Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 144 z 251 << < 141 142 143 144 145 146 147 > >>
Autor RE: Dění v klubu
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.02.2015 16:10
vvss napsal/a:
Kyby: Tak u mně je to možná naopak, já byl už od začátku nasraný, když to Lojza prodal Vackovi a všem bylo jasné, že tady něco smrdí, když byl jako majitel na Bazalech snad třikrát.... A teď jsem zase nerozhodný, protože vidím že sice ano pár hráčů odešlo, ale jiní zase přišli a nemyslím si že by na tom byli kvalitativně tak, jak tady pak chodili nebo spíš nechodili lidi po výprodeji Petery. Ano Šafarčík s Lojzou vyjebal a vyjebal s více lidma, proto jsem nikdy nikde nic nenapsal a ani neřekl na obhajobu JEHO osoby a přijdou i mi jeho kroky směšné - viz. poslední tři "P" o prosperitě i se zablokovanými přestupy, dluhy na nájmu (toto upřímně ještě více, než penále tomu hošťálkovickému jidášovi) atd. Kdybych věděl, že by teď Lojza SÁM do toho šel, tak řeknu že protesty takového rozsahu mají smysl. Ale nemyslím si že se někdo tady najde, kdo by Baník vzal.

" teď jsem zase nerozhodný, protože vidím že sice ano pár hráčů odešlo, ale jiní zase přišli a nemyslím si že by na tom byli kvalitativně tak, jak tady pak chodili nebo spíš nechodili lidi po výprodeji Petery" :

Ty jo, tobě příjde, že hráči, co rok nekopli do míče či se nechytili ani v Béčku jiného mužstva (Zapata, Sivrič, Jirásek) jsou na tom kvalitativně na stejné výši jako Greguš, Baranek a Stronati ?

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
martinn
Člen

Přidán 15.02.2015 16:15
Taky mám dojem,že tahle verze protestu k ničemu nepovede.Ale na druhou stranu chápu vaši snahu,jen sedět s rukama za zády se už fakt nedá.Doufám za nás všechny,že se panstvo na hoře chytne za nos,ale mám obavu,že s nima jen tak někdo nehne.A taky je otázka kdo by Baník v současné chvíli koupil??Pochybuju,že by sem po tom všem Lojza ještě šel...a nikdo jiný na obzoru není.To jedině že by osvítilo Kubinu,dal by dohromady ještě pár třeba hráčů (Bary,Jankul) a koupili to sami a to si myslím,že se asi jen tak nestane..a nikdo jiný se sem nepožene.
Každopádně za billboard i včerejší akci máte moje velké uznání.
Hokyfcb
Člen

Přidán 15.02.2015 16:18
vvss: promin ze to musim napsat zrovna tobe..vim ze nejsi zadny cyp,zes byl proti zmrdovi Peterovi i soucasnemu "3 PPP-Prolhanym Pojebanym Picusum". Ale pamatuji se,jak si na ofic foru psal,ze na FCB nechodis a nepujdes,dokud tam tahle Dynastie Novaku bude smrdet. Potom nechapu proc ti vadi bojkot. Mozna jsi uz zacal chodit..nevim.smiley
Ekmar
Člen

Přidán 15.02.2015 16:22
Jen bych měl jeden dotaz. Nechci do nikoho rýpat, víceméně se všemi důvody bojkotu souhlasím. Nicméně, myslíte si opravdu, že bojkotem donutíte Šafarčíka odejít? Jak už sami řekli, přínos z vstupenek je pro ně víceméně zanedbatelný, takže v tomhle ohledu ho to nerozhodí. S jakým úmyslem je tedy ten bojkot plánován?

A za druhé: Možná by Vás i více lidí podpořilo, kdyby se nedozvěděli na stadionu, že ti co sedí a nejdou na hřiště jsou kokoti, čuráci apod.. Samozřejmě to řvalo jen pár lidí, nicméně taky to nepřidá na sympatii..

Kyby
Administrátor

Přidán 15.02.2015 16:29
DZANDRA: Třeba mu to znechutíme natolik, že to ještě rád někomu přenechá, třeba se někdo najde, třeba to půjde úplně do kopru a bude se začínat od nuly...
Ano, být majitelem klubu není volitelná funkce. Musíme doufat, že se toho někdo chytne, když toho nejsme schopni sami, čertužel 99% baníkovců má nějaké OSBB v piči...
Ale co máme dělat? Chodit v čím dál menších počtech? Už na podzim to byla bída a plno lidí (ne jen ultras, ale třeba i týpků, co tam chodí 40 let) říkalo, že je tam na jaře už nikdo neuvidí...
vvss
Člen

Přidán 15.02.2015 17:15
trevor20 : já jsem nesrovnával hráče co odešli s hráči co přišli. Napsal jsem myslím dost jasně to, že po Peterově výprodeji tady nastupoval odpad jako Buček, Vašenda, Kraut a z venku jen ti co byli zadarmo. A tvá jména? Proč tady mluvíš o Jiráskovi, proč nenapíšeš jméno Lučič, Mišák nebou Kouřil, kteří by mohli být posilami? Nehodí se do krámu?
Hokyfcb: paměť máš dobrou a můžu ti říct, že jsem na kopci už fakt nebyl. Vadí mi plachta, rozmrdané sektory S, duhová část hlavní tribuny, ticketing ne jako takový,ale v provedení made in Habaďůra, vadí mi toho tolik, že tam osobně nemůžu prostě jít. Bojkot mi vadí kvůli klukům na place, protože si myslím že navzdory odchodům nebudou špatní, dále mi vadí protože Baník se jednou provždy rozdělil na milion kusů, které už nikdo nedá dohromady. Tím,že nechodím já sám, nikoho násilně nenutím nechodit, jen vyjadřuji svůj pocit.
dzandra
Člen

Přidán 15.02.2015 17:42
kyby: v tom případě bojkot nechápu, jestli mu to chcete znechutit.
podívej se za co máme kupy pokut. Co takhle používání pyra , nemyslím tím zatím zasypat hřiště ale ruzumně dýmit a ohnit. Vulgarní skandování vůči svazu, 90% fans vás v tomhle podpoří daleko více než v protestu. Chorea umíte taky krásné.
Byl bych rád, kdyby jsi alespoň ty mluvil s barrym a viděl jeho pohled na věc.
jen tak bych schrnul posledních pár let zpět.
Petera=>titul=>vítěž poháru=>všechno supr=>fans šli dolu=>petara na piču=>kajnar na piču=>petera v prdeli=>šafarčík zachraňmě baníček=>vypadá to slušně=>kajnar piča zachrání na poslední chvíli baník=>lukeš pryč=>svěrky pryč(i když by mě zajímalo jak by se tvářil tvůj zaměstnavatel, kdyby jsi chodil v nemocenské chlastat po Ostravě, bohužel není a chybí)=>svěda pryč, prodej tří hráčů (nemyslím že krom Greguše jsem zatím oslabili)=>protest ??? co dál
(je to trochu chaotické, kdyby něco klidně to řešme přes sz jestli se ti bude chtít, ale zase je to diskuzní forum smiley

Furt nějak přemýšlím jak probrat OS BB

CO vy zpíváte ????

Upravil dzandra, 15.02.2015 17:43
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 15.02.2015 18:26
dzandra napsal/a:
kyby: v tom případě bojkot nechápu, jestli mu to chcete znechutit.
podívej se za co máme kupy pokut. Co takhle používání pyra , nemyslím tím zatím zasypat hřiště ale ruzumně dýmit a ohnit. Vulgarní skandování vůči svazu, 90% fans vás v tomhle podpoří daleko více než v protestu. Chorea umíte taky krásné.
Byl bych rád, kdyby jsi alespoň ty mluvil s barrym a viděl jeho pohled na věc.
jen tak bych schrnul posledních pár let zpět.
Petera=>titul=>vítěž poháru=>všechno supr=>fans šli dolu=>petara na piču=>kajnar na piču=>petera v prdeli=>šafarčík zachraňmě baníček=>vypadá to slušně=>kajnar piča zachrání na poslední chvíli baník=>lukeš pryč=>svěrky pryč(i když by mě zajímalo jak by se tvářil tvůj zaměstnavatel, kdyby jsi chodil v nemocenské chlastat po Ostravě, bohužel není a chybí)=>svěda pryč, prodej tří hráčů (nemyslím že krom Greguše jsem zatím oslabili)=>protest ??? co dál
(je to trochu chaotické, kdyby něco klidně to řešme přes sz jestli se ti bude chtít, ale zase je to diskuzní forum smiley

Furt nějak přemýšlím jak probrat OS BB

Kyby anebo někdo z jeho okolím určitě mluví s barym, toho se nemusíš bát. a k těm pokutám, klub je (ne)platil i když jsem tam nebyli

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Slosor
Člen

Přidán 15.02.2015 18:35
Bojkot je samozřejmě jediné možné řešení a neměl být vůbec zrušen, což jsem tvrdil od začátku. Druhý bojkot už ztratí vážnost, prostě takové to "odvolávám co jsem odvolal......".

Upravil Slosor, 15.02.2015 18:36
Ekmar
Člen

Přidán 15.02.2015 18:35
Tak vida, máme tady výzvu k diskusi..

http://www.fcb.cz/aktualita/pozvani-k...ODYA9iJVHA

Upravil Stuart, 15.02.2015 18:39
Slosor
Člen

Přidán 15.02.2015 18:48
Teď se hlavně nenechat opít rohlíkem, když oni udělají zase nějaký směšný ústupek a nerušit bojkot. Podmínka č. 1 zrušení adresného ticketingu, přes to by neměl jet vlak.
vvss
Člen

Přidán 15.02.2015 19:06
slosor: myslím, že na drobný ústupek nikdo neuslyší. Spíš aby i zdejší přispivatelé byli schopni jednat ku prospěchu věci.... Hlavně tam přijít připraven a ne furt dokola řeči o ožralém Lukešovi, nebo o Svědíkovi, na to už jsem alergický. Jde o to se dívat dopředu, jedině tak se pohneme. Věcný argument proti věcnému argumentu. To samé čekám od vedení, ne ty jejich sračky o saldu ve prospěch klubu vůči městu, když neplatí nájem!
onula
Člen

Přidán 15.02.2015 19:23
No, tak zajímalo by mě, jak k tomu přistoupí Sparťani, jestli vůbec nepřijedou, anebo přijedou ale budou zticha, či budou normálně fandit.
manem
Člen

Přidán 15.02.2015 19:25
Chachari, doufam, ze nedopustite, aby jsme se Spartou hrali bez fans, to by jsme tem prazakum hodne usnadnili, takze doufam, ze je klepneme jak v kotli, tak i na hristi Banik p...smiley
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 15.02.2015 20:21
onula napsal/a:
No, tak zajímalo by mě, jak k tomu přistoupí Sparťani, jestli vůbec nepřijedou, anebo přijedou ale budou zticha, či budou normálně fandit.

Přijedou a budou normálně fandit. Je to náš boj. Ne jejich. My jsme se jim taky kdysi vysmívali, když bojovali s Hřebíkem, když vyhodili Straku ...

Něco jiného by bylo, kdyby to byl boj jen čistě proti adresnému ticketingu. Tu věřím, že by nás podpořili ...
www.chachari.cz
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.02.2015 15:57
[quote]vvss napsal/a:
trevor20 : já jsem nesrovnával hráče co odešli s hráči co přišli. Napsal jsem myslím dost jasně to, že po Peterově výprodeji tady nastupoval odpad jako Buček, Vašenda, Kraut a z venku jen ti co byli zadarmo. A tvá jména? Proč tady mluvíš o Jiráskovi, proč nenapíšeš jméno Lučič, Mišák nebou Kouřil, kteří by mohli být posilami? Nehodí se do krámu?

Ano, na ně sem zapomněl. Kouřil, obránce s druholigovou kvalitou, Lučič, co hraje v Béčku Hajduku. A Mišák seděl na lavici v Trenčíně. Super posily, fakt že jo smiley

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
vvss
Člen

Přidán 16.02.2015 18:29
trevor20 : je vidět, že jsi odborník - se divím, že už dávno neděláš někde sportovního nebo dokonce generálního manažera. smiley Už dopředu víš, že když někdo kdo přichází z druhé ligy, kvalitu na první nemá. A co třeba Stronati, odkud nedávno přišel do Baníku? Z Chelsea? Pičujete do každého, kdo přijde, nejlepší team by byl s Bučkem, Vašendou a Krautem, k tomu ožralý Lukeš se Svěrkym, je tak ? Jak chodily za Petery "posily" po tom co to tu rozprodal, jak si protestoval? Byl jsi spokojený? Věřím, že v době co jsme dostávali jeden kotel za druhým, tak si taky řval "nic se nestalo" a teď, kdy tu máme normální team, ty už dopředu víš, že je vše na piču...Takové miluju. Dám si tu práci a podívám se jak si to tu komentoval za Petery, pak ti pár tvých kousků vystavím.
klessk
Člen

Přidán 16.02.2015 18:50
Dal jsem příspěvek na Baníček,ale jestli někdo bude živit Lukeše,Svěrkoše a další,co si chodí do Baníku pro dávky ,tak budu litovat každé investice do Baníku ,včetně vstupenky !!!
klessk
Člen

Přidán 16.02.2015 18:52
A jsem pro stadion ve Vítkovicích a těším se tam ,protože nejsem příznivec mauzolea !! Přítelkyni bych na Bazala ze studu nevzal !!
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 16.02.2015 19:28
klessk - gratuluji,vyhral jsi cenu o prispevek roku! A to je teprve unor....smiley

404 signature not found
www.thordivision.com
kacer
Administrátor

Přidán 16.02.2015 19:31
No vidíš to :-D A Tebe stará nebere ze studu ani s košem :-D
Kazi
Člen

Přidán 16.02.2015 19:34
Když si čtu ty dva příspěvky od klesska, tak je mi smutno z toho, co všechno fandí Baníku.
lukasen
Člen

Přidán 16.02.2015 19:36
Klessk- :& ach jo ....smiley

Upravil lukasen, 16.02.2015 19:37
capek
Člen

Přidán 16.02.2015 19:43
Nejsem příznivcem těchto praktik, ale myslím že admini by měli bloknout, vymazat a nejlépe i zastřelit idiota, který uráží legendy a nejkrásnější a jediný Baníkovský stadion. Vem přítelkyni třeba do Opavy, aby věděla kde tě návštěvovat
lukasen
Člen

Přidán 16.02.2015 19:54
Jinak k tematu bojkot myslim ze rozhodne si zaslouzi ode me respekt lide kteri s touto situaci ktera na Bazalech panuje chcou neco delat a ne jen prihlizet tomu jak par arogantnich amateru vede klub tak jak ho vede!! Vam ostatnim se libi kroky ktere toto vedeni dela?? Vzdyt to je do oci bijici vyhazov legend(at uz nekdo videl Lukese ci Sverkose ozraleho jak tady nekteri pisi) hraci kteri vzdy pro Banik dychali a bojovali za nej a odehrali mnoho sezon myslite ze v jinych zemich(klubech) se takhle chovaji k legendam??? Vyhazov uspesneho trenera ze smesnych duvodu.Jen takovy priklad Mourinho vyhral tehdy titul s Chelseaa snad kazdy druhy zapas vyhral 1:0 se divim ze ho tehdy taky nevyhodili ze davaji malo golu i kdyz nedoytavali a body pribyvaly no hold jiny kraj jiny mrav(Majitel)Adresny ticketing ktery udajne naridilo FACR= dalsi lez!!Prodej mladych hracu (pred ME v CR smiley super krok)o kterych se tvrdi ze neodejdou
Strana 144 z 251 << < 141 142 143 144 145 146 147 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.