Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 220 z 251 << < 217 218 219 220 221 222 223 > >>
Autor RE: Dění v klubu
JimiHendrix
Člen

Přidán 15.09.2016 11:00
FRmarkEE napsal/a:
Poslední dobou koukám ,že na chachary chodí a diskutují spíše než lidi s ultras mentalitou všelijaká verbeš co jen provokuje a rozdává "moudra" .... vyfičte na idnes a spol. tam třeba dostanete i nake ty "lajky"

Je mi celkem smutno z toho co jsem včera zažil a následně z toho co všude čtu. Včerejší derby bylo geniální , pekelné , nejlepší !!! Všechna čest všem !!!
Asi nejvíc mě dostávájí kecy typu ,že náběh 100 lidí na půlku a zpět zkazil celé včerejší galapředstavení. Od médii mě to vytáčí ,ale od lidí na chacharech mě to šokuje. Vždyť se víceméně nic nestalo kurva , nepadla snad ani jedna rána , nevím proč se z toho dělá kovbojka proboha. To ,že to bylo zbytečné je už věc jiná. Nicméně všichni s tím počítali , i média už měla předem vysříkané kapesníčky spermatem nad tím jak budou moci opět psát o krvelačných polácích. Zlaté derby v 2009 ,které nebylo v televizi a všichni ho měli víceméně na háku , rok co rok větší histerie za nic...

- na kartoniády to v azylu asi nebude zrovna ideální smiley

určitě přijde velká pokuta, možná zavřené hřiště, poté bude kapacita na významné zápasy ještě snížena... jasně, nic se nestalo

když někdo chce opavákům rozkopat držky tak proč to neudělá před stadionem? příležitostí na to včera bylo více než dost. myslím si že na stadionu na to nikdo není zvědavý...

nejvíce mi na tom vadí že to zničilo support

Upravil JimiHendrix, 15.09.2016 11:04
_Peter
Administrátor

Přidán 15.09.2016 11:08
JimiHendrix napsal/a:
nejvíce mi na tom vadí že to zničilo support

Tak to jsem asi byl na jiném zápase.
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 15.09.2016 11:23
Mi je jasné, že v kotli jste to nevnímali, ale po "náchodu" na hřiště byl support z ochozů (tedy sektory B, nevím jak na tribuně) ani ne poloviční. Navíc jste nemohli vnímat ty ohlasy okolo. Moc bych teď s podporou tribun v čemkoli nepočítal, jak už včera dokumentovalo vyhnání účastníků pochodu po hřišti ze sektoru B5. Ostatně týpek co pak hodil na hřiště modrou dýmovnici byl nakonec taky celkem rád, že ho lidi nechali odejít bez lynčování.

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
Dluhy
Člen

Přidán 15.09.2016 11:23
Výskyt smetáku tady se datuje od odchodu šafarčika....možná v englandu už skončila zlatá éra mytí nádobí nebo buzny dělají v prosklených kanclíkach kde není možno zabouchnout dveře a věnovat se jeden druhému....
L
Administrátor

Přidán 15.09.2016 11:33
Lort napsal/a:
Jinak, proč už se nezpívají Bílé dresy, kvůli Bazalům?

Spíše se na ně pozapomíná, včera nebyly, což je určitě škoda, vzhledem k akci "všichni v bílém". Dost krát se jebala opava, a znělo dlouho GieKSaBaník, a dej Baník gól.
A zazpívat je pomalu umíme, na několika zápasech v poslední době zazněly super.
http://havirovaci.cz
Ekmar
Člen

Přidán 15.09.2016 11:37
Souhlasím, že se nic nestalo a samotný náběh by nebyl nic hrozného. Jediné co mi vadí, že tu nikdo nebere v ohled to, ze nám hrozí pokuty, zavírání stadionu, komplikace při každém výjezdu a včera i hrozila konzumace. To je vám to fakt jedno?
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 12:05
Přesně tak nic se nestalo ani hráčům ani divákům prostě se jen proběhli a media z toho dělají vědu.
fandaFCB
Člen

Přidán 15.09.2016 12:12
Neuveritelne tady, fakt!! Jeste se zastavejte tech dementu co tam nesmyslne vbehli a timto sundali cely Banik a jeho fans ktery tento klub tak miluji!!! Chudak majitel Brabec, dostal totalni podraz od techto radoby fanousku a chudaci rodice kteri museli jakkoliv vysvetlovat svym detem proc tam pobihaji tito bezmozci v hruzostrasnych kuklach, kteri pri uprku pred sekuritaky vbehli prave mezi ne!! Ano DIVACI, i ti tam vcera byli a mate si jich vazit ze diky nim je stadion naplneny!! A to sli dokonce jen kvuli vam v bilem, abysme si to vsichni supr uzili!! Kurva byli sme tak znechuceni, ze pulka sektoru nemela na nejake fandeni vubec naladu!! Dostane se zas flastr a to jsme mohli byt kurva radi ze to rozhodci nefoukl a neni kontumace!! To vam prijde normalni?! Jak dlouho se bude takhle skodit Baniku?! Jsme pak cele republice trnem v oku, na vyjezdech same represe, kdekoliv reknes ze fandis Baniku tak te maji za zmrda, sponzori se tu nehrnou, to se vam kurva libi tohle?! To je tak tezke si to rozdat nekde na poli a na stadaku jen fandit?!! Sem kurva smutny ze nejsou Bazaly, ze diky tomu to spousta srdcaru neprekousla a do Vitkovic stale nechodi a kdyz muzeme zacit plnit stadak novymi fans, tak to takhle pojebem a ti uz radeji neprijdou. Je mi ztoho smutno a na bliti. Byl jsem stastny a hrdy ze je nekolik mesicu klid a ted se zrobi toto.. Miluju poradny kotel a plny stadak, ale tohle uz ktomu davno nepatri!! Opravdu dost lidi se vcera sebralo a slo znechucene dom a je jasne ze uz priste neprijdou. Nebyt toho humusu v 17te minute, tak to byl totalni luxus a na konecne NOVY Banik a luxusni atmosku by zaclo chodit vic a vic lidi, kteri zatim nemeli chut anebo i odvahu,diky debilnim mediim. Jenze vcera to ta 'debilni' media ukazala v primem prenosu a tentokrat si nemuseli nic vymyslet!! Tohle byl totalni krok zpatky!!
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 12:17
Teď jsem viděl reportáž TV Nova tak kdyby jste to nevěděli tak pyrotechnika létal vzduchem :-D
Dluhy
Člen

Přidán 15.09.2016 12:38
Než plny stadion kokotu a zmrdu ze včerejška raději at nas vhodi 2000 ....a byt ultraskou mrdal bych dělat pro takove picuse choreo atd aby se mohli vyfotit ze byli na Baníku.....
fandaFCB
Člen

Přidán 15.09.2016 13:08
Dluhy... Hmm,supr nazor.. Kemo diky tem 'kokotum a zmrdum', co se kvuli vam oblekli do bilych trik, se vcera vytvorila kartoniada, byl daleko vetsi rev nez pri navsteve 5.tisic a pristalo navic cca pul mega do klubove pokladny!! Jo a podle Tebe ma Banik jako klub delat fotbal pro 2.000 lidi, tak to je uplne ulet!! A choreo je snad pro nas pro vsechny ne?! Nebo si myslis ze ten 'picus' je uplne vyvredeny ztoho, ze drzi nad hlavou papirovy karton anebo je schovany pod obrim igelitem? Nee smiley
LZO
Člen

Přidán 15.09.2016 13:32
Ty fando, kvůli mě se do bílého určitě nikdo oblíkat nemusí. Ti lidi to udělali kvůli sobě, kvůli Baníku a pocitu sounáležitosti bo ví, že to bude dobře vypadat. Nevěř tomu, že kdyby se teď hrál další "rizikový" zápas, tak by ti znechucení zůstali doma. Garantuju ti, že by bylo zas vyprodáno a lidi se těšili na atmosféru, choreo, pyro, chorály a v hospě bys slyšel "jsem zvědavy, jestli zas jakysik chuj vlitně na hřiště" a dorazí s radostí, bude o tom půl roku mluvit v robotě a 99 % takových lidí si to bude pochvalovat, i kdyby na to hřiště skákal někdo co deset minut. Nebo má snad někdo trauma z naháčů ve Wimbledonu? Ne, je to už místní folklór. V Ostravě to tak prostě bude a pokud ne a nastanou velké represe, celý fotbal v Ostravě půjde do prdele, bude chodit 250 lidí, bo ti zlí ultras se na to vyserou a nikdo se o atmosféru starat nebude.
WIKINGOS
Člen

Přidán 15.09.2016 13:47
za mě spokojenost se vším a kluci co dělali choreo smiley
fajný výlet , vzal jsem rodinu všichni jsme byli v bílém , piv jsem si koupil 4 bez front, trička+ klíčenky+nálepečky ,atmosféra super ,výhra 3-0 co víc si člověk může přát ? Ano pár zamindrákovaných nebo neuspěšných či závistivých lidí bude pikačovat a proč ?Protože je to jejich životní úděl stím se holt musíme smířit a asi na ně nereagovat

PS: jak píše fanda počty jsou dané - plný dům víc peněz pro klub at už vstupné ,suvenýry či občerstvení , nevím jaká bude pokuta či trest snad podmínka no a když to bude 100000 tak je to zaplacené ze vstupného a myslím že pan Brabec je obchodník tak ví

PS2: kdysi jsme jeli do olmíku škoda tam byla myslím 130 000,- no lupen stál 100,- a bylo nás tam 4000 takže škoda 130 000 ale asi byl zisk né ?smileysmiley

byli jsme se vším spokojeni a i náběh se děckám líbil akorát příště běžet rychleji a holky nebrat padají při návratu

BANÍK 4EVER!!!!!!

Upravil WIKINGOS, 15.09.2016 13:51
fandaFCB
Člen

Přidán 15.09.2016 14:02
LZO... Bez tohodle folkloru se vpohode obejdu. Diky tem 'bezcum' se represe daji cekat a pokud se diky tomu tohle stado na Banik vysere, tak jedine dobre. Je opravdu takovy problem jit na stadak, zaplnit ho, poradne si zafandit a vyrvat se tam a to vsechno bez techdle zbytecnych obcasnych uletu?! Vzdyt to poskozuje nas klub!! Letos se mnou zacal chodit 6ti-lety syn a Banik ho totalne chytl, az tomu sam nemuzu uverit. Musim mu v aute poustet banikovske choraly a pisnicky a na stadione fandi co muze. Chodim 24let, takze dokazu posoudit o jaky zapas jde a vcera sem ho nebral. Ale byli tam jini rodice s deckama a jak tem malym chces vysvetlit co se deje a to jeste jak mezi ne vbehne banda vymastencu v hororovych kuklach, co to kurva ma byt?! To budem strasit na nasem Baniku vlastni decka?!! Vcera to mela byt oslava a propagace uzdravujiciho se Baniku a jak to dopadlo. Media nepisou o nicem jinem nez o te zveri. Ja chapu o co tem frajerum slo, to si maji ale vyridit mimo stadion. Doufal sem ze stadionem bez plotu a zapas co zapas vetsi navstevou a lepsicim fandenim se konecne posouvame dopredu a tohle bylo krute vystrizliveni pro vsechny co maji Banik radi.
_Peter
Administrátor

Přidán 15.09.2016 14:02
fandaFCB napsal/a:
Dluhy... Hmm,supr nazor.. Kemo diky tem 'kokotum a zmrdum', co se kvuli vam oblekli do bilych trik, se vcera vytvorila kartoniada, byl daleko vetsi rev nez pri navsteve 5.tisic a pristalo navic cca pul mega do klubove pokladny!! Jo a podle Tebe ma Banik jako klub delat fotbal pro 2.000 lidi, tak to je uplne ulet!! A choreo je snad pro nas pro vsechny ne?! Nebo si myslis ze ten 'picus' je uplne vyvredeny ztoho, ze drzi nad hlavou papirovy karton anebo je schovany pod obrim igelitem? Nee smiley

Takže jsme chuji, protože se kvůli nám lidi hodili do bílé, není však naší zásluhou, že klub má půl milionu do kasy a efekt byl skvělý. Dále je naší vinou, že po hřišti někdo běhal, že bude pokuta, ale kvalitní support je zásluhou lidí, kteří se uráčili přijít na derby? Že byla kartoniada je opět vizitka lidí, protože zvednout karton je šichta srovnatelná s osmičkou na čelbě, ale chystat dvanáct tisíc kartonů je kratochvíle za odměnu?

Prosím tě, už bez emocí. Jedno souvisí s druhým. Díky plnému stadionu může být velkolepý kdejaký zápas. Pokud ale budeš mít plný stadion bez Ultrasky, která z něj vytěží maximum ... Nevidím, že by tady někdo glorifikoval běžeckou vsuvku. Prostě se stalo, někomu to vadí, někomu ne. Není důvod k nadávkám.
Lort
Člen

Přidán 15.09.2016 14:11
L napsal/a:
Spíše se na ně pozapomíná, včera nebyly, což je určitě škoda, vzhledem k akci "všichni v bílém". Dost krát se jebala opava, a znělo dlouho GieKSaBaník, a dej Baník gól.

Je to škoda, zrovna včera jsem se na to těšil. Taky jsem dlouho neslyšel to opakování "Báááááníííík, Bááááánííík", to by tam taky mohlo znít dobře.
fandaFCB
Člen

Přidán 15.09.2016 14:19
_Peter... Spatne si me pochopil! Ja reagoval na Dluhyho ktery urazel lidi kteri prisli na stadak! Ja se nenavazim do lidi kteri chystaji choreo a zaroven ocenuji jejich praci!! A samozrejmne ze mas pravdu, ze jedno souvisi s druhym!! Ale myslim si ze tam nikdo komu zalezi na Baniku nepotrebuje to 'treti', to co jsme tam videli v 17te min
fandaFCB
Člen

Přidán 15.09.2016 14:25
Lort napsal/a:
L napsal/a:

Je to škoda, zrovna včera jsem se na to těšil. Taky jsem dlouho neslyšel to opakování "Báááááníííík, Bááááánííík", to by tam taky mohlo znít dobře.

To opakovani mohlo znit hodne dobre, skoda ze nejelo. Ta samo FC,FCB.... jelo jen jednou,skoda. Klasicky a dunivy pokrik Baanik! Baanik! se nerval ani jednou, to mi z dob minulych chybi nejvic. A vlny jak v mistrovske sezone mohly byt taky skvele. Je toho dost jak se to da jeste vylepsovat, ale 100 lidi 100 chuti..
LZO
Člen

Přidán 15.09.2016 15:06
Fanda - vidím, že máme odježděno tak nějak stejně a upřímně, taky beru na stadion svého šestiletého syna a věř mi, že když mu řeknu, že to se občas na fotbale děje, tak s tím nemá problém. S čím mám ovšem problém já jsou ochranky na výjezdech a proto dítě většinou zůstává doma.
Kibic-FCB
Člen

Přidán 15.09.2016 15:17
Syn se asi potatil :-).
Kdo tu nadává na náběh a řval včera jebat Opavu, tak si sere do huby. Já jsem nebyl, ale dovedu si úplně představit, jak to celý stadion řval minimálně 20 x.
Dzandra smileyA

Už jsem to tady někdy v minulosti psal. Mlátí se hokejisti, je to v pořádku. Tleskáme. Mlátí se (v tomto případě běží) fanoušci, je to špatně. Nadáváme.
Malá připomínka. Někdo tady psal, že nám zavřou stadion. Nám?! To je náš stadion?!

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Ekmar
Člen

Přidán 15.09.2016 16:38
Kibic-FCB napsal/a:
Syn se asi potatil :-).
Kdo tu nadává na náběh a řval včera jebat Opavu, tak si sere do huby. Já jsem nebyl, ale dovedu si úplně představit, jak to celý stadion řval minimálně 20 x.
Dzandra smileyA

Už jsem to tady někdy v minulosti psal. Mlátí se hokejisti, je to v pořádku. Tleskáme. Mlátí se (v tomto případě běží) fanoušci, je to špatně. Nadáváme.
Malá připomínka. Někdo tady psal, že nám zavřou stadion. Nám?! To je náš stadion?!

Tak spojení jebat Opavu se dá vzít i z jiné stránky než téhle "násilnické" A co se týče přirovnání hokeje, tam se mlátí hráči, nikoliv fanoušci.

Každopádně ale, když už pominu to, že teda dostaneme pokutu. Z kotle to možná poznat nešlo, ale po tom incidentu na ochozech se prostě snížilo zaujetí pro fandění a ta atmosféra pak nebyla taková, jaká mohla být. Takže i z téhle stránky to mělo negativní dopad bohužel..

Už teď jsem zvědav, jak se nám FAČR, který přesně na tohle čekal, pomstí..
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 17:56
Tak k tomu včerejšku při kterém se prý nikomu nic nestalo.

3 zranění policisté z toho 1 zůstává nadále v nemocnici, poničené sedačky, opěradla, převržené výčepní zařízení. Celková cena škod se vyčísluje.

Velká škoda, že média neinformují o zajímavé situaci u vítkovického hřbitova. Tam chuligáni v přesile napadli policisty. Celý incident skončil tak, že napadené policisty ochránili do příjezdu posil kolemjdoucí civilisté.
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 18:15
pekeno napsal/a:
Bojím se že nám FAčR uzavře na pár zápasu stadion a taky nás mastná pokuta určitě nemine... Škoda že tak utekli mohli si to aspoň rozdat kosmonautama hrdinové...

Tak je to mnohem horší.

FAČR chce odečíst FCB 3 body plus pokuta za nezvládnutou pořadatelskou činnost. A při opakování hrozí uzavření stadiónu.

První informace z města hovoří o tom, že pokuď se ten včerejšek zopakuje vypoví město Brabcovi nájemní smlouvu.
Dluhy
Člen

Přidán 15.09.2016 18:16
Karvinok tak ty jsi fakt trouba)))) takove blbosti ze civilisti chranili fizly pred chuligany muze verit akorat internetovy fanda jako ty....to byla ostravska kriminalka v civilu ty blbe..

EmilFCB
Člen

Přidán 15.09.2016 18:29
Serme na to a jedeme do Tábora (pozn.: do Pardubic se fakt nedostanu), všechno ostatní nemá cenu řešit... Každý má svůj názor - já třeba taky nesouhlasím s jednou věcí, která se udála při nejfantastičtějším choreu, které bylo kdy u nás k vidění, ale to si vyřídím osobně a bez emocí - a je zbytečné se tím nějak zabývat. A úplná blbost je řešit acaby, ti mají nejmíň co mluvit a ještě mají drzost pičovat v televizi.
Strana 220 z 251 << < 217 218 219 220 221 222 223 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.