Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 184 z 251 << < 181 182 183 184 185 186 187 > >>
Autor RE: Dění v klubu
matusFCB
Člen

Přidán 30.01.2016 17:09
Cactus napsal/a:
vvss zjevně psal o klubistech a odchovancích,tak tady nemotejte Königy, Kotrysy a spol.

Podle mě to bylo myšleno tak, že ne všichni hráči z venku se povedli.. stejně tak jak vypsal odchovance, kteří byli špatní, tak je třeba vypsat i hráče odjinud, kteří zklamali a navíc byli drazí. Každopádně i do druhé ligy by to chtělo do každé řady jednoho zkušenějšího hráče, mladí se taky potřebují něco učit od někoho kdo má něco za sebou a též to chce někoho, kdo je povede i na tom hřišti..

20 let - Baník s GieKSou!
vvss
Člen

Přidán 30.01.2016 17:59
Bylo to myšleno jednoduše. Že nic není černobílé. Tzn. že hrát to tady s 11 synky co jsou sotva plnoleti jen proto, že jsou z OV a okolí je picovina. Stejná picovina je tady natahat chuje typu Misaka,Lasika,Koniga a milionů dalších, bez nějaké strategie.Pokud tyhle věci řešil mladý sopel Safarcik co viděl fotbal z rychliku,není se čemu divit.Osobně radši frajera odjinud co se za Baník rve, jako Latoš, než klubista typu ďuravého a urazeneho Bučka.

Upravil vvss, 30.01.2016 18:04
Karel
Člen

Přidán 30.01.2016 19:36
Hlavně by to chtělo, aby, pokud se dá prostor některým hráčům, aby tito nebyli při první příležitosti prodáni. Aby se v klubu změnilo klima a jediným cílem odchovanců Baníku nebylo se ukázat a rychle zmiznout. A taky by to chtělo velkou změnu našich ultras - fanoušků. Přece není normální, aby tito fanoušci deprimovali naše vlastní hráče. Věřte tomu, že tito se snaží za dané situace odvést své maximum. Není možné s nimi zacházet jako s kusy hadru. Zkusme si to kdokoliv z nás na hřišti. Tu možnost jsme myslím měli všichni, ale není to jednoduché. Takže - povzbuzovat ano, ale nedeptat a neničit své vlastní hráče. A klobouk dolů před Petrželou - ten už teď ze svých hráčů sundává psychický tlak. Chová se jako skutečný trenér.
Chacharian
Člen

Přidán 30.01.2016 21:32
Karel napsal/a:
Hlavně by to chtělo, aby, pokud se dá prostor některým hráčům, aby tito nebyli při první příležitosti prodáni. Aby se v klubu změnilo klima a jediným cílem odchovanců Baníku nebylo se ukázat a rychle zmiznout. A taky by to chtělo velkou změnu našich ultras - fanoušků. Přece není normální, aby tito fanoušci deprimovali naše vlastní hráče. Věřte tomu, že tito se snaží za dané situace odvést své maximum. Není možné s nimi zacházet jako s kusy hadru. Zkusme si to kdokoliv z nás na hřišti. Tu možnost jsme myslím měli všichni, ale není to jednoduché. Takže - povzbuzovat ano, ale nedeptat a neničit své vlastní hráče. A klobouk dolů před Petrželou - ten už teď ze svých hráčů sundává psychický tlak. Chová se jako skutečný trenér.

smiley
Kurri
Administrátor

Přidán 31.01.2016 08:27
Problém s hráči byl snad že to byli zdechláci kteří zápasy odchodili bez snahy, takže když tam bude snaha, tak nebude proč jim nadávat....
Chacharian
Člen

Přidán 31.01.2016 09:41
Kurri napsal/a:
Problém s hráči byl snad že to byli zdechláci kteří zápasy odchodili bez snahy, takže když tam bude snaha, tak nebude proč jim nadávat....

smiley

smiley smiley smiley
Karel
Člen

Přidán 31.01.2016 10:56
to Kurri, chacharian: vy si sice myslíte, že hráči tomu nedávají stoprocent, ale někdy se prostě nedaří. Hráči prostě nejsou stroje - u těch můžeme pokaždé vyžadovat výkon na stoprocent. U lidí to tak bohužel není. Je třeba přijmout i to, že každý den se nedaří a každý den není posvícení. Nicméně - pod Petrželou věřím tomu, že se Baník zvedne natolik, že záchrana v této sezóně rozhodně není nereálná. Já v ní alespoň věřím!
Kibic-FCB
Člen

Přidán 31.01.2016 13:18
vvss : já jsem nepsal, že bych byl rád, aby tady hráli jen odchovanci. No vlastně bych za to byl rád, ale je to fantasmagorie. Napsal jsem, že teď tady jsou. A že to bylo zbožné přání mnoha lidí, aby vypadli ti, kteří se po hřišti plouží jako zdechláci jak píše kurri. Na druhou stranu, ve Starém Městě odehráli dobrý zápas i ti zdechláci a stejně se na ně pískalo. Tak proto možná ty obavy těch juniorů.
Co se týče Tebou vyjmenovaných hráčů, tak souhlasím. Akorát Vašenda není odchovanec Baníku. A navíc co se jednoho z těch čtyř hráčů a jeho působení v Baníku týče, tak jak to bylo ví min. jeden jeho rodinný příslušník a někteří činovníci klubu, včetně pokladníka. Nebudu se tady rozepisovat, protože on si třeba dodnes myslí, že jej Baník angažoval z důvodu jeho herních kvalit.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
zeke
Člen

Věk: 29
Přidán 31.01.2016 15:43
Ten Karel mi připadá, že existuje v úplně jiné dimenzi časoprostoru.smiley Pan Kraut byl klasický případ lemry, nejenže jeho fotbalové kvality nebyly nic moc, ale také to měl silně v prdeli a jeho projev na hřišti mě vždycky točil do nepříčetnosti. Když člověk viděl jak tam staří borci potí krev a jezdí po prdeli tak měl sto chutí ho zpráskat do bezvědomí.

Stačilo mi jak seděl minulý týden u Rady a chlastal piviska, od profíka celkem dost zarážející, i když v našich končinách bohužel zcela normální.smileysmileysmiley
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 31.01.2016 19:30
Tak Šafarčíci jsou pryč, ale ještě jedna škodná tam furt je a vypadá to, že i když mu zvonil umíraček, naopak mu stouplo až moc sebevědomí na to, jakou škodu v Baníku napáchal...A to proklamoval i sám osobně, že v klubu končí...

Předat ten zbytek resortu, jenž se účetnictví jmenuje nemůže přeci trvat tak dlouho ? Tak co tam Hába stále dělá ? Proč na Bazalech stále dělá dusno mezi zaměstnanci ? A to nemluvím o tom, že vytváří nátlaky na vedení, že se nemá nechat vydírat fanouškami, že díky nám se budou muset zvednout finanční náklady Vítkovic...
A to nemluvím o tom, že už zkouší do struktur klubu dohodit zase svoje známé a hlásí, že nebude nikam odcházet, že má rozdělanou práci.

Byl jsem rád, že přišel pan velkotovárník, který sám chtěl nastolit změny.
Ale když už, tak už, ne ?

Tudíž a proto, píši za sebe, ale i když se do Ostravy nedostanu tak často, v tuto chvíli je zatím pro mne nepřípustné jít někdy na domácí zápas, když je stále ve vedení Hába, který si tam jede svoje kšefty...

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Chacharian
Člen

Přidán 31.01.2016 20:05
trevor20 napsal/a:
Tak Šafarčíci jsou pryč, ale ještě jedna škodná tam furt je a vypadá to, že i když mu zvonil umíraček, naopak mu stouplo až moc sebevědomí na to, jakou škodu v Baníku napáchal...A to proklamoval i sám osobně, že v klubu končí...

Předat ten zbytek resortu, jenž se účetnictví jmenuje nemůže přeci trvat tak dlouho ? Tak co tam Hába stále dělá ? Proč na Bazalech stále dělá dusno mezi zaměstnanci ? A to nemluvím o tom, že vytváří nátlaky na vedení, že se nemá nechat vydírat fanouškami, že díky nám se budou muset zvednout finanční náklady Vítkovic...
A to nemluvím o tom, že už zkouší do struktur klubu dohodit zase svoje známé a hlásí, že nebude nikam odcházet, že má rozdělanou práci.

Tudíž a proto, píši za sebe, ale i když se do Ostravy nedostanu tak často, v tuto chvíli je zatím pro mne nepřípustné jít někdy na domácí zápas, když je stále ve vedení Hába, který si tam jede svoje kšefty...

Já měl za to, že Hába, už je v Lipině, nebo, že by tam bylo jeho jednovaječné dvojče?

smileysmileysmiley

Kyby
Administrátor

Přidán 31.01.2016 20:59
Taky doufám, že tady dlouho smrdět nebude, ten nadělal škody až až...
Předpokládám, že to nebude tak horké a brzy vypadne !!!
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 31.01.2016 21:06
Chacharian napsal/a:
trevor20 napsal/a:

Já měl za to, že Hába, už je v Lipině, nebo, že by tam bylo jeho jednovaječné dvojče?

smileysmileysmiley

Ano, je.
Je mi jasne, ze nebude jednoduche vyhodit ho z hodiny na hodinu, ale cim dele tam bude, tim vice to bude neduverive pro spolecnost. A to nemluvim o navratu srdcaru. Kdyz uvidi, ze tam je Haba, ktery ma svuj dil viny na tom, kam se Banik dostal, do klubu se nepohrnou...

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Dluhy
Člen

Přidán 31.01.2016 22:03
Ještě se dám drží další krysy například v marketingu Fiala....smiley
Kyby
Administrátor

Přidán 01.02.2016 07:10
Jasně, že jich bude více...zase to berte tak, že je tam nový majitel 3 týdny, a řeší podstatně pálivější otázky a ještě ty lidi všechny ani nezná, natož aby věděl, kdo jaký je. A vyhazovat lidi jen podle toho, co mu kdo pošušká, to taky není úplně rozumné. Což se samozřejmě netýká Háby, ten musí letět...
Mimochodem se nedivím, že Hába straší navýšením rozpočtu na bezpečnost...jeho vřelé vztahy s Čechymenem jsou známé a ti určitě nebudou proti tomuto navýšení...
Bazalbub
Člen

Přidán 01.02.2016 13:43
Proboha tak jestli ja jsem se Stiflerem a spol konspirator tak tohle by ani nemecka UFA v cele s Goebelsem nevymyslela. Stejne tak ty vypotky na banicek.com. Nekdo tam pry bude Safarcikovi neco vynaset.smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley.
Jasne Kyby on ten Brabec tebou pred nedavne vynaseny do nebes nezna tech par lidi , kteri jsou ted vlastne jeho zamestnanci.smileysmiley Neni to spis tim, ze ti lide maji od Safarcika smlouvy treba kryte nehoraznym odstupnym nebo proste jiny duvod.smiley
LZO
Člen

Přidán 01.02.2016 20:01
Kyby: Bodejť by nestrašil, když si může přihrát zase něco do kapsy, jak je jeho dobrým zvykem. Vždy mu šlo jen o vlastní prospěch a Baník byl jen prostředkem, jak toho dosáhnout. Je to zmetek, k lidem se chová jak hovado a měl by okamžitě zmizet. Pokud ne, měl by se zvážit konec bojkotu.

Upravil LZO, 01.02.2016 20:01
Kyby
Administrátor

Přidán 01.02.2016 22:52
Konec bojkotu už v žádném případě nezvažovat, ale tlačit na to, aby tento člověk zmizel, všemi ninými způsoby...
Nedělejme v tom ještě větší bordel teď, když už lidi kupují permice. Já na ten Baník chci chodit, stejně jako většina Chacharů (předpokládám)...
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 02.02.2016 00:51
Myslím že chuť je teď velká smiley , tedy chuť chodit na smiley. Co jsem se bavil se známými, tak bych si tipl dokonce 2000 a více už na přátelák s Trnavou, ale třeba je to jen v mém okolí a ten odhad se tím zkreslil, uvidíme. Nicméně tak jak jsem na poslední zápasy na Bazalech jel několikrát sám, tak teď už bych musel mít dodávku, abych vzal všechny zájemce autem na ten zápas. Může to ovlivnit i počasí, to je jasné, nicméně jsem fakt zvědavý kolik lidí dorazí.

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
karvinok
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 02.02.2016 11:50
A je to tady

http://ekonomika.idnes.cz/okd-hodla-p...nomika_rts
vvss
Člen

Přidán 02.02.2016 15:33
Tak mně chuť právě přešla - Buček ..... Já jsem to snad přivolal ! Tak ještě zpátky Krautwursta s Vašendou a ansánbl nekopů máme zpátky. Pro mně byla jasná dvojice Šrom, Chmiel a ne ta uražená díry. Mám totálka po náladě.
matusFCB
Člen

Přidán 02.02.2016 15:57
vvss napsal/a:
Tak mně chuť právě přešla - Buček ..... Já jsem to snad přivolal ! Tak ještě zpátky Krautwursta s Vašendou a ansánbl nekopů máme zpátky. Pro mně byla jasná dvojice Šrom, Chmiel a ne ta uražená díry. Mám totálka po náladě.

Má tam být díky tomu, že Chmiel je na repre mladých.. Každopádně bych dál jako jedničku Chmiela. Šrom je sotva průměrný brankář a navíc bez perspektivy.

vvss
Člen

Přidán 02.02.2016 17:04
Nezapomeň, že Šrom tady dva roky musel sedět, k pořádnému vytížení se nedostal, bo Šafarčíci potřebovali někam a za každou cenu udat Pavlenku. To bude chvíli trvat než se do toho dostane. Jeden konec ročníku nám vychytal. Ale z těch dvou je mi víceméně jedno kdo bude jednička, hlavně ať děravý Toník není ani trojka.....
matusFCB
Člen

Přidán 02.02.2016 17:25
vvss napsal/a:
Nezapomeň, že Šrom tady dva roky musel sedět, k pořádnému vytížení se nedostal, bo Šafarčíci potřebovali někam a za každou cenu udat Pavlenku. To bude chvíli trvat než se do toho dostane. Jeden konec ročníku nám vychytal. Ale z těch dvou je mi víceméně jedno kdo bude jednička, hlavně ať děravý Toník není ani trojka.....

Tohle neberu, že dva roky seděl.. golman musí být vždycky připravený a co jsem viděl v přípravě jaké hrubice dělá, tak tohle by si ligový golman dovolit neměl, kdyby nechytal vůbec, ale zápasy měl nějaké za juniorku a tréninkové manko taky nemá... Ano jeden konec ročníku, ale pak jsme dvakrát hráli v poháru a tam chytal špatně, ať už se Slováckem a nebo s Rýmařovem.. Podle mě na ligu nemá, ačkoliv působí jako sympaťák. Nic proti němu samozřejmě, ale Pavlenka chytal naprosto po zásluze. A je jasné, že Buček na ligu nemá, snad to fakt byl jen záskok..

Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 02.02.2016 20:56
Kurde furt nikde nic, ani řádka, začínám být z toho Žižkova fakt nervní. Ne ani tak kvůli přestupů, ale přijde mi to, že dohoda asi nebude. Co bude pak? Insolvence, což by znamenalo co přesně? Myslím že by jsme museli mimo profi soutěže, na jak dlouho, zjišťoval někdo?

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
Strana 184 z 251 << < 181 182 183 184 185 186 187 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Michal1979
° Nových tento měsíc: 4
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,768
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.