Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 206 z 251 << < 203 204 205 206 207 208 209 > >>
Autor RE: Dění v klubu
L
Administrátor

Přidán 18.05.2016 14:52
Už to tu nedávno psal Kyby, s licencemi už se nemůže hýbat.
http://havirovaci.cz
Karel
Člen

Přidán 18.05.2016 16:17
to WIKINGOS: víš jaký by byl důvod spojení Karviné s Baníkem? Městské peníze Ostravy. Doufám, že to jsou lži a nikdy k tomu nedojde. Protože to bychom se slučovali s Vítkovicemi. S fotbalovými Vítkovicemi. Ty se s Karvinou kdysi taky sloučily. Doufám, že zůstaneme čistým Baníkem a ligu si vybojujeme zpět. Dříve či později.

Jinak s tebou naprosto souhlasím.
LZO
Člen

Přidán 20.05.2016 12:33
http://www.fcb.cz/clanek.asp?id=6220&...eb30ca2812 Vrťo sportovním ředitelem
Chacharian
Člen

Přidán 20.05.2016 15:44

" LFA musí garantovat otevřenost soutěží, takže z třetí do druhé ligy musí postoupit dva týmy, stejně jako opačným směrem. Změny ale mohou nastat u postupu a sestupu z první ligy."

Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/269828/historicka-dohoda-facr-odhlasoval-samostatnost-ligy-od-dalsi-sezony.html

Mno, uvidíme.. jak to dopadne, ale podle mě se nic nezmění. (Možná kvůli stadionům, ale sestupovat budou pořád 2 poslední celky(vidím možnost za určitých okolností záchranu předposledního(baráž, nebo nesplnění podmínek postupujících týmu), nicméně poslední by měl automaticky sestoupit)

smileysmileysmiley

Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 20.05.2016 17:38
Moc nechápu, proč seničtí fanoušci Vrťa kritizují. Když se kouknu co se pod jeho vedením v FK Senica podařilo, tak nechápu co by chtěli víc. Od jeho nástupu se jejich áčko šplhalo v lize pořád výše, nikdy neměli problém s chybějícími hráči na konkrétním postu (kolikrát že hrál Holzi v obraně?), mládež se jim zvedla z druhé ligy na tituly. Funguje jim scouting, jak u mládeže, tak u seniorů. Mají krásný, útulný stadionek, nové tréningové zázemí. A na to vše neměli žádné velké peníze od státu, či od města. Neříkám že vše je jen jeho zásluha, nicméně co více si představují, že klub takové úrovně může mít? Titul každý rok? Úspěchy v Evropě? Reprezentanty v kádru? Městečko má 20tis. obyvatel, Trnava, Trenčín, Bratislava v dostřelu, na více ten klub prostě nemá možnosti. Ale fanoušci jsou nespokojení... Co by jsme za to v Ostravě dali.

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
Kyby
Administrátor

Přidán 22.05.2016 08:55
KRONY: Nevím, kde ho kritizují, ale kotel měl na derby s Myjavou nápis "Dušan ďakujeme". Jestli na něho pičujou nějací ubožáci, co v živitě nic nedokázali, kromě plivání jedu přes PC, tak bych to ani nezmiňoval. Takové chytráky má každý klub...
http://www.supporters.cz/clanek/fotor.../7548.html

Upravil Ondra, 22.05.2016 10:02
Krony
Člen

Přidán 22.05.2016 10:14
Kyby fotil Marián Bazala? Tvle dobrý týpek! smiley

Pár lidí na něj celkem nadávalo, no bylo to na netu, mělo mi dojít, že i Senica má svoje bazalbuby a Karly. Já jen že jsem toho četl více, tak mi to tak přišlo, že tam asi pičujou více na něj a víceméně všichni. Asi málo čtu, měl jsem si to projít všechno.

BP
Ekmar
Člen

Přidán 22.05.2016 13:37

Krony napsal/a:
Kyby fotil Marián Bazala? Tvle dobrý týpek! smiley

Pár lidí na něj celkem nadávalo, no bylo to na netu, mělo mi dojít, že i Senica má svoje bazalbuby a Karly. Já jen že jsem toho četl více, tak mi to tak přišlo, že tam asi pičujou více na něj a víceméně všichni. Asi málo čtu, měl jsem si to projít všechno.

Tak ono když si pročteš tuhle diskusi, tak někdy od prosince máš taky pocit, že je tady většina debilů. smiley
Krony
Člen

Přidán 22.05.2016 18:57
Když si vzpomenu, co jsem slýchával v devadesátých letech u piva, tak řekl bych že situace je stále stejná, jen prostředky jsou poněkud jiné.

BP
fotbalizer1
Člen

Přidán 22.05.2016 21:24
Zaregistruj se na www.Fotbalizer.cz a zúčastni se tipovací soutěže o ceny.

Tipovat můžeš výsledky všech fotbalových zápasů v ČR. Volba záleží pouze na tobě.

http://www.fotbalizer.cz/user/tips-event/ smileysmiley
Krony
Člen

Přidán 23.05.2016 23:12
Dotaz pro pamětníky (potřebuji vědět kvůli sázce):
Když přišel v roce 99 do klubu jako nový majitel Lojzek Hadamczik, mluvilo se že přijde nějaký rumunský hráč, proběhlo to jméno i novinama, nepamatujete si někdo o koho tenkrát šlo?

PS: Vím že to jméno pak bylo stabilně v jejich repre a tenkrát šlo o mladíka 18-20 a ne, nebyl to Adrian Mutu (ale díky němu jsme si na to s kámošem u láhve vzpomněli, že zrovna dávali jeho profil v TV - ukončil kariéru)

BP
Krony
Člen

Přidán 23.05.2016 23:32
OK no, jsme asi najebaní. Prý mohlo jít o Maďara možná.

BP
Cactus
Člen

Věk: 47
Přidán 25.05.2016 17:14
Krony : Lojza Hadamczik přišel do Baníku oficiálně až v létě 2000. Prošel jsem novinové výstřižky (Sport, Deník) z let 1999 a 2000. V roce 1999 byl Baník totálně bez peněz a spíš hráče prodával než nakupoval. V létě 2000 po nástupu Lojzy měl Baník zájem o Makedonce Gorana Petreskiho a Slováka Vladislava Zvaru (ten reprezentoval často). Ani jeden smlouvu na Bazalech nakonec nepodepsal, možná proto,že Baník už 3 cizince měl ( Susko, Špilár, P. Németh) . O žádném Rumunovi nebo Maďarovi není nikde zmínka. Já osobně si taky na žádného nepamatuju.
L
Administrátor

Přidán 25.05.2016 22:52
Program přípravy:
20. června: zahájení letní přípravy
25. června: Skalica - Baník (11:00, Kravaře)
27. června až 2. července: soustředění v Popradu
29. června: Ružomberok - Baník (17:00, Poprad)
2. července: Michalovce - Baník (11:00, Poprad)
6. července: Frýdek-Místek - Baník (11:00, Frýdek-Místek)
9. července: Senica - Baník (Senica)
9. července až 15. července: soustředění v Kroměříži
12. července: Slovácko - Baník (17:00, Kroměříž)
15. července: Zlín - Baník (17:00, Kroměříž)
20. července: Baník - Vítkovice (17:00, Bazaly)
23. července: GKS Katowice - Baník (18:00, Katowice)
30. nebo 31. července: generálka (soupeř v jednání)

Upravil L, 25.05.2016 22:53
http://havirovaci.cz
Krony
Člen

Přidán 26.05.2016 10:30
Cactus: dík za odpověď, asi šlo o toho Makedonce, i když nikde nevidím, že by reprezentoval. Budeme to muset probrat u další láhve příště s kolegou.

BP
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 26.05.2016 18:39
Karel napsal/a:
Také jsem z toho mlčení docela zaražený. Pokud by se však uhrál nějaký podvod, tak současný Baník by pro mě skončil. A mám obavu, aby někteří politici (schválně nepíši podnikatelé nebo šéfové klubů, protože Wolf je pouze a jen politik) nebyli schopni úplně všeho. Chci čistý a férový Baník.

Tak Karviná blízko dohody s "nejmenovaným sponzorem" smiley Uvidíme jestli bude soused z Boleslavi tááákhle malý i na hřišti smiley

Jestli si chtěl čistý a férový Baník Ostrava tak si tenkrát neměl v ulicích a na radnici podporovat "konkurzní pajduláky" z Hlučína smiley
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 26.05.2016 19:11
https://www.stream.cz/porad-ludka-sta...nejnovejsi smiley
Kibic-FCB
Člen

Přidán 27.05.2016 15:35
L napsal/a:
Program přípravy:

23. července: GKS Katowice - Baník (18:00, Katowice)

Tak doufám, že autobus zalatviš smiley

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Kyby
Administrátor

Přidán 27.05.2016 22:02
KIBIC: Všechno bude :-)
Pokud tedy ještě bude existovat Baník, bo podle některých zde na fóru to vypadá, že se sloučíme s Karvinou a přejmenujeme na ČSAD Havířov :-)
Bazalbub
Člen

Přidán 28.05.2016 18:10
Neboj Kyby vim ze se tomu branis ale svym nechtenim neudelas nic. To propojeni vseho okolo je uz ted ocividne. Banik prestal byt nezavislym klubem. Stava se soucasti sportovniho koncernu Ostrava Karvina. To vse pod zastresenim CSAD Havirov a kdovi ceho jeste. Brabec sem nesel z lasky k Baniku. Karvina momentalne krom sponzoru hleda stadion. Kdepak nam asi mozna pujde do vyhnanstvi. Ze snu o odchovancich zbyly jen nocni mury ponevadz z nich tu uz nikdo nechce hrat a vypada to ze neco podobneho ceka i sen o prolitnuti prvni ligou.
Jinak v Kavarne u Analytiku uz sedi posledni stamgast Jenik. smiley. Benik asi rube sestnactky na zone a jeste na Bazalech zameta listi ve volnu kde s metlou v ruce zije svuj sen o slavnem navratu na kopec zatimco architekti uz rysuji novou rezidencni ctvrt Ostrava-Bazalysmiley
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 28.05.2016 20:36
Bazalbub: Sportovni koncern Ostrava Karvina ? Karvina hleda stadion ? Zastreseni pod CSAD Havirov ? Ty blaho, tohle uz je opravdu mazec smiley

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 28.05.2016 23:01
trevor20 napsal/a:
Bazalbub: Sportovni koncern Ostrava Karvina ? Karvina hleda stadion ? Zastreseni pod CSAD Havirov ? Ty blaho, tohle uz je opravdu mazec smiley

Mazec je spíš to, že tady stále přispívají "fanoušci" jako ty, kteří se tady v minulosti morálně i názorově zesměšnili při akcích na podporu Šafarčíka.

Kolega nemluví s tím stadiónem zas tak do větrtu. Firma vybraná karvinským zastupitelstvem ho už několik týdnů odmítá v termínu dostavět a drožkařův kamarád (shodou okolnosti karvinský zastupitel) ji dokonce v médiích hájí, že to prý ta firma může dělat, protože prý tam je nějaká skulinka v zákoně. Z odborníka na řízení města, několika podniků s majetkovou účastí města, dvou fotbalových klubů tu zřejmě máme už i odborníka na právo, obchodní smlouvy a na evropské dotace. Stejný člověk pak tvrdí, že tu prý máme dva nezávislé fotbalové subjekty, ale jedním dechem dodává, že si budou tyto dva subjekty v blizké době vyměňovat hráče.

Mimochodem mě překvapuje, že tady osoby ve stínu hlučínské kavkazské jedle ještě neoznámili, že město Ostrava utopí dalších 200 mega od daňových poplatníků za výstavbu tréninkového centra na Bazalech.
Bazalbub
Člen

Přidán 29.05.2016 00:51
no trevore mazec je spise uz jen tvoje naivita v lepsi zitrky. Kdo po tomhle co se kolem deje jeste necemu veri tak je totalni magor. Vidim ze porad jsou .smiley
Bazalbub
Člen

Přidán 29.05.2016 01:03
Karvinok

tohle je marny. Oni nekteri proste ten balkon nepriznaji a kdyz se jim dokaze tak predvedou sve skvele schopnosti okecat to jakymsi blabolem o tedejsi vire apod. Dnes jim prisel vlastne Safarcik 2 a oni najeli na uplne tu samou vlnu nadsenectvi jako pred ctyrmi lety. To ze je spojeni Karvine a Baniku jasne je naopak nejasne tenhle dnes uz smesnym blaznum. Nejhorsi je ze se zesmesnuji uz podruhe vlastne potreti. poprve to bylo s Peterou. Oni proste veri na to co jim Brabec nazvanil do novin o nejakem nezavislem klubu ktery si njde svou cestou. Slovo koncern jsem pouzil jako alegorii k automobilkam (he he Zona Beniku). Na venek se tvarici nezavisle znacky. Pouzivajici stejne motory, podvozky a dily. Jen ten design a nazev je trochu jiny . Tohle je z toho co dnes kolem obou klubu probiha zcela jasne ze je to uplne ten samy pripad. Proste Karvina a Banik ted budou dost tesne spolupracovat a ukaze cas nakolik ja a spousta dalsich mych znamych ma v tomhle pravdu.
Nemuzes Karvinoku chtit po magorech co tu resi odolnost lavicek ve Vitkovicich aby chapali situaci jinak nez jim nove vedeni slibuje. Sliby? odchovanci-lez. tech lzi budeme slychat stale vic a vic.
Bazalbub
Člen

Přidán 29.05.2016 02:42
Pokud to s tim treningovym centrem je pravda a mesto se chysta utratit dalsich 200 milionu v pozemcich ktere vykoupila za 100 tak to je na trestni oznameni. 300 milionu za co? Za tohle mam postaveny slusny stadion pro micove sporty ktery mesto nutne potrebuje.
A pak ze neni co tunelovat. Postavi se centrum za par mega a rozdil se strci do kapsy. Jedine co potrebujete presvedcit lidi neboli hlupaky o potrebe takoveho centra. povedlo se viz Kyby, Trevor apod.Presne to udelal Safarcik a mesto mu ze strachu pred ztratou volicu prachy prikleplo na odkup.
Nejprve at arbec dokaze jak to mysli s klubem. A pak at jde koledovat.smiley
Strana 206 z 251 << < 203 204 205 206 207 208 209 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Michal1979
° Nových tento měsíc: 4
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,768
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.