Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 219 z 251 << < 216 217 218 219 220 221 222 > >>
Autor RE: Dění v klubu
joecz
Člen

Přidán 15.09.2016 00:19
Pro zakuklene uprchliky na hristi a na schody, zvlast mezi B5 a B6. Panove, taky jsme se kdysi narobili cypovin, ale dneska jste to dosrali uplne a budte radi za pouhe vypiskani a ze jste tam nedostali po tlame od vlastnich. Jestli vam na vyjezdech nevadi pozavirane hospody, acab doprovod malem i na hajzl, lustrace do kamer s obcankou u ksichtu, tak verte, ze mi ano a odrazuje to i spoustu dalsich. Vzpamatujte se! Naprosto prazdne gesto a vyborna zaminka k dalsim sankcim!
Jinak ultraska dneska fantazie. Diky.
Kurri
Administrátor

Přidán 15.09.2016 00:33
Proč by si tam nemohli zaběhat i fanoušci, stejně jako Bolťák a spol....? Však se hovno stalo, tak zase nehledejte šílenosti a užívejte že ten zápas stál za to a že se fakt povedl a ultras dokázali dostat do lidí neskutečnou euforii už před zápasem. Pro mně jeden z nejlepších zápasů co jsem prožil. FOTBAL JE ŽIVEL!!!
pekeno
Člen

Přidán 15.09.2016 01:15
Bojím se že nám FAčR uzavře na pár zápasu stadion a taky nás mastná pokuta určitě nemine... Škoda že tak utekli mohli si to aspoň rozdat kosmonautama hrdinové...
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 01:16
Vždyť to ani nebyli cajti ale nějací Security
Lort
Člen

Přidán 15.09.2016 07:44
Kurri: Nedělej ze sebe prosím hloupého. Proč by nemohli? Bo se hrál zápas. Proběhnout se mohli po louce nebo v ulicích...sám říkáš, že se hovno stalo, prostě zbytečná akce díky plotu a nachystané securitce dopředu odsouzená k neúspěchu. Vlastně ne, hovno se nestalo, budou pokuty a bude se tu brečet při případných lístcích na občanku. Od náběhu až do takové 80.minuty ta atmosféra opadla. Jak už někde psali - při první vidině konfrontace se securitkou zesraní až za ušima a utíkali se schovat, aby mohli řvát A.C.A.B...skoro to vypadalo jako ti internetoví hrdinové, co všem vyhrožují rozbitím huby a vybírají si místa, kde k souboji nemůže dojít (internet, stadion). Na druhou stranu jsem rád, že už se jim (alespoň strkanicí a létajícíma pivama) postavila hrstka fanoušků Baníku a nenechali je schovat se mezi normály.
Pro mě to byla nádherná atmosféra jen 15 minut, pak jsem se jen bál, že to nějaký idiot takhle zbytečně ukončí.
Ultras se snažili hodně, ale ty běhající individua jim hodně zkazily dokonalou atmosféru, škoda.

Jinak, proč už se nezpívají Bílé dresy, kvůli Bazalům?
LordikBanik
Člen

Přidán 15.09.2016 07:53
Akci chuligánů neřeším, já to čekal, bylo to tam, za mě v pohodě. Dějí se větší kurevstva na stadionech, třeba včera Legia. Já si poklesu nadšení fanoušků nevšiml, ale to bude asi tím, že jsem nepískal jak dement, ale fandil a dneska fakt ani mluvit nemohu. Ultras práce. No já nevím, to už se snad ani nedá popsat slovy. Fakt masakr, kdo nezažije neuvěří. Jinak Dresy bílé se nezpívají, bo jsou vždycky odštěkané, to je můj názor. A ten chorál je tak super, že si odštěkaný být nezaslouží.
P.S. K náběhu a pro zamyšlení, v Opavě nám tenkrát ti chuligáni byli dobří, co?
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 15.09.2016 07:56
jasnovidec napsal/a:
halikbaniku napsal/a:
Tak to sem zvědavý jak to dneska dopadne. Nikoliv na hřišti, ale v hledišti.

Uvidíme zda město Ostrava a pan Brabec umožní svým laxním přístupem tvrdému jádru chuligánů z Polska vstup na stadión.

Docela si to trefil. Pro mě nejvíc nepochopitelné, jak v době terorismu někdo pronese tolik pyrotechniky na stadión.

smileysmileysmileysmileysmiley

404 signature not found
www.thordivision.com
capek
Člen

Přidán 15.09.2016 08:03
No já nevěřím vlastním očím, co to tady je za blitky? Idnes s novinkama se můžou schovat. My jsme národ Mirků Dušínů a Kájů Maříků a proto si nezasloužíme nic jiného než Sobotky, Diestrbiry a jiný kundy. Co to tady brečíte, stalo se něco? Přesně jak řekl Zápotočný bylo to vyloženě gesto. A pokuty a občanky, je to snad jiné?
Jinak derby to bylo paradní. Ultras patří poklona a i fandění bylo na špičkové úrovni. Ani já si poklesu nevšiml.
Jen myšlenka, že už se těším na sobotu!

MY JSME BANÍK!!!
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 08:13
Ekmar napsal/a:
Chlapci nezlobte se na mě. Ale dokud se proti takovému jednání nevymezite a neuděláte si mezi sebou pořádek, tak to dál nepůjde. Na setkáni jsme se domluvili, že to bude vše v klidu. A paksi necchate mezi sebe vběhnout ty dementy, které i B6 s B5 mezi sebe nepustila.. Chce to jasné vyjádření,ze se s tímhle neztotožňujete. Teda jestli někdo chce aby dostal příště od normalu podporu na choreo, které jinak bylo boží..

Krony napsal/a:
Já mám pocit, že příště nikdo z normálů to choreo ani nezvedne, natož aby přispěl.

Já myslím, že není žádným tajemstvím, že se z peněz na choreo zaplatila i výroba kukel a že tu bandu polských chuligánů tu někdo pozval, koupil jim lístky a zároveň je organizoval. Kdo? To je spíš otázka na vedení Ultras.

Co vím ale určitě je to, že Brabec ten včerejšek bere ze strany Ultras jako hodně velký podraz.

AlexxxFCB napsal/a:
Vždyť to ani nebyli cajti ale nějací Security

Cajti jasně informovali pořadatele co se chystá a něco doporučili. Že se k tomu pořadatel postavil jak postavil je věc druhá. Zřejmě se čeká opravdu až na to, že někdo pronese silnější pyrotechniku, blbě to hodí a zmrzačí několik lidí. Pak se to asi až začne řešit. A tipuji, že nejvíc hlasití pak budou ti kdo celou dobu strkalí hlavu do písku.
JimiHendrix
Člen

Přidán 15.09.2016 08:18
Včera to bylo opravdu smutné... ti kokoti všechno zkazilismiley kdyby alspoň ty opaváky napadli, ale takové zbytečné akce srabácké... ostuda (před zápasem bylo dost příležitostí při cestě opaváků na stadion)

Upravil JimiHendrix, 15.09.2016 08:28
Autor RE: p. Brabec
Ekmar
Člen

Přidán 15.09.2016 08:31
Tady je nejhorší ale to, že nejde čistě o to, že by se to nám normálům nelíbilo. Já jen nechápu, že si ti hrdinové neuvědomí, že tohle odnese jen a jen Baník, pan Brabec, případně ostatní fanoušci. ALe to je lidem, kteří nechodí na fotbal asi jedno..
_Peter
Administrátor

Přidán 15.09.2016 08:57
Trochu mě udivuje, že ani tady se neřeší nic jiného, než dvoustovka páru lidí po hřišti, jako by se nic jiného včera nedělo, budiž. Mějte na to názor jaký chcete, napište jej. Na co tady ale nikdo není zvědavý jsou "zaručené informace", "veřejná tajemství" a jiné pičoviny lidí, kteří podle všeho ráno asistují poradě kriminálky, dopoledne s Ultraskou nechávají šít věci, večer si zapisují kdo organizuje rioty a v noci usínají s Brabcem. Na druhou stranu jsou to pořád ty stejné stálice a upřímně nechápu, co takové lidi motivovalo k registraci na fórum Ultras Baníku. Pomlouvat můžete dle libosti na Novinkách, nebo Blesku, tam zapadnete. Zařiďte se podle toho.

Upravil _Peter, 15.09.2016 08:57
jasnovidec
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 09:22
_Peter napsal/a:
Trochu mě udivuje, že ani tady se neřeší nic jiného, než dvoustovka páru lidí po hřišti, jako by se nic jiného včera nedělo, budiž. Mějte na to názor jaký chcete, napište jej. Na co tady ale nikdo není zvědavý jsou "zaručené informace", "veřejná tajemství" a jiné pičoviny lidí, kteří podle všeho ráno asistují poradě kriminálky, dopoledne s Ultraskou nechávají šít věci, večer si zapisují kdo organizuje rioty a v noci usínají s Brabcem. Na druhou stranu jsou to pořád ty stejné stálice a upřímně nechápu, co takové lidi motivovalo k registraci na fórum Ultras Baníku. Pomlouvat můžete dle libosti na Novinkách, nebo Blesku, tam zapadnete. Zařiďte se podle toho.

Tak co se nám to tady zase vedení ultras snaží namluvit?

Že to bylo světové? Že je lepší zaplatit tučnou pokutu za běhání několika zakuklenců po hřišti než třeba zaplatit mladým fotbalistům soustředění?

Stále stejná partička zkostnatělých dinosaurů ve vedení ultras. Váš styl podpory klubu frčel ve světě možná v 80-tých letech minulého století, ale píše se rok 2016. Klubu to přináši jen zbytečné výdaje, problémy a špatný obraz u veřejnosti.

Takže díky všem lidem, kteří se kriticky vyjádřili k té stupiudní akci. Je nás stále víc tak se podle toho taky zařiď smiley
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 15.09.2016 09:28
jasnovidec - a 100 000 kc na balony pro mlade,toho sis nevsiml,nebo to schvalne ignorujes ?

404 signature not found
www.thordivision.com
Dluhy
Člen

Přidán 15.09.2016 09:31
Pro všechny moralisty tady jdete do Piče.....v Ostravě je ješte jeden klub ktery by vam slušel-vitkovice..mužete chodit tam!! A jestli si myslite že se něco změní nebo dokonce že vy něco změnite...hovno....
ynezz
Člen

Přidán 15.09.2016 09:34
Je nás stále víc tak se podle toho taky zařiď

Máš pravdu, lidí s chytrou internetovou klávesnicí přibývá. Přijď si raději popovídat osobně, však nás znáš smiley
jasnovidec
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 09:37
RavenFCB napsal/a:
jasnovidec - a 100 000 kc na balony pro mlade,toho sis nevsiml,nebo to schvalne ignorujes ?

Oháníš se 100 litry na balóny (přitom to tady nikdo nekritizoval), ale kolik klub celkově stály pokuty za vaše stupidní "gesta" (jen za poslední roky) to už raději nenapíšeš co?
dzandra
Člen

Přidán 15.09.2016 09:38
jasnovidec: určitě jsi i členem banikbaniku (teda doufám, když ti jde tak o dobro našeho klubu). Nejspíš zrovna lidé jako ty, často v ožralosti kříčí baník pičo a jsem zvědav, jestli jsi ignoroval pokřik jebat Opavu? A těch hrdinů co to včera řvalo přes fízly jsem viděl mraky.

Náběh byl zbytečný: myslím, že i jeho aktéři tušili, že tam ani nedoběhnou. Ale stalo se. Nesouhlasím s ním, ale to je asi tak všechno. Uvědomte si vy moralisti, že i dík těmto (nevím jak je nazýváte) si kdejaký tábor nechodí po Ostravě jako doma.

CO vy zpíváte ????
halikbaniku
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 09:51
https://youtu.be/pf4-E_XyE-E?t=1m11s-E?t=1m11s

smileysmileysmiley
Kyby
Administrátor

Přidán 15.09.2016 10:02
DZANDRA: Podepisuji v plném rozsahu, do posledního písmenka...
LZO
Člen

Přidán 15.09.2016 10:19
Vběhnutí na hřiště některým místním dopisovatelům vadí víc, než samotným hráčům a trenérovi...
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 15.09.2016 10:26
Hlavně aktéři "náběhu" - byl to spíše "náchod" tam ani doběhnout nechtěli. Bylo to jen gesto. Nesmyslné, zbabělé a hloupé gesto, které zkurvilo celé derby. Kdyby teď pan Brabec Baník zase prodal nějakým překupníkům s hráči, aby měl od podobných excesů klid, tak by se tomu asi nikdo moc divit nemohl. Pak by jste psali co? A nejsem žádný "moralista", sám jsem byl hodněkrát na hřišti, sám jsem házel všemožné předměty na hřiště, sám jsem tiskl falešné vstupenky, sám jsem přelézal ploty, sám jsem trhal sedačky, sám jsem ničil zařízení stadionů, ano to vše jsem dělal a klidně bych se do toho pustil znova, ale to co bylo včera bylo natolik hloupé, že se to vymyká mému chápání. Kdyby alespoň měli fakt snahu tam doběhnout, tak si řeknu, no co hloupé místo, hloupý čas, ale chtěli to. Jenže to oni nechtěli, chtěli se jen ukázat, nic víc (navíc tuna keců jak furt cvičí a viděl jsem tam v tom davu 80% američanů, nezapíjejte ty hambáče cocacolou kurva).

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
LZO
Člen

Přidán 15.09.2016 10:33
Krony - neodpověděl sis sám v prvních dvou větách? Nedělej z toho kovbojku, prostě derby, no smiley
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 15.09.2016 10:36
Ale mi prostě vadí taková nesmyslná, prázdná, zbabělá a hloupá gesta.

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
FRmarkEE
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.09.2016 10:56
Poslední dobou koukám ,že na chachary chodí a diskutují spíše než lidi s ultras mentalitou všelijaká verbeš co jen provokuje a rozdává "moudra" .... vyfičte na idnes a spol. tam třeba dostanete i nake ty "lajky"

Je mi celkem smutno z toho co jsem včera zažil a následně z toho co všude čtu. Včerejší derby bylo geniální , pekelné , nejlepší !!! Všechna čest všem !!!
Asi nejvíc mě dostávájí kecy typu ,že náběh 100 lidí na půlku a zpět zkazil celé včerejší galapředstavení. Od médii mě to vytáčí ,ale od lidí na chacharech mě to šokuje. Vždyť se víceméně nic nestalo kurva , nepadla snad ani jedna rána , nevím proč se z toho dělá kovbojka proboha. To ,že to bylo zbytečné je už věc jiná. Nicméně všichni s tím počítali , i média už měla předem vysříkané kapesníčky spermatem nad tím jak budou moci opět psát o krvelačných polácích. Zlaté derby v 2009 ,které nebylo v televizi a všichni ho měli víceméně na háku , rok co rok větší histerie za nic...

- na kartoniády to v azylu asi nebude zrovna ideální smiley
Strana 219 z 251 << < 216 217 218 219 220 221 222 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.