Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 179 z 251 << < 176 177 178 179 180 181 182 > >>
Autor RE: Dění v klubu
ros
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 17.01.2016 15:34
Poslední příspěvky už splňují kriterium jiného tématu- O NICEM - odpovědi na svůj dotaz jsem se nedočkal ani asi nedočkám, protože to zas byl výmysl pro pobavení publika.
Bazalbub
Člen

Přidán 17.01.2016 16:09
Trevore

ale ja vim , ze Safarcik a Petera jsou gauneri. To mi dokazovat nemusis, ale neohanej se tu klise typu, nebyl souzen tudiz nevinen. Safarcika taky nevysetruje policie. Kdyby nekdo neco mel v riukach uz bychom tu cetli clanky o jeho zatceni nemyslis. Mne to pripada , ze kdyby tedka zachranil Banik Islamsky stat tak bych se tu dockal teorii o novinarskych nesmyslech a falsovanych videich vrazd protoze oni jsou hodni. Nalili penize do klubu . Mas pravdu tohle nema cenu. Pockame si za rok souhlasis.
Kyby
Administrátor

Přidán 17.01.2016 17:03
DOMINATOR: Chápu, že čas letí, ale vydrž prosím ještě chvilku...
Kocaf
Člen

Přidán 17.01.2016 18:25
Bazalblbe tak ted jsem z tebe zmateny jak blazen....přijdeš sem nazveš člověka(Myslím tím Brabce)parchantem aniž bys o něm něco věděl(soudim z toho že už tě xyz lidi vyzyvalo aby si tady hodil nějaky odkaz nebo se podělil o to co o něm víš zatím si neřekl nic).Tvrdíš že nerozumí fotbalu a nevíš proč to kupuje a nemuže to fungovat.Mám otázku Rozumí Paclík fotbalu?Ja myslím že ne a víš proč to vím?Protože to o sobě prohlásil nechce se mi ted hledat video z čt4 kde to řekl ale řekl tam jednu zajimavou věc že když přišel do plzně tak jedine co udělal bylo že tomu dal řád lidi co plnili nějakou funkci tak ji měli plnit na 100 procent a ne dělat 100 věci a ani jednu pořádně.Takže jestli tomu v tomto případě tak bude já budu jenom rád.Tvrdiš že Brabec je stejny parchant jako Šafarčík protože se znaji a pak po 5 propsaných stranách napíšeš počkame si za rok souhlasiš....tak ted nevím co si myslet ze začatku jsem na to koukal co tady pereš v každem přispěvku neříkam tvoji neduvěru jsem plně zdílel protože když se tak nějak provalilo že Brabec bude Baník kupovat tak jsem si o něm něco zjištoval a co jsem zjistil total prd a když už jsem zjistil že ani bulvarni novinaři nic nezjistili tak jsem to vzdal uplne a kvuli tomu jsem chtěl počkat jak se věci vyvinou a nedavat tady rozumy z ničeho bohužel jako ty!!!Ale ted už bych si přál jenom jednu jedinou věc aby si se ty a tobě podobně přispivajici kurevsky spletli....a neni to z toho důvodu že jsem škodoliby.....ale jestli k teto situaci dojde tak jsem jenom zvědavy na jednu věc jestli ty a tobě podobně přispivajici se tady ukažete a omluvite a nebo zmizite jako už několik před váma kteří se tady už nikdy neukazali.Ještě jedna věc ještě v Prosinci si už prodal Mensaha ale jestli se nepletu tak Derrick je ještě pořád hračem Baníku.
Bazalbub
Člen

Přidán 17.01.2016 19:07
Kocaf

ach boze. No zmateny jsem spis ja ale z toho blabolu co jsi tu vypotil. Uz jsem tu psal, ze mam info od znamych lidi , ze Brabec neni kdovijakym dobrakem. To, ze byl vysetrovan je pravda, koneckoncu to zminil i v rozhovoru, ale tahat se tu o slovicka typu nebyl odsouzen apod. To se mne opravdu po 25 letech v CR nechce to mi ver a divim se , ze na to mate nekteri silu. A slovickareni typu odchod prodej testy. No Okey Mensah je na testovani v Norsku. Mezitim odesel Narh s Pavlenkou. Boze. Ale nebudem se bavit o tom ze at je hracem Baniku porad jeste tak tu i zustane ze ne.
A co se tyce omluvy. Proc? Omluvil se nekdo za urazky lidi co pred ctyrmi lety podobne videli Safarcika jako Sarlatana? Uplne ale uplne stejna situace je zase opet tady. Za zatisi balkonu s Barosem v popredi se chtit po nekom omluvit je dnes asi jen nesplnitelnym snem.
To, ze je Brabec vychcanek v podnikani je pravda a jen cas ukaze nakolik A jestli treba vubec da tohle najevo jako vlastnik Baniku. Proto jsem psdal , ze si pockame. Nemam problem sem prijit a rict , ze jsem se spletl. Narozdil od nekterych co tu poti alibi jak byli tenkrat mladi, hloupi a sli si sednout na hlasovani o odkupu. Jen je usmevne jak tu nekteri takrka detinsky bojuji za nekoho o kom sami vi kulove. To i o Safarcikovi se vedelo vic. Ja jen cerpam od lidi co s Brabcem meli co do cineni. I co pod nim delali. A nebyli to flakaci apod jak by se mne tady nekdo chtel presvedcit o tom , ze si stezuji jen neschopni apod. O jeho stihani se taky vi. Neres to prosimte . Rekneme si touhle dobou za rok jo.
P.S. nekteri pred ctyrmi lety taky prohlasovali aby se Banik udrzel just natruc kritikum Safacika. Bylo videt jak nekteri tady fotbalu rozumi. Prali si neco co nakonec takrka Banik zahubilo. K cemu jim bylo to ctyrlete pachteni v bahne prvni ligy? K hovnu protoze kdyby tenkrat Banik spadl dam ruku do ohne za to, ze dnes uz by byl v prvni lize zpet nekde v pulce tabulky a vicemene stabilizovany po vsech smerech. Je jen ironii osudu, ze dnes ti sami lide pripousteji a dokonce souhlasi s timtez, ale jen proto, ze to rekl Brabec a Petrzela. Takze Kocafe proc to rozebirat , kdyz se tu meni nazory podle toho co kdo v ramci Baniku dneska nebo zitra neco slibi.
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.01.2016 19:43
Proboha fotbalového co to tu je za sračky. Admini udělejte s tím něco, kdo se v tom má hrabat.
Stifler
Člen

Přidán 17.01.2016 19:51
pekeno napsal/a:
DominatorFCB
Do začátku ligy dost daleko, určitě se včas vše dovíš.
Předpokládám po valné hromadě jestli vypakujou všechny Šafačikovic lidi

Ten tvuj seznam spolupracovniku Safarcika zverejnis ? smiley

Nebo ho sepisete u kavicky az po valne hromade ? smiley

A myslis ze vypakujou i toho panacka co celou dobu pujcoval "hrobari" penize ? smiley

Zdravim hlucinsko-havirovskou kavarnu a predkladam odkaz

http://fotbal.idnes.cz/banik-ostrava-...fotbal_ald

smiley
Bazalbub
Člen

Přidán 18.01.2016 10:47
Trevore

jen takova ukazka co ja si predstavuji pod pojmem majitel, ktery to nebude jen placat, ale skutecne dotovat

http://archiv.ihned.cz/c1-65097220-kretinsky-buduje-energeticky-kolos-za-desitky-miliard-kupuje-elektrarny-na-slovensku-i-v-polsku

Dopravni firma je hezka vec, ale je strasne zavisla na vyvoji ekonomiky. Kdyz je krize malo se nakupuje tudiz se min prevazi a drozkari a dopravci byli mezi prvnimi kteri pocitili dopad krize pred sedmi lety a dost drsne. A ver tomu, ze prvni jejich reakci bylo utlumit veskere sportovni ci sponzorske aktivity na minimum.Jsem rad , ze se nekdo nasel i kdyz je to Brabec, ale jen proste dalsi ukazka toho, ze ten dnesni humbuk kolem Baniku nemusi zas tak moc znamenat.

Upravil Bazalbub, 18.01.2016 10:48
Kurri
Administrátor

Přidán 18.01.2016 11:17
A dost, tak začni fandit spartě a třeba se s tebou pár lidí rádo potká.smiley Se divím že ti nevadí mít nick s maskotem fanoušků kteří ho vymysleli a kteří ho několikrát propagovali... Ti lidé kteří byli na bálkoně, jednali tak špatně podle tebe s těmi tuneláři FCB a mají teď ochotu jednat s novým majitelem. Bohužel každý není tak chytrý jako ty, tak budeš asi muset o dům dál, protože tvůj rozhovor tady asi momentálně těžko pochodí. Pak se můžeš ozvat za ten rok, nebo tři jak jsi měl pravdu a pak tě třeba budeme volit za prezidenta jasnovědce. Konec, hoj
Jinak můj postoj byl radši bankrot a začít od nuly, než se zase trápit tolik let a skončit stejně, ale třeba tomu bude jinak i s tím podle tebe kriminálním živlem, ale nebudu tady vyřvávat mé názory jako ty. A tím že jsi fanoušek baníku, tak jsi taky kriminální živel, takže klid.
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 18.01.2016 11:21
Bazalbub napsal/a:
Trevore

jen takova ukazka co ja si predstavuji pod pojmem majitel, ktery to nebude jen placat, ale skutecne dotovat

http://archiv.ihned.cz/c1-65097220-kretinsky-buduje-energeticky-kolos-za-desitky-miliard-kupuje-elektrarny-na-slovensku-i-v-polsku

Dopravni firma je hezka vec, ale je strasne zavisla na vyvoji ekonomiky. Kdyz je krize malo se nakupuje tudiz se min prevazi a drozkari a dopravci byli mezi prvnimi kteri pocitili dopad krize pred sedmi lety a dost drsne. A ver tomu, ze prvni jejich reakci bylo utlumit veskere sportovni ci sponzorske aktivity na minimum.Jsem rad , ze se nekdo nasel i kdyz je to Brabec, ale jen proste dalsi ukazka toho, ze ten dnesni humbuk kolem Baniku nemusi zas tak moc znamenat.

Jsem kretén, že jsem se nechal zvyklat, ale...Ty si jako myslíš, že on má na starost jako majitel firmy pouze dopravu ?
Tak teď se jasně ukázalo, že o něm skoro opravdu nic nevíš...
Má dobrý a prosperující hotel v Kromclu, je vedený jako šéf ve firmách se stavebnictvím, dále pak tebou připomenutá doprava, pak CIDEM v Hranicích..

A co jako Křetínský ? Zas tak bohatý jako Křetinský není, ale ztratný taky není a už sem ti tu psal, že to dokázal poplacením dluhů atd., aby měl čistý stůl... Tudíž zase od tebe úlet...

A teď už vážně na tebe kašlu.

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....

Upravil trevor20, 18.01.2016 11:22
Bazalbub
Člen

Přidán 18.01.2016 12:49
Trevore

mas pravdu ma jeste podil v Cidemu a realitni kancelar hmm.No Okey

Kurri

promin ale co tu motas Spartu. A uz vubec to znaceni kriminalni zivel.smiley. V tom pripade jsme vsichni kdyz mame ve vlade takove zlodeje nemyslis. Tebe proste jen stve, ze ti tady nekdo pripomina minulost. A asi nejen tobe jak tak koukam. A tvuj postoj jsem tenkrat taky sdilel. Ale musel jsem poslouchat reci o blbostech, ze druha liga znamena konec klubu, ze zadna druha liga nebude, ze to bude konec apod. Na diskusich lidi jako pekeno apod psali , ze Banicek se musi udrzet just natruc vsem nepratelum. No tak se Banik udrzel smiley. Ted dotaz. Jaky to melo smysl? Tohle placani. A prave ted Kurri aspon nekdo dostal rozum a nebude se hnat za zachranou a chce to opravdu znova prebudovat. Protoze opakuji , kdyby k tomu tenkrat doslo tak dnes uz Banik mohl byt rok zpet a v pohode.
Cactus
Člen

Věk: 47
Přidán 18.01.2016 16:43
Moc prosím adminy...dejte prosím konečně Bazalbubovi a Stiflerovi ban, To je neuvěřitelné jakými nesmysly a hovadinami nás tady už delší dobu krmí.
zeke
Člen

Věk: 29
Přidán 18.01.2016 19:53
Proč tady vůbec na některé jedince reagujete?Když na ně budete reagovat tak tu budou dál vypisovat svoje tutové informace, které jim říkali jejich známí, kteří se vyznají tudíž mají pravdu.smiley

Já si obezřetně počkám co bude a uvidí se, nicméně nyní už to opravdu horší být nemůže takže to mě vcelku uklidňuje.smileysmileysmiley
Stifler
Člen

Přidán 18.01.2016 21:44
Tak v rozhovoru se Safarcikem je jasne uvedeno, ze s Brabcem uz spolupracuje rok a pul. Shodou okolnosti (?) byla presne pred rokem a pul zalozena spolecnost ktera v soucasnosti vlastni klub. Podivne ze uz v te dobe si dala spolecnost do nazvu slovo Fotbal i kdyz podnikala uplne v necem jinem a s fotbalem nemela nic spolecneho. A pan Brabec ? Ten do spolecnostii zahadne vstoupil v lednu 2016 nacez se stal jejim predsedou a nasledne majitelem klubu.

Zajimave je i to, ze Petrzelu dovedl do Baniku Brabec (potvrdili to v mediich oba akteri) i kdyz v te dobe byl prokazatelne majitelem Safarcik.

Nektere media uvadeji ze dluhy FCB splhaji k 70 milionum kc a ze prodejem klubu se zabranila insolvence. Nektere zdroje dokonce uvadeji ze vetsi cast z tohoto dluhu je pry FCB dluzena Brabcovi ktery jim pry pujcoval.

Suska se, ze Brabec je kamarad byvaleho rozhodciho Pucka a ze ma Pucek prislibenou jakousi funkci.

Zdroje z Vlasimi uvadeji, ze Petrzela ma problem se zavislosti na blize nespecifikovanych medikamentech bez kterych pry neni schopen fungovat.

smiley
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.01.2016 05:35
Stifler napsal/a:
Tak v rozhovoru se Safarcikem je jasne uvedeno, ze s Brabcem uz spolupracuje rok a pul. Shodou okolnosti (?) byla presne pred rokem a pul zalozena spolecnost ktera v soucasnosti vlastni klub. Podivne ze uz v te dobe si dala spolecnost do nazvu slovo Fotbal i kdyz podnikala uplne v necem jinem a s fotbalem nemela nic spolecneho. A pan Brabec ? Ten do spolecnostii zahadne vstoupil v lednu 2016 nacez se stal jejim predsedou a nasledne majitelem klubu.

Zajimave je i to, ze Petrzelu dovedl do Baniku Brabec (potvrdili to v mediich oba akteri) i kdyz v te dobe byl prokazatelne majitelem Safarcik.

Nektere media uvadeji ze dluhy FCB splhaji k 70 milionum kc a ze prodejem klubu se zabranila insolvence. Nektere zdroje dokonce uvadeji ze vetsi cast z tohoto dluhu je pry FCB dluzena Brabcovi ktery jim pry pujcoval.

Suska se, ze Brabec je kamarad byvaleho rozhodciho Pucka a ze ma Pucek prislibenou jakousi funkci.

Zdroje z Vlasimi uvadeji, ze Petrzela ma problem se zavislosti na blize nespecifikovanych medikamentech bez kterych pry neni schopen fungovat.

smiley

Ale to se vi, ze se znaji, vsak uz to tu bylo psano, ze je dotoval... Kde hledas senzaci ?
Ohledne Petrzely, jel si pro nej Safarcik, ale on s nim nechtel mit nic spolecneho, je to i uvedeno v prvnich rozhovorech, kdyz nastoupil na post trenera FCB
Ohledne zavislostech... V praci mam kolegu, co ma u Vlasimi chatu a za souseda ma shodou okolnosti ( nebo konspirace, neni to divne? Zahada!!! ) majitele fotbaloveho klubu. Petrzela zavisly zatim na nicin neni, to by se ho treba ani Vlasim nesnazila udrzet....

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
joecz
Člen

Přidán 19.01.2016 08:51
Po nocni valne hromade: novy predseda predstavenstva: Jan Wolf. V MFK Karvine skonci. Clenove: Vaclav Brabec, Petr Maslej. Dozorci rada: Zalman, Filipcik, nove jeji predsedou Vladimir Kubik, pravnik. Sportovni reditel se stale resi. Zdroj dnesni tisteny Sport.
vvss
Člen

Přidán 19.01.2016 09:57
Stifler, ty jsi horší než Blesk smiley. : "Některá media", "Šušká se ", "Zdroje z Vlašimi" ....
LZO
Člen

Přidán 19.01.2016 10:34
joecz: Ty jo, ty jména jsi tu možná neměl ani psát. Zatím tu u "některých" byl za největšího vyvrhele Brabec, teď k němu jistě přibudou další skoroodsouzení, závislí, ošuškávaní, známí známých a bůhvíjakých a konspirace bude dokonalá smiley
Kyby
Administrátor

Přidán 19.01.2016 12:30
A Stifler bude to bude muset změnit na havířovsko-hlučínsko-karvinskou kavárnu:-)
foxbox
Člen

Přidán 19.01.2016 12:47
http://www.patriotmagazin.cz/zemetres...el-i-haba/ smiley
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 19.01.2016 13:22
Kdo si pamatuje nejkrásnější gól Petra Mašleje? Nádherný volej ze dvanácti metrů přímo do šibenice, gólman se ani nehnul... Jen škoda, že to bylo do vlastní brány smiley ale jinak to byl dříč a dal pár gólů i na té správné straně, jeden nádherně skoro z lajny, stočil to do brány parádně ve výskoku, vidím to před očima jak dnes smiley

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
Bazalbub
Člen

Přidán 19.01.2016 13:32
LZO

no ja spis s pobavenim ctu i na konkurencnim serveru jake propletence tu nekteri vytvareji se jmeny tech co ted prisedli v dozorci rade nebo te spravni. Jak se tu hledaji nitky kdo s kym a ze by mesto, ze by Hyundai. Petrzela pry mluvil o sponzorovi . Pak tam nekdo tuhle teorii vyvrati, ze tim myslel Brabce . No je to k smichu protoze ja tady zadneho dalsiho sponzora nevidim krom Hyundai. Jenze Korci jasne rekli uz v dobe Safarcikova nastupu, ze snad krom taekwonda tady nic koledovat nebudou. Ty uvahy o cinanech vstupujicich do Mosnova a pripadne do Baniku to snad bylo ze soudku spis tech v ramci casopisu Hrom.
Je jen zajimave , ze tito panove nevylezli ze svych der pred ctyrmi lety. Mam takovy pocit tady, ze kdyby to tu vzalo Muslimske bratrstvo tak je tu budete obhajovat do roztrhani tela. Nekteri by zacli nosit i rucniky na hlavach soude podle nekterych reakci. Jak jsem psal jen cas ukaze nakolik to bude nejaky prinos ci nakolik to zas byla nadsenecka bublina. Uz jen ty budovatelske tatikovske prohlaseni typu ,,Jdeme na to, zadna slova ted prace pak budou tiskovky" apod ve mne moc velkou duveru neprobouzeji. Tohle tu mel i Safacik akorat ten to nedelal tak uderne aparatcikovsky.
P.S. A poslouchat radoby sportovniho experta Polaru Hudecka vcera panebooooze to zas byly kydy.
Bazalbub
Člen

Přidán 19.01.2016 13:33
foxbox

LZO tu zminil Blesk apod. No patriotmagazin tos teda trefil platek to ti reknu.
Bazalbub
Člen

Přidán 19.01.2016 13:39
Kyby

je tady vubec nekdo z OV nebo se tu narodil?
Syndrom
Člen

Přidán 19.01.2016 14:34
http://i.imgur.com/ionCrZz.jpg

Upravil Syndrom, 19.01.2016 14:37
Strana 179 z 251 << < 176 177 178 179 180 181 182 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.