Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 189 z 251 << < 186 187 188 189 190 191 192 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Bazalbub
Člen

Přidán 15.02.2016 11:19
Kamilofan

no ja doufam zes dostal od maminyk puding uz v sedm a sel spat. Problem je ten ze skoro hodku po pulnoci jsi zlobil a pustil sis pocitac. asi by ti ho meli vzit z pokoje. smiley Booze ty jsi blb.smiley
Karel
Člen

Přidán 15.02.2016 18:15
Já jako problém vidím to, že v Baníku jsou hráči, kteří zde jsou jen na hostovačku. Zadaří se jim? Tak si je jejich mateřský klub stáhne. Nezadaří se jim a budou hrát kulové? Pak v Baníku zůstanou. Opravdu o toto Baník stojí? Nechávat rozehrávat hráče pro pražské kluby? To ať zde raději hrají šestnáctiletí kluci než toto. Navíc zahráli úplné kulové.
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 15.02.2016 19:37
Karle nezlob se na mě, ale píšeš tu taky dost hovadiny. Ty vůbec nic nečteš? Noviny, zprávy na netu, nic? Komentuješ něco o čem evidentně nic nevíš prostě a navíc věci, které byly okomentované x-krát.

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
Karel
Člen

Přidán 15.02.2016 20:24
to Krony: Prostě se mi to vůbec nelíbí. Nemám nic proti pražákům, kteří zde chcou hrát na tvralo. Ale rozehrávat pražákům hráče? Já říkám jasné NE
Krony
Člen

Přidán 15.02.2016 21:46
Přečti si o těch hostováních něco, pak to teprv komentuj.

BP
Bazalbub
Člen

Přidán 16.02.2016 01:39
Boze to je zas chytrolin ten Krony. Nikdo nic nevi, nikdo nic nechape. Jen ja jsem ten ktery vi vse. To ze se to musi po tech recech o odchovancich posilit i z venku i pro 2. ligu uz ted vi vsichni. Ted vsichni spadli z visne a zjistuji ze ani druha liga se stimhle neda vyhrat natoz proletet.
zeke
Člen

Věk: 29
Přidán 16.02.2016 14:03
Celkem mi nejde do hlavy jak tady někdo může doufat v záchranu a očekávat 3 body ze hřiště nejofenzivnějšího týmu ligy ... Ti kluci jsou v drtivé většině bez zkušeností a rozdíl mezi ligou a juniorkou je diametrální, kór když ten tým je z poloviny juniorka.Z čehož mi opět vyvstává otázka jak můžou někomu vadit hostování.Ten tým potřebuje zkušené hráče ať mají ti mladí od koho čerpat zkušenosti a učit se.Odchovanců je tu dost teď jen vhodně doplnit především pro 2 ligu, protože teď už je vše rozebrané.Švejdík by byl ideální, otázka jestli by tady na divoký východ v současném postavení Baníku šel.
Bazalbub
Člen

Přidán 16.02.2016 14:56
A se Zlinem bych si to taky nemaloval. Maji zkuseny tym na sestem miste tabulky. S obrovskym stestim to bude bod.
Kyby
Administrátor

Přidán 16.02.2016 15:17
ZEKE: Souhlas. A pokud vím, tak Brabec i Petržela od nástupu do FCB nemluvili o ničem jiném, než musí postavit odchovance a doplnit je hostovačkama. Ani nevím, co jiného by mohli v současné situaci robit...
Karel
Člen

Přidán 16.02.2016 16:17
to Kyby: Kdyby se tým stavěl na odchovancích, tak bych neřekl ani půl slova. Ale ono zde hrají pražští hráči. To by zase až tak nevadilo, kdyby to nebyly hostovačky, bez možnosti obce či následného přestupu. Mi to přijde, že z Baníku se stává farma pražských mužstev. Tomu já říkám NE!!!
lukasen
Člen

Přidán 16.02.2016 16:27
to Karel: A jakou obec bys si predstavoval nejakou z okoli Prahy? Chodi se na hostovani s OPCI jen tak kdyz uz tady delas ze sebe fotbaloveho odbornika!!smiley
Karel
Člen

Přidán 16.02.2016 16:55
Prostě ať zde hrají hráči, kteří, když se "chytnou", tak zde i zůstanou. Případně je Baník prodá, ale tak, ať z toho má náš Baníček má zisk. Takhle si zde jen zahrají ligu (jinde by nehráli) na úkor našich hráčů. To se mi opravdu nelíbí.
zeke
Člen

Věk: 29
Přidán 16.02.2016 17:14
Karel napsal/a:
Prostě ať zde hrají hráči, kteří, když se "chytnou", tak zde i zůstanou. Případně je Baník prodá, ale tak, ať z toho má náš Baníček má zisk. Takhle si zde jen zahrají ligu (jinde by nehráli) na úkor našich hráčů. To se mi opravdu nelíbí.

Nezlob se na mne, ale připadá mi jak by jsi přiletěl z kosmu ... Prostě ti hráči aby mohli hrát nejsou, už tak si měl problém, že v Boleslavi se prohrálo, jelikož jsi očekával 3 body, což raději nebudu ani komentovat.

A pokud chceš kvalitního hráče tak ten určitě do 2. ligy nepůjde, proto je mimo mísu doufat, že by tady, do toho hnoje, do kterého to Petera a po něm Šafarčík dotáhli šel na přestup.Ti dorostenci musí mít taky nějakého kvalitního hráče od kterého se můžou učit a růst, což se od 17 - 19 kámoše z dorostu nenaučí.

Teď jde o to jen dohrát zbytek jara se ctí a připravovat se na 2. ligu, ty svoje sny o záchraně si rovnou vymaž z hlavy.smileysmileysmiley
Karel
Člen

Přidán 16.02.2016 17:46
to zeke: Jo, věřil jsem. Bohužel vše bylo špatně. Ale, já chci vidět v Baníku hráče, kteří budou pro Baník perspektivní. Nesnáším, když Baník slouží jako tým pro rozehrání jiných klubů. Raději stavět sedmnáctileté kluky, než hráče z jiných klubů na rozehrání. To jsme to fakt dopracovali. Mimochodem - i podle Petržely ti sedmnáctiletí kluci předvedli nejlepší výkon.

Upravil Karel, 16.02.2016 17:47
Kibic-FCB
Člen

Přidán 16.02.2016 21:28
Karel napsal/a:
to Kibic-FCB: Já mám hrozně rád, když nějaký chytrolínek mě začne poučovat o tom, jaká bývala atmosféra a pasuje se do role, že je pouze a jen on oprávněn posuzovat Bazaly. Můžu ti napsat, že jsi vedle, jako ta jedle. Já už viděl třeba zápas s Valencií. A to ty nevíš, co to je. Jenže doba jde dále, a s většinou věcí týkající se stadiónu Bazaly, které píše Bazalbub, nejde než souhlasit. Jakmile na tento stadión začnou chodit vysoké návštěvy a začne se fandit, tak díky o proti Bazalům výrazně lepší akustiky bude pro soupeře doslova a dopísmene pekelné prostředí.

Jasně Karle. A v 89 proti Dynamu jsi plesknul po jističach a pak jste jich po tmě hnali až k Sykoraku, ne?!
Pokud jsi viděl již zápas s Valencii, což by se ti dalo věřit, protože máš takový mindrák z Prahy, který už dnešní mladíci ani nemají z čeho načerpat, tak stojíš asi za úplnou vyliž prdel, když sis za těch několik desetiletí nevytvořil k Bazalům takový vztah, že bez skrupulí přejdeš do Vítkovic a ještě je vychvaluješ.
Jen je zajímavé, že jsi nás tady nepřišel poučovat již dříve, ale až nyní a všechny tvé komentáře míří jedním směrem. Skoro bych i věřil tomu, že tady kopeš za synáčka (vnoučka), který se snaží uchytit v Baníku a ti přivandrovalci z Prahy se mu v tom snaží svou přítomností zabránit. Každopádně až už jsi kdokoliv, tak jste s kámošem bubem na špatné adrese. Tady nic nevyřešíš.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Krony
Člen

Přidán 16.02.2016 23:57
Kibic: Já chodil na Bazaly 22let, ne že bych to bez problému překousl ty Vítkovice, ale když vidím, že jiná možnost aktuálně prostě není... No přesvědčovat tě nebudu, je to na každém.

Karle: Jediný hráč na hostování bez OPCE je tady Hrubý. Nenavedl jsem tě správným směrem, přeci jen jsi si nic nepřečetl, nevím co s tebou dál. Asi tě nechám propadnout.

BP
Bazalbub
Člen

Přidán 17.02.2016 13:50
Kibic sorry ale na to jak tady urazis druhe tak mne to tvoje iQ taky moc nesedi. Ze tady kope za syna ci co jsi to vypotil a to tvoje skalopevne nasazeni obrany Bazalu. Zrejme vychlastany mozek. Jeden z tech co se ukaji tim jak nekde urval sedacku ci mu hasici zrovna zalivaji zapalenou svetlici.
Neboj on Brabec stejne jak Safracik zase opil vsechny v Ostrave a hlavne na radnici svoji Vizi (uz kolikatou za historii Baniku) a oni mu dotaci na stavbu centra priklepnou pred volbama. Tak jak je opil Safarcik a priklepl se odkup tak Brabcovo prohlaseni ze bez centra je s Banikem konec ( tohle prohlasoval Safarcik co se stane bez odkupu pamatujes) je jasnym signalem o co mu v Baniku jde. A pak ze neni co tunelovat. Klub ne tam uz opravdu nic neni. Mestskou kasu ano. Pred volbama s natesenymi davy fanousku za zady to bude jedna basen. Tak co zopakujeme si ten balkon az se bude hlasovat o stavbe noveho centra?smileysmileysmiley

Pane Brabce nejprve za svoje, za svoje. A po par letech az ukazete jak se dostal klub zpet do prvni ligy a hraje stred pak zadejte mesto o proplaceni.
Chtelo by se rici ze pokud mesto Bazaly tak jak slibil Kajnar po odkupu, ze pozemky zhodnoti, tyto pozemky vyhodne neproda, nedivil bych se kdyby nekdo podal trestni oznameni na tehdejsi radni za spatne hospodareni s penezi mesta. Nepomohlo to ani klubu a mesto z toho nic nema jen jakysi najem ktery stejne pak v dotaci klubu utopi. No jo. smiley

Upravil Bazalbub, 17.02.2016 13:51
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.02.2016 17:21
Bazalbube: Nechceš pomoc? Já sem tak trošku do oboru co se týká lidí s patologickými problémy a určitě bych ti pomohl najít odbornou pomoc. Nic jiného ti zřejmě nepomůže a čím dřív si to uvědomíš tím líp. Kdybys chtěl napiš SZ.

VítkoviceNE!!!
vladjena from SPH
Člen

Přidán 17.02.2016 17:45
Bazalbub, Stiftler, Karel a ostatní trollové, co se tu znenadání objevili po odchodu Šafarčíka - vidím, že to hodně bolí vypadnout z Baníku jako největší neumětelové a nýmandi, co se tam kdy vyskytli...
pekeno
Člen

Přidán 17.02.2016 20:16
nový stoper
http://fotbal.idnes.cz/databanka.aspx...id=3013065

Upravil pekeno, 17.02.2016 20:16
Kibic-FCB
Člen

Přidán 17.02.2016 21:21
No s tím IQ to u mojí osoby asi nebude tak žhavé, když mám pořád potřebu komentovat příspěvky bláznů. V tomto máš pravdu. Co se týče chlastu, tak kdybys zde působil delší dobu a dokázal by sis z jednotlivých příspěvků od konkrétního diskutéra (myšleno mě) dát dohromady nějaké resumé, tak bys věděl, že se k alkoholu na fotbale stavím velmi negativně. Samozřejmě pivo k fotbalu patří, o tom žádná, avšak v rozumné míře. Takřka všechny problémy s děním okolo fotbalu spojené mají jediného jmenovatele a tím je právě alkohol. Takže tady ses netrefil, stejně jako já jsem se třeba netrefil do Karla. Byť to bylo napsáno se špetkou ironie. Já jsem s nadávkami nezačal. Ba naopak, nesnáším je. Je to ukázka mrzké inteligence člověka, který nadává (prostřednictvím obrazovky) někomu, kdož se nemůže bránit. Dalo by se to přirovnat překřikované přes kordón policajtů. Ale já už fakt nevím, jak to mám napsat, aby jste pochopili, že ty vaše kydy tady již nechce nikdo číst. Je to pořád dokola o tom samém. Ale ty, Karel a zbytek té vaši úderky si z toho stejně nic nevezmou a zase to tady budete zasírat. Už jsem to psal, nikoho nezajímáte. Jen sami sebe. Pište si na FB. Tam si můžete přitakat a přesvědčovat se o svých pravdách.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Bazalbub
Člen

Přidán 18.02.2016 00:36
Kibic
ale ale my? Jeste pred nedavnem jste tady ze mne delali nejaky multinick ci co.smiley

Dominator
ja ti verim ze se s takovymi lidmi setkavas denne . To muzes byt bez obav. A zkus se drzet sveho nazoru a nekomentovat mne.

Vladjena

17 prispevku a on ti tu nekdo vadi?smiley
Bazalbub
Člen

Přidán 18.02.2016 00:38
pekeno

trochu si ty clanky odporuji nemyslis
http://fotbal.idnes.cz/fotbal-usti-nad-labem-vrastil-djt-/fot_dsouteze.aspx?c=A160216_082624_fot_dsouteze_rou#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=fotbalh&utm_content=main
Stifler
Člen

Přidán 18.02.2016 09:15
vladjena from SPH napsal/a:
Bazalbub, Stiftler, Karel a ostatní trollové, co se tu znenadání objevili po odchodu Šafarčíka - vidím, že to hodně bolí vypadnout z Baníku jako největší neumětelové a nýmandi, co se tam kdy vyskytli...

Tak stale lepsi byt trollem nez trotlem ktery podporil Safarcika mimo jine i na ostravske radnici ze? A ze vasemu reformovanemu krouzku ornitologu vadi ze tu hejtujeme do nekoho kdo celou dobu pujcoval Safymu penize a kdo chodil s Kretinskym Peterou Jankulovskim v Praze na kavicky? Vas problem. Co taky cekat od nekoho kdo meni nazory kazdeho pul roku ze? Jeste nedavno ste vyrvavali ze nikdy do Vitkovic, pyro neni zlocin, cesky fotbal pro fanousky, Banik nikdy nesestoupi a tak podobne. Dneska drzite hubu bo by vam po ni Haba zase plesknul a sosate poslusne Birell z krmitka smiley
Lort
Člen

Přidán 18.02.2016 10:16
Na idnesu je další zpráva o FCB, za chvílli nám ji přijde analyzovat Bazalbub nebo Stifler. Teda ne analyzovat, ale říct, že je zase všechno špatně. A bude napínavé sledovat jestli přidají i hlášku o balkónu, tunelování, nebo jen vloží 1922 smajlíků.
A abych nespamoval, tady je odkaz:
http://fotbal.idnes.cz/fotbal-ostrava...fotbal_rou
Strana 189 z 251 << < 186 187 188 189 190 191 192 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: arjunsingh
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 7
° Celkem: 1,771
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.