Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 164 z 251 << < 161 162 163 164 165 166 167 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Kyby
Administrátor

Přidán 06.11.2015 18:27
WIKINGOS: jsem rád, že je tu někdo, kdo ví, jak by se mělo OSBB dělat, jak "strhout masy" atd. Můžeš kdykoliv přijít, kontaktovat nás atd., a pomoci nám to udělat tak, jak to má být. To myslím bez ironie, to je přesně to, po čem celou dobu voláme. Třeba to opravdu neděláme dobře, jenže pomoc od širší obce baníkovské nějak nepřichází, přichází jen téměř 100% ignorace...
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 08.11.2015 20:51
Synci nic proti, ale být v Japonsku tak většina z Vás by už dávno musela spáchat seppuku (harakiri). Celou dobu Šafyho podporovat (včetně toho tyátru na radnici při prodeji Bazalů) a nyní takový velotoč. Je mi Vás líto. A tomu týpkovi co tady něco točil o postižených, kultuře a rozkradených miliardách vzkazuji ať si nejdříve zjistí kolik celkově stál město (potažmo daňového poplatníka) od roku 1990 Baník.

"Viděl jsem houf hrobařů: tancovali držíce se za ruce a volali: vítán buď mor!" Niccolo Machiavelli
_Peter
Administrátor

Přidán 09.11.2015 00:08
lasagne: nechceš si o tom někdy přijít popovídat osobně? Moc by mě zajímalo, kdo si dá tu práci s registrací jen proto, aby tady vyplodil takový "veletoč".

Resumé:
I přes naši obezřetnost nic příliš nenasvědčovalo tomu, že by Šafarčíkovo působení měla být habaďůra, a tak jsme jeho prostřednictvím podporovali klub => jsme kokoti.

Po všem, co Šafarčík a jeho management "dokázal" mu zatápíme => jsme kokoti.

Díky, až uplynou další tři roky, přijď nám je opět shrnout do několika řádků.
WIKINGOS
Člen

Přidán 09.11.2015 19:28
KYBY: zdarec já to myslel v dobrém a bez ironie ,klidně příjdu jelikož na sokolku bych to měl kousek pač jsem v muglu 20 let bydlel ,ale o to nejde a měl bych stejné dotazy(asi bych skončil v kontejneru jak ten cip z vítek) jde mě o to že fakt nevím/netuším k čemu je,by mělo být OSBB dobré nebo kam a kolik peněz posílat ,na co atd. pisni mě ve zkratce třeba do zpráv -budu ponaučen a budu šířit dál a je dost lidí co jezdí na baník od nás a neví a kdo neví se zeptá smiley

lasagne :
- asi jsme to napsal blbě : bylo to myšleno takto : že jsou zbírky,charity a jiné dobročiné akce a skládají se na ně normálové co toho moc nemají a vrchnost která má tak nedá
-a druhý tvůj poznatek úplně mimo mísu : kolik peněz stálo město/poplatníka dá se to vyčíslit ? každá koruna na rozvoj sportu je dobrá a baník není jen A tým ale plno začínajících kluků co časem dělají reklamu městu a to je k nezaplacení,asi budeš namítat že fotbal nemáš rád a "tvoje peníze " měli jít jinam třeba na vybudování baru u modré ústřice kde byste hráli šachy (to je spíš žert) tak jinej příklad já neumím bruslit tak nebudu psát na stránkách inlajnistů kolik to stálo město,to samé jiní lidé třeba co neumějí jezdit na kole že cyklostezky jsou na pikačádu

nakonec bych dodal že město podle tebe co zachránilo Baník a dalo za pozemky +100 mega(danových poplatníků) to udělalo z charity ,divil jsme se že i nejlepší ministr financí galaxie to ostře napadal a nechápal to tak by bylo docela dobré si zjistit kolik za to Baník dal ,kde se Bazaly nachází a jaká je cena za metr (né ted ale až bude možnost tam něco zajímavého postavit) nerozumím tomu moc ale řekl bych že nejmín 3x na tom bude vývarsmiley
tak

BANÍK 4EVER!!!!!!
Kurri
Administrátor

Přidán 09.11.2015 22:26
nechapu jak tu někdo může psát kolik stál banik město od roku 1990. to si asi někdo spletl hokej s fotbalem. kolik peněz teče do hokeje i s tou slavnou arenou nikdo nevidí, ale u baníku kde je to jen zlomek v porovnání za ty roky s hokejem a to ostatní kolem, tak už nevadí. dříve dávalo město i do vítkovického fotbalu a to nevadilo, ikdyž skončili? tak třeba otevřít oči a nevidět jen Baník, který už stejně dávno není Baník.
Autor RE: Dìní v klubu
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.11.2015 01:33
_Peter napsal/a:
lasagne: nechceš si o tom někdy přijít popovídat osobně? Moc by mě zajímalo, kdo si dá tu práci s registrací jen proto, aby tady vyplodil takový "veletoč".

Resumé:
I přes naši obezřetnost nic příliš nenasvědčovalo tomu, že by Šafarčíkovo působení měla být habaďůra, a tak jsme jeho prostřednictvím podporovali klub => jsme kokoti.

Po všem, co Šafarčík a jeho management "dokázal" mu zatápíme => jsme kokoti.

Díky, až uplynou další tři roky, přijď nám je opět shrnout do několika řádků.

Vstřícní k debatě to chtělo být tenkrát. Nyní už je pozdě na "velotoče". Nevím co bude za 3 roky, ale rozhodně neočekávám, že tady vznikne něco jako "vejsadova bohemka", která bude hrát "na Střížkově".

Kurri napsal/a:
nechapu jak tu někdo může psát kolik stál banik město od roku 1990. to si asi někdo spletl hokej s fotbalem. kolik peněz teče do hokeje i s tou slavnou arenou nikdo nevidí, ale u baníku kde je to jen zlomek v porovnání za ty roky s hokejem a to ostatní kolem, tak už nevadí. dříve dávalo město i do vítkovického fotbalu a to nevadilo, ikdyž skončili? tak třeba otevřít oči a nevidět jen Baník, který už stejně dávno není Baník.

Škoda, že si zapomenul napsat, že v té slavné aréně se hrálo dvakrát MS, že hokejové Vítkovice hrají Ligu Mistrů a že nikdy neměli problém s městským auditem. Co se hrálo na několikrát rekonstruovaných Bazalech ? Co hraje za prestižní soutěž Baník ? A jak dopadl jeho poslední audit městských dotací ?

Upravil lasagne, 10.11.2015 01:34
Autor RE: škoda jen
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.11.2015 07:10
[quote]Kurri napsal/a:
nechapu jak tu někdo může psát kolik stál Banik město od roku 1990. to si asi někdo spletl hokej s fotbalem....

že jsi si nedal tu práci a nenapsal jsi zde, kolik a kam nateklo z městských rozpočtů. Takhle jednostranný argument, že Baník byl jen v roli ublíženého posledních 25 let je poněkud chabý nemyslíš?
Více argumentů a méně zhrzenosti pane kolego. Zkus třeba začít obyčejnými počty, ročně 20 mil. atd.
Kurri
Administrátor

Přidán 10.11.2015 11:00
lasagne: Hokejová liga mistrů kde hraje 6 týmů z čr? Co to jako je? Na Bazalech se hrálo pár zápasů pohárů a dříve i repre. Ale nepopírám že by to poslední dobou nebyly vyhozené peníze do neschopných a tunelářských majitelů.smiley Je to smutné, ale mělo to krachnout už dávno a dnes by to snad vedl někdo rozumný.
Jiri: To je teď, ale dříve tomu takhle nebývalo. Teď to jsou ale opravdu vyhozené peníze.
Ale nikdy neměl Baník více jak Vítkovice, tak nevím proč lidi vidí jen peníze Baníku... O nic víc nejde. Teď se uvidí kam půjde hokej, když třeba přijdou o hlavního sponzora, ale určitě mají schopnější vedení, než to slepé co si myslí že vedou baník dobře.

Upravil Kurri, 10.11.2015 11:03
_Peter
Administrátor

Přidán 10.11.2015 16:14
Já pořád nechápu, proč tady někdo spílá Ultras, resp. fanouškům obecně za to, že se nalévaly peníze do Baníku. Jednak o tom nikdo z nás nerozhoduje, když pominu volby, a druhak nebudu proti svému klubu za předpokladu, že jej vedou rozumní lidé. Nyní bohužel nemám problém nahlas říct, že každé koruny do Baníku je škoda (Bůh ví, kolik toho k mládeži dorazí) a investovaná do jiných sportů by udělala mnohem více dobroty.

Pokud jde o tu vstřícnost k debatě, tak tě rád poučím - z naší strany byla vrchovatá, o všem jsme se bavili, ve všem hledali kompromis. Šafarčík následně rozjednané záležitosti popřel a vše si udělal po svém. Na položené otázky, jejichž odpovědi jsme předem znali, lhal. Co chceš s takovým člověkem projednávat? O jaké vstřícnosti je řeč?
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Přidán 10.11.2015 16:16
a navíc většinou se peníze dávájí pouze na mládež - o tom že se to učtuje jinak je věc jinak

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
capek
Člen

Přidán 10.11.2015 18:23
Šmankote debata se stočila úplně do piče. Miliardu stála rekonstrukce stadionu, která jinde ve světě stojí třetinu. Tím k investicím města.
Co se tyče OSBB největší problém vidím v členském příspěvku, pokud ten by byl 100 do týdne je tam minimálně tisícovka členů. Jak psal WIKINGOS sypali jsme prachy do ZB a pak zmizely. To samozřejmě nepředpokládám u OSBB, ale lidi obecně prachy nemají. Vemte si kolik papirovek je obvykle v čapce?
Další věc je co potom dělat? Přes OSBB začít u Dubu, jinou alternativu nevidím. Pak se ukáže, kolik opravdových Chacharů je.

MY JSME BANÍK!!!
kacer
Administrátor

Přidán 10.11.2015 18:40
Nevím no, jestli lidi nejdou do OSBB kvůli tomu, že nemůžou dát 100 kč ale musí dát rovnou 500 :-) To je asi kravina, když se podíváme na roční rozpočet každého z nás. Já jsem člen od začátku a nyní vlastně nevím co OSBB udělalo nebo k čemu je. Pokud by sdružení nebylo, tak by možná nebyl nějaký koncert, ale fotbalové věci dělají furt ti sami lidé a někdy se řekne že to byla iniciativa OSBB někdy zas Ultras, ve finále to dělají ti samí. Jde bohužel podle mě vidět zatím ta bezmoc sdružení, ale je to asi tím, že zatím nejsme úplně na dně... Počáteční iniciativa asi spočívala v tom, že bychom mohli vlastnit podíl klubu, zda by se to podařilo kdyby tam bylo 10000 lidí to se asi nedozvíme, pokud na těch 500 kč ročně nepřistoupíte a nestanete se členy. Tak nám pomožte :-)
capek
Člen

Přidán 10.11.2015 20:01
Kacer: tak členské je 1000 a to jsem si nevymyslel, toto jsem slyšel od spousty lidi. Za kilo by členové přibývali jako žížaly po dešti. Stačila by výzva na výjezdu. Ale jak jsi řekl sám, bylo by OSBB k něčemu? Teď možná ne, ale v zmrtvýchvstání nevidím jinou cestu, než přes něj

MY JSME BANÍK!!!
Kyby
Administrátor

Přidán 10.11.2015 20:23
CAPEK: 1.000 je vstupní vklad (zároveň na ten rok i členský příspěvek), dále už je roční členský příspěvek 500,-Kč/rok...dali to i někteří nezaměstnaní či studenti, ale to jsou přesně ti, co dělají ok.FCB spoustu aktivit...
Kibic-FCB
Člen

Přidán 10.11.2015 20:27
capek napsal/a:
Kacer: tak členské je 1000 a to jsem si nevymyslel, toto jsem slyšel od spousty lidi. Za kilo by členové přibývali jako žížaly po dešti. Stačila by výzva na výjezdu. Ale jak jsi řekl sám, bylo by OSBB k něčemu? Teď možná ne, ale v zmrtvýchvstání nevidím jinou cestu, než přes něj

Chlape a na jakém výjezdu by se to řeklo? V Liberci, kde bylo 160 lidí?! Takový bojkot stojí za vyližprdel. Já jsem myslel, že když nebude partyja chodit na domácí, tak nás bude na výjezdech fest. Ale ouha. Někteří bojkotují i výjezdy. Takže se může stát, že někdo vyzve lidi v Příbrami, kde nás bude 100 a z toho již bude 90 členů. Takže kdo se přidá? Těch 10 lidí, možná. Jinak jsi to trefil úplně přesně a do posledního slova souhlasím s Tebou, že lidi nemají love (absence papírovek apod.). Ano nemají, protože je utrácejí za cypoviny a nemají v palicích srovnané priority. Jestliže chci být fanoušek, tak to není jen o tom, že se po cestě vyliju, na každé zastávce budu řvát jak pavián a pak na stadioně při nejlepším až ve druhém poločase držím hubu, bo už nemůžu. Pak vezmu nějakému děcku šálu a chodím s ní po Ově jak king. Je to o tom, ale chuja, zas bych se opakoval. Prostě je tady partyja synků a holek, kteří chtějí dělat Baník Baníkem a lidi s negativním přístupem jim akorát podrývají nohy. Kdybychom byli co k čemu, tak tam Ondra nemusí několikrát za zápas chodit málem po rukách, aby banda začala povzbuzovat Baník. A když už se to náhodou podaří, tak se stane nějaká pičovina na hřišti (např. náš hráč vystřelí na bránu 20 m nad) a skoro všichni mají potřebu zařvat si to svoje čecháčkovské jééééééj a přerušit tak např. chorál oslavující náš klub. To jsou ty pojebané priority. Úplně nejlepší by bylo, kdyby místo sítí za brankami byly černé plachty, přes které by nebylo nic vidět. Pak by se teprve ukázalo, kdo má jaké fanoušky. Mě úplně stačí vyjet s kamarády na fotbal, pokecat, třeba i popít, slušně zhodnotit děvčata, která s námi jezdí, pak si pofandit a to, že tam někdo běhá splašeně po hřišti mít opravdu jen jako kulisu.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
pekeno
Člen

Přidán 10.11.2015 23:27
Jak už jsem psal momentálně nevidím šanci aby OSBB něco změnilo. Pokud se stane něco zásadního např. bude šance koupit podíl FCB, tak se rád přidám a myslím že bude více takových jako jsem já.
pekeno
Člen

Přidán 10.11.2015 23:34
Kyby napsal/a:
CAPEK: 1.000 je vstupní vklad (zároveň na ten rok i členský příspěvek), dále už je roční členský příspěvek 500,-Kč/rok...dali to i někteří nezaměstnaní či studenti, ale to jsou přesně ti, co dělají ok.FCB spoustu aktivit...

Kyby proč myslíš že je v OSBB tak málo členů? Opravdu mě zajímá tvůj názor.
Já jsem svůj důvod popsal v příspěvku výše.
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2015 07:31
Hrobař v dnešním vydání deníku Sport říká, že probíhají jednání s potencionálním zájemcem o koupi majoritního podílu v klubu. Tak snad to nedopadne jako vždy, kdy od toho zájemce po kontrole účetnictví FCB couvne...

www.chachari.cz
Autor RE: Dìní v klubu
lasagne
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2015 08:53

Upravil lasagne, 11.11.2015 09:00
Entr
Člen

Přidán 11.11.2015 10:48
Stuart napsal/a:
Hrobař v dnešním vydání deníku Sport říká, že probíhají jednání s potencionálním zájemcem o koupi majoritního podílu v klubu. Tak snad to nedopadne jako vždy, kdy od toho zájemce po kontrole účetnictví FCB couvne...

nemas tu fotku vetsi? moc si toho nepoctem smiley

Baníček nejlepší u nás!
218868751
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2015 12:16
Entr napsal/a:
nemas tu fotku vetsi? moc si toho nepoctem smiley

http://i66.tinypic.com/wiq338.jpgwiq338.jpg
www.chachari.cz
tofi
Člen

Přidán 11.11.2015 14:00
Není co počíst,opět mele hovnasmiley
capek
Člen

Přidán 11.11.2015 19:16
Tak buď je Šafomrd úplný debil, nebo to vzdal.

MY JSME BANÍK!!!
Kyby
Administrátor

Přidán 11.11.2015 19:43
PEKENO: Neumím si to vysvětlit jinak, než tak, že má každý (jak je v našem národě zvykem) jen na hubě a klávesnici, ale nesmí ho to stát ani korunu, ani minutu času či pohodlí...vše ostatní jsou podle mě jen výmluvy, zatím si stojím, třeba mě ukamenujte.
Vím, že by to šlo celé dělat jinak a lépe. Tak proč už to KURVA někdo nedělá ???!!! Proč už tam někdo z těch, co ví nejlépe, jak se taková věc dělá není a nedělá předsedu? Je to úplně jednoduché...jen by se to muselo umět a chtít. Ani nevíš, jak rád bych tam dělal jen "křoví" a přihlížel, jak to někdo schopný táhne tam, kam je třeba...
Jenže jednodušší je sednout a vymyslet 10 důvodů proč ne a říct děláte to na piču...
Kibic-FCB
Člen

Přidán 11.11.2015 20:31
Kyby : Amen. Ale pekeno to asi nemyslel nijak zle. Ptal se na Tvůj názor, proč je tam tak málo členů. Každopádně i já jsem toho názoru, že lidi by bokem, mimo sdružení, určo prachy dali. Ale počet členů je opravdu smutný.
Z mého pojledu, PEKENO, tam někteří lidé nejsou z důvodu anonymity. Někteří pak proto, že ty prachy opravdu nemají (studenti). Taky jsem byl kdysi student. Takže vím, jaké to je, počítat koruny. No pak někteří nevstoupili z důvodu, že tam na čas zmizely peníze, což nebyla chyba členů OSSB (vím z doslechu). Někoho taky sralo, že se z těch peněz platil trávník "Šafarčíkovi" a pak je kvantum lidí, kteří prostě nevěří nikomu a ničemu a ani osoby, ze které bych dal ruku do ohně a nespálil bych se, pro ně nejsou zárukou nevytunelování tohoto účtu. Ale to jsou ty výmluvy, o kterých psal Kyby.
Možná někdo napíše další argumenty nebo poupraví ty moje. Každopádně Je mi z toho smutno, čekal jsem tisíce lidí a ne dvěsta.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Strana 164 z 251 << < 161 162 163 164 165 166 167 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Michal1979
° Nových tento měsíc: 4
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,768
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.