Brabec se o některé peníze do kasy připravuje sám. Dík skvělým radám jak zaplnit stadion. Vstup za korunu, zdarma, permice za 50%. To po něm nikdo nechce. Ja myslím, že se tady na baník vybralo celkem dost peněz. Kde jinde se vybralo tolik na vyhřívaný trávník(i když to nebylo za současného majitele). A vůbec , jestli jste si všiml, tak pan Brabec, tehle exces zatím vůbec nikde veřejně nekomentoval.
A jsem rád, že máte jasno co na fotbal patří a co ne. To Vám řekl kdo. Ti lidé co říkají, že je třeba vítat uprchlíky a být k nim tolerantní. A já zažil s baníkem daleko větší riot. A zraněn nebyl ani muž, dítě, či žena. Jen jsou pak všude moralisti a podobná skupinka sluníčkářů. Vůbec nejlepší by to tu bylo na 14 zamknout a pak se tu zase budou oběvovat jen ti co tu chodí celý rok.

CO vy zpíváte ????
LZO
Člen

Přidán 16.09.2016 08:57
Pro ty, co mají dlouhé vedení: Nemluvím za chuligány, uvádím tady jen důvody, které mohli ti zavrhovaní atleti pro vstup na plochu mít. Trochu nadhledu, pánové. Když jste na mrtvici z pár vět, tak byste možná měli navštívit lékaře.
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.09.2016 09:21
Kibic-FCB napsal/a:
Ostravak12345 napsal/a:
A propos. Fanoušek Baníku jsem lehce přes 40 let,.

40 let chodíš na fotbal nebo na Baník?

Ekmar : Je v pravidlech hokeje, že se budou dva jedinci (týmy) bít? Je to na místě veřejně přístupném? Sice mám jen 4 semestry právničiny, ale něco jsem tam pochytil a zrovna tento případ tam jeden profesor zevšeobecňoval. A vůbec. Je to výchovné pro mládež?

Debata k včerejšímu běhu nemá vůbec smysl. Zastánci i odpůrci si pojedou tu svoji písničku.
Už toho nechte.

Zřejmě máš 4 semestry právničiny v Plzni, protože neznám sport do jehož průběhu by mohli zasahovat diváci, tak jak si to vykládáš ty a podobně narušení jedinci. Hokejová pravidla taky očividně neznáš, protože pravidla tohoto sportu pamatují na situace kdy hráči (nikoliv diváci) sundají rukavice nebo když svedou pěstní souboj. Navíc třeba za mořem je úplně běžné, že v týmu jsou tzv. bitkaři, kteří jdou na led vyvolat bitku, když potřebuji takticky vybudit svůj tým nebo ochránit svého klíčového hráče. Za nejvýchovnější sport pro mládež považuji rugby a úplně na konci je právě fotbal. Jen tak mimochodem zkus hádat v jakém sportu se v hledišti historicky vyskytovalo nejvíce problémových lidí, kteří si tam chodili léčit svoje duševní bolístky a komplexy méněcennosti? Bohužel v Ostravě stále žijeme v této temné historii a tak alespoň ten civilizovaný svět kolem nás je už trošku někde jinde. Tam už dávno pochopili kdo je skutečný fanoušek klubu a kdo je zakuklený idiot. Debata s někým jako ty postrádá naprostý smysl. Staré myšlení a vlastní svět, kterému už sami přestáváte rozumět. Přečti si raději pozorně návštěvní řád před vstupem na městský stadión abys tu zase neplácal nějaké nesmysly o policajtech co vám prý bezdůvodně ubližujou a žvásty o nějakých nepsaných pravidlech, o sci-fi titulech vládců tribun a ulic, které ti nakukal do hlavy nějaký tvůj další x semestrový učnovský kolega od piva v restauraci Parlament. Vaší největší potupou je to, že vás začínají odsuzovat vlastní fanoušci smiley

Upravil lasagne, 16.09.2016 09:33
Ostravak12345
Člen

Přidán 16.09.2016 09:33
Co jsem chtěl říct, jsem řekl. Ti bystřejší z vás to možná pochopili, ten zbytek ne. viz vaše reakce. Dokud budete žít v té své realitě, ve které si myslíte, že máte respekt a uznání ostatních, pak se nic nezmění. Neuvědomíte si, že poškozujete jméno Baníku, jeho mecenáše a podporovatele a také nás běžné fanoušky (kterými vy tak ostentativně opovrhujete), snižujete tím ale i svůj kredit (pokud tedy ještě nějaký máte). Copak si neuvědomujete co se mohlo všechno semlít? Stačilo, aby nějakému sekuriťákovi trochu ujely nervy a jednoho z těch hňupů na ploše vzal obuškem po hlavě. Co by asi následovalo? Nebo ta mladá husa, co se tam motala na hřišti. Kdyby zazmatkovala a začala se přetahovat s tím sekuriťákem, který ji (naštěstí) nechal jít. Uvědomujete si případné dopady? Pochybuji.

Určitě je mezi vámi spoustu rozumných lidí, kteří jsou evidentně schopni zorganizovat super věci, ale pak toto všechno zničíte takovými excesy, které drtivá většina lidí nepochopí. Není ani co pochopit, toto se totiž vymyká zdravému rozumu. Léčit mindráky tímto způsobem mi přijde hloupé. Do prdele, jste mladí kluci, plní energie a nápadů, tak tuto energii vynaložte pozitivním směrem, tak jako jste to už párkrát udělali, jenom tak si získáte úctu a respekt a pak o sobě můžete právem mluvit rnejlepší u násr0;. Umět něco vytvořit je složitý a těžký proces a výsledek není vidět hned. Mnohem jednodušší je ničit, výsledek je totiž okamžitý. Ten slogan "nejlepší u nás" ve vašem podání nyní vypadá dost komicky a jste doslova pro smích všem ostatním (kromě vašeho uzavřeného světa, kde se pohybujete a kde se určitě poplácáváte po ramenou, jací jste drsňáci). O reálném světě toho asi moc nevíte.

Někdo tady v diskuzi poukázal na to, že Baník je něco jako vztah. To si opravdu myslíte, že je normální ve vztahu někomu ubližovat, ponižovat ho, degradovat a za 5 min skandovat "Baníčku my jsme s tebou"? trochu schíza, ne?

Ale už vás tady nebudu prudit svým moralizováním. Žijte si dál v tom svém zaprděném světě bez kontaktu s reálným světem. Někteří z vás to možná časem pochopí. Hezký den.

Upravil Ostravak12345, 16.09.2016 09:37
jahoda
Člen

Přidán 16.09.2016 09:36
Pane dzandra: Já dobře vím, že jsem jako pasivní fanoušek pro klub k ničemu. Baník je taková naše lokální značka, která si posledních několik více let nedělá dobrou reklamu. Ale to je přesně ten styl, který rázovitým ultras vyhovuje. Já baníku fandím na trávníku, nikoliv mimo něj. Vídím co z báníku udělali předchozí majitelé, co se stalo s mládeží a jak se chovají fandové či polští "rádobyfandové".
A když se trhne rekord v návštěvnosti, baník jde na 1. místo a přijde mastná pokuta a kdoví co ještě. Kdyby se udělal pořádný ohňostroj, choreo a i třeba nějaké výtržnosti, ale NA TRIBUNĚ, tak je to nebe a dudy.

Brabec se k tomu sice nevyjadřuje, ale až se vyjádří disciplinárka, tak se vyjádři i Brabec a nic hezkého asi nepoví.
Já jen říkám, že na hřiště patří fotbalisti a na tribunu fanoušci. A pokud se stalo to co se stalo a nemělo to žádný hlubší význam, tak se omlouvám, ale v současné situaci a s minulými problémy tohle může vymyslet jen idiot.
LZO
Člen

Přidán 16.09.2016 09:40
Jeden o voze, druhý o koze ... to je marné.
Ekmar
Člen

Přidán 16.09.2016 09:59
Kyby napsal/a:
EKMAR: Rozdíl mezi rvačkou několika hokejistů na hřišti a stejného počtu někde na louce mi nedokázal vysvětlit ani vysloužilý policista, ani právník s mnohaletou praxí...akorát že kvůli těm prvním nelítá vrtulník a ještě se jim tleská...

Ale já taky neříkám, že mi vadí rvačky na louce. Tomu fandim a jsem nejvice pro, aby si to chulosi rozdali někde, kde uškodí maximálně sami sobě. Ale ten náběh byl prostě absolutně bez jakéhokoliv smyslu a teď můžeme jen čekat jaká bude pokuta. Každopádně kotelnici můžou očekávat uzavření části stadionu tedy nejspíše právě kotle. A vzhledem k tomu ze jde o Baník, smlsnou si na nás dvojnásobně. Jenže je mi jasné, že ti co vběhli na trávník, tak jim jsou nějaké pokuty apod. Naprosto jedno a spousta z nich se objeví zase až třeba proti Opavě.
Strana 221 z 251 << < 218 219 220 221 222 223 224 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.