Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 178 z 251 << < 175 176 177 178 179 180 181 > >>
Autor RE: Dění v klubu
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.01.2016 08:32
Stifler napsal/a:
To jako tady opravdu verite tomu ze Safy uz nebude mit s Banikem nic spolecneho? Za me osobne mistrne sehrana hra. Ale chapu ze je treba slovy "vrabcaka" narovnat vztahy s mestem, fanousky, sponzory a opet inkasovat penize. Dokonce i jedno nejmenovane sdruzeni jen tak najednou v tichosti prodalo 5 % svych akcii. Otazkou zustava proc o ne "vrabcak" stal kdyz uz mel vetsinovych 95 % a proc nejmenovane sdruzeni v nejmene vyhodnou chvili nesmyslne prodava 5 % akcii. Ale mistni "experti" mi to asi vysvetli.

Samozrejme nikomu neberu jeho nazor ze Pro Fotbal Property SE je neco noveho a ze to "vrabcak" mysli uprimne. Stejne tak neberu nikomu jeho nazor ze na stadionu ve Vitkovicich nebude "kotel" a ze nikdo s nikym o teto veci nikdy nejednal smiley

Aha, takže je divné, že velkotovárník chce mít 100% akcií, aby tomu šéfoval sám ? Co je zas tohle za logiku a konspiraci ?
Kdyby jeho další firmy byly pochybné, v insolvenci, v krachu, tak by se mi to taky moc nelíbilo, že zrovna on by byl 100% vlastník klubu, ale takhle ?
V čem je to mistrně zahraná hra ?
Schválně si počkám, kdo a s čím příjde později, jak ho dehonestovat nesmyslnými výmysly...

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
LZO
Člen

Přidán 16.01.2016 09:43
Trevore, ty jsi masochista smiley
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.01.2016 10:26
LZO napsal/a:
Trevore, ty jsi masochista smiley

Tak nemám rád, když někdo produkuje lži a pomluvy, ať už u mé osoby, či u Baníku anebo dalších věcí, tak chci prosté vysvětlení, když to píše. Pokud bude mít pravdu a podloží to informacemi, tak smeknu pomyslný klobouk, pokud ne, tak je to jen lhář a podvodník, jako rodina hrobařova.

Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 16.01.2016 11:07
Masochista jsi v tom, že se s nimi pouštíš do diskuzí.

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
Syndrom
Člen

Přidán 16.01.2016 11:52
Já budu taky masochista. Ten kluk s prciček má určitě výborný zdroj a tak nám ho již po několikáte nechce prozradit. By mě zajímalo, kdo vlastně ten Baník vlastní, bo před tím to za Šafarčíka se mluvilo, že Petera, teď za Vrabce je to zase Šafarčík. Tak jest-li to nebude třeba Pelta? Co myslíte? Že, jo, že je to tak? A ufoni jsou mezi náma, to je jisté Michael Jakson byl, teď tady ten Sifler smiley
Kyby
Administrátor

Přidán 16.01.2016 14:14
STIFLER: Máš pravdu, už začátkem prosince jsme tajně domluvili sektor F19C22B, vstupné 5,-Kč na zápas, bude to jediný sektor s povolenou pyrotechnikou, na který má zákaz vstupu PČR, nebudou tam kamery a k hostujícímu sektoru volný přístup. Na výměnu musíme křičet KING BRABEC a tady na fóru potírat každý náznak nespokojenosti...někteří z nás za to dokonce dostanou pravidelný plat od Šafyho, ale bude chodit z Brabcova účtu...gratuluji, že jsi to odhalil jako první, Blesk ti může závidět...UŽ JSI SPOKOJENÝ ???
Jareck
Člen

Věk: 32
Přidán 16.01.2016 14:25
flames napsal/a:
Jareck: neproběhla ještě valná hromada, ta na které dojde ke změně představenstva, dozorčí rady a taktéž ke schválení stanov.

(navíc aktuálně už dostupná není)

Bavim se o společnosti Pro fotbal property Se (100% majitel Baníku), nikoliv o Baníku samotném.

STIFLER: no musím se přiznat, že jsem se až nyní dozvěděl o těch 5%, které vlastnila firma, která tuším patří nějakému Fleglovi( nebo je v dozorčí radě), což je člověk, co do dnes dělá byznys s Peterou... Pro mě dobrý krok, že už to má Brabev celý....

Upravil Jareck, 16.01.2016 14:29
277618463
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 16.01.2016 14:31
Kyby: Hnus, zapomněl jsi na pivo za kačku! Nejdůležitější věc na abstinenčním stadionu! smiley

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
martinn
Člen

Přidán 16.01.2016 16:22
Nepřestane mě udivovat,kde se stále berou různí Stiflerové a jim podobní.
Blbě kecat umí fakt každý,to je klasická Česká povaha.Všechno je špatně a všichni kolem mě jsou idioti,jen já jsem letadlo že...
neovlivni
Člen

Přidán 16.01.2016 21:05
Je vidět že tomu absolutně nerozumíte. Vlastně se už ani nedivím že pod dohledem podobných "odborníků" skončil Baník jak skončil. Je ve sdružení Baník Baníku vůbec nějaký člověk co rozumí ekonomice ?

Vytěsnění (squeeze-out), převzetí jmění

Pokud hlavní akcionář získá podíl ve společnosti větší než 90%, může inciovat procesy vytěsnění nebo převzetí jmění. V těchto procesech dochází k tomu, že ostatní akcionáři jsou (i proti své vůli) ze společnosti vyplaceni a hlavní akcionář se stane jediným vlastníkem. Výše protiplnění musí být přiměřená hodnotě podílů vytěsňovaných akcionářů a jeho výše může být předmětem soudního sporu.
V okamžiku přechodu vlastnictví akcií na hlavního akcionáře se stává jediným vlastníkem společnosti i tehdy, pokud mu ostatní akcionáři fyzické akcie nevydají. V tom případě jsou nepředané akcie prohlášeny za neplatné a hlavní akcionář dostane od splečnosti akcie nové. Podle dosud užívané praxe (judikatura prozatím není) se nárok vytěsněných akcionářů na protiplnění považuje za pohledávku, která se po 4 letech promlčuje. Proto je potřeba dění při vytěsnění sledovat a o svůj nárok se včas přihlásit.

Taky nechápu proč se tu stále uvádí, že Brabec vlastní Baník když všechny zdroje uvádějí, že Baník vlastní Pro Fotbal Property SE.

Společnost vznikla 16. 6. 2014 a sídlí na Bukovanského ulici v Ostravě. Pan Brabec má v této společnosti členství od 5.1.2016

Předmět podnikatelské činnosti této společnosti je pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Stifler
Člen

Přidán 17.01.2016 02:04
Nejak se tady zapomenulo informovat o definitivnim rozhodnuti ze fotbalova akademie bude v Karvine a nikoliv v Ostrave.

Prikladam odkaz kdyby nahodou zase hlucinsko-havirovska kavarna tvrdila ze to neni pravda.

http://www.sport.cz/fotbal/ostatni/cl...travu.html

smiley

Upravil Stifler, 17.01.2016 02:34
Bazalbub
Člen

Přidán 17.01.2016 02:41
Stiflere

nedelej to prosimte. Tady co se reklo proti Baniku byla to konspirace a nepratelstvi vuci Banicku. Je zajimave jak se nekdo dokaze rvat za vzdusne zamky. Staci se prohlasit za Jezise Krista Baniku Ostrava a vsichni se tu rvou do roztrhani tela. A dokonce jsou jeste po letech se schopni rvat i za svoje chyby v letech predeslych. Viz slavny balkon pri hlasovani o odkupu. Tenkrat byli take kritici Safarcika nazyvani konspiratory, Vtipy o 11 zari a deniky Blesk apod tu jen litaly na forech jeden za druhym.

Jinak co se tyce tech peti procent tak za Safarcika drzel taky pet pct nejaky TJ Sokol Banik Ostrava ci co a dodnes nikdo nevi kdo za tim stal. Jinak tu byla narazka na Peltu. No tak trochu konspirace zase neuskodi. Povidaly baby na pavlaci , ze za odkupem Bazalu stal mimo jine i on. smiley

to Trevor

kdyz nemas rad pomluvy a nepodlozene narceni. Okey tak mi tu snad predvedes nezaujatost a dokazes mi kde Safacik bral, kradl , zabijel klub apod. Dokaz mi tady na foru , ze Pelta kradl, pomahal si neciste. Dokaz mi tady , ze Petera kradl, ze tuneloval klub atd. Chci dukazy . Budu s tebou hrat stejnou hru. Vsichni vime , ze jsou to gauneri stejne tak jako je gauner Brabec. Ale stuj si za svym nazorem o falesnych obvinenich a doloz tu dukazy , ze tito lide udelali to z cehoz je i ty vinis. Stejne tak jako jsi to chtel po mne o Brabcovi. Mas na to koule?

Upravil Bazalbub, 17.01.2016 02:42
Kyby
Administrátor

Přidán 17.01.2016 07:01
NEOVLIVNI: Můžeš pro laiky vysvětlit, co je špatně na tom, co jsi tu dal? Jako neekonom nechápu...
Nejen za sebe budu rád, když do OSBB vstoupí nějaký renomovaný ekonom a poradí nám. Teď tam asi není, jsou tam fanoušci, kteří tam chtějí být...pokud chceš jako ekonomický odborník vstoupit a radit, UDĚLEJ TO a nechytrač tady...
STIFLER: Ta akademie je špatně...jako doposud vše v FCB, tvrdí tu někdo opak?
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.01.2016 08:23
Bazalbub napsal/a:
Stiflere

nedelej to prosimte. Tady co se reklo proti Baniku byla to konspirace a nepratelstvi vuci Banicku. Je zajimave jak se nekdo dokaze rvat za vzdusne zamky. Staci se prohlasit za Jezise Krista Baniku Ostrava a vsichni se tu rvou do roztrhani tela. A dokonce jsou jeste po letech se schopni rvat i za svoje chyby v letech predeslych. Viz slavny balkon pri hlasovani o odkupu. Tenkrat byli take kritici Safarcika nazyvani konspiratory, Vtipy o 11 zari a deniky Blesk apod tu jen litaly na forech jeden za druhym.

Jinak co se tyce tech peti procent tak za Safarcika drzel taky pet pct nejaky TJ Sokol Banik Ostrava ci co a dodnes nikdo nevi kdo za tim stal. Jinak tu byla narazka na Peltu. No tak trochu konspirace zase neuskodi. Povidaly baby na pavlaci , ze za odkupem Bazalu stal mimo jine i on. smiley

to Trevor

kdyz nemas rad pomluvy a nepodlozene narceni. Okey tak mi tu snad predvedes nezaujatost a dokazes mi kde Safacik bral, kradl , zabijel klub apod. Dokaz mi tady na foru , ze Pelta kradl, pomahal si neciste. Dokaz mi tady , ze Petera kradl, ze tuneloval klub atd. Chci dukazy . Budu s tebou hrat stejnou hru. Vsichni vime , ze jsou to gauneri stejne tak jako je gauner Brabec. Ale stuj si za svym nazorem o falesnych obvinenich a doloz tu dukazy , ze tito lide udelali to z cehoz je i ty vinis. Stejne tak jako jsi to chtel po mne o Brabcovi. Mas na to koule?

Ze on ti doma chybi balkon, ze ho stale zminujes ? :-)

Chces dukazy, ze hrobar kradl ? V pohode, najdi si na netu clanky, jak mesto delalo audit o tom, kam sli penize na mladez. To jen pro zacatek. Anebo si najdi claky o tom, ze to mel Brabec v Baniku prevzit. Tam se doctes, jak uz posilal penize na umoreni dluhu v podobe mezd zamestnancum FCB... Ale to, ze je zamestnanci nedostali, tudiz penize "nekam" zmuzeli, to by ti mohlo taky stacit pro zacatek....
A tahat sem Peltu... Proc ? Bavime se o Baniku, ne o predsedovi FACR, tudiz je to od tebe liche vyjadreni...

Ale za to ty si jedes furt to sve, kdy nejsi schopen dolozit opravneni pomluv na velkotovarnika a placas tu doslova nesmysly...

Syndrom
Člen

Přidán 17.01.2016 10:37
To B.S.N. : Myslím si, že slušnosti na Vás už bylo dost. Co to tady furt plantáte za pičoviny. Jste si všichni tři šlehli o trošku více, ne? Tak předem. Petera, nikdo odsud ho nesoudil dopředu (tak, jako vy Brabce), ale až po tom, co začali vylézat na povrch všechny věci okolo a také to, jak nám s kamenou tváří lhal. Šafarčík, nikdo odsuď ho nesoudil dopředu (tak, jako vy Brabce). Pokud potřebuješ důkazy, tak jako mistr přes ekonomii, si na to dokážeš přijít sám, proč je Šafarčík teď zmiňovaný, že rozkradl a vytuneloval Baník. Tam kde je Baník teď, je Ti snad jasným důkazem. Nebo snad ne??? Vy jste typyčtí čecháčci, zavist ke každému jen trochu úspěšnému. Všichni, co někdy něco dokázali, jsou gauneři. A proč? Bo já to nemám? A ani nejsem schopný cokoliv udělat, abych alespoň trošku měl. Jen blbě kydat pičoviny u piva a na netu. Nikdo tady nepsal, že Brabec je spása, ale jenom to, že horší už to být nemůže a že uvidíme, co to Baníku přinese. Tak si ty soudy nechte až na pak. Minulost má každý nějakou ... jen po vás by člověk mohl házet kameny a nikdy by vás v tom vlaku netrefil, holt svatozář a nevinost sama.

Já o Peterovi a Šafarčíkovi čerpám z veřejně dostupných zdrojů a to mi bohužel stačí, protože i můj malý syn vidí to, co je pro Baník po jejich vládě zřejmé. Z čeho o Brabcovi čerpáte vy? Prozraďte nám to konečně? Nebo na to nemáte koule?

Upravil Syndrom, 17.01.2016 10:53
Bazalbub
Člen

Přidán 17.01.2016 13:06
Syndome

o Brabcovi si muzes pri trose hledani take pocist. Zavist? Zavidis Peterovi, Safarcikovi? Uplne stejna narazka. Dobre Banik je tam kde je to je bez debat. Ale dukaz na to , ze ho vytuneloval Safarcik neni. Ty ho mas? Utikej na policii . Vis co ti policie rekne? Manazerske spatne vedeni a rozhodnuti. Typicky trik. Nepostihnutelny. A ted si predstav s jakou gracii se v 90tych letech resily tyhle veci. Tam se zametalo vsechno pod koberec. Ocividne a s usmevem na ksichtu. Ani se nikdo nenamahal teatralne svolavat nejake soudni procesy. Lidi se osvobodili i na vazbe. Co se tyce Toho co se reklo ja narazel na Trevora, ktery z nej delal velkotovatnika. Ja Brabce taky neosudim, ale proste mu neverim. Divis se mi po tom vsem. Mas pravdu horsi to uz byt nemuze, ale proste nevrim , ze je to nejaka zarna budoucnost Baniku. Tys mozna psal , ze horsi to by t nemuze ale Trevor mluvil neco jineho. Jen je zajimave , ze o drogach nejvic mluvi ti a obvinuji druhe z jejich uzivani , kteri je denne sami do sebe laduji. Vzdycky ti nejvetsi hulici o druhych mluvi jako o nejvetsich fetacich. Ale to uz je jina kapitola.

to Trevor

clanky? drby? jedna pani povidala? ale no taaak. Ty muzes a ja ne.smiley
WIKINGOS
Člen

Přidán 17.01.2016 13:14
synci to je holomajzna to číst tadysmiley
já bych navrhl přispívat do fora tak po půl roce od založení nicku ,myslím že je to dobrá doba aby člověk vychladl a srovnal si to v hlavěsmiley

jinak kyby to není špatné za 5,- bych mohl jezdit každý mač a jak píšeš bez PČR a kamer to bych mohl běhat v sektoru nahej né ? na sobě fixem napsané stifler je bůhsmiley

BANÍK 4EVER!!!!!!
LZO
Člen

Přidán 17.01.2016 13:26
Bazalbube, umíš číst? Proč by měl Syndrom závidět těm dvěma? Proč by měl utíkat na policii? Bavíme se tady o tom, kam Šafarčík dovedl Baník, že lže a podvádí. Co tady pleteš 90. léta? Ty Brabce nesoudíš? Tak to mám asi halucinace. To bude z toho věčného hulení.
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 17.01.2016 14:07
Bazalbub napsal/a:
Syndome

o Brabcovi si muzes pri trose hledani take pocist. Zavist? Zavidis Peterovi, Safarcikovi? Uplne stejna narazka. Dobre Banik je tam kde je to je bez debat. Ale dukaz na to , ze ho vytuneloval Safarcik neni. Ty ho mas? Utikej na policii . Vis co ti policie rekne? Manazerske spatne vedeni a rozhodnuti. Typicky trik. Nepostihnutelny. A ted si predstav s jakou gracii se v 90tych letech resily tyhle veci. Tam se zametalo vsechno pod koberec. Ocividne a s usmevem na ksichtu. Ani se nikdo nenamahal teatralne svolavat nejake soudni procesy. Lidi se osvobodili i na vazbe. Co se tyce Toho co se reklo ja narazel na Trevora, ktery z nej delal velkotovatnika. Ja Brabce taky neosudim, ale proste mu neverim. Divis se mi po tom vsem. Mas pravdu horsi to uz byt nemuze, ale proste nevrim , ze je to nejaka zarna budoucnost Baniku. Tys mozna psal , ze horsi to by t nemuze ale Trevor mluvil neco jineho. Jen je zajimave , ze o drogach nejvic mluvi ti a obvinuji druhe z jejich uzivani , kteri je denne sami do sebe laduji. Vzdycky ti nejvetsi hulici o druhych mluvi jako o nejvetsich fetacich. Ale to uz je jina kapitola.

to Trevor

to by mě zajímalo co se dá o brabcovi veřejně dočíst když i novináři brečí že o nim nic neví

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Chacharian
Člen

Přidán 17.01.2016 14:09
WIKINGOS napsal/a:
synci to je holomajzna to číst tadysmiley
já bych navrhl přispívat do fora tak po půl roce od založení nicku ,myslím že je to dobrá doba aby člověk vychladl a srovnal si to v hlavěsmiley

jinak kyby to není špatné za 5,- bych mohl jezdit každý mač a jak píšeš bez PČR a kamer to bych mohl běhat v sektoru nahej né ? na sobě fixem napsané stifler je bůhsmiley

v tomto s Tebou nesouhlasím, myslím si, že i člověk, který se zrovna zaregistruje může mít věcný příspěvek... že se to občas zvrtne (a teď máme hodně nových "nicků" ) to je hold nevýhoda svobody slova, neboj ono se to zase po čase pročistí, já už si příspěvky čtu podle jména (nicku) vlevo, jestli má cenu to číst nebo ne. Rozhodně nebuďme jako "oni" diktující kdo smí a kdo nesmí.

ať se daří chlape BP smiley smiley smiley

Upravil Chacharian, 17.01.2016 16:07
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.01.2016 14:19
No dobře, diskuse je tady pěkná, ale odpovědi na to důležité nedostávám...Tak se ptám Kybyho, Jiříka a dalších kteří do toho zjevně nějak vidíte, minimálně teda Kyby. Jak to teda ted bude s bojkotem? Šafarčík je pryč a to byla podmínka k ukončení bojkotu ne? Když už nic názor na to máte když se k tomu kotel zatím nehlásí.

VítkoviceNE!!!
pekeno
Člen

Přidán 17.01.2016 14:59
DominatorFCB
Do začátku ligy dost daleko, určitě se včas vše dovíš.
Předpokládám po valné hromadě jestli vypakujou všechny Šafačikovic lidi
Bazalbub
Člen

Přidán 17.01.2016 15:02
Mozna by bylo dobre , kdyby se nikdo nepletl diskuse , ktera se ho netyka. Pak to vypada jak bratrickovani na foru viz LZO.

to LZO

hmm stejne jako nekteri Safarcika ci Peteru?

To Hody

no mne spis pripada jako , kdyby tady a o nem vedeli vsechno. Milardar, superpodnikatel, mysli to s Banikem uprimne. Sorry, ale sefovat majetku za miliardy nebo ty miliardy mit na uctu je neco jineho. Vzhledem k tomu , co jsem snim cetl rozhovor je spis pripraven ten klub nejak financne dotovat, ale rozhodne to nechce prehanet a spis to necha na starost jinym. Proste vlastnik, ktery tim asi moc zit nebude. Ma jine aktivity a mne pripada , ze to spise koupil jako jen takovou free aktivitu. Mozna reklama, mozna kdovico. Problem v takovem systemu je, a je nemalo takovych pripadu, ze se mu tam driv nebo pozdeji objevi skodna. Co se tyce fotbalu je spis duverivy nez, ze by v tehle branzi nejak zvlast vynikal znalostma. Ale je pravda a ja to taky psal, ze je treba pockat. Proste nic od nej necekam. A on asi taky nechce moc utracet. Kdyz nevi za kolik let se muze klub zadaptovat. Kdyby to chtel naprudko udrzet ligu jeste letos a pristi sezonu hrat o pohary, tak uz by jeho udajne milardy sem tekly proudem. Prestupy odblokovane budou, to vi kazdy.

Bazalbub
Člen

Přidán 17.01.2016 15:05
pekeno

vypakovat, Safarcikova familie at se klidi z Ostravy. Kde ja to uz cetl? Jooo pred ctyrmi lety je treba Petru vypakovat. Petera at se klidi z OV. No joooo.Tvrda slova, kterym se Safarcik smeje. Ten klidne odsud pujde . S penezi na uctu jake ty mit nikdy nebudes.
Doufam, ze za ctyri roky tohle nebudes muset psat o Brabcovi.smiley
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.01.2016 15:12
Hody napsal/a:
Bazalbub napsal/a:
Syndome

to Trevor

to by mě zajímalo co se dá o brabcovi veřejně dočíst když i novináři brečí že o nim nic neví

Muj posledni prispevek na tebe, pac nic noveho a podstatneho se od tebe jiz nedozvim... Jenom zbezne, velkotovarnikem ho nazyvam pouze ja, nikdo jiny, narazka na uspesne podnikatele z let prvni republiky... Kdyz jsi hloupy a neumis na internetu hledat, ale jen se hadat a pomlouvat, tudiz jeden z mala odkazu, kam ze se podeli penize na mladez: http://www.tyden.cz/rubriky/sport/fotbal/fotbalova-liga/podvod-v-baniku-ostrava-klub-pry-zneuzil-dotaci-na-mladez_340596.html

Pokud chces, najdi si pak i to, jak uz Brabec zasponzoroval Banik aniz by musel. To jen na okraj, kdyz ho tak hrozitansky odsuzujes... Ma ucta...

Strana 178 z 251 << < 175 176 177 178 179 180 181 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.