Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 177 z 251 << < 174 175 176 177 178 179 180 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Kyby
Administrátor

Přidán 10.01.2016 18:02
RAVENFCB: O pičovině, kterou tady někdo v noci vypustil, asi toho moc vypil...
KONY S-U: Je z Havířova, žije v Kroměříži...
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.01.2016 18:36
Zapomíná se na jednu věc, že spousta lidí do těch Vítkovic nevleze, i když odešel Šafarčík a mezi nimi sem i já. Bylo by mi zle jít na Baník doma na takový stadion. Sory, ne. Doufám že v tom budeme mít volnost bez předsudků. Baníček to beze mě přežije, vynahradím mu to výjezdama když budu moci a pokud bude nový majitel důvěryhodný, tak i na vstupence za mě. Ale Vítkovice? To snad néééé :& :&

VítkoviceNE!!!

Upravil DominatorFCB, 10.01.2016 18:37
neovlivni
Člen

Přidán 10.01.2016 19:09
Tak s tím sektorem pro "kotel" to prý není zas tak mimo mísu. Jména se samozřejmě nedozvíme. Stejně jako dodnes nevíme kdo tenkrát organizoval pochody městem a shromáždění před radnicí. Šafarčík samozřejmě z klubu neodchází. Byl by idiot kdyby prodal všechno. Mimochodem ve fotbalovém prostředí je to jeden z mála přátel Pelty. A dopravák co to stejně jako Standa Gross "myslí upřímně" by byl hlupák, aby se ho alespoň po dobu působení Pelty ve funkci zbavoval.

Budu strašně zvědavý v jakém časovém horizontu bude oznámeno, že bojkot domácích zápasů končí a hlavně na to jak to hoši zdůvodní.
_Peter
Administrátor

Přidán 10.01.2016 19:56
DominatorFCB:
Podle čeho soudíš, že se na to zapomíná? Pokud důvody bojkotu pominou, bojkot skončí. Zodpovědné skupiny k situaci zaujmou stanovisko a pak už bude na každém, jak se k situaci postaví.

neovlivni:
"Tak s tím sektorem pro kotel to prý není zas tak mimo mísu. Jména se samozřejmě nedozvíme." - Nemyslíš, že by o tom lidé odsud něco věděli?

"Stejně jako dodnes nevíme kdo tenkrát organizoval pochody městem a shromáždění před radnicí." => Nemyslíš, že by to mohli být lidé odsud?

"Šafarčík samozřejmě z klubu neodchází." => Tvé zdroje bych chtěl mít.

"Ve fotbalovém prostředí je to jeden z mála přátel Pelty." => Tak jak to ten Pelta dělá, že tomu pořád šéfuje?

(Brabec) "... by byl hlupák, aby se ho alespoň po dobu působení Pelty ve funkci zbavoval." => ... tady už ani nevím co na to napsat.

"Budu strašně zvědavý v jakém časovém horizontu bude oznámeno, že bojkot domácích zápasů končí a hlavně na to jak to hoši zdůvodní." => důvody bojkotu byly stokrát uvedeny černé na bílém, takže netuším o čem polemizuješ. Stejně jako z velké části nechápu, o čem tady pořád dokola točí tví kolegové registrovaní v rozmezí tří dnů společně s tebou.

PS: pokud má kdokoli důležité informace, může kdykoli kontaktovat zodpovědné osoby zde na webu nebo osoby ze sdružení OSBB. Na různých fórech a diskuzích je totiž odborníků celý vítkovický domluvený kotel.

Upravil _Peter, 10.01.2016 20:29
Bazalbub
Člen

Přidán 10.01.2016 21:07
to Peter

Pelta to dela porad jednoduse stejne jako to delal Kostal stejne jako to dela Berbr.

neovlivni

taky jsem skepticky, protoze tohle stejne nadseni a doporucovani vyhazovu toho a toho, vynaseni Petrzely do nebes apod tu bylo pri Safarcikove nastupu. Co novy trener to nova era. Petrzela je mne moc sympaticky. Chce to delat pomalu s tim, ze se Banik vrati a bude lepsi a lepsi. Jen hlupak by se tu hnal za udrzenim. Za prve ten bodovy rozdil je obrovsky narozdil od minulych sezon a za druhe zachranovat se znamena hrat antifotbal nejtezsiho kalibru. A na takove hre budovat muzstvo pro dalsi sezony je blbost. V tom je Petrzela muj clovek a snad bude mit opravdu tak volnou ruku jak potrebuje.
LordikBanik
Člen

Přidán 11.01.2016 13:13
Bazalbub: Tak všichni jenom doufáme, že Tě tu baví diskutovat sám se sebou...

Bazalbub
Člen

Přidán 11.01.2016 15:47
Lordik

mne staci si precist ty zvratky pod tou carou Karta F|cb atd atd a je mne hned jasne, ze je zbytecne si tvoje kecy brat k srdcismiley
LZO
Člen

Přidán 11.01.2016 16:21
http://sport.aktualne.cz/dejte-mi-tyd...590604f2e/
LordikBanik
Člen

Přidán 11.01.2016 18:30
Bazalbub napsal/a:
Lordik

mne staci si precist ty zvratky pod tou carou Karta F|cb atd atd a je mne hned jasne, ze je zbytecne si tvoje kecy brat k srdcismiley

Soudíš z toho, co je napsáno "pod čarou"? Nejdříve si na internetu najdi, co to znamená text pod čarou a potom tady rozumuj. Jinak to není žádná rada, to je smutné konstatování faktu. Ale zrovna já tě chápu, když jsem byl v pubertě, taky jsem na internetu takto řádil smiley

Bazalbub
Člen

Přidán 11.01.2016 21:38
Lordik

to neni konstatovani faktu to co tam mas napsano, tj stale dokola plactiveho opakovani jakychsi umele vytvorenych krivd. To mas pravdu takhle v puberte nad vsim tim strasnym kazdy skuhral.Nejen ja. A pak , ze jsem to ja pro ktereho je vschno spatne smiley. Ale rikat ti, ze jsou na svete dulezitejsi veci nezto, ze ti osekali Bazaly nemusim ze.
Kyby
Administrátor

Přidán 12.01.2016 07:56
NEOVLIVNI: Už raz jsem Tě poprosil, aby jsi trochu rozvedl, odkud máš samozřejmou informaci, nedočkal jsem se.
Tak mi prosím Tě prozraď, odkud víš, kde jsi vzal info o tom kotli...buď domlouvá někdo něco, o čem nevědí lidé, kteří by to měli vědět (kdo jiný to má vědět než ti, kteří ten kotel táhnou...) nebo je to tvůj výmysl, vycucaný z prstu...
Já Ti za odměnu prozradím, kde se vzala demonstrace před radnicí: BYLO TO Z MÉ HLAVY, JÁ JSEM KOLEM TOHO 14 DNÍ BĚHAL PO ÚŘADECH atd. Bylo i dost lidí, co mi pomáhali, těm děkuji a co se týká té akce samotné, jediné, za co se stydím je to, že nás tam došlo 300 a ne 3 000....
Kyby
Administrátor

Přidán 12.01.2016 08:03
DOMINATOR: Znechucení z toho stadionu 100% rozumím. Ale nelíbí se mi ani spousta stadionu, kde jezdíme na výjezdy, přesto mi Baníček stojí za to, abych tam jel...tak zkus brát Vítkovice jako výjezd, můžeš mít 30 výjezdů za sezónu, to jde, ne?
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 12.01.2016 13:15
DOMINATOR:
Aktuálně není jiná možnost kde hrát. Co se stalo stalo se, pokud nás na stadionu bude 3000-5000, tak nikdy město nezačne ani uvažovat o novém fotbalovém stadionu, či o rekonstrukci Bazalů, tak to prostě je. Bez podpory města to nikdy nepůjde, i kdyby jsi sehnal investora. Pokud tvůj přístup převezme většina, tak jsme na tom stejně jak Brno, vlastně ne, budeme na tom ještě hůř, protože Brno mělo před stěhováním mnohem větší návštěvy než Baník. 20 let, 40 let? Celou dobu budeš jen jezdit na výjezdy? Tomu ani ty nevěříš...
A neber to jako nějakou kritiku, jen konstatuji, jak to bude. Ideální scénář by byl, kdyby na druhou ligu chodil plný stadion a Vítkovice v tu dobu byly neprůjezdné na 3-5hodin, to by byl největší možný nenásilný nátlak na město. Jenže o tom si můžeme nechat zdát leda, půlka lidí už se tam nikdy neukáže prostě.

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.01.2016 13:16
Sice od Šímy, který je.... Ale to už je zas jiný příběh... Každopádně stručný popis pana velkotovárníka...

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/257229/kdo-je-novy-majitel-baniku-uspesny-miliardar-bez-skandalu.html

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....

Upravil trevor20, 12.01.2016 14:06
Chacharian
Člen

Přidán 12.01.2016 13:26
Já beru to tak jak napsal Kyby tj. výjezd na Moravu (vyjdu na kopec, a MHD dojedu do Zábřehu)... za předpokladu, že kotel zruší bojkot ;-)

k těm sektorům, dokud bude ve všech sektorech stejná cena - nevidím důvod, proč by kotel nemohl být třeba, tak třeba B5 nebo B6 (východní tribuna, pěkně uprostřed) smiley tak snad nám "vyjednač", vyjedná dobrý sektor smiley - My sme doma všudeeeeeeeeee

smiley smiley smiley

Upravil Chacharian, 12.01.2016 13:31
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 12.01.2016 15:24
Proboha koncte uz s temi vyjednavaci,jednateli a tiskovymi mluvcimi ultras.....

404 signature not found
www.thordivision.com
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 14.01.2016 14:19
Kyby: Já ten tvůj přístup chápu i to že jsem v tom sobec, ale ten zvyk že jedeš do Ostravy na fotbal je prostě velký a patří k němu i to že jedeš na Bazaly. Brát to jako výjezd...nevím. Už sem párkrát názor změnil a není to vůbec špatná věc, ale moc se mi do toho nechce v tomhle, přeci jenom jsou to Vítkovice.

Krony: Já to chápu, ale stejně jako u Kybyho, sem asi sobec, Vítkovice prostě ne.

Chlapi zkrátka je to hnus vybírat si mezi zlem a menším zlem. Stejně stále platí bojkot a dokud se o to nerozhodne není vlastně o čem. Na nového majitele musíme být opatrní a to Vám, co o tom rozhodujete, už ani říkat nemusím.

VítkoviceNE!!!
Krony
Člen

Přidán 14.01.2016 14:41
Já ti to neberu, celkem tě chápu. Dvacet sezon jsem hnípal na Bazalech, takže vím o čem mluvíš. Ani si nemyslím, že jsi sobec. Jen jsem ti chtěl nastínit, co se bude dít, když se nebude chodit. A bojím se toho, že stejný přístup jako ty zvolí hodně lidí. Stačí že plno lidí nechodilo sezonu a půl a mezitím si našli nové záliby a na fotbale už se prostě neukážou.

BP
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 14.01.2016 14:44
Dominator...
kdo to má furt číst ty zvratky o tom, že se ti nechce do Vítkovic. Ty jsi schopen o tom psát jak kafe mlýnek v každém příspěvku. Všichni už dávno víme, že do Vítkovic nechceš, bereme to všichni na vědomí, ale fakt už stačilo. A když už to musí být a bez toho neusneš, tak alespoň věcně.
Jareck
Člen

Věk: 32
Přidán 14.01.2016 18:06
Tak jsem se díval do stanov společnosti Pro Fotbal Property SE a je tam napsáno, že informace atd. budou na webu http://www.profotbalproperty.cz/. Tak jsem se tam chtěl podívat a error.

Zjistil jsem, že doména je stále volná (viz https://hosting.wedos.com/cs/domain-c...rty&tld=cz). Mám skoro chuť ji koupit, aby ji nekoupil nějaký vychcánek...(i když právně by stejně nějaký spor o tu doménu vyhrál Brabec).

Ale, že ještě nemají zajištěnou doménu, když se k ní zavazují ve stanovách, mi příjde docela amaterismus. Ale možné se jako člověk z IT na to dívám moc kriticky. Uvidíme...
277618463
L
Administrátor

Přidán 14.01.2016 18:39
Kdo ještě nečetl...

http://fcb.cz/clanek.asp?id=Rozhovor-...abcem-5998

http://moravskoslezsky.denik.cz/fotba...60114.html
http://havirovaci.cz
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 14.01.2016 19:45
Jiri: ale usnul bych i bez toho věř tomu smiley

VítkoviceNE!!!
flames
Člen

Přidán 15.01.2016 16:18
Jareck: neproběhla ještě valná hromada, ta na které dojde ke změně představenstva, dozorčí rady a taktéž ke schválení stanov.

(navíc aktuálně už dostupná není)
Stifler
Člen

Přidán 16.01.2016 02:40
To jako tady opravdu verite tomu ze Safy uz nebude mit s Banikem nic spolecneho? Za me osobne mistrne sehrana hra. Ale chapu ze je treba slovy "vrabcaka" narovnat vztahy s mestem, fanousky, sponzory a opet inkasovat penize. Dokonce i jedno nejmenovane sdruzeni jen tak najednou v tichosti prodalo 5 % svych akcii. Otazkou zustava proc o ne "vrabcak" stal kdyz uz mel vetsinovych 95 % a proc nejmenovane sdruzeni v nejmene vyhodnou chvili nesmyslne prodava 5 % akcii. Ale mistni "experti" mi to asi vysvetli. Samozrejme nikomu neberu jeho nazor ze Pro Fotbal Property SE je neco noveho a ze to "vrabcak" mysli uprimne. Stejne tak neberu nikomu jeho nazor ze na stadionu ve Vitkovicich nebude "kotel" a ze nikdo s nikym o teto veci nikdy nejednal smiley

Upravil Stifler, 16.01.2016 08:30
Krony
Člen

Přidán 16.01.2016 08:02
Až američani odtajní všechny spisy o Kennedyho vraždě, UFO a oblasti 51, tak teprv půjdu na Baník.

BP
Strana 177 z 251 << < 174 175 176 177 178 179 180 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.