Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 147 z 251 << < 144 145 146 147 148 149 150 > >>
Autor RE: Dění v klubu
mannye
Člen

Přidán 20.02.2015 00:36
Kamiloft napsal/a:
mannye napsal/a:
Tak že by to byli ,až takové legendy se říct nedá,řekl bych za posledních 10let jedině Bary a Jankulovski,dřív bych za legendu považoval např. Daňka,Vojáčka,Radimce.
A co se týče Š+A Baník zachránili,dluh snižili nepřipadají mi teda až tak špatní.
A jiná věc je ta ,že kolik lidi je nespokojeno z vedením firmy ve které dělá a pochybuji,že by jste jim u továrny vylepili červenou kartu.Takže i když odešli 4hráči,tak si myslím ,že těch nových 6 je nahradí ne li předčí.
PS:a legenda Svěrky dá svůj milovaný klub k exekuci,tj opravdu srdcař smiley

Když už tak hloupě přirovnáváš fotbalový klub s nějakou obyčejnou firmou, uvědom si, že fanoušek rozhodně není zaměstnancem klubu, ale jeho zákazníkem! Jak by asi dopadla firma, která se chová ke svým zákazníkům stejně, jako Šafarčík k fanouškům?

Nějak nemůžu přijít na to v čem se Šafarčík chová ke svým fanouškun jinak než jiní majitelé v lize,chyby udělal např. odvoláním Svědíka a ticketingem,ale že by udělal vyložený podraz sem si nevšiml a mimochodem ,co se týče textu hymny bych to pozměnil ,,Baníčku Nepočítej vždycky s námi,,
_Peter
Administrátor

Přidán 20.02.2015 01:14
mannye: Nemůžeš na to přijít? Zkusím trochu pomoct.
Namátkou...

- Lhaní fanouškům o schůzkách s Peterou.
- Sliby o generálních sponzorech, kdy měli být opakovaně "v pokročilém stádiu jednání". Stejně tak tebou zmíněný ticketing - byl 100x připomínkován, na nic nebyl i přes sliby brán zřetel.
- Bezvýhradná ochota přistoupit na vše co FAČR diktoval - např. zavření sektorů P1 a P2, které se podařilo vydupat zpět až pomocí petice organizované OSBB.
- Absolutní nezájem pomoct fanouškům v termínech (ostatním klubům to šlo obstojně).
- Zmínit by se určitě dalo, jak se Baník nezdráhal poslat fanoušky na přípravný zápas do Senice místo Otrokovic (tzn. jiný stát).
- Dále to, jak se Baník nechal slyšet, že se adresný ticketing skvěle daří (-37% v návštěvnosti - zajímaví soupeři sice před námi, nicméně postavení v tabulce diametrálně odlišné), přičemž podle pana Háby vlastně nízké návštěvy Baník neohrožují, neboť vstupenky tvoří 5% rozpočtu.
- Určitě stojí za zmínku, jak Baník šířil paniku před domácím zápasem s Hradcem, kdy se chystal poklidný protest na podporu Svěrkoše. Takové informace měli, přesto z nějakého důvodu tvrdili, že mají informace o plánu Ultras přerušit či ukončit zápas.

... takhle by šlo pokračovat do rána. Snad ti to příjde jako dostatečně "podrazový výčet".
LZO
Člen

Přidán 20.02.2015 08:26
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/b...klamu.html

"U Českých drah si nekoupíte online jízdenku bez zadání osobních údajů. FC Baník Ostrava zase vyžaduje osobní údaje od fanoušků při koupi permanentky. To jsou největší slídilové minulého roku.
Nominace (na ceny Big Brother Awards) se dočkal i fotbalový klub Baník Ostrava za požadování osobních údajů po fanoušcích při nákupu permanentek."

Tak konečně i někdo nezaujatý potvrdil, že celý Hábův adresný ticketing neměl normální a přiměřené parametry.
AvaLanchE
Člen

Přidán 20.02.2015 10:02
Mě na celém zimním dobrodružství baví jedna věc. Že Šafarčík předstoupí jako totální rozumbrada před novináře a řekne, že odvolal trenéra, který je na 5. místě po čtyřech letech boje o záchranu, protože podle něj kvalitativně selhal a jako důvod uvede, že málo střílíme na branku. Říká to "odborník" Šafarčík, který souhlasil s klauzulí u Baránka, která byla 2x nižší, než je jeho reálna cena a který připravil Baník o dotaci 15 mega od města. Expert každým coulem. Nevím, co je horší, jestli 5. místo a málo střel na branku nebo připravit Baník o 30 mega jen svou hloupostí.
LZO
Člen

Přidán 20.02.2015 11:02
Možná to u Baránka nebyla hloupost, jen taková chytrá malá domů do kapsičky mimo smlouvu. Vyjádření Palyzy si myslím, že bylo i pro Šaf. překvapivé, ale co, vždyť poškodil jen klub, ne sebe ...
ros
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 20.02.2015 13:23
Rozhovor se zástupci Ultras FC Baník Ostrava na radiu Orion.

http://youtu.be/PHxCMRCxXGI

Upravil ros, 20.02.2015 13:52
UltraSpawn
Člen

Přidán 20.02.2015 13:51
Ted jsem teprve zvedavy na vyjadreni chytrych cypu,vvss a jim podobnych rozumbradu...Nebo je to zase chyba lidi co bojkotujou zapasy? Sef zemekoule safy Banik jednoznacne bez zapricineni zvenku pripravil o 15mega! Vetsina z nas si takove penize neumi ani predstavit! Nedaly by se za ne snad treba privest kvalitnejsi posily kadru(nerikam x posil,ale aspon jedna s prvoligovyma zkusenostma?) Kazdy debil na svete prece vi,ze prvni vec co je potreba udelat hned po vyplate,je,ze zaplatim najem.Kdyz se na to nekolik mesicu vyjebu,tak mi holt ten byt exekucne zabavi a pak uz bude kazdemu u pici,ze najednou prachy donesu cash.TADY FAKT NENI O CEM UVAZOVAT!!!
Uvedomte si vsichni vy,kdo porad za vedenim stojite,ze vas milovany klub byl diky naprostemu amaterismu a presvedceni o dokonalosti sebe sama pripraven o 15 000 000 kc.
Ted uz zbyva jen jit za tyden na spartu a hlavne slusne fandit,aby sla dvacka na dobrocinne ucely.Chuj s 15ti megama...
http://www.ultras-oderberg.wz.cz
Kyby
Administrátor

Přidán 20.02.2015 14:44
Tak ten odkaz, co tu ROS dal nefunguje, někdo z Orionu se posral ze Šafarčíka a stáhl ho. Nepůjde to ani do vysílání. Budeme to šířit jinak, vítejte zpět ve SVOBODNÉ ZEMI...
Petr-FCB
Člen

Přidán 20.02.2015 14:56
Ještě jsem si to stihnul poslechnout, než to smazali - velmi kvalitní a výstižné povídání, díky za to smiley . Doufám, že to někde ještě bude dostupné. smileysmiley
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 20.02.2015 15:19
Kyby - to bylo nejdriv na netu a pak az to melo byt ve vysilani ? Ja myslel ze visilane to bylo.

404 signature not found
www.thordivision.com
Kyby
Administrátor

Přidán 20.02.2015 15:23
Plná verze byla na netu a odpoledne to mělo být zkácené ve vysílání...snad se to podařilo zachránitsmiley
LZO
Člen

Přidán 20.02.2015 16:53
Podařilo: https://www.youtube.com/watch?v=s_ORP...e=youtu.be
Karlos68
Člen

Přidán 20.02.2015 20:42
Nechci nikoho přemlouvát,ale měli by jste zvážit jednu věc Milan by si ty plné Bazaly zasloužil,pokud nebudou ted ze Spartou tak ............už nikdy.

Fanoušek to má jednoduché ,fandí,nefandí v každém věku,ale věk fotbalisty nezastavíš.
Quasimodo193
Člen

Přidán 20.02.2015 22:32
Karlos68 napsal/a:
Nechci nikoho přemlouvát,ale měli by jste zvážit jednu věc Milan by si ty plné Bazaly zasloužil,pokud nebudou ted ze Spartou tak ............už nikdy.

Fanoušek to má jednoduché ,fandí,nefandí v každém věku,ale věk fotbalisty nezastavíš.

Milan se dočká, až vypadnou ti hnoji, co Baníček ničí!!!! :&
french
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Přidán 22.02.2015 10:52
Karlos68 napsal/a:

No nemohu souhlasit. Pokud sis nevšiml, tak kapacita Bazalů je úplně někde jinde, takže technicky vzato vyprodané už je nikdy neuvidí. Baroše mám rád, ale pokud chce vidět vyprodané Bazaly, tak bude muset sehnat sakra investora, aby to tam dal někdo do kupy. No a jelikož žijeme v ČR, kde tyhle věci jako je fotbal apod. zajímají jenom na internetu, tak se nikdy nedočkáme.

Cti Tradici!!!

Quasimodo193
Člen

Přidán 22.02.2015 17:08
Včera byla krása se dívat, jak hrál Baníček ofenzivně :& čím dál častěji si říkám, že ta radnice ty Bazaly neměla kupovat a měli jsme začít od píky, bez těch darmošlapů, lhářů, zlodějů smiley
vvss
Člen

Přidán 22.02.2015 18:35
UltraSpawn : cypem si nazývej vlastního tatu! A k tématu : Co bych jako měl říkat? Já jsem někde napsal že souhlasím ve všem ze Šafarčíkem??? Tady máš jeden z mých nedávných příspěvku tady na tomhle fóru :
"Já souhlasím s drtivou věcí proti Šafarčíkovi, jak jsem psal výše - nechodím na domrdané Bazaly, ale ne z toho důvodu že mi dal někdo letáček a řekl mi důvody proč nesmím chodit, ale protože mám svoje. Nejsem tupá ovce. Nejvíce mně dojebal adresný ticketing v jejich podání. Ale zásadně nesouhlasím s tím, jebat do nich s hráčskou politikou, vyhazovu Lukeše a Svědíka. Tohleto je jejich věc a myslím, že jsou fanouškům zodpovědní výkony které hráči předvedou na jaře na hřišti. Jinak se jejich slova obrátí proti nim samotným."

Tak čemu probůh nerozumíš, co ti mám k tomu říct?
onula
Člen

Přidán 22.02.2015 18:57
Quasimodo193 napsal/a:
Karlos68 napsal/a:

Milan se dočká, až vypadnou ti hnoji, co Baníček ničí!!!! :&

Bohužel si myslím, že to Šafu a spol. nedonutí odejít a ten bojkot bude trvat pár let, bo u toho adr. ticketingu si myslím, že mu pohrozil i Úřad pro ochranu os. údajů a proto řekl Hábovi ať ty údaje okleští, zatímco nyní nebude pod velkým tlakem okolí (teď nemyslím fanoušky). Ale snad se pletu a ty důvody chápu, nicméně já na Bazaly budu chodit, hlavně kvůli toho, že to jsou poslední zápasy na Bazalech.
Ale do Vítkovic asi chodit nebudu, jednak kvůli Šafymu a spol. a pak kvůli toho, že bude hrát zrovna tam.
A ještě bych se chtěl omluvit za ty svoje příspěvky k bojkotu kvůli adr. ticketingu. Uznávám, že jsem byl blbý jak cyp a že Hába chtěl abnormálně dost údajů, navíc u některých šel mimo zákon.

EDIT: Tak Šafy sáhl po ruční brzdě a udělal to co dělá hodně velmi nerad: Omluvil se městu a přiznal svoji chybu
http://www.fcb.cz/aktualita/banik-pri...estu/5430/
A duel na Srbské, si vybral SlovakSport. ALE nebude se hrát ve 20.15, jak je to ve většině případů u SlovakSportu, ale už od 18h. Ale není to kvůli tomu, že v pátek bude vysílat i ČT. Takže to je jasný důkaz, že do TV přenosů se míchá i PČR. Ta brněnská povolila SlovakSportu vysílat zápas Zbrojovka - baník, ale už od 18h, aby chachaři stihli poslední vlak. Ale zajímavé, že tohle neudělal PČR v Uh. Hradišti. Že by ČT stála v hiearchii českého fotbalu nad fízlama ale SlovakSport pod něma?

Upravil onula, 22.02.2015 21:59
pekeno
Člen

Přidán 22.02.2015 23:02
Tak Šafarčík nabídl místo v dozorčí radě městu aspoň něco pozitivního... smiley
LZO
Člen

Přidán 23.02.2015 17:01
pekeno: Nebuď naiva, vždyť je to jen pohodlné, dobře placené držhubné ...
_Peter
Administrátor

Přidán 23.02.2015 19:57
LZO napsal/a:
pekeno: Nebuď naiva, vždyť je to jen pohodlné, dobře placené držhubné ...

Tak mi hlavně příjde úsměvné, jak je Šafarčík samá ochota a dobrota jen ve chvíli, kdy mu někdo sáhne na peníze. Kdyby mu město sypalo jak si sám představuje, tak by ho podobná věc nenapadla ani kdyby bylo město jediný sponzor klubu.
FalharJaroslav
Člen

Přidán 24.02.2015 10:35
Ahojky Chachaři.Jsem Váš nový člen,rád vás podpořím,ale jsem už starý člověk a nemocný a nedovoluje mě zdravý abych jezdil na Bazaly.Fanoušek Baníku jsem už 60 let.Ale co se ted děje na Bazalech pod Šafarčíkoví vedením stím nikdy nebudu souhlasit.Plně souhlasím Z Lukášem a Jirkou v rozhovoru na radiu Orion.Jediným správným řešením je bezpodmíněčným odchodem Šafarčíka a jeho kumpánu z Bazalů.
Budu rád když převezme Baník někdo ze starých legend Baníku v čele s panem Aloisem Hadamczikem.Pokud se tak nestane může Baník pod ninějším vedením skončit ve druhé lize a všem těm srdcařům a fandům to utrhne srdce.Plně souhlasím,že bojkotujete domací utkání.Děkuji všem kdo si to předčte.Jaroslav F-M
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 24.02.2015 10:36
Pěkný příspěvek, který se objevil na klubovém facebooku v komentářích a je směřován k rozhovoru Kybyho a Jirky na Orionu:

Tonik Pavelek
Pánové,díky za Váš příspěvek na YOTUBE.Lépe bych to nevyjádřil.Málokdo mi ohledně Baniku dokázal takhle promluvit ze srdce.Vŕele doporučím všem,kteří tvrdí:"Jó,to jsou ty vymaštěné hlavy,které se zmůžou akorát na Baník p...,jinak neumí ani promluvit.Rád bych se i s Váma setkal.Mám času habaděj,jsem už v důchodu.fotbal a Baník zvlášť je celý můj život.Už jsem to zmiňoval.Na Bazaly chodím od jejich vzniku.s tátou jsem byl i na Staré střelnici,tak hnusnou atmosféru v klubu a kolem něj za celý život nepamatuji.Baníku pochopitelně přeji vše nejlepší a fandit mu budu stále,to ovšem neznamená,že se mi nutně musí vše líbit.Pozorně jsem sledoval obě tiskovky a zvlášté u té první jsem nabyl dojmu (a už jsem tu o tom psal),že se nemělo jednat o dialog,nýbrž o obhajobu svých kroků,případně zesměšnění druhé strany.Opakuji se,chvílemi jsem si mezi všemi těmi grafy připadal jak v pořadu "U Václava Moravce".A navíc,my jsme to přebirali v takovém stavu a dnes .Ani slůvko o městu,které hodilo to pravé záchranné lano.Závěrem a pro odlehčení,kdy jsem se stal tím pravým fanouškem Baníku.Psal se tuším rok 1963.Banik hrál se Spartou,30 000 diváků (a to ještě nestála tribuna),dlouho to bylo 0-0,pak Pospíchal proměnil penaltu.A pak to přišlo.Na půlce hřiště si Wiecek zavazoval kopačku či co,mířila na něj přihrávka.Jenže ten chytře nereagoval,rozhodčí to posoudil jako mrtvý ofsajd,z křídla zběhnul Pospíchal a když viděl,že Sparťané přestali hrát a rozhodčí nepíská,klíčkou se zbavil gólmana Pakosty,s míčem přiběhl k tyči,poklekl a kolenem zasunul.Tribuny šílely,nechci domyslet,co by se dělo dnes.Od Svazu obdržel trest za zesměšňování.ale vzpomínka je silná,jako by ji tesal do kamene.Kdo nevěří,stačí si přečíst knihu "Tomáš Pospíchal: Fotbal nemá logiku".Nakonec snad jen to,že rok na to přestoupil do Sparty.Tak tedy: Baník do toho!!!
www.chachari.cz
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 24.02.2015 15:45
http://moravskoslezsky.denik.cz/fotba...50224.html

Neplacení nájemného za Bazaly a vzniklý dluh se fotbalovému klubu Baníku Ostrava podle všeho krutě vymstí. Rada města totiž v úterý nezměnila verdikt příslušné komise při udělování sportovních dotací a Baníku tak nadále hrozí, že přijde o 15 milionu korun.
www.chachari.cz
chacharzlipiny
Člen

Přidán 24.02.2015 17:36
chtěl bych reagovat na příspěvek Toníka Pavelky...s ohledem právě na takové fanoušky šetřete v diskusích tady ,ale třeba i na FB s nadávkami na "vandráky"... je spousta takových jako on kdo vás(nás) podporují a stojí za námi,ale z určitých důvodů na fotbal chodit budou...třeba proto,že s ohledem na svůj věk už nechtějí nic prošvihnout...važme si takových fanoušků,zaslouží si tosmileymně osobně se bojkot nelíbí,ale jednoznačně ho podporuji,protože dle mého mínění má smyslsmiley
Strana 147 z 251 << < 144 145 146 147 148 149 150 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.