Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 203 z 251 << < 200 201 202 203 204 205 206 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Bazalbub
Člen

Přidán 04.05.2016 15:28
http://banik.4fan.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=14

Kavarna u Trech Analytiku, Je sranda to tam dnes po tech heroickych zacatcich alias Huraaa novy zacatek, Safarcik u kormidla, nove forum huraaa konec vsem Nepratelum Banicku. A podivejte se dnes . Tri zoufalci tam predvadeji prostrednictvim slohovych praci usmevne rozbory. Skoro by se chtelo zvolat ven s trenerem. jenda s Benem to zmaknou v nekolika odstavcichsmiley. Mysleli si ze se jim to tam rozjede a nakonec tam s tim hovnivalem zustali sami.smiley
Pouzivani terminu hrac na antene, hrac na prijmu anebo jeste lepsi hrac na dispecinku to by nevymyslel ani Bosaksmiley, Hosi neprestavejte. smiley
P.S. BeneFCb je jen s podivem ze mne mas za nekoho kdo v cizine nebyl ale pritom jste tam svou kavarnu znepristupnili IP ze zahranici. Nejak si odporujeme ne. Stejne jak dnes se Safarcikem. ja nic ja muzikant
Karel
Člen

Přidán 04.05.2016 17:02
Samozřejmě i já si pamatuji, jak zde byla většina nadšených z Šafarčíka, když de fakto zachránil klub před jinak jistým bankrotem. Tito, co tak křičeli nadšením, na to dnes již nějak zapomněli.

I když jim na druhou stranu i docela rozumím. Protože je to totiž pro nás všechny docela těžké se smířit s tím, že jsme spadli. Na mně to také doléhá, když si uvědomím, že v lize nás čekají už jen 3 zápasy (2 doma) a pak druhá liga. Též to na mně doléhá. A rozumím tomu, že to doléhá na každého z nás a každý se s tím vyrovnává jinak.
jasnovidec
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 04.05.2016 20:37
Karel napsal/a:
Samozřejmě i já si pamatuji, jak zde byla většina nadšených z Šafarčíka, když de fakto zachránil klub před jinak jistým bankrotem. Tito, co tak křičeli nadšením, na to dnes již nějak zapomněli.

I když jim na druhou stranu i docela rozumím. Protože je to totiž pro nás všechny docela těžké se smířit s tím, že jsme spadli. Na mně to také doléhá, když si uvědomím, že v lize nás čekají už jen 3 zápasy (2 doma) a pak druhá liga. Též to na mně doléhá. A rozumím tomu, že to doléhá na každého z nás a každý se s tím vyrovnává jinak.

S podivem, že tady stále nikomu nic nedocvaklo - a to se o OKD píše skoro každý den.

Bude z Baníku béčko Karviné nebo Karviná předá licenci Baníku? smiley

Za mě osobně klobouček. Nebo snad znáte jiný klub na světě, který naplní rozpočet a postaví klubovou infrastrukturu z veřejných peněz dvou měst? smiley

Upravil jasnovidec, 04.05.2016 20:57
Bazalbub
Člen

Přidán 04.05.2016 22:30
Karle oni na to nezapomneli. Oni si akorat dneska myjou ruce tim ze reknou "vsak vis jak to bylo"smiley. U analytiku jsem to uz cetl.
Bazalbub
Člen

Přidán 04.05.2016 22:44
Lidi on si to tu cte i Hudecek z Polaru. Mne poser. Nedavno jsem tu psal jak zpival o 15 mistu i kdyz je to porad sestupove misto a on ted v Polaru rekl ze to cetl a ze nekde slysel ze by se dalo i nesestoupit. Muzete mne pane Hudecku rict ty vase zakulisni informace jak se da z 15 mista udrzet? Treba v pristim Sportovnim studiu dekujismiley
Kyby
Administrátor

Přidán 05.05.2016 12:07
Když už jsi ten JASNOVIDEC, tak by jsi mohl vědět, že licence už dnes naštěstí nejde ani předat, ani prodat. Z Baníku bude céčko Karviné, béčko bude v Havířově...
Syndrom
Člen

Přidán 05.05.2016 16:53
Milý Bazalbubku. Když máš prachy, tak jde všechno. Ještě, že pan velkotovárník, dročkař atd. atd. okrádá své řidiče a nutí je pracovat v nelidských podmínkách, řidit autobus 26 hodin deně a k tomu bez přestávek na 136%. Tak to by i prachy byly smiley Nepamatuješ, na tom balóně přeci, tam to taky vyšlo smiley
Bazalbub
Člen

Přidán 05.05.2016 17:04
Tak Syndrome velice verim ze kdyby Banik skoncil 15ty tak by se zcistajasna zmenily pravidla ze pada a postupuje z nizsi souteze jen jeden. Pucek by to zmaknul. V tom pripade to mel ale Hudecek rict nahlas ze se takova spinavost chysta.
Karel
Člen

Přidán 05.05.2016 17:51
to jasnovidec: to víš, že už jsem o tom slyšel. Vím, že mnozí zde budou argumentovat, že licenci nejde předat ani prodat. Ale na druhé straně si uvědomuji, že právníci dokáží neuvěřitelné věci. Např. jsem přesvědčený o tom, že kdyby měl Šafarčík opravdu dostatek peněz, tak jsme Žižkovu neplatili vůbec nic. Zkrátka Sokol by to dokázal.

Faktem je, že předsedou představenstva Baníku je Ing. Jan Wolf, který je zároveň náměstkem na karvinské radnici a býval předsedou představenstva karvinského fotbalu. Dodnes je tam předsedou dozorčí rady. Takže, milí zlatí, ať chcete nebo ne, ta provázanost tam ve skutečnosti je.

A jako předseda představenstva má bez jakýchkoliv diskuzí mnohem větší slovo než Dušan Vrťo nebo Marek Jankulovski.

Baník z města Ostravy dostává slušné peníze, v případě sloučení by mohl další slušné peníze dostávat i od města Karviné. Já vím, jsou to do teď bohapusté spekulace.

K tomu, ale aby se o tom mohlo ještě více mluvit je zapotřebí jedné maličkosti. A to, aby Karviná vyhrála druhou ligu.

to bazalbub: S tím, jak to bylo, máš samozřejmě pravdu. Tenkrát prakticky všichni fanoušci slavili, že se Baník zachránil. Díky Šafarčíkovi. Pak mu začali nadávat. Pravdou je, že nebýt Šafarčíka, není dnes ani Baníku.

Upravil Karel, 05.05.2016 17:53
Karel
Člen

Přidán 05.05.2016 18:12
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-...u-cas.html

Já dodám, že je spekulací, jestli tyto přípravy jsou opravdu jen na druhou ligu.

Já budu ale nejraději, pokud si Baník vykope první ligu sportovní cestou, než nějakými podvody a machinacemi. Moc rád bych nebyl, kdyby zůstal v lize díky nějakým machinacím a podvodům.
Bazalbub
Člen

Přidán 05.05.2016 18:25
Karel

presneji by jsi to napsal kdyby jsi dal pred diky Safarcikovi slovo paradoxne protoze on ho paradoxne svym prevzetim, slibum a Kajnarove zbabelosti pred volici skutecne zachranil domluvenym odkupem Bazalu. To ze to vedl jak turecke hospodarstvi je vec druha. Takze ano svym zpusobem zachranil.
Jinak to ze se Baros vrati je jasne. Je to snilek a idealista. Clovek ktereho uz kde kdo napalil .Proc by ho znova nenapalil i Brabec. Idealy za Banik musis Milane nam pomoct ho dostat zpatky do prvni ligy. Tak jako za Safarcika tam hodil ze sveho mega. Prachy vyhozene oknem.
Karel
Člen

Přidán 05.05.2016 19:54
to Bazalbub: Máš pravdu. Šafarčík ho opravdu zachránil. Nebýt Šafarčíka, tak Baník dnes neexistoval. Můžeme se ovšem bavit, jestli to je dobře nebo ne. A ano. Fanoušci Baníku tenkrát dělali vše pro to, aby ho odkoupil Šafarčík a aby se Baník zachránil.

S Barošem asi máš také pravdu. Jen mě překvapuje, že v Mladé Boleslavi dělá jen náhradníka. Myslel jsem si, že má navíc. V zimě ho povzbudil i trenér Vrba, když prohlásil, jestli Baroš bude hrát na jaře dobře, že jej vezme na Euro do Francie. Jenže Baroš se nedostal ani do základní jedenáctky Mladé Boleslavi, natož aby střílel góly a rozhodoval zápasy.
Lort
Člen

Přidán 05.05.2016 20:00
bazalbub napsal/a:
Tak Syndrome velice verim ze kdyby Banik skoncil 15ty tak by se zcistajasna zmenily pravidla ze pada a postupuje z nizsi souteze jen jeden. Pucek by to zmaknul. V tom pripade to mel ale Hudecek rict nahlas ze se takova spinavost chysta.

Co blázníš? Přece neodkryje naši tajnou strategii. Ty jsi ještě neslyšel co se po Ostravě povídá? Puček se společně s pár kavárnama snaží údajně zařídit, aby sestoupil jen 15.tým.

bazalbub napsal/a:
...Jinak to ze se Baros vrati je jasne. Je to snilek a idealista. Clovek ktereho uz kde kdo napalil .Proc by ho znova nenapalil i Brabec....

Kde kdo ho napálil? To jsem nevěděl, napiš mi prosím nějaké 3, když to byl kde kdo (a vynechej Šafarčíka, o tom vím).

Karle: Achjo smiley
Karel
Člen

Přidán 05.05.2016 20:23
to Lort: Pučka sem raději netahej. On je opravdu korupčník a je schopen všeho. Nejsem zrovna moc rád, že ho Baník angažoval. Stydím se, že Puček je v Baníku. Puček je ostudou Baníku.
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 05.05.2016 20:28
Bývalý kamarád dua Šafarčík, půjčující Brabec Milan Baroš má v Mladé Boleslavi královskou smlouvu do konce 6/2017 tak asi tak. Ale i tam už asi ví, že i zadarmo je ten přestárlý, afektovaný a vysolárkováný modelář drahý. Jeden ostřejší zákrok na nejmenovanou stojnou nohu a Baroš je vyřazen minimálně na půl sezóny.

OKD nám trochu zamíchala karty tak uvidíme zda Puček dotlačí Karvinou k výhře v Hradci smiley
halikbaniku
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 05.05.2016 20:48
AlexxxFCB napsal/a:
Dneska jsem u nás viděl nálepky Příborského fanclubu. nevíte někdo kde bych ty nálepky sehnal?

Mezi fanoušky FCB teď prý frčí VHS kazety "Wolfův revír" smiley
Bazalbub
Člen

Přidán 05.05.2016 21:00
Lorte

tyhle kecy alaa bububu se smajlikem jste sirili po oficialu co se tyka Safarcik a tenkrat vuci jeho kritikum. Dneska by jste ho upalili na namesti. Pockame si dva tri roky jak na tom bude Brabec s hlupaky jako ty.
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 05.05.2016 23:01
halikbaniku napsal/a:
AlexxxFCB napsal/a:
Dneska jsem u nás viděl nálepky Příborského fanclubu. nevíte někdo kde bych ty nálepky sehnal?

Mezi fanoušky FCB teď prý frčí VHS kazety "Wolfův revír" smiley

Na VHS nekoukám od Kuvajtu napadení...
Lort
Člen

Přidán 06.05.2016 07:23
bazalbub napsal/a:
Lorte
tyhle kecy alaa bububu se smajlikem jste sirili po oficialu co se tyka Safarcik a tenkrat vuci jeho kritikum. Dneska by jste ho upalili na namesti. Pockame si dva tri roky jak na tom bude Brabec s hlupaky jako ty.

Nevím na kterou moji větu reaguješ, ale určitě ne na prosbu, aby jsi uvedl nějaké tři lidi kromě šafarčíka, kteří Baryho napálili. Psal jsi přece, že ho napálil kde kdo, tak to bude hračka, ne?

Karel napsal/a:
to Lort: Pučka sem raději netahej. On je opravdu korupčník a je schopen všeho. Nejsem zrovna moc rád, že ho Baník angažoval. Stydím se, že Puček je v Baníku. Puček je ostudou Baníku.

Karle, čeho všeho je schopen Puček?

karvinok napsal/a:
Bývalý kamarád dua Šafarčík, půjčující Brabec Milan Baroš má v Mladé Boleslavi královskou smlouvu do konce 6/2017 tak asi tak. Ale i tam už asi ví, že i zadarmo je ten přestárlý, afektovaný a vysolárkováný modelář drahý. Jeden ostřejší zákrok na nejmenovanou stojnou nohu a Baroš je vyřazen minimálně na půl sezóny.

OKD nám trochu zamíchala karty tak uvidíme zda Puček dotlačí Karvinou k výhře v Hradci

Jasně, má tam smlouvu na dlouho, ale proč to sem taháš nechápu. Jako abychom se netěšili že by mohl přijít? Proč ne? Kdyby byla pravda co píšeš v další části, tak by ho rádi pustili, ty modeláři. A pokud by se mu stalo zase něco horšího s kolenem, tak to zabalí úplně. Pokud by nechtěl udělat závistivcům radost a nešel by k arabáčům pro další prachy o kterých se vám může jen zdát.

OKD zamíchala karty? O OKD je se to vědělo už před příchodem Karviňáků, tam se nezměnilo nic. Jo, počkáme na Pučka a uvidíme jestli tam tlačí Karvinou k výhrám aby se mohla sloučit s Baníkem (nebo co by sis to přál) a pokud nedotlačí, tak počkáme další zápas, tam už třeba Karviná vyhraje a zase můžeš napsat, že teď už je to jasné, že to zařídil Puček.

Jasnovidec: Jak je to s kurzama? Chybí mi tvoje grafy, rád jsem u toho vzpomínal na Šafarčíka, který nám tu nastrčil Brabce a pořád tahá za nitky.
onula
Člen

Přidán 06.05.2016 14:03
Tak sice sestupujeme do FNL, nicméně čt se jen tak nezbavíme, bo oni v poslední době vysílají často i FNL, tak snad budou pokračovat v současném trendu, že FNL dávají v sobotu a nebudou dávat naše venkovní zápasy v pondělí.
A to derby s Opavou beztak bude přes týden, ale třeba fízlové a spol. překvapí a dají to na víkend, akorát s celou armádou koní a psů a hysterií v médiích, kde budou nabádat, aby se občané na dobu zápasu vystěhovali až na Mars.
A takový výjezd do Sokolova, pokud se tam bude hrát v jejich obvyklý čas v sobotu 10:15, bude taky zajímavý, to abysme vyjeli busem už o půlnoci smiley
Karel
Člen

Přidán 06.05.2016 16:18
Lort napsal/a:
Karle, čeho všeho je schopen Puček?

Puček je odsouzený korupčník.
A ty už ho považuješ za čistého?
Prostě si přiznejme, že Puček je lotr, který do Baníku nepatří
Stydím se za to, že taková osoba, kterou Puček je, je v Baníku.
http://fotbal.idnes.cz/byvaly-fotbalo...outeze_par
https://www.sport.cz/fotbal/clanek/79...tisic.html

Lort napsal/a:
Pokud by Baroš nechtěl udělat závistivcům radost a nešel by k arabáčům pro další prachy o kterých se vám může jen zdát.

Baroš udělal hloupost. Opravdu si měl jít vydělat peníze k Arabovi. Dnes už má docela smůlu, věk nezastavíš a bohužel už není to, co býval. I když věřím, že pokud se vrátí do Baníku, tak tomu ještě pomoci může. A hodně. Obzvláště ve druhé lize.

Upravil Karel, 06.05.2016 16:20
Bazalbub
Člen

Přidán 06.05.2016 18:53
Lorte

s magorama tvojeho typu se bavit to je jak s konem. Samozrejme Brbec je super koupil Banik. Mas radost? To chtel slyset ne. pucek je borec sel do Baniku. Mas radost? Samozrejme tos chtel slyset ne. A Baros? Mne staci to jak naletel Safarcikovi. Jak naletel Bilkovi ktery mu v absolutne spatne forme tvrdil blaboly o jeho vyjimecnych kvalitach aby pak se pak na ME totalne z formy ztrapnil.
LZO
Člen

Přidán 07.05.2016 08:19
Vy už nevíte, koho byste si vzali do huby. Baroš je skvělý patriot a chachar. Pokud jste si nevšimli, je svéprávný, takže se rozhoduje jak chce (a asi ne špatně, když si dokázal vydělat, co má) a se svými penězi si může nakládat dle libosti. Kdyby je rozdal bezdomovcům nebo je prochlastal, vám je po tom hovno. Až dokážete co on, tak kritizujte. A jen tak mimochodem, do Boleslavi šel za 1. za jiné konstelace v klubu, za 2. protože má v Praze rodinu, tak aby byl s nimi. Ne každý upřednostní arabské kešely před svými dětmi, vy nuly.

Upravil LZO, 07.05.2016 08:21
Bazalbub
Člen

Přidán 07.05.2016 08:27
LZO

samozrejme ze si muze nakladat se svymi penezi jak chce ale to ze naletel Safrcikovi a vyhodil mega oknem je holy fakt.
Karel
Člen

Přidán 07.05.2016 10:55
LZO, já to beru čistě z pohledu Milana Baroše. Před třemi nebo dvěma roky byl o Milana ještě zájem, měl toho využít. Tím, jak bude stárnout, už o něj bude zájem menší nebo vůbec žádný. Přišel o možnost si vydělat krásné peníze. Tuto možnost už mít nebude.

Vem si, jak se při stejné nabídce zachoval Ivan Hašek. Ten se dokonce vysral na to, že je předsedou fotbalového svazu, že jej chce fotbalový národ, rezignoval a šel k Arabovi si vydělat peníze. Ten si nehrál na nějaké falešné hrdinství. Tam ho sice vždy vyhodí, ale on si tam dokáže najít novou práci.

Upravil Karel, 07.05.2016 10:59
Strana 203 z 251 << < 200 201 202 203 204 205 206 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.