Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 172 z 251 << < 169 170 171 172 173 174 175 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Bazalbub
Člen

Přidán 01.01.2016 23:02
to chacharian

souhlas a budes se divit ja bojkot kotle podporoval. Bylo to aspon konecne poradnejsi gesto nesouhlasu. A paradoxne spis klubu ublizovali ti kteri tam na ty domaci zapasy chodili protoze tim pomahali Safarcikovi vytvaret kolem sebe auru starych koleji , ze je vse v poradku, fotbal se hraje a lidi chodi. Proste vse je bez poskvrny. A ze bojkot nepomahal hracum? Tady uz o vysledky nejde, tady jde o existenci klubu, ktera je ohrozena a je uplne jedno zda Banik bude v prvni ci druhe lize.

Upravil Bazalbub, 01.01.2016 23:03
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 02.01.2016 08:08
neovlivni napsal/a:
Pamatujete tu reklamu s Čtvrtníčkem v TV ? Umělý sníh, falešní sobi (nebo daňci ?) a taková ta vábnička pro nové zákazníky ? Žádný nový člověk, majitel potažmo silný investor do Baníku totiž nepřichází a Šafarčík z klubu taktéž neodchází. Každý kdo se o Baník trošku zajímá tak musí vidět, že si stále jedni a ti samí lidé schovaní pod různými názvy firem jen neustále přehazují akcie, podíly a úvěry. Jestli bude jako majitel uveden Petr nebo Václav je proto bezpředmětné, když to stejně bude jen loutka někoho jiného. Jediný kdo to s Baníkem myslel dobře a chtěl ho taky koupit byl Hadamczik, ale kluci vykutálení si spočítali, že jejich "Vize 2022" domluvená s jedním nejmenovaným politickým klubem na ostravské ranici sypne víc a navíc nebudou muset nic prodávat. Trevor20 už jasně naznačuje, že loutka má podporu a že bojkot fanoušků bude brzo ukončen. Já myslím, že se synek přepočítá smiley

Kde jasně naznačuji, že má podporu ? Jen sem se několikrát ptal, kdo vymýšlí ty šílené, konspirační teorie o Brabcovi atd...

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Kyby
Administrátor

Přidán 02.01.2016 08:25
Taky marně hledám, kde jsem napsal, že podporuju Brabce. Ale nějak se tady už nedivím ničemu...
Mimochodem, pokud by opravdu Baník koupil (kdokoliv), vyházel ty loutky, co tam jsou (pokud to neudělá, není o čem mluvit) a přivedl nové lidi, co by jste si tak představovali, že uděláme??? Např."Nevěříme už nikomu a bojkotujeme dále, aby se nám někdo nesmál, že jsme zase uvěřili" nebo tak něco?
lionk
Člen

Přidán 02.01.2016 12:12
Stejne je treba pockat nejakou dobu jak to bude fungovat. Pokud vyhaze ty trapaky, kteri jsou tam ted a prijde treba Vrto jak psal Trevor a ten se obklopi lidmi kterym jde o FCB rusim bojkot a kupuju permici. At to koupi kdokoliv krome cinanu, muze se stat, ze naoko vse narovna a po roce se ukaze, ze srvoril dalsi tunel. Ono ze se zna Brabec a Safarcik je logicke, kdo jiny by hrobari pujcil penize nez nekdo kdo jej zna. Klidne at to Brabec vede jako Karl v Liberci. Za malo penez hodne muziky, dat sanci mladym a kdyz se jim neco nelibi, tak je prodat. Nechce to dotovat ze sveho, vede to jak diktator abstejne mu to funguje. Petera zkousel model Kretinsky a to byla cesta do pekel.
Stifler
Člen

Přidán 03.01.2016 01:22
Sdruzeni balik v baliku asi ceka na (ne)valnou schuzi akcionaru klubu. Pak asi sepisou shodne prohlaseni. Protrepat nemichat Vaclave. Ironicke ze tou nejvetsi konspiracni teorii je to ze je Safarcik majitelem Baniku.
Bazalbub
Člen

Přidán 03.01.2016 03:11
Jak to tak pozoruji spis se kolem tohoto klubu s kazdym novym majitelem ci trenerem utvari kult. Kult stastnych zitrku. A vira v neco co pokazde skonci falesnyma nadejema je prachobycejny fanatismus. Neverim Brabcovi ze do toho jde kvuli klubu ci uz vubec kvuli fanouskum. Tot vse.
Kyby
Administrátor

Přidán 03.01.2016 08:18
BAZALBUB: To ti nikdo nebere. Věřit dnes komukoliv bude zavánět průserem. Mě by spíše zajímalo, co by se muselo stát, abychom mohli zase chodit normálně na fotbal, fandit našemu klubu a neposlochat u toho, že jsem naivní blbci?
1) Aby to koupil nějaký arabský šejk, ruský mafián nebo čínský otrokář, to nechceme asi nikdo...
2) Aby klub úplně zbankrotoval a začal od nuly? A kdo se toho ujme, aby nebyl podezřelý? Fanoušci? A kteří? STIFLER nebo sdružení balík v balíku?
3) Někdo, kdo má desítky milionu, čistou minulost, žádné podezřelé kontakty, líbí se všem a je baníkovec tělem a duší a vše bude dělat pro dobro klubu?

Neber to nijak ironicky ani zle, mě to jen zajímá, protože pokud by to někdo (kdokoliv) koupil, vyházel tu sebranku z vedení, přivedl normální lidi (taky bych chtěl vidět jejich profil, aby nebyli nikomu proti srsti) a začal to opravdu hrát hlavně s mladýma odchovancema (jedno v které lize), nevím, co více bychom ještě mohli očekávat....
LZO
Člen

Přidán 03.01.2016 11:20
Kyby, neplýtvej energií, na tohle ti nikdo z místních všeználků neodpoví. Ti umí jen blbě pindat na netu a vysmívat se věcem, které oni nejsou schopni ani vymyslet, natož zrealizovat.
Bazalbub
Člen

Přidán 04.01.2016 00:33
to Kyby

Rozdelil jsi to na tri body, ktere se ale spise v realite kombinuji.

Zacnu od bodu tri. Nejlepsi kombinace jenze takoveho nenajdes nikde na svete a mluvit napriklad o Hadamczikovi o kterem nekteri peji ody jako o cloveku s cistou minulosti ehm ehm. O bodu tri se nema ani cenu dneska bavit.

Bod dva. Pro mne nejlepsi vec v dobe uz pred tremi lety. Nejde o rizeny krach ten uz vlastne probehl, protoze mluvit o Baniku jako o zdrave firme je zrale na Chocholouska. Jde o to nasmerovat klub do nizsi ligy. Nerikam schvalne vse prohrat na jare , ale i v pripade zazracne zachrany 1. ligu odprodat nebo zamenit s tretim z druhe souteze. Nechat sehrat mladsi hrace nechat si je jednoho k druhemu sednout a zacit stabilizovat klub financne do budoucna. V lize , kde nejsou kdovijake financni naroky na provoz je to jednodussi nez v soutezi, ktera Vas stoji vic penez. Navic hrat mezi prvnimi treba v nizsi soutezi je hezci obrazek pro sponzory nez hrat kazdy rok o zachranu v te nejvyssi a byt vsem pro smich. Tam spise uverim tomu kdo do toho pujde. Tomu pujde o fotbal. Bohuzel bude to mala ryba, ktera spis Banik dovede zpet do prvni ligy. kde bude nakonec hrat prumerny stred. Pokud ti to staci okey. Pokud chces vic pak je tu bod jedna.

Bod jedna. No tohle je proste jedina cesta jak hrat pohary vyhravat LM a kdyz uz ji nevhravat tak aspon hrat v mezinarodnich poharech aspon neco malo co by klubu prinaselo nemale financni odmeny za ktere se daji kupovat nejlepsi hraci v CR, vychovavat talenty , otevirat akademie apod. Zde patri Hadamczik, Kretinsky, Pelta, Abramovic a dalsi mafiani jak z Ruska ci Ciny co vlastni pres korporace predni evropske tymy. Bez techhle lidi to nejde hrat na spici, takze i ten Brabec je vlastne takova osoba.
Problem je , ze tihle lide nejdou do klubu ktery prakticky zbankrotoval. Tihle jdou do hotoveho klubu , ktery je zdravy a a ma ambice. I Petera sel do zdraveho klubu i kdyz jeho plany mely jiny charakter nez s Banikem hrat LM. Proto ani tenhle bod neni realny pro dnesni Banik. Takze se spise ptam co chce clovek jako je Brabec v dnesnim Baniku? Odpovim si otazkou. Uveris krivakovi ze bude umirajiciho krisit nebo ho jeste okrade i o to posledni?
Pro mne jednoznacne vitezi bod dve. Nizsi soutez i treba odprodanim prvni ligy. A tam v klidu klub znova resuscitovat. Viz Olomouc. Koneckoncu je to i Petrzelova vize. I Baros ci Jankulowski se o tom zminovali.
P.S. cinsky otrokar. Je hezke, ze ty to nechces ale nekteri to na forech zbozne provolavaji ze by si cinany prali.

Upravil Bazalbub, 04.01.2016 00:34
Chacharian
Člen

Přidán 04.01.2016 00:54
Bazalbub

Není to tak jednoduché jak si myslíš. To co si napsal, svědčí o tvé neznalosti v poměrech českého fotbalu a v Baníku. Posledním příspěvkem ses možná neumyslně "shodil" ale neber to, tak že na tebe nějak útočím, jen prostě spoustu věcí nevíš (za to ale nemůžeš,jen vycháziš z toho co víš, a bohužel je toho málo). BP smiley smiley

Bazalbub
Člen

Přidán 04.01.2016 01:25
to chacharian

tak se pochlub kde delam chybu. Mozna si to spis komplikujes ty a ne ja. Pokud nejsi clovek ze zakulisis fotbalu, investigativni novinar , policajt co vysetroval bafunare ci proste nekdo z nejakeho klubu shazujes se spise ty. Ale neberu ti tu predstavu o tom jaky jsi znalostni frajer fotbaloveho zakulisi jenom proto ze jezdis na vyjezdy, mas permici nebo se znas s hracema apod. Bud tu napis jake jsou teda ty pomery, anebo nech bejt. Hlavne nepis, ze je to na dlouho apod alibismus.Diky
L
Administrátor

Přidán 04.01.2016 06:27
Kupovat licence na 1. ligu už přece nejde, ne?

http://havirovaci.cz
Kyby
Administrátor

Přidán 04.01.2016 07:11
Tak jestli někdo zbožně vzývá bod 1, má prostě zcela jiný světopohled než já a nemá cenu, abych se o tom dál zmiňoval, protože se prostě na společnou notu nedostaneme...
Bod 2 ok, ale i tam by se toho musel někdo chytit, a chtěl bych vidět, kdy by to musel být, aby se o něm nevyrojilo, že seděl nebo se kamarádí s Peterou atd. Sorry, ale akceschopnosti nás fanoušků už nevěřím ani za mák, už jen proto, že se neumíme shodnout prakticky na ničem, a kdyby jsme se náhodou schopili, stejně bude 1% něco dělat a 99% jim nadávat do zlodějů, amatérů atd.
To radši budu věřit v kult "světlých zítřků", ikdyž opět narazím. S bodem 2 by to totiž nakonec bylo úplně to samé...
Bazalbub
Člen

Přidán 04.01.2016 10:48
to Kyby

ja to proste cele myslel tak. ze po tom vsem co se v klubu stalo a co jeste vyleze na bozi svetlo za kostlivce uz rozhodne v nejake obrozence typu Brabec neverim. Jedina sance je zacit z nizsi souteze.

to L

myslim ze by se to dalo v zajmu klubu udelat. Pokud se vzdas dobrovolne souteze tak ti to umoznit musi. Rozhodne je blbost tleskat zachrane i kdyby se to povedlo , protoze pristi rok by to bylo to same. Jestli tam chces chodit na Banik, o kterem ti kazdy rekne ze se tam jezdi pro body, tak si chod. Pro mne je tohle jenom vegetativni stav na pristrojich co se tyce prvni ligy. Jsem pro jejich vypnuti v momentalne v tehle soutezi.
Bazalbub
Člen

Přidán 04.01.2016 11:15
V Moravskoslezskem deniku rozhovor s Petrzelou. Uz odpoved na prvni otazku mne nepridala na duvere. Zas takovou volnost mit nebude, kdyz se stavi za Safarcika , ze mel chudak tezkou pozici po Peterovi a ze hraci meli opozdene vyplaty maximalne o mesic a v novinach psali blbosti atd atd. Koho chleba jis toho pisen zpivej. Nakonec to skonci podobnyma predzapasovyma tiskovkama ala Korytar. V minulem rozhovoru si trochu rypnul tak asi dostal za usi. No svaty Petr tam mit bude vliv nadale.To je vic nez jasne. Taky ta jednani s Brabcem jsou vic nez podezrele. Jednou se o tom mluvi pak se to bere vazne, pak se to dementuje a ted ze se o tom jedna skoro pul roku. Klickovani, vytacky, uhybani. Tomu mam verit?
Kyby
Administrátor

Přidán 04.01.2016 11:50
BAZALBUB: Nevšiml jsem si, že by se někde pravděpodobný nový majitel nějak vyjadřoval, natož vytáčel a uhýbal...o jednáních mluvilo hlavně současné vedení a od toho bys asi čekal co? Nechápu, co to má společného s důvěryhodností Brabce...
No a k Petrželovi: mlčeti zlato!!! Nechápu, proč se vyjadřuje k něčemu, u čeho nebyl (jestli má např.s výplatama pravdu nevím, ty jo?). Ale čekat od něj, že bude veřejně jebat do Šafarčíka asi taky nemůžeš, mám ti tu vypsat všechny lidi, kteří věděli dávno své a veřejně dlouho ani nepípli? Radši ti vyjmenuju ty, kteří to udělali: NIKDO!
Kyby
Administrátor

Přidán 04.01.2016 12:17
A vůbec, už to ukončeme, prostě nevěříš už nikomu, což po těch zkušenostech chápu. Mám to vlastně úplně podobně. Jen nechci variantu 1, variantě 2 nevěřím po svých zkušenostech už vůbec, takže mi zbývá jen doufat v "kult světlých zítřků" nebo zapomenout na to, že jsem kdy nějaký Baník potkal. Volím první možnost...
Bazalbub
Člen

Přidán 04.01.2016 12:31
to Kydy

Duveryhodnost Brabce je uz dlouho znama. To uhybani a klickovani zde predvadel Safarcik. Nakonec se dokonce rikalo, ze to Brabec vzdal aby se o tyden pozdeji zaclo psat ze se jedna s nim jakozto moznym ci budoucim majitelem. Dokonce i Petrzela si asi zas tak jisty neni, kdyz rekl ze pokud nedostane vyplatu konci.
Varianta padu do druhe ligy a noveho zacatku tam je jedina. I Petrzela ji podporuje a vstricne se k ni vyjadrili i byvali hraci.
Kyby
Administrátor

Přidán 04.01.2016 13:27
BAZALBUDE, co to píšeš? Čteš vůbec, co píšu? (např. včera v 8:18)...Já o pádu do 2.ligy nepochybuju, ale to není to samé jako nový začátek od nuly...o pádu nepochybuje ani Petržela, zřejmě ani Brabec, ani Hadamczik, ani nikdo jiný...Čím si má být asi Petržela jistý, když zatím žádná změna ve vedení klubu nenastala (psáno 4.1.ve 13:20). Uhýbání a kličkování předváděl Šafy a proto není Brabec důvěryhodný? Sorry, ale v tom už se ztrácím a řekl bych, že tak trochu taky...
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 04.01.2016 14:16
Bazalbub napsal/a:
to Kydy

Duveryhodnost Brabce je uz dlouho znama. To uhybani a klickovani zde predvadel Safarcik. Nakonec se dokonce rikalo, ze to Brabec vzdal aby se o tyden pozdeji zaclo psat ze se jedna s nim jakozto moznym ci budoucim majitelem. Dokonce i Petrzela si asi zas tak jisty neni, kdyz rekl ze pokud nedostane vyplatu konci.
Varianta padu do druhe ligy a noveho zacatku tam je jedina. I Petrzela ji podporuje a vstricne se k ni vyjadrili i byvali hraci.

Jaké uhýbání a kličkování ? Rozveď to... pač on se nikde mediálně zatím moc neprezentoval, tak čím mohl veřejnost takhle klamat ?

Ohledně výplaty pro Petrželu. A v tom vidíš co ? Já se mu nedivím, taky bych chtěl mít tuhle záruku, i kdyby Baník převzal kdejaký Perský princ...

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Kazi
Člen

Přidán 04.01.2016 20:30
Bazalbub: Tvá teorie o tom, že Brabec přijde, vezme si to, co ještě zbylo má jednu velkou trhlinu.
Co by tady měl jako získat?
Stadión? Nemáme.
Dotace z města? Aktuálně sotva stačí na pokrytí mláděže a tréninkových center
Hráčský kádr? Tady už vůbec nic nezbylo. Kdo tam má opavdu nějakou cenu? Nikdo.

Tak bych asi prosil být konkrétní.
Protože nevidím nic, co by za to stálo.

To se nebavíme o tom, že přebírá klub, který je v minusu.

Mi je osobně jedno, jestli mu můžu věřit nebo ne. Horší než Šafarčík to být nemůže, při nejhorším stejné. Ale Baník žije dále a má malinkou naději. V bod resuscitace a startu v nižší soutěži nevěřím. To bude definitvní smrt pro Baník.

Btw. projel jsem si výsledovku firmy CIDEM za rok 2014 a tak špatné to není, aby nemohl dát Baník za pomoci svých obchodních partnerů dohromady.
Kyby
Administrátor

Přidán 04.01.2016 21:05
Dnes totální fiasko, cca 80 hlav na srazu jsem nečekal ani v nejčernějších odhadech...STYDÍM SE ZE NÁS!!! A další důvod navíc věřit čemukoliv, ale ne obrodě z řad fans...
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 04.01.2016 23:47
Kyby napsal/a:
Dnes totální fiasko, cca 80 hlav na srazu jsem nečekal ani v nejčernějších odhadech...STYDÍM SE ZE NÁS!!! A další důvod navíc věřit čemukoliv, ale ne obrodě z řad fans...

Za sebe se omlouvám... měl jsem vůli přijet ale tak jsem se rozbrečel že jsem to musel jít zapít do hospody...
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 04.01.2016 23:52
Stydím se za sebe že jsem nedokázal dojet... Ve Svinově jsem se musel ožrat při pomyšlení že už Pavel nepřijede... Za mě hluboká soustrast Pavlově rodině. Byl to vyjímečný člověk a golman. První u koho mi nevadilo že je ve Spartě
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 05.01.2016 00:00
Ještě poslední věc... kde je v Bohumíně pietní místo? rád bych tam také položil šálu a svíčku...
Strana 172 z 251 << < 169 170 171 172 173 174 175 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.