Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 202 z 251 << < 199 200 201 202 203 204 205 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Karel
Člen

Přidán 01.05.2016 14:15
Tak nám začíná nová doba. Druholigová doba. Jsem docela dost zklamaný, protože českou ligu nepovažuji zase za moc kvalitní a když je v ní 16 týmů a my jsme třetí největší město v republice, tak jsem hodně zklamaný, že se tu ligu nepodařilo nějak ukopat.

Co nás ale čeká v lize druhé? Bohužel nás někteří hráči opustí (Hrubý, Lásik, Dostál, odejít touží Holzer a snad takových není více). Tajně jsem doufal, že by velkou posilou mohl být Mičola. Vím, že to v sobě má. Bohužel zdravotní potíže mu momentálně nedovolili být tou posilou, v jakou jsem doufal a Brabec ho vyhodil. Za mě škoda. Jsem velmi zvědavý, jak se kádr ustálí a jak bude vypadat na druhou ligu. Přeji si, aby Baník druhou ligou proletěl jako uragán, ale situace mě spíše znepokojuje. Čeká nás hodně derby utkání a každý se bude chtít na náš Baníček vytáhnout. Někteří už tipují, že si ve druhé lize 2, 3 roky pobudeme.

Prostě Baník je Baník a hráči musí vědět, že Baník musí příští sezónu postoupit tam, kam patří. To je zpět do první ligy.

Brabec je zatím tajemný jako hrad v Karpatech. Měl by jasně říct, jakou funkci a co přesně má v Baníku na starosti Puček. Korupčník Puček. Někteří tvrdí, že nám "vykope" zpět první ligu. Já ale takto vykopaný návrat nechci. Já chci silný Baník a ne korupční Baník. Nechci nějaký Baník alá Křetínský, který Brabce vítal při nákupu Baníku se slovy: další do party.
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 01.05.2016 14:41
Nefetuj a bude ti líp.

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 01.05.2016 14:41
Karel napsal/a:
Tak nám začíná nová doba. Druholigová doba. Jsem docela dost zklamaný, protože českou ligu nepovažuji zase za moc kvalitní a když je v ní 16 týmů a my jsme třetí největší město v republice, tak jsem hodně zklamaný, že se tu ligu nepodařilo nějak ukopat.

Co nás ale čeká v lize druhé? Bohužel nás někteří hráči opustí (Hrubý, Lásik, Dostál, odejít touží Holzer a snad takových není více). Tajně jsem doufal, že by velkou posilou mohl být Mičola. Vím, že to v sobě má. Bohužel zdravotní potíže mu momentálně nedovolili být tou posilou, v jakou jsem doufal a Brabec ho vyhodil. Za mě škoda. Jsem velmi zvědavý, jak se kádr ustálí a jak bude vypadat na druhou ligu. Přeji si, aby Baník druhou ligou proletěl jako uragán, ale situace mě spíše znepokojuje. Čeká nás hodně derby utkání a každý se bude chtít na náš Baníček vytáhnout. Někteří už tipují, že si ve druhé lize 2, 3 roky pobudeme.

Prostě Baník je Baník a hráči musí vědět, že Baník musí příští sezónu postoupit tam, kam patří. To je zpět do první ligy.

Brabec je zatím tajemný jako hrad v Karpatech. Měl by jasně říct, jakou funkci a co přesně má v Baníku na starosti Puček. Korupčník Puček. Někteří tvrdí, že nám "vykope" zpět první ligu. Já ale takto vykopaný návrat nechci. Já chci silný Baník a ne korupční Baník. Nechci nějaký Baník alá Křetínský, který Brabce vítal při nákupu Baníku se slovy: další do party.

Začneš glosovat o druhé lize a to by nebylo, aby zase nepřišel na přestřes velkotovárník.
X krát ti bylo psáno a sám sis mohl přečíst, že on se bude vyjadřovat minimálně k veřejnosti, není to mediální exhibionista, na to má dané lidi.
Třeba se snaží najít sponzoring anebo napravuje chyby předešlých majitelů a pracuje na oddlužení klubu....
A Puček nePuček, v tuzemském fotbale, abys měl úspěch a nebylo s tebou ojebávano, musíš mít nějakého toho dělníka fotbalu, co má kontakty...

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Bazalbub
Člen

Přidán 01.05.2016 18:17
Nojo Karle slysis to nefetuj a bude ti lip. Zatimco oni taky tajne doufali a chodili tam protoze porad byla teoreticka sance.Ted jsem zvedav na ty tri zapasy. Kecy o tom ze situace byla jasna jsou jen plane zvasty.

trevor20
ty by sis nasel porad nejaky argument i kdyby Banik vzal Pelta s Berbrem.smiley

to benFCB pricmrndalek Analyticke kavarny u tri zoufalcu alias banik4fan.cz

s tema prstama na nohou ses spletl. Na jedne devet a na druhe jeden je taky porad deset. Jinak jak Korejci na Zone uz pridali?smiley Jooo tak mozna v sobotu na dlan a v nedeli na vrch nesmiley, Ale neboj on ti Kajnar neco za ten balkon najde. At si tam muzete na tom vasem slavnem foru onanovat sahodlouhymi analytickymi zvasty o tom kdo ma byt na antene nebo kdo na dispecinku (ty vole to jsou pozicesmiley). Jinak pred tremi lety jste se tam placali za Safarcika na oficialu a jeste jste si tam po zachrane neboli po zvlastnich sesti vyhrach na zaver sezony kdy Banik uz byl v komatu notovali jak jste to vsem nepratelum Banicku natreli. Neboj i oni se dockali a ten dezerticek sestupu si pekne vcera zdlabli. Proste nepratele vyhrali vcera.smiley Ani si neuvedomujes spolu s pekeno apod nymandy ze vlastne ten sestup tenkrat by mozna bylo to nejlepsi. Dnes uz y byl Banik zpatky. Jenze se ta kara tlacila dal a dal do prdele. Takze smiley vyhra nepratelu a prohra zoufalcu jako tysmileysmileysmiley
Karel
Člen

Přidán 01.05.2016 19:17
to trevor 20: A víš, já vzpomínám i na dobu, kdy to vzali Adámek s Šafarčíkem. Tenkrát také byli fanoušci, kteří šíleli nadšením. Dnes patří mediální prezentace patří ke klubu a do velkého fotbalu. To, že mlčí, je špatně. Fanoušci by měli být informováni. A fanoušků Baníku je hodně.

A s tím Pučkem to opravdu myslíš vážně? Já o takový fotbal, který se bude rozhodovat jinde než na hřišti nestojím. Prý dělník fotbalu. Teď vypadáš jako novinář z Prahy, který psal pro Havla.

to Bazalbub: Máš pravdu. Nevím, proč tedy takový Krony a mu podobní chodili vůbec na Baník. Určitě zpívali "věříme a věřit budem" a teď píší, že to bylo jasné. Takové fanoušky Baník opravdu moc "potřebuje".
Syndrom
Člen

Přidán 01.05.2016 20:05
No ty pičo Karle, tak to mi ho teda vyndej smiley Krony a máš to, co jsi chtěl smiley Bazalbub: možná máš i v lecčems pravdu, ale to že jsi totalně vypatlaný imaginární internetový dement, který dovede ťukat jen do klávesnice, to prostě nezměníš. Táááák a teď mi pořádně rozbi hubu a a bacha ať nemusíš měnit kávesnici. Tak papa lala až už na Tebe zase seru :<3
Quasimodo193
Člen

Přidán 01.05.2016 20:23
Už doktoři nazvali Karlovu nemoc, samomluvu znám, ale jak nazvat, to co tady předvádí Kája, i kdyby na něj nikdo nereagoval (což by bylo nejlepší), tak si tu stejně bude vypisovat sám pro sebe smiley
Krony
Člen

Přidán 01.05.2016 21:57
Karle ty jsi se přiznal! Já nenapsal kdo nemá fetovat... Zahoď to hulení, vysypej prášky do hajzlu a hlavně si konečně odstřihni kabel od netu, pár dní ti nebude nic moc, ale pak to bude už jen lepší, věř mi.

BP
Bazalbub
Člen

Přidán 01.05.2016 22:08
Syndrom

ano ted jsi mi to nandal. Mozna i Brabec s Puckem ti zatleskaji.

Karel

s tim verime a verit budem jsi to trefil paradne. Takze vlastne neverili a nikdy verit ani nezacalismiley

Upravil Bazalbub, 01.05.2016 22:09
_Peter
Administrátor

Přidán 01.05.2016 22:36
Karle, zkus si prosím poslat životopis někde do novin a nezasírej fórum Ultras blogem o svých pocitech. V dobrém ti říkám, že to nikoho nebaví číst, tak nás prosím nadále netýrej.
LZO
Člen

Přidán 02.05.2016 10:48
Navrhuju anketu na první stranu: Jsou Karlovy a Bazalbubovy příspěvky v diskuzích něčím přínosné? Pokud získají aspoň 5 % souhlasných reakcí, ať zůstanou. Jinak navrhuju smazat celé fórum, bo už to tu dávno neplní tu funkci, se kterou to bylo založeno.
Kyby
Administrátor

Přidán 02.05.2016 11:19
LZO: Čertužel máš pravdu, většina normálních lidí to tu dávno zabalila:-(
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 02.05.2016 12:48
Obecne se 90% diskuze z for presouva na facebook..... smiley

Neskodilo by ale dat foru novy kabat ( http://www.opensourcecms.com/scripts/...ory=Forums ) ,pridat temata atd...

( jo inspiroval sem se forem GieKSy smiley )

404 signature not found
www.thordivision.com
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Přidán 02.05.2016 16:41
RavenFCB napsal/a:

Neskodilo by ale dat foru novy kabat ( http://www.opensourcecms.com/scripts/...ory=Forums ) ,pridat temata atd...

Karel neumí založit facebook :-D

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Krony
Člen

Přidán 02.05.2016 17:30
Hody napsal/a:
RavenFCB napsal/a:

Karel neumí založit facebook :-D

Což je jen škoda, byl by tady od něj klid.

BP
Karel
Člen

Přidán 02.05.2016 18:47
Konečně nějaké zprávy pro nás fanoušky (byť někteří už tak otupěli, že je jim to úplně jedno).
http://sport.aktualne.cz/v-baniku-sko...590604f2e/
A zní to optimisticky.

Upravil Karel, 02.05.2016 19:02
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2016 13:13
Některým lidem by měl být zakázán přístup k internetu a médiím vůbec. Dej si na hlavu mokrý ručník, občas to na takové jako jsi ty působí.

Není důležité kde Baník hraje, ale jak a pro koho.
WIKINGOS
Člen

Přidán 03.05.2016 14:07
Jiri napsal/a:
Některým lidem by měl být zakázán přístup k internetu a médiím vůbec. Dej si na hlavu mokrý ručník, občas to na takové jako jsi ty působí.

pod to bych se podepsal ,ale zase musím dodat že těmto ani tabletky nezabírají .Jak jsem psal už minule regnou se ale dávat příspěvky třeba po 3-6 měsících to je doba kdy vychladnou a srovnají si to v hlavěsmiley - nejsem IT tak nevím jestli to jde tak nastavit

PS:zase na druhou stranu kde ti nebo která media ti vypočítají jak na tom baník je několik kol do konce jako u Bazal...... ,těším se na 2.ligu tam to asi týpek od prvního kola bude komentovat koho jo/ne a kdo ským jaksmiley

BANÍK 4EVER!!!!!!
Karel
Člen

Přidán 03.05.2016 18:27
http://moravskoslezsky.denik.cz/fotba...60503.html
http://moravskoslezsky.denik.cz/fotba...60503.html
Optimistické řeči bude chtít přenést na hřiště a od podzimu začít vyhrávat.
Je důležité, že je v Baníku opět optimismus.
Hlavně musí být na něčem postaven.

A vzkaz pro ostatní - nenadávejte na bazalbuba. Má své názory a já je respektuji. To, že má jiné názory než většina, určitě není nijak na škodu.
A pokud sleduji některé, kteří by jeho názory hned mazali, tak mi to připadá, že se zde tvoří nějaká divná sekta, ve které by vévodila úplná hloupost.
Bazalbub
Člen

Přidán 03.05.2016 18:50
Wikingos

ano stejne jako ja jste pocitali kombinace udrzeni vsichni. proto jste na ty vyjezdy taky jezdili ze. Na banicek.com se nekteri prozradili paradne. Jak zacali psat ze ted to na ne padlo. Proc ted vzdyt uz pred jarni casti vedeli jak to bude ze Banik spadne.

Karel
co chces od lidi kteri se poplacavaji kdo udel vetsi bordel na stadione. Je jen zajimave ze na Vitkach ktere tady vsichni nenavidi jeste nikdo nic nerozmlatil. Jde videt ze psychologie noveho moderniho stadionu funguje. Nikdo si tam netroufne ani plivnout na zem. Je jen dobre ze tam zakazali chlast a cele to zadratovali a rozdelili plotem. Proto asi vsichni nadavaji protoze nemaji co znicit.
Bazalbub
Člen

Přidán 03.05.2016 19:15
AAAAAAAA kavarna u tri Analytiku se nam nejak rozjela. Byvali Safarcikovi kone z ofcialu sveho kamose hazou pres palubu aneb s Brabcem na vecne casy a nikdy jinak. BenFCB jako spravny rowdie tam td tvrde rozdava direkty na nepratele banicku z dob minulych aneb smrt vsem multinickum a plotrum. Stale nemuze prekousnout ze nepratele vyhrali. Dockali se aspon jednou v zivote druhe ligy v OVsmiley Pred tremi lety se zazracnymi sesti vitezstvimi na konci sezony ta kara tlacila dal a ted nam ty Holzery , Mondeky Azeveda, Beny, pekena Jendy a i Rehacka zavalila celou svou vahou.smiley
Balkon mel za nasledek sto mega v hajzlu hlavne ze lidi mimo OV kteri tam nejvic sedeli to bolet nemusi. Jim ty prachy nechybi. No a ted bude Brabec koledovat o dalsi nqa treninkove centrum. No pry neni co tunelovat. smiley
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2016 20:06
Karle...
Ty jsi vážně nepochopil, že jsem psal o tobě? Bože můj ...

Není důležité kde Baník hraje, ale jak a pro koho.
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2016 20:46
Tady to je vždycky sranda číst smiley

S tím rychlým návratem do Synot ligy to bude asi tak jako s těma evropskýma poharáma, které tu sliboval Šafarčík smiley

A ten váš znalec fotbalového prostředí Puček ? No stačí se podívat na wikipedii https://cs.wikipedia.org/wiki/Lubom%C...Pu%C4%8Dek co to je za šmejda smiley

Tak hlavně, že ten váš havířovský "Abramovič" vyžaduje u svých řidičů právní a morální bezúhonnost smiley
Bazalbub
Člen

Přidán 03.05.2016 22:40
Jiri

ale vzdyt podle Vas vsech tady jsme multinick tudiz Karel a ja jsme jeden a tentyz. Treba v Kavarne u Analytiku si to mysli vsichni.smiley
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 04.05.2016 14:01
Dneska jsem u nás viděl nálepky Příborského fanclubu. nevíte někdo kde bych ty nálepky sehnal?
Strana 202 z 251 << < 199 200 201 202 203 204 205 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Entr Online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.