Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 154 z 251 << < 151 152 153 154 155 156 157 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 27.05.2015 14:05
Petr Šafarčík oznámil, že dnes dostal Baník nabídku od města na další působení na Bazalech. Při akceptování nabízené ceny by Baník přišla tréninková jednotka na 15 tisíc korun (pro srovnání tréninková jednotka na jinách místech stojí Baník v rozmezí 500 až 1500 korun). Za těchto podmínek - pokud se postoj města nezmění - Baník Bazaly opustí (a majitel klubu si myslí, že Bazaly jako sportoviště skončí). Co se týče Baníku - ten má možnost odehrát na novém stadionu ve Vítkovicích - který je dlouho prezentován jako nový domácí stadion - zápas plus absolvovat JEDEN, slovy JEDEN předzápasový trénink. Klub tedy hledá místa v Ostravě a okolí, kde byde trénovat jak A-tým, tak veškeré další týmy Baníku.

http://www.banicek.com/view.php?cislo...2015050019

https://youtu.be/JtNSrfsNe4Q
www.chachari.cz
Kamiloft
Člen

Přidán 27.05.2015 15:37
Stuart napsal/a:
Petr Šafarčík oznámil, že dnes dostal Baník nabídku od města na další působení na Bazalech. Při akceptování nabízené ceny by Baník přišla tréninková jednotka na 15 tisíc korun (pro srovnání tréninková jednotka na jinách místech stojí Baník v rozmezí 500 až 1500 korun). Za těchto podmínek - pokud se postoj města nezmění - Baník Bazaly opustí (a majitel klubu si myslí, že Bazaly jako sportoviště skončí). Co se týče Baníku - ten má možnost odehrát na novém stadionu ve Vítkovicích - který je dlouho prezentován jako nový domácí stadion - zápas plus absolvovat JEDEN, slovy JEDEN předzápasový trénink. Klub tedy hledá místa v Ostravě a okolí, kde byde trénovat jak A-tým, tak veškeré další týmy Baníku.

Myslím, že tím posledním odstavcem je to vystiženo přesně.

"Nikdy to po tiskovce nedělám, přineseme čtenářům info před nebo po zápase a tím tiskovka hasne. Dnes mi to nedá a přidám malý komentář. Baník se dnešním vyjádřením stává bezdomovcem. I ten poslední vesnický tým kopající nejnižší soutěž má svůj stadion, má svoji kabinu, má si kde vyprat a usušit dresy a na svém hřišti je doma, zná tam každý drn a vždy má výhodu vůči soupeři, který na jeho hřiště přijede. Baník se vzdal této své výhody, Baník bude trénovat v nějakých Kotěhůlkách a zápasy bude hrát ve Vítkovicích. Stáva se z nás tým úrovně Znojmo, Blšany či v příští sezóně Vansdorfu... Tým hrající v azylu, tým který v takovémto azylu dopadá - no všichni víme jak. Obávám se, že dnešní tisková konference nás nepřipravovala na sobotní loučení se klubu s domovským stadionem, ale na konec Baníku jako klubu... "
474360663
Ostrava Jedem
Člen

Věk: 29
Přidán 27.05.2015 16:46
Kamiloft napsal/a:
Stuart napsal/a:

Myslím, že tím posledním odstavcem je to vystiženo přesně.

"Nikdy to po tiskovce nedělám, přineseme čtenářům info před nebo po zápase a tím tiskovka hasne. Dnes mi to nedá a přidám malý komentář. Baník se dnešním vyjádřením stává bezdomovcem. I ten poslední vesnický tým kopající nejnižší soutěž má svůj stadion, má svoji kabinu, má si kde vyprat a usušit dresy a na svém hřišti je doma, zná tam každý drn a vždy má výhodu vůči soupeři, který na jeho hřiště přijede. Baník se vzdal této své výhody, Baník bude trénovat v nějakých Kotěhůlkách a zápasy bude hrát ve Vítkovicích. Stáva se z nás tým úrovně Znojmo, Blšany či v příští sezóně Vansdorfu... Tým hrající v azylu, tým který v takovémto azylu dopadá - no všichni víme jak. Obávám se, že dnešní tisková konference nás nepřipravovala na sobotní loučení se klubu s domovským stadionem, ale na konec Baníku jako klubu... "

Když prodáš svůj dům, tak ho nemáš a nezbývá ti nic jiného než si pronajmout byt ne? A buď si pronajmeš byt na Slezské za 25 000 kč a nebo na dubině za 8 000.

Baník dobrovolně prodal svůj stadion, tak buď se přizpůsobí požadavkům nového majitele stadionu, tedy města a nebo půjde trénovat jinam.

Baník kvůli toho rozhodně neskončí, jenom bude mít tréninky jinde.

Upravil Ostrava Jedem, 27.05.2015 16:47
315-737-055
vvss
Člen

Přidán 27.05.2015 19:54
Kamiloft: mi se hrozně líbí jak tady všichni nadávají Šafarčíkovi za to, že Baník nemá domov. Ano tenhle ten hajzl Bazaly prodal aby zachránil Baník, nebyla jiná cesta. Ale proč je prodal ? Protože slavní ultras několik let mlčky přihlíželi jak jejich milovaný a štědrý Tomík z Prahy tuneluje Baník, dovedl to až do finále a pak utekl. Nyní jsou velcí hrdinové, dělají věci proti klubu jaké za Petery nedělali a já se ptám proč? Jen pro ujasněnou, Šafarčíkovu familii s Balažovičem bych hnal svinským krokem, jenže to samé jsem chtěl za Petery. Bohužel ten byl díky odpustkům vůči fans nesmírně populární a to tak, že ti neviděli jak se klub rozkrádá a bojkoty,protesty atd nehrozily. Shrnuto - Šafa je zmrd a hlavně fotbalový neumětel, bohužel Baník je tam kde je díky Vašemu Tomovi.
Kamiloft
Člen

Přidán 27.05.2015 20:21
vvss napsal/a:
Kamiloft: mi se hrozně líbí jak tady všichni nadávají Šafarčíkovi za to, že Baník nemá domov. Ano tenhle ten hajzl Bazaly prodal aby zachránil Baník, nebyla jiná cesta. Ale proč je prodal ? Protože slavní ultras několik let mlčky přihlíželi jak jejich milovaný a štědrý Tomík z Prahy tuneluje Baník, dovedl to až do finále a pak utekl. Nyní jsou velcí hrdinové, dělají věci proti klubu jaké za Petery nedělali a já se ptám proč? Jen pro ujasněnou, Šafarčíkovu familii s Balažovičem bych hnal svinským krokem, jenže to samé jsem chtěl za Petery. Bohužel ten byl díky odpustkům vůči fans nesmírně populární a to tak, že ti neviděli jak se klub rozkrádá a bojkoty,protesty atd nehrozily. Shrnuto - Šafa je zmrd a hlavně fotbalový neumětel, bohužel Baník je tam kde je díky Vašemu Tomovi.

Ty o koze a já o voze. To, že byl Petera zmrd je jasné, ale to že se Bazaly prodaly městu není podle mě ten hlavní problém, na Bazalech by jsme letos skončili tak jako tak. Problém Šafarčíka je to, že kromě toho že si proti sobě poslal většinu fans, poslal si proti sobě taky celou radnici (viz když neplatil nájem, když si za dotaci na mládež nakoupil zlaté příbory atd.) Takže je jasné že mu ted nasadili ten vysoký nájem a Baník tak najednou nemá ani kde trénovat. Podle mě na tak tradiční klub je to fakt docela ostuda.
474360663
_Peter
Administrátor

Přidán 27.05.2015 20:26
vvss: tak to je škoda, že ses neangažoval, když jsi do všeho tak viděl. Mohli jsme se dnes mít jak páni. Je to vlastně všechno tvoje chyba.
vvss
Člen

Přidán 27.05.2015 21:50
Peter - na tebe snad ani není třeba comment.... Já psal celou dobu všude na všech forech co je Petera za zmrda, kdo můj nick zná - ví.... Co ty jsi proti němu minimálně psal ? Asi nic - bo benefity byly benefity, že?
Kamilflot: Ano souhlas, Bazaly by skončily, ale klub by byl v jiné ekonomické kondici, nedohnat ho božský Tomík P. do krachu. Zlaté příbory, jedle atd. to už je ubohá současnost hlučínské familie. Já spíš chtěl připomenout, že lidi zapoměli kdy začal konec silného Baníku ... Za Petery. Mnohdy mám pocit že lidi jako Peter by ho opět vítali s otevřenou náručí aby si s nima zase vytřel prdel.
joecz
Člen

Přidán 27.05.2015 22:02
Palyza je takový jaký je. Z..., z volební prohry dokázal udělat výhru a teď to všem co mu "škodili" pěkně spočítá, ale... Pan majitel Šafarčík mluvil o 450 - 500 tréninkových jednotkách ročně... Mimochodem těch 450 jednotek ročně jsou pro 3 týmy trénink 3h týdně každý... Vynásobme si to 15 000,- Pokud je pravda, co říkal, tak dostal nabídku na Bazaly za +- půl mega měsíčně s tím, že už navíc nebude platit ani kačku (teď platil provoz, investice a 130t nájem + dph/měsíc) Nevím jaké jsou tam náklady, ale asi nebudu daleko od pravdy, že víc než dosavadní nájem + nějaká ta investice, aby to náhodou nevycházelo stejně jako doposud :-p Pan majitel umí zahrát na city, že?
_Peter
Administrátor

Přidán 27.05.2015 22:32
Ale to víš, že jo. Měl jsem od něj na co jsem si vzpomněl a o svačině mě jezdil kouřit do školy.

Je mi líto, že mi vvss nic neříká. Možná, že kdybych byl starší, nebo aktivnější na různých fórech ...
Rozhodně mám ale dost soudnosti na to, abych zpětně nevyčítal stávající situaci lidem, kteří tou dobou byli nejaktivnější. Jak je vidno - i když o všemožných praktikách v klubu ví poslední údržbář, nezajišťuje to nutně změnu k lepšímu.
Kibic-FCB
Člen

Přidán 27.05.2015 22:51
vvss : Víš chuja, co se robilo proti Peterovi. Jsou věci, o kterých se nemluví, o kterých moc lidí neví a se kterými ani sami postižení nemají důvod vyjít na světlo boží. Když máš havarijko, tak neřešíš sklo, kapotu ad. Navíc, když ani nevíš, že to je kvůli tomu a tomu a spojuješ si to spíš s tím, že máš auto za 2 míče a kmotrovskou značku, tedy se závistí.
Já bych jen rád dodal, že jsem se ničeho aktivně neúčastnil. Jediné, co jsem provedl bylo to, že jsem místo tenisáku hodil golfový míček (a hodil jsem jej do míst, aby nikoho netrefil). Nechci totiž dopadnout jako Mira Křížů.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
ros
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 27.05.2015 22:56
Od roku 2006 se resil konec Bazalů, ktere nakonec majitel prodal mestu at uz musel, nebo svou neschopnosti sehnat sponzory nebo z jinych duvodu. Konec uz byl v te chvili jasny, tak nevim co zas resite? Nechapu osocovani ultras ze drzeli z peterou protoze nikdo jiny to nebyl kdo prave jako z nynejsim vedenim sli do krizku, ale ve skutecnosti je to kazdemu jedno kdyz se pak muze jednat o jeho penize nebo neco jineho nez zabavu, takovi jsme a uz sem rezignoval na to ze by fanousci nekdy tahli za stejny provaz. Cest vyjimkam. Dnes rikam ze by bylo lepsi do niceho nevidet , jenom to kazdeho depta sere.
Kyby
Administrátor

Přidán 28.05.2015 06:52
VVSS: Jestliže na "_Peter" netřeba comment, tak na tvé příspěvky se zase comment ani nedá napsat, má-li se člověk vyvarovat nepěkných slov...
UltraSpawn
Člen

Přidán 28.05.2015 08:25
Vymaštěný Všeználek Slintající Sračky
http://www.ultras-oderberg.wz.cz
Hackiest
Člen

Přidán 28.05.2015 09:45
"Co bude s Bazaly? Město je asi na půl roku celé uzavře" na idnes.cz:
http://ostrava.idnes.cz/prvoligova-era-bazalu-konci-jedna-se-o-dalsim-sportovnim-vyuziti-py5-/ostrava-zpravy.aspx?c=A150528_2165867_ostrava-zpravy_woj

Fanděte si komu chcete, ale budete za to pykat!!!
chacharzlipiny
Člen

Přidán 28.05.2015 17:52
Šafarčík včera opět potvrdil,že se mu nedá věřit ani nos mezi očima...hra na city jak chce město moc peněz za treninky apod.. dnes se dozvíme,že Baníku ještě žádná smlouva nebyla předložena...a i kdyby, lze jen souhlasit s Joecz. A když už jsem u toho,co udělalo vedení klubu k tomu aby narovnalo vztahy s městem ???
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 28.05.2015 19:23
Kam se do prdele poděl patriotizmus? Místo aby městu záleželo na Baníku tak ho poškozují a to samé dělá majitel a jeho posluhovači. Klub, který hrával Evropské poháry a byla radost na něj chodit jde po všech stránkách do hajzlu. Dobří hráči šli jinam a přišli hráči co na ligu nemají. Obrana katastrofa a útok hlavně hraje na nulu čili taky katastrofa. Vstupné vůbec neodpovídá hře. A kam to vedení dotáhlo? Že na zápas s Budějkama příjde jedna z nejmenších návštěv... ale všichni ve vedení jsou spokojení. Trenér by v jiném klubu letěl po třech prohrách tady ho drží jak debil. Čemu se taky divit když jsou to kámoši. Jsem zvědavý jestli tam Frnda bude i příští sezonu. Díky panu Svědíkovi Baník ještě nespadl a příští sezona kromě stěhování bude znovu nervy drásající aby se Baník vůbec zachránil. Už se ani nebere, že Baník patří na Slezskou od teď bohužel na Moravskou Ostravu. Což pokládám za stejné jakoby se Sparta nastěhovala do Edenu. (Asi blbý příklad) A navíc co jsem koukal je to daleko na hrací plochu hlavně v zatáčkách. A teď si ještě atleti stěžují že jim zničíme stadion. To jsme to dopracovali.
Ellesen
Člen

Přidán 02.06.2015 00:03
O Derricka Mensaha je zájem v Izraeli - klub Bnei Sakhnin http://sports.walla.co.il/item/2858115
LZO
Člen

Přidán 02.06.2015 07:15
http://www.fcb.cz/a-tym/prehled-utkan...kani-tymu/

Přípravné utkání Cracowia Krakow x FC Baník Ostrava smiley
kacer
Administrátor

Přidán 02.06.2015 12:18
AlexxxFCB napsal/a:
Kam se do prdele poděl patriotizmus? Místo aby městu záleželo na Baníku tak ho poškozují a to samé dělá majitel a jeho posluhovači. Klub, který hrával Evropské poháry a byla radost na něj chodit jde po všech stránkách do hajzlu. Dobří hráči šli jinam a přišli hráči co na ligu nemají. Obrana katastrofa a útok hlavně hraje na nulu čili taky katastrofa. Vstupné vůbec neodpovídá hře. A kam to vedení dotáhlo? Že na zápas s Budějkama příjde jedna z nejmenších návštěv... ale všichni ve vedení jsou spokojení. Trenér by v jiném klubu letěl po třech prohrách tady ho drží jak debil. Čemu se taky divit když jsou to kámoši. Jsem zvědavý jestli tam Frnda bude i příští sezonu. Díky panu Svědíkovi Baník ještě nespadl a příští sezona kromě stěhování bude znovu nervy drásající aby se Baník vůbec zachránil. Už se ani nebere, že Baník patří na Slezskou od teď bohužel na Moravskou Ostravu. Což pokládám za stejné jakoby se Sparta nastěhovala do Edenu. (Asi blbý příklad) A navíc co jsem koukal je to daleko na hrací plochu hlavně v zatáčkách. A teď si ještě atleti stěžují že jim zničíme stadion. To jsme to dopracovali.

Věřím, že až ta vykurvenina odejde a ujme se toho někdo jiný, tak město náhle změní názor na vše smiley
capek
Člen

Přidán 02.06.2015 13:33
kacer: některé kroky města, tomu přímo odpovídají. Ke mně se donesly informace, které by toto jen potvrzovalo. Musíme věřit
Tyzys
Člen

Věk: 36
Přidán 05.06.2015 12:39
Baníček se letos propadl v průměrné návštěvnosti až na 8. místo (4 366 diváků / zápas): http://www.fotbalovestadiony.cz/stati...-2014-2015

Upravil Tyzys, 05.06.2015 12:40
www.FotbaloveStadiony.cz
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 09.06.2015 13:07
Ve středu 10.6. od 9 hod. začíná zasedání zastupitelstva města Ostrava. 111. bodem programu je Návrh na poskytnutí účelových dotací z odvodů z loterií a jiných podobných her v oblasti tělovýchovy a sportu. Baník si zažádal o dotaci ve výši 20 milionů Kč a Rada města navrhla tuto částku snížít na 15,7 milionů Kč.

http://i60.tinypic.com/2qsnw9i.jpgqsnw9i.jpg
www.chachari.cz
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 10.06.2015 08:09
Program letní přípravy FC Baník Ostrava:

19. června: zahájení letní přípravy (10:00, areál ZŠ J. Šoupala)
27. června: Cracovia Krakow - FC Baník Ostrava (17:00)
29. června - 4. července: soustředění v Břeclavi
1. července: Wiener Neustadt - FC Baník Ostrava (18:00)
4. července: FK Senica - FC Baník Ostrava (11:00)

11. července: Wisla Krakow - FC Baník Ostrava (17:00)
12. července: FK Fotbal Třinec - FC Baník Ostrava
18. července: generálka v jednání (Vítkovice Aréna)

Upravil Stuart, 10.06.2015 08:25
www.chachari.cz
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 10.06.2015 10:36
Zapas s Cracovii bude na Soupalce ?

404 signature not found
www.thordivision.com
L
Administrátor

Přidán 10.06.2015 12:10
Spíše nějaká vesnice v Polsku...
http://havirovaci.cz
Strana 154 z 251 << < 151 152 153 154 155 156 157 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: arjunsingh
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 7
° Celkem: 1,771
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.