Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 195 z 251 << < 192 193 194 195 196 197 198 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Kurri
Administrátor

Přidán 29.03.2016 17:51
na nic nenadávám a bydlím asi 15 minut od městského stadiónu, ale budu radši cestovat celý den na fotbalové bazaly, už jen aby to mohlo nekoho kurevsky srát:-D
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 29.03.2016 19:18
Jen bych k té diskuzi chtěl některým připomenot fakta:
1) je Baník slezký klub v současnosti hrajíci na moravské půdě, takže argument lepší dojezdnosti je irelevantní
2) nejde tedy jen o Bazaly viz. bod jedna
3) Jsem s Havířova a nikoho kdo by byl za Vítkovice rád neznám.
4) Do Vítkovic nevkročím, mám pro to své důvody, které sem tady už napsal a nechci se dohadovat s lidmi jako je jiří. že to nechce furt číst, sice je chápu, ale nesouhlasím s nima. O těch nově registrovaných fanaticích co se tu pohybujou ani nemluvě.
5) i když postoj ultras i fans co do Vítkovic chodí chápu, byl bych rád aby žádný z nich nezapoměl že Sk Slezká se Baník nejmenoval jen tak a že sami ještě před pár lety hojně vyřvávali Vítkovice Ne!, zatím to vypadá že když už do těch Vítkovic musíte, aspoň zástavou ,,Vlajkonoši hosté" jasně ukazujete, že ted rozhodně nechodíte na ,,domácí zápasy".

Ve výsledku at se rozhodne každý sám, jestli ty Vítkovice překousne, to samosebou. Ale Baník je prostě slezký a to je bez debat. Tečka. smiley

VítkoviceNE!!!
Dluhy
Člen

Přidán 29.03.2016 19:36
Bydlím v Porube a když srovnám cestování na Bazaly a do vytek..) mhd stejný cas a jet 45 s Poruby a zpět třeba 7 tak to je síla raději jezdit na Bazaly..sice se s kopce člověk prošel na tram ale ten samý čas čeká ted před stadionem...autem sem se ještě v den zápasu na vytky neodvážil...S Bazalu sem byl za 15min doma...takže nechápu jak vubec někdo muže srovnávat městský stadion je dobrý akorát tak pro fízly aby mohli otravovat a vymyšlet pičoviny viz.třeba batohy...jak hraje Baník batoh nepustí,kdyz hrajou vitkovice tak si mužeš na stadion vzít klidně stan.....
fanfan
Člen

Přidán 29.03.2016 22:47
Dluhy: lépe bych to nenapsal! Naprostý souhlas.smiley
masa15
Člen

Přidán 30.03.2016 00:06
Tak pro me jako mimo ostravskeho,je prece jen pohodlnejsi jet do vitkovic...prece jen po te nove ceste a rudne,se jede fajn...nicmene,to je jedine plus.Je to proste strasne zvlastni.Jezdit na Bazaly,to byl pro me vzdy svatek.Projit se hodinu pred utkanim po ochozech,dat si tu hnusnou klobasku,kouknout na rozcvicku a pak dat vsechno do support.
V tech vitkovicich je to proste zvlastni ( ikdyz ten stadion je pekny) a uprimne...ikdyz se kotel snazi,tak je pro me hodne zvlastni a tezke,se tam vyhecovat do nejake fanatismu

Banicek patri na slezsko smiley
Kyby
Administrátor

Přidán 30.03.2016 06:33
Do Vítkovic jezdím na výjezdy, i když to mám o malinko blíže než na Bazaly. Už teď vím, že tam doma nikdy nebudeme. Ale jezdím za Baníkem do různých prdelí, nevím, proč bych neměl do Vítkovic. Samozřejmě, pokud by se nedomluvil hromadný bojkot, což ale nehrozí, na to si tu moc dělá každý co chce...
A nevím, kdo zná kolik tisíc lidí takových či makových, ale na Bazaly nás v posledních letech chodilo málo (a nestálo to za moc) a ve Vítkovicích je to úplně to samé...
Jinak jsem ten stadion čekal ještě horší, ale jak píše Dluhy, hlavně je to "pseudobezpečný" stadion na kterém vymýšlejí fízli s městem "pseudobezpečnostní" opatření a Baník musí skákat, jak oni pískají...
fanatic
Člen

Přidán 30.03.2016 10:22
DominatorFCB : nevěděl jsem, že teď se zaregistrovat je nějaký problém to už se nemuže?smiley,pokud nechceš chodit nechoď nikdo tě nutit nemůže a asi ani nikdo nebude...co se týče polohy stadionu tak mrkněte na mapu Ostravy Vítkovice, jsou skoro uprostřed a stadion stojí u Rudné, což je výpadovka na dálnici( jak se dnešní stadiony staví), Havířov, Karvinou, Bohumín na Porubu přes Ruskou se dostanete na Výškovice, nebo najedete na Plzeňskou a můžete na Hrbůvku atd.. Kyby máš pravdu, že na Bazaly v poslední době chodilo málo lidí, chtělo by to zase nějakou super vydařenou sezonu a i tam si lidi cestu najdou..ale když se 4 5 let hraje spodek a vize nebyla žádná není se ani čemu divit...a všem se omlouvám, že jsem měl tu drzost se tady teď zaregistrovatsmiley (hlavně teda DominátoroviFCB a tuším Jirimu)

Upravil fanatic, 30.03.2016 10:32
fanatic
Člen

Přidán 30.03.2016 10:39
smileysmiley

Upravil fanatic, 30.03.2016 10:48
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 30.03.2016 14:37
[quote]Kurri napsal/a:
těch 5.500 chacharů budou asi ti, co...atd.
Nikoliv milý příteli, to jsou ti, kterýmiž to jsem myslel oněch 5 az 5,5 tis. jenž chodí na Baník do Vítkovic.
Neznám je všechny osobně, ale vídáme se co 14 dní ..., tak tolik jen na vysvětlenou ohledně mé nadsázky.
Ok, opravdu to nemá smysl tato nekonečná diskuse. Pokud jsem se někoho dotkl - omluva, pokud ne taky dobře.
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 30.03.2016 14:47
[quote]DominatorFCB napsal/a:
Jen bych k té diskuzi chtěl některým připomenot fakta:....,
Aha a to jakože když se Baník bude jmenovat SK Slezská a bude hrát na druhé straně města ve Slezsku, tak to bude jiné? V čem?,...alespoň jeden rozumný argument prosím Tě, jo a s nějakou mrtvou tradicí na mne nechoď.
Ale jinak dobrý, jsi zatvrzelý ve svém přesvědčení. Co z toho chacharskeho života bez Baníku máš...?
Ale co, chachar jako chachar...smiley
Cactus
Člen

Věk: 47
Přidán 30.03.2016 17:13
Jiri . co to tady zase meleš o mrtvé tradici? Nechápu co si mám pod tím pojmem představit. Baník byl, je a bude slezský. Že je člověku jedno ,kde má Baník domov,bych pochopil u nějakého občasného diváka. Ovšem u chachara ,který dokonce přispívá v diskusi na fanouškovských stránkách, to je dost překvapivé. Je smutné, že některým lidem zde nic neříká úcta k historii a klubové tradici. I přesto všechno ,co jsem tu uvedl,si však stejně myslím,že většinu lidi ,kteří nechodí, neodradilo to, že klub nehraje na slezské půdě nýbrž to, že šel Baník z dobrého stadionu do horšího. Jak už tu uvedl Kyby - ve Vítkovicích opravdu nikdy doma nebudeme.
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 30.03.2016 19:36
Cactus:
ale no tak,... Nic nemelu, já jen, že argumentovat proti Vítkovicím něčím co již dávno není živé ( formálně ) a fyzicky od letošní sezony je poněkud naivní.
Neboj se vážený pane kolego, historii znám velmi dobře ...ale zkrátka stojím na nohou asi střízlivěji.
A promiň, ale říkat že Bazaly jsou lepším stadionem....historicky možná, ale fakticky již dávno nikoliv. Ale to už zase ortodoxně odporuji pravděpodobně.

Upravil Jiri, 30.03.2016 19:44
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 30.03.2016 21:24
Jiří pro mě to není diskuze, Baník je slezký klub a tečka. O střízlivosti si povídej jak chceš, prostě nejsme doma, jak psal Kyby. A ty chceš rozumnější argument? Žádný lepší ti nedám a velmi se ti dopředu omlouvám že se opět, klidně i za rok, ozvu s tím samým. Už jen aby se na něj nezapomělo. Chacharský život si užiji i bez toho abych do Vítkovic musel, neboj se o mě, já o tebe taky nemám starost že to tam zvládneš. smiley

Nerozmlouvám ti to, chod tam. Ale udivuješ mě, psal si že už si starší generace a kdo jiný by měl nám mladším předávat tradice? A ty jednu s těch nejdůležitějších označíš za mrtvou. Takže trochu provokativně, asi to s naší generací nebude tak zlé.

VítkoviceNE!!!
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 31.03.2016 13:35
nemel by nekdo zitra misto v aute ? Stacilo by i zpet do Ostravy.
Kdyztak SZ

404 signature not found
www.thordivision.com
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 31.03.2016 13:46
Dominátor:
ok, respektuji to.

Není důležité kde Baník hraje, ale jak a pro koho.
jasnovidec
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 01.04.2016 07:24

smiley
Entr
Člen

Přidán 01.04.2016 09:25
jasnovidec napsal/a:

smiley

mas vsazeno? co tim chces porad rici? lidi zacinaji hromadne sazet na fotbal. predesle kola to bylo na zacatku tydne, ted az jak se vsichni "vzpamatovali" z repre pauzy.

Baníček nejlepší u nás!
218868751
Cactus
Člen

Věk: 47
Přidán 01.04.2016 17:31
S Jirim je těžké pořízení, chudák stále nechápe. Co prosím Tě není živé ??? Nenapsal Ti to Dominator dost srozumitelně? Baník byl, je a vždy bude slezský! O tom ,že takový pseudochachar jako Ty zná historii,dost silně pochybuju. Jsem rád,že se Ti ve Vítkovicích líbí,respektuji to,ale pokud tady budeš stále psát nesmysly,které mě (a další chachary vnímající situaci stejně ) urážejí,tak musím reagovat a připomínat se stále dokola. A ano, myslím, že Bazaly jsou lepší než Vítkovice. Na Bazalech mi ke štěstí nechybělo nic, o Městském stadionu už jsem tu toho napsal dost. Ten stadion je jedním slovem katastrofa.
jasnovidec
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 02.04.2016 09:39
Entr napsal/a:
jasnovidec napsal/a:

smiley

mas vsazeno? co tim chces porad rici? lidi zacinaji hromadne sazet na fotbal. predesle kola to bylo na zacatku tydne, ted az jak se vsichni "vzpamatovali" z repre pauzy.

Tak určitě smiley

Expert Franta z Horní Dolní vsadil den před zápasem 20,- kč a kurz byl vychýlen ze 7,30 na 9,00. A možná kvůli Frantovi z Horní Dolní změnili těsně před výkopem zápasu i hlavního rozhodčího smiley Vlastík prý nepoznával své hráče na hřišti, ale možná by poznal některé tváře z působení v Petrohradu smiley
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 02.04.2016 14:16
Petržela se obává, že Baník bude po sezoně zase budovat nový tým

http://fotbal.idnes.cz/petrzela-o-bud...fotbal_par

Upravil karvinok, 02.04.2016 14:17
Quasimodo193
Člen

Přidán 02.04.2016 15:37
Škoda včera, ten Červenka je ale kokot, to by pískl i slepý, i když před tím byl možná faul na Kašu nebo to smrdělo ofsajdem, to posral, pak už bylo jedno, jestli 3:2 nebo 6:2 a Chmiela taky nechytil nic navíc, toť můj názor, ale to je jedno, i kdyby jsme vyhráli, tak jdeme do 2. ligy a jazda na nové stadiony smiley
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.04.2016 04:11
Cactus napsal/a:
Příště prosím bez těch nesmyslných urážek pane kolego. Tím bych to uzavřel, jelikož to nemá za mák žádného smyslu.

Upravil Jiri, 03.04.2016 04:12
Karel
Člen

Přidán 03.04.2016 10:03
Téma Bazaly vs. stadión ve Vítkovicích: Připomenul bych, že v případě Baníku jde hlavně o ostravský klub. Ano, v historii se klub také jmenoval SK Slezská Ostrava, ale už dlouho se tak nejmenuje. Pokud by tedy pár jedinců trvalo na tom, že pouze a jen ve Slezské Ostravě může tento klub hrát, pak by jej měla sponzorovat pouze městská část Slezská Ostrava. A pak by příspěvky z města byly o mnoho chudší, než jsou dnes. Chtěl bych se zeptat těch, kteří tento názor docela agresivně prosazují, co je k tomu doopravdy vede. Něco jako předávání názorů "z otce na syna"? Teď se neptám na názor těch, kteří nemají svůj vlastní názor, tedy těch co jen papouškují názory druhých. Ale těch, kteří mají svůj názor a důvod, proč tento názor prosazují. Za mně: Baník je v první řadě ostravský klub a proto je mi jedno, kde v rámci Ostravy hraje. A Vítkovický stadión považují za stadión v mnohem lepší stavu než jsou dnešní Bazaly. A počkejte, jaká bude na tomto stadiónu atmosféra, až se zase situace dostane do stavu v roce 2004, kdy Baník zase bude přitahovat zájem lidí.

Upravil Karel, 03.04.2016 10:09
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.04.2016 16:56
Karel napsal/a:
Téma Bazaly vs. stadión ve Vítkovicích...
Omlouvám se, ale tak nějak jsem to chtěl napsat pro cactuse, dominátora, ostatní. Leč z obav k zamítavému postoji k mé diskusi jsem se na to vykašlal.
Lepší slovosled a výstižný obsah slov nelze napsat vážení chachaři...
No nic méně,.... vážení páni kolegové...???

Upravil Jiri, 03.04.2016 16:57
Bazalbub
Člen

Přidán 03.04.2016 17:06
Karle
napsals to pekne.To je to same jako rict ze hokejove Vitkovice nejsou ostravsky klub ponevadz Vitkovice je cast Ostravy ale nepredstavuje Ostravu jako takovou.

Cactus

kdyz uz se urazis pro blbost muzes mne rict co je na Vitkovickem stadionu katastrofou? Prene se prosimte pres to ze se te na to ptam ja ale urcite nejsem jediny kdo by chtel toto vysvetlit. Diky za odpoved.
Strana 195 z 251 << < 192 193 194 195 196 197 198 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.