Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 194 z 251 << < 191 192 193 194 195 196 197 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Kyby
Administrátor

Přidán 22.03.2016 21:19
ONULA: Kde na to furt chodíte? Ty Bazaly jsou úplná utopie...
onula
Člen

Přidán 22.03.2016 21:53
Kyby napsal/a:
ONULA: Kde na to furt chodíte? Ty Bazaly jsou úplná utopie...

Tak ano, šance je malá, ale třeba Vítky postoupí do FNL, a městu to bude stačit a nechají Baník se vrátit na Bazaly. Pro mnohé se to může zdát jako sci-fi, ale tak v tom našem kocourkově je všechno možné.
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 23.03.2016 07:13
Presne,souhlasim s Kybym.
Vsadim se,ze 75 % chacharu nevideli treba stadion Sokolova nebo Taborska ani na fotce. To jsou horsi hriste nez u nas ve Vresine. Tribuna jedna a sektor hostu ? Oddelen paskou a poradateli kterym je pres 70...

Vsichni policajti, securitky a ruzni bezpecnostni manageri klubu se uz nas jiste nemuzou dockat...

404 signature not found
www.thordivision.com
onula
Člen

Přidán 23.03.2016 10:11
RavenFCB napsal/a:
Vsadim se,ze 75 % chacharu nevideli treba stadion Sokolova nebo Taborska ani na fotce. To jsou horsi hriste nez u nas ve Vresine. Tribuna jedna a sektor hostu ? Oddelen paskou a poradateli kterym je pres 70...

Vsichni policajti, securitky a ruzni bezpecnostni manageri klubu se uz nas jiste nemuzou dockat...

Tak právě Táborsko má ten svůj stadionek hned u lesa, tak pokud tam pojedem už na podzim, tak můžem jít i na houby a pak říct doma po nočním návratu staré hele Božka, tu máš houby a udělej mi smaženici já mám hlad jako vlk smiley
No, nicméně to bude zajímavý, do Sokolova nejezdí ani Opaváci ve větším počtu, tož to bude v sokolovském deníku den před zápasem titulek přijíždí ostravská zvěř, dejte si mříže na okna apod.
fanatic
Člen

Přidán 23.03.2016 11:14
pročítám si tak tu diskuzi a nechápu tu nevraživost na nový stadión...(jasně Bazaly byli Bazaly) ale jen proto, že jsme byli na ně zvyklí chodit nic jiného jsme do té doby nezažili..v 59 se klub stěhoval, ze Staré střelnice škoda, že nevím jak lide reagovali smiley na Svinov který byl jen na papíře se všichni těšili a teď hodně lidí nadává..opravdu mi nechybí voda na sedačkách po dešti nebo 10 cm sněhu co byl na Bazalech.. Stadión je moderní hrát se na něm můžou zápasy repre i UEFA co už by na Bazalech nešlo..a že není ve Slezsku? chlapi je klub více Ostravský nebo Slezský? to si musíte odpovědět sami Slezsko sahá až do Jeseníků takže kdyby byl tam jste raději? nebo třeba v Bohumíně? já ne
Chacharian
Člen

Přidán 23.03.2016 12:18
onula napsal/a:
RavenFCB napsal/a:

Tak právě Táborsko má ten svůj stadionek hned u lesa, tak pokud tam pojedem už na podzim, tak můžem jít i na houby a pak říct doma po nočním návratu staré hele Božka, tu máš houby a udělej mi smaženici já mám hlad jako vlk smiley
No, nicméně to bude zajímavý, do Sokolova nejezdí ani Opaváci ve větším počtu, tož to bude v sokolovském deníku den před zápasem titulek přijíždí ostravská zvěř, dejte si mříže na okna apod.

Obavám se, že v Táborsku by nebylo s kým "houbařit" smileysmileysmiley

RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.03.2016 12:36
@Fanatic - mas tady prezdivku "fanatic" ale vadi ti snih a voda na sedacce ???

smileysmileysmiley

404 signature not found
www.thordivision.com
fanatic
Člen

Přidán 23.03.2016 13:06
tady nejde o přezdívku smiley tohle je asi 8 co nebyla obsazená...jde o stadion chodil jsem i když byl sníh i déšt pamatuju si zápas z Příbrami když padali provazy deště a blesk udeřil do hodin za brankou a taky to jak zápas rozhodl Venca Svěrkoš a Baník vyhrál 1:0..tady o tohle vůbec nešlo řešíme stadion a ty si všímáš nicku smiley

Upravil fanatic, 23.03.2016 13:06
Cactus
Člen

Věk: 47
Přidán 24.03.2016 18:55
Fanatic : Nechápu Tvojí řečnickou otázku, zda je Baník více ostravský či slezský klub ? A proč sem taháš Jeseníky nebo Bohumín? Baník je přece slezskoostravský klub ! Založilo ho 20 nadšenců , z toho 16 bylo havířů z kolonie Kamenec. I první hřiště na Kamenci se nacházelo jen několik desítek metrů pod Bazalama. Tito havíři se ze současné situace jistě obracejí v hrobech. Baník od svého vzniku neodmyslitelně patřil na Slezskou a měl by tam patřit dodnes. Všichni víme, že Bazaly v posledních letech chátraly a bylo známo ,že bez významné finanční injekce do rekonstrukce fotbal na pravém břehu Ostravice skončí. Bohužel pánové z radnice dali přednost atletice, nesmyslně nasypali do Vítkovic miliardu a vyštvali tam tradiční fotbalový klub. Tím zabili fotbal v Ostravě na minimálně 20 - 30 let. Všechny ty Štěpánky, Palyzy a podobné magory by měli lynčovat do konce života Cožpak Vám nevadí,že budeme 20 let bezdomovci? Budeme hrát na neutrálním hřišti , na hřišti městského rivala? Kdo byl někdy na městské derby ,tak pochopí o čem mluvím. O kolik bodů za sezonu asi přijdem,když nebudem hrát doma? Bazaly měly duši , Vítkovice ji nemají a nikdy mít nebudou. . Pokud by se Baník stěhoval na čistě fotbalový stánek, svůj stánek, překousl bych, že bude stát v jiné části města. Ale Vítkovice ? To vážně ne. Byl jsem tam na jaře dvakrát,ale fotbalový prožitek prakticky nulový.Se společenskou události, jakou byla návštěva Bazalů, to nemá nic společného. Ten atletický stadion je jeden velký omyl.
fanatic
Člen

Přidán 24.03.2016 19:46
Cactus: neboj historii Baníku znám kdo to kdy založil i kde byl první stadion smiley jo je jasné, že pro mítink zlatá tretra se udělal moderní stadion a aby byl využitý hraje tam i Baník je to vše o politice o tom nemá cenu se bavit, to je všem jasne a proč jak ty říkáš jsem položil řečnickou otázku?? možná proto http://fotbal.idnes.cz/zmizi-fotbal-z-ostravy-banik-overoval-moznost-stehovani-do-havirova-ci-frydku-19n-/fotbal.aspx?c=A110217_082847_fotbal_par
smiley
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 24.03.2016 23:44
Fanatic - clanek je z roku 2011

Jinak historii naseho milovaneho klubu sem cetl mnohokrat a podrobne - ted si presne nevzpomenu kdo ale tehdejsi vlastnik ci trener napr. velmi tezce nesl prejmenovani z SK Slezska na Banik (a nebyl jediny samzrejme) dokonce natolik,ze uz v klubu dale nepokracoval.....to jen tak pro info.

Dokonce kamarad z Bulharska se me ptal - proc jste se po revoluci opet neprejmenovali zpet k puvodnimu SK Slezska a naprosto dodnes to nechape proc jsme to neudelali.....

Ano, Krizak, Aniol, bratri Grivaci a spol se dnes v hrobe obraci kdyz vidi ze hrajeme v moravske casti ostravy....

404 signature not found
www.thordivision.com
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 25.03.2016 07:28
Cactus napsal/a:
Fanatic : Nechápu Tvojí řečnickou otázku, zda je Baník více ostravský či slezský klub ? A proč sem taháš Jeseníky nebo Bohumín? Baník je přece slezskoostravský klub ! Založilo ho 20 nadšenců , z toho 16 bylo havířů z kolonie Kamenec. I první hřiště na Kamenci se nacházelo jen několik desítek metrů pod Bazalama. Tito havíři se ze současné situace jistě obracejí v hrobech. Baník od svého vzniku neodmyslitelně patřil na Slezskou a měl by tam patřit dodnes. Všichni víme, že Bazaly v posledních letech chátraly a bylo známo ,že bez významné finanční injekce do rekonstrukce fotbal na pravém břehu Ostravice skončí. Bohužel pánové z radnice dali přednost atletice, nesmyslně nasypali do Vítkovic miliardu a vyštvali tam tradiční fotbalový klub. Tím zabili fotbal v Ostravě na minimálně 20 - 30 let. Všechny ty Štěpánky, Palyzy a podobné magory by měli lynčovat do konce života Cožpak Vám nevadí,že budeme 20 let bezdomovci? Budeme hrát na neutrálním hřišti , na hřišti městského rivala? Kdo byl někdy na městské derby ,tak pochopí o čem mluvím. O kolik bodů za sezonu asi přijdem,když nebudem hrát doma? Bazaly měly duši , Vítkovice ji nemají a nikdy mít nebudou. . Pokud by se Baník stěhoval na čistě fotbalový stánek, svůj stánek, překousl bych, že bude stát v jiné části města. Ale Vítkovice ? To vážně ne. Byl jsem tam na jaře dvakrát,ale fotbalový prožitek prakticky nulový.Se společenskou události, jakou byla návštěva Bazalů, to nemá nic společného. Ten atletický stadion je jeden velký omyl.

a co navrhuješ aby jsme nebyli bezdomovci 20 let? sběr víček?

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
fanatic
Člen

Přidán 25.03.2016 12:15
RavenFCB: já vím, že je to starý článek ale už jen, že o tom Petera uvažoval je na kop do xichtu..sice by byl klub ve Slezsku ale mimo Ostravu a to je pro mě nepředstavitelná věc..jen říkám, že mohlo být hůře než je..a když jsem četl, že Černošek nebo jak se ten cyp jmenuje, že byrád přetáhl Tretru do Prahy tak jsem si říkal na chuja to tu za miliardu stavěli když mohl mít Baník za polovinu nový stanek+ třeba trenikové centrum(a milirda by to nebyla) ale není tu nic..rozhodně si myslím, že Bazaly jsou i teď lepší stadion než třeba Juliska a Dukla si tam vesele hraje...jak psal Cactus je to rozhodnutí mocipánu na radnici aby se hrálo na Městském stadionu ale tím, že lidi budou na něj nadávat a nechodit na Baník se nezmění nic. Ostrava nemá na to mít dva super stadiony co si budeme povídat ..
Kibic-FCB
Člen

Přidán 25.03.2016 21:14
fanatic : to byl zápas s Teplicama někdy v devadesátkách. Všichni se běželi schovat na hlavní tribunu a ještě byla poloprázdná.
Cactus : Není co dodat. Naprostý souhlas.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
fanatic
Člen

Přidán 25.03.2016 21:42
Kibic-FCB: to určitě myslíš jiný zápas smiley ja mluvim o tomhle http://www.synotliga.cz/zapas/2201-fc...pbram.html nikde jsem nenašel ale video smiley bylo mi tak 15 déšť jak prase a pak dal Svěrky gola smiley

Upravil Stuart, 26.03.2016 09:11
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 26.03.2016 23:23
Nevíte někdo kolik stojí vlezné na zápas v Olomouci? na Ticketportal mají na sektor O 120 i 160... Si dělají srandu? dvě ceny na jeden sektor?
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 26.03.2016 23:30
Ty jo... až teď na to čumím... ten spoj ve 22 hodin nemůžeme stihnout... To je zas kravský čas... si někdo nedal tu práci aby si zjistil spoje aby to vyhovovalo fanouškům.
Cactus
Člen

Přidán 27.03.2016 09:12
Hody : Proč bych měl něco navrhovat? Všichni víme, že dělat se nedá nic. Jen trpět a čekat na zázrak. Dokud se ten zázrak nestane,tak Baník bude pořád polomrtvý klub. Já jen konstatoval,že radní s tou atletickou černou dírou zabili fotbal v Ostravě pravděpodobně na dlouhé desítky let. Někteří to stále nechápou.
Fanatic : 2 supermoderní stadiony v Ostravě? No zatím tu nevidím ani jeden...
Znám spoustu chacharů, kteří do Vítkovic prostě nepůjdou. A taky znám lidi,kteří byli ve Vítkovicích jednou a prohlásili,že na tom atletickém hnusu už je nikdo neuvidí. Já tam byl dvakrát a chodit v rámci možností budu,ale jak už jsem psal ,je to utrpení a fotbalový prožitek prakticky nulový. Ještě pár postřehů : ve srovnání s Bazaly pro Vítkovice asi jen 2 plus - zastřešení a ozvučení stadionu. Výhled na hrací plochu není o moc horší než na Bazalech,ale horší je. Světelná tabule zklamání , svítí sice barevně,ale střídání či střelce branek přečte málokdo (malinké písmo). O občerstvení na stadionu je zbytečné mluvit, pivo na fotbal patří ,zvlášť když v blízkém okolí nejsou šenky na předzápasové posezení. Dopravní dostupnost hrůza, chápu,že pro fans z moravské části města je to naopak. Úplně v šoku jsem byl z toalet. Stadión plný ani ne z jedné třetiny,přesto jsem byl nucen o přestávce stát 5 minut ve frontě a pak další minuty vevnitř bojovat ostrými lokty,abych se dostal ke korýtku. Východ ze stadionu - jen na jednu stranu.Být tam požár nebo teroristický útok,tak se v těch stísněných prostorech lidi ušlapou. Stadion za miliardu ,ale nic na něm není. Toť vše.
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 27.03.2016 16:11
Baník patří na Bazaly a nikam jinam. Myslím že i oprava Bazalů by vyšla levněji než stadion ve Vítkovicích. Domov je tam kde se člověk rád vrací a to Bazaly byly.
onula
Člen

Přidán 27.03.2016 17:18
AlexxxFCB napsal/a:
Nevíte někdo kolik stojí vlezné na zápas v Olomouci? na Ticketportal mají na sektor O 120 i 160... Si dělají srandu? dvě ceny na jeden sektor?

To už tak původně bylo i předloni, než nám dali k dispozici celou (severní?) tribunu. Bo část toho jejich sektoru hostů je pod střechou a část ne. A stejně to beztak budou měnit, bo je zase možný, že už v předprodeji bude náš zájem větší než kapacita (651)

AlexxxFCB napsal/a:
Ty jo... až teď na to čumím... ten spoj ve 22 hodin nemůžeme stihnout... To je zas kravský čas... si někdo nedal tu práci aby si zjistil spoje aby to vyhovovalo fanouškům.

tak zrovna to, že se vyjede z Olomouce o pár hodin později je úplná prkotina, navíc čt má ty páteční přenosy vždy od 20:15 a to už je reálnější že zítra bude konec světa, než to, že se tv přizpůsobí nám
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 27.03.2016 19:32
Cactus 🌵
a já zase znám zhruba 5000 až 5500 chacharů, kteří nemají žádný problém jít na Baník do Vítkovic.
Jsou to titíž chachaři, kteří chodili na Bazaly a nejenom ti.
Běž s těma debilníma kecama o Vítkovicích do řiti, myslíš si, že jsi zajímavý když papouškuješ furt to samé dokola?
Vedeš stejné kecy jako zázračně v březnu zaregistrovaný fanatic, běžte s tím už do někam.

Upravil Jiri, 27.03.2016 19:33
_Peter
Administrátor

Přidán 27.03.2016 20:16
Jiri napsal/a:

Cactusova "fotbalová" kariéra je starší než můj rodný list. Myslíš, že takový člověk píše co píše jen aby někoho nasral? smiley
Cactus
Člen

Přidán 27.03.2016 20:41
Jiri : Nechápu Vaše rozhořčení. Pouze jsem tady reagoval na Fanatica,který se podivuje nevraživost fans k azylu ve Vítkovicích. Napsal jsem mu jen svůj názor a krátce popsal realitu ,tak jak ji vnímám já.
Rozhodně tady nepíšu nic, abych byl zajímavý. Tak jako Vám vadí moje debilní kecy,tak mi zase vadí a urážejí mě debilní kecy těch ,kteří domácí stadion fotbalistů a atletů Vítkovic obhajují. Proto na ty kecy reaguji. Zřejmě mám na rozdíl od nich větší vztah k historii a tradici klubu. Pokud znáte více než 5 tisíc chacharů ,kteří nemají problém chodit na atletický stánek do Vítkovic,tak to klobouk dolů. Já ještě osobně nepotkal chachara,který by preferoval Městský stadion před Bazalama. Každý chachar má hold své osobní limity nastavené jinak, s tím ale nic nenaděláme.
Kurri
Administrátor

Přidán 28.03.2016 20:35
těch 5.500 chacharů budou asi ti, co přestali chodit po titulu. Dalších 5.000 chacharů chodilo a preferuje bazaly a ještě dalších 8.000 se někam zaběhlo, zašlo, pošlo....
Cactus: tady se vyplatí akorát nic nepsat, protože se vždy někdo najde s protiřečí a člověk se akorát do toho zamotásmiley
Karel
Člen

Přidán 29.03.2016 16:38
Já rovněž již hlásím, že Baníku ve Vítkovicích je dobře. Bazaly povětšinou vyzývají fanoušci, kteří jsou ze Slezské Ostravy, Heřmanic, Muglinova, Rychvaldu, Petřvaldu či Orlové. Nenechme se ale těmito fanoušky strhávat. Uvědomuji si, že pro spoustu fans z drtivé části Ostravy Vítkovice vůbec nijak nevadí a mají na ně dobré spojení - celý Jih, Poruba, také centrum Ostravy. Myslím, že totéž se týká havířovských fanoušků Baníku. V podstatě pořád nadávají jedni a titíž lidé a snaží se návštěvy Baníku znechutit, jak jen to jde. Já říkám - fandím Baníku a tito lidé už mi jdou kurevsky na nervy.
Strana 194 z 251 << < 191 192 193 194 195 196 197 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.