Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 143 z 251 << < 140 141 142 143 144 145 146 > >>
Autor RE: Dění v klubu
chacharzlipiny
Člen

Přidán 13.02.2015 16:05
co na to říct mojí milí chachaři a chacharky...smileysmileysmiley akorát furt čekám kdy bude tento nádherný bilboard jako aktualita dne na oficiálu smileysmileysmiley úplně živě vidím tu poradu vedení co s tím?!?!

Upravil chacharzlipiny, 13.02.2015 16:08
capek
Člen

Přidán 13.02.2015 16:43
Už někomu ze zde přítomných majitelů FCB karty, dorazil dopis s modrým pruhem? Mé manželce dnes přišel z úřadu pro ochranu osobních údajů, kde chtějí potvrdit, že Baníku dala k dispozici rodné číslo. Na tyhle dopisy jsem alergický, vždycky znamenali průser, ale tady to bude průser někoho jiného...
Kyby
Administrátor

Přidán 13.02.2015 16:51
CAPEK: A víš, že jsi mi udělal radost :-)
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 13.02.2015 20:44
Klub s názorem fanoušků nesouhlasí. "Nejsme zvyklí si stěžovat na rozhodčí, ale tento, co nám dal červenou kartu, je neobjektivní. Baník už nemusel být mezi kluby první ligy, současné vedení jej vyvedlo z krize. Naprostá většina fanoušků to ví a dokáže to objektivně hodnotit," řekl tiskový mluvčí Baníku Jaroslav Baďura.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal...dionu.html
www.chachari.cz
chacharzlipiny
Člen

Přidán 13.02.2015 21:40
Capek: ještě poinformuj jak jsi řešil kartu pro syna...tihle zmrdíci nesouhlasí s červenou kartou?!?!
Kyby
Administrátor

Přidán 13.02.2015 22:09
Kdyby pan tiskový mluvčí znal pravidla fotbalu, tak by věděl, že pokud hráč opakovaně hrubě fauluje, musí dostat červenou kartu (zvláště, když už má žlutou) a nepomůže mu, že předtím hrál třeba 30 minut slušně.
A taky zapomíná, že na záchraně klubu se nemalou měrou podíleli i Lukeš, Svěrkoš, Adámek...
boss
Člen

Přidán 14.02.2015 08:44
ještě záleží na tom na jak dlouho za tu červenou dostanou stopku, já doufám že navždysmiley jo kyby pěkný počet příspěvků 666 to je super číslo
Pavel
Člen

Přidán 14.02.2015 10:15
Čau, tak to je dost dobré. Všechny čtyři palce nahoru. BP.smileysmileysmileysmiley
chacharzlipiny
Člen

Přidán 14.02.2015 16:08
Po delší době jsem navštívil diskusi na oficiálu(jenom na čumendu,bloknutej jsem stejně jako naše přestupy a dotace) a dozvěděl jsem se neuvěřitelné věci,jsme hovada a pitomci a primitivové,je třeba nám zlámat nohy,zakázat vstup na 5-10 let,vyhnat nás silou,nerozumíme podnikání a nerozumíme vlastně ničemu a no vrcholnou informací kterou jsem se dozvěděl od diskutujícího jménem Daniel byla,že Baroš je kokot...smutné počtení od Šarčíkovic komparzu.K bojkotům jsem se v minulosti stavěl spíš zdrženlivě(negativně) ale tentokrát není co řešit,jiná možnost není...o to víc se těším na výjezdy.
Autor RE: ???
vvss
Člen

Přidán 14.02.2015 17:51
Jako fanda Baníku se ptám, kde jste byli všichni vy protestující frajeři, když Petera vyprodával jednoho hráče za druhým a klub před našima očima tuneloval, až jej nakonec totálně vytuneloval? Nebo hrdě stál na "eskách" a čekal kdo si to s ním přijde vyřídit. Že by Vám nevonělo že Šafarčík si Vás nekupuje lístky do kotle? Teď budete bojovat proti lidem, kteří zabránili pádu Baníku do úplného bahna. Nemusím tu rodinnou bandu co to tady teď vede, netajím se že jsem si vždy přál Lojzu, ale umím vidět černě i bíle. U Vás je vše špatně, pokaždé špatné zprávě z Vás cítím radost, že se opět něco sere. Trošku soudnosti... smiley
_Peter
Administrátor

Přidán 14.02.2015 20:10
vvss: já třeba byl na stadionu a žral jsem mu to. Kde jsi byl ty? Chápu to správně, že nezakročit proti Peterovi bylo špatně, nicméně nezakročit teď, když toho prosakuje z fungování Baníku stonásobně více, by bylo správné? Šafarčík se podílel na záchraně Baníku, za Petery byl titul. Na začátku byli oba svatí. Po bitvě je každý generál.
aduskaezra
Člen

Věk: 30
Přidán 14.02.2015 20:40
Ahoj jsem taky fanynka baníku nenávidím Sparťany smiley
manem
Člen

Přidán 14.02.2015 22:00
Nechápu, proč chcete bojkotovat zápasy, vždyť Ti kluci za to přece nemůžou a jdete fandit jim a ne nějakému vedení, nebo snad ano ?? Zamyslete se nad sebou, Ti kluci Vás potřebují, tak neblbněte, myslíte, že to něčemu pomůže, já myslím, že ne
Kamiloft
Člen

Přidán 14.02.2015 22:26
manem napsal/a:
Nechápu, proč chcete bojkotovat zápasy, vždyť Ti kluci za to přece nemůžou a jdete fandit jim a ne nějakému vedení, nebo snad ano ?? Zamyslete se nad sebou, Ti kluci Vás potřebují, tak neblbněte, myslíte, že to něčemu pomůže, já myslím, že ne

Tak Šafy tvrdí že fanoušci jsou pouze 5%, takže co. Navíc fandit se bude, akorát že na výjezdech.
474360663
Kyby
Administrátor

Přidán 15.02.2015 06:18
MANEM: Protože nevíme o jiném kloudném řešení, jak to těm zmrdům znepříjemnit, Leda ještě třeba nenechat dohrát zápas se Spartou, ale to bych potom chtěl číst tvůj komentář...
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 15.02.2015 06:56
manem napsal/a:

malují li se transparenty proti vedení je to špatně, udělá se přerušení zápasu je to špatně....

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.02.2015 09:37
Kyby. Skvělej nápad! smiley
Topaz4
Člen

Přidán 15.02.2015 09:38
Já osobně nechodím na Bazaly od té doby, kdy vedení zavedlo ty represivní opatření při koupi vstupenek. Předtím jsem pravidelně chodil 30 let. Můj názor je takový, že město nemělo kupovat Bazaly! Klub měl jít do insolvence a měl se začít budovat odspodu, pomalu a poctivě jako památného září, roku 1922.Všechno, co se děje teď a bohužel se dělo i za Petery a spol. je neprůhledné a ve finále to nenávratně poškodí náš slavný klub i celou fanouškovskou obec. Jsem tedy pro bojkot domácích zápasů, protože tímto se ukáže síla a jednota všech fans, nejenom z kotle, ale i z ostatních sektorů.
vvss
Člen

Přidán 15.02.2015 09:55
Peter : stonásobně více ?? To si děláš prdel ? Až to teď banda Šafarčíka dovede do takových stamilionových sraček jako Váš oblíbenec pražská olympiáda, pak se s tebou o tom budu bavit. Neveřím, jak může mít někdo tak krátkou pamět, Vy by jste snad toho pražského zmrda chtěli zpět, ne? A ten titul že byl jeho? Kdo mu ten mančaft před prodejem poskládal a nechal ještě na účtě love? Po něm tady zůstaly stamilionové dluhy a hráčská osa hovad jako byli Buček, Vašenda a Kraut....smiley
LordikBanik
Člen

Přidán 15.02.2015 10:09
vvss napsal/a:
Peter : stonásobně více ?? To si děláš prdel ? Až to teď banda Šafarčíka dovede do takových stamilionových sraček jako Váš oblíbenec pražská olympiáda, pak se s tebou o tom budu bavit. Neveřím, jak může mít někdo tak krátkou pamět, Vy by jste snad toho pražského zmrda chtěli zpět, ne? A ten titul že byl jeho? Kdo mu ten mančaft před prodejem poskládal a nechal ještě na účtě love? Po něm tady zůstaly stamilionové dluhy a hráčská osa hovad jako byli Buček, Vašenda a Kraut....smiley

Jak to jen napsat... On ty dluhy totiž neplatí. Takže ne jen, že se odložily, ale navíc se nabalují jeden na druhý. Proč si jinak myslíš, že musel dělat tuto zimu tak podivné kroky. To si fakt myslíš, že Svědík neuměl anglicky nebo že snad 14 mega za Greguše a 12 mega za Stronattiho byly neodolatelné nabídky? Pokud tohle přehlížíš, je možné, že většina z nás má krátkou paměť, ale ty si neumíš dát 1 a 1 dohromady a jen pliveš zlo. Promiň, ale být Tebou už nepíšu nic nebo mimimálně veřejně. A už vůbec, že milujeme Peteru. Tehdy se to zajebalo a teď se to dá ještě zachránit. Ale přeber si, jestli ve finále budeme za debily my Chachaři nebo Ty a Tobě podobní, protože necháte Šafarčíka klidně rozebrat celý klub a raději budete pomlouvat a pět zlo na nás co proti němu jakýmkoliv způsobem bojujeme.

Kyby
Administrátor

Přidán 15.02.2015 10:10
VVSS: Vyplouvá toho stonásobně více, protože Petera byl "zmrd profesionál", co uměl lhát a maskovat to. Toto jsou "zmrdi amatéři"...
Petera je ten poslední, koho bychom se zastávali, že nám u něj trvalo podstatně déle, než jsme pochopili, to je věc druhá, několikrát už jsme to uznali a dodnes mě to mrzí. Tobě to asi taky trvalo o dost déle, nebo si snad od roku 2004 burcoval baníkovce k odporu vůči Peterovi?
Když vzpomínáš, kdo poskládal Peterovi mančaft pro titul (100% souhlasím), tak bych ti rád připomenul, kdo s tím samým člověkem vloni na jaře pěkně vyjebal...ten člověk se několik posledních jarních kol velice snažil o to, aby se FCB zachránil, už domlouval sponzory, jednal s FAČR atd.
dzandra
Člen

Přidán 15.02.2015 11:57
Jeden dotaz, jak si predstavujeme zmenu vedeni a majitele klubu? Kdyz opet podporim bojkot jako vzdy, tak bych se chtel zeptat, co je s tim v planu. Mel jsem predstavu, 5000 lidi v banik baniku za 2 roky existence do toho kazdy vlozi 20000. Ale ono hovno, je nas tam sto nebo kolik, ja dokonce zapomnel zaplatit letosni prispevky. No bylo by 100 000 000 kc a s tim by se dalo neco delat. Musim se priznat,ze tenhle bojkot me krapet sere. Nesnasim tohle vedeni, ale je to stejne soukroma firma, odk zavre Paskov, vitkovice taky padnou.

CO vy zpíváte ????
Kibic-FCB
Člen

Přidán 15.02.2015 12:20
S Kybym se v jeho příspěvku shoduji na 100 %. Tehdy jsme prostě neviděli až tak úplně do zákulisí a nedávali si věci do souvislosti.
Manem : jací kluci? Hráčům (9 z 10) jsme úplně u prdele. Oni dnes hrají v Baníku a zítra ve Spartě. Jim je to úplně jedno. Hlavně, že se můžou honit za míčem a čumět pak afričanům ve sprše na péra.
Dzandra : já si to představuji tak, že současné vedení půjde do prdele. Jiné východisko není. Co se týče o.s. BB, tak to vidím jako jedno obrovské neštěstí. Taky jsem si to představoval úplně jinak, i když já osobně taky nejsem členem klubu. Ale já jsem na rozdíl od většiny ostatních, kteří v tomto sdružení nechtěli být (a je jedno z jakého důvodu), za sebe dosadil jednoho človíčka, takže info mám. Když to vznikalo, tak jsem čekal několik tisíc členů a ne pá set. Hold a to je spíš k pláči, u nás prostě není taková mentalita, jako někde jinde.
K včerejšímu protestu bych rád dodal jeden osobní postřeh. Když jsem postával před Bazalama a kochal se s kolegy asi nejkrásnějším "choreem", které jsem kdy viděl, tak jsem si ráčil povšimnout, že se před pokladnami postupně utvářely dvě fronty (vlastně 3), přičemž v jedné bylo místy stonásobně více lidí, než-li v obou ostatních. Jak moc se tedy dotkne pokladny klubu to, když jim tam nedojdou lidé, kteří už si permanentky (KK) zakoupili?! Vždyť já jsem, za skoro půl hodiny zevlování před kasami, viděl asi 30 lidí, kteří si koupili lístek. Takže finanční ztráta bude pro klub takřka nulová.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
vvss
Člen

Přidán 15.02.2015 12:27
Kyby: Tak u mně je to možná naopak, já byl už od začátku nasraný, když to Lojza prodal Vackovi a všem bylo jasné, že tady něco smrdí, když byl jako majitel na Bazalech snad třikrát.... A teď jsem zase nerozhodný, protože vidím že sice ano pár hráčů odešlo, ale jiní zase přišli a nemyslím si že by na tom byli kvalitativně tak, jak tady pak chodili nebo spíš nechodili lidi po výprodeji Petery. Ano Šafarčík s Lojzou vyjebal a vyjebal s více lidma, proto jsem nikdy nikde nic nenapsal a ani neřekl na obhajobu JEHO osoby a přijdou i mi jeho kroky směšné - viz. poslední tři "P" o prosperitě i se zablokovanými přestupy, dluhy na nájmu (toto upřímně ještě více, než penále tomu hošťálkovickému jidášovi) atd. Kdybych věděl, že by teď Lojza SÁM do toho šel, tak řeknu že protesty takového rozsahu mají smysl. Ale nemyslím si že se někdo tady najde, kdo by Baník vzal.
dzandra
Člen

Přidán 15.02.2015 14:09
Kibic : a co pak , to jako myslis, ze v nejlepsim pro vas, s vami bude safar resit komu to proda. Co kdyz to pusti horsimu kriplovi. No ja nevim, nejak mi tve ocekavani moc nesedi.

CO vy zpíváte ????
Strana 143 z 251 << < 140 141 142 143 144 145 146 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.