Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 136 z 251 << < 133 134 135 136 137 138 139 > >>
Autor RE: Dění v klubu
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.12.2014 21:48
robinBOFC napsal/a:
Ani nevím jak začít. Nerad něco vypisuju, ale dnes mě fakt dožrali. Už jsem si jist, že to bude ještě horší než za Petery. Bary nabídl šafarčíkovi odkup Baníku, ale ten to odmítl. Jistě ví proč. Had investuje své peníze v Jablonci!!! Chuligáni a ultras dělají plakáty a zpívají, ale to je k hovnu. A ještě k tomu v silvestrovském derby bude chytat policejní prezident!!! Je tohle vše normální?? Baník miluju, tak s tím kurva něco dělejte, VY, kteří se tím veřejně jen chvástáte.

Tak já myslím že Ultras to řeší taky, něco určitě bude a já doufam že už to bude nekompromisní....

S tím policejním prezidentem jako vážně? Z jakého přesně důvodu tam on bude? Co on má s Baníkem společného?

VítkoviceNE!!!
lukasen
Člen

Přidán 17.12.2014 21:58
Neni zas tak jednoduche neco co trefi do cerneho.....ale opravdu k cemu vedli chorea a pokriky? Stale tvrdim lepsi by bylo kdyby byl stadio prazdny nez toto....bych se nedivil kdyby se Bary tady na toto vysral hrat pod takovym zmrdem...v takovych podminkach....co treba jit do boje s byvalymi hraci a legendy kterym taky neni Baníček lhostejny do nejake poradne protestni akce
flames
Člen

Přidán 17.12.2014 22:14
Je mi do toho piču, bo moc aktivní krom nezdařených výšlapů na Baníkov nejsem, ale tady je třeba prekročit práh ignorace mediálního prostoru = tohle vše musí jít ven, mezi lidi okolo, kteří sledují tým po očku.

Je to zlé, kdyby mě někdo hledal, tak jdu zvracet.
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 17.12.2014 22:24
Prohlášení Honzy Baránka k přestupu do Plzně... (z jeho facebooku)
"urcite jsem nikde neutekl..pred pul rokem jsem v baniku podepisoval smlouvu tyden pred jejim vyprsenim(mohl jsem odejit zadarmo)s tim ze se banik zveda a uzdravuje..bohuzel to v baniku vypada tak jak to vypada..ale presto jsem chtel i ted zacit zimni pripravu v baniku a odejit az po euru u21 na ktere mam sanci se dostat..i plzen byla pripravena me na jare nechat na bazalech dohrat sezonu s tim ze by to banik nic nestalo..s tim banik respektive pan Š. nesouhlasil.. Ale nechhci a nebudu na nikoho hazet spinu nebo pomlouvat.jen nechci byt v ocich fanoušků jako nejaky zradce.. Chtel bych moc podekovat vsem fanouskum Banicku..vsem trenerum co me vedli a nejenom tem..na bazalech je spousta lidi co si zaslouzi velke uznani..od pani na vydejne na vratnici v pradelne tak po travnikare a spravce hriste...zkratka banik je jedna velka rodina do ktere jsem patril 8 let a doufam se zase jednou vratim."

Upravil Stuart, 17.12.2014 22:24
www.chachari.cz
onula
Člen

Přidán 17.12.2014 22:42
DominatorFCB napsal/a:
...
S tím policejním prezidentem jako vážně? Z jakého přesně důvodu tam on bude? Co on má s Baníkem společného?

On ale bude hrát za Vitky: Manažer staré gardy Baníku upozornil také na jedno speciální jméno z nominace Vítkovic. Jejich branku bude hájit Tomáš Tuhý, policejní prezident České republiky, který za vítkovický klub chytával dorosteneckou ligu.

Upravil onula, 17.12.2014 22:43
L
Administrátor

Přidán 17.12.2014 23:11
http://havirovaci.cz
pekeno
Člen

Přidán 18.12.2014 00:04
Tak Pavlenka je prý taky v Jablonci
Kamiloft
Člen

Přidán 18.12.2014 00:22
Vidím že někteří už tady apelujou na ultras at co nejrychleji zorganizujou nějakou radikální akci, ale možná jsme se už měli výrazněji zapojit dřív co? smiley Viz bojkot na začátku sezony nebo když si vezmu protest proti vyhazovu Vency, tak nás tam byl skoro směšný počet atd. Jestli už náhodou není pět minut po dvanácté co?

Jinak co se týče mojeho názoru, využil bych toho, že první domácí zápas hrajem zrovna proti spartě, kde lze automaticky čekat vyšší návštěvu, čili bojkot by tady asi nebyl tak účinný, protože vandráci dorazí vždycky. Spíš bych to viděl na už ověřenou akci "tenisák", která by ve větším počtu lidí mohla být dost efektivní a určitě by se to rozebíralo všude po ČR. Není to dávno když lidi házeli na Zemana v Praze ty vajíčka a jak se to hned medializovalo. Sice to rozhodně není to samé, ale princip je defakto stejný ne? Vemte si, že ten zápas se Spartou bude určitě na ČT a bude to sledovat velký počet lidí...
474360663
matusFCB
Člen

Přidán 18.12.2014 00:33
Sorry, ale lidi z ultrasky na tohle všechno poukazovali dlouho a byli stejně jako další bojkotující označování za největší škůdce Baníku a doslova rozdmýchavače sporů a nyní mají všechno řešit oni? ti na které byla házena špína nejen vedení, ale také fans, kteří tady vypisovali hovna o tom jak jsou proti všemu a bojkotování je moderní a jak chtějí zničit poslední sezonu na Bazalech? Každý vám ať už tady či na FB dával najevo co jsou lidi z vedení zač a velká část fans pičovala? Najednou se říká ať ultraska či hools dělají nějaké akce, přitom jak akce byla (2x před tribunou, tak kde byli lidi, krom těch cca 200kusů?) Byli na stadionu a zpívali Baníčku my jsme s tebou a nadávali na ''škůdce z kotle''.. Najednou takové prozření? Najednou se volají ti na které se nadávalo za zápas proti Spartě? Měli byste se chytit také vy za nos, co jednou nadáváte a podruhé chcete něco, sami si neuvědomujete, že jste vedení dali také určitou moc tím, že jste na ten stadion v době bojkotu lezli, dali jste jim zapravdu, že všechno dělají dobře a že jde proti nim pouze úzká skupina lidí.. Je samozřejmě dobře, že jste konečně snad vesměs všichni prozřeli, ale pro příště byste radši měli věřit lidem, kteří tady pro Baník udělali tolik a zadarmo, než lidem, kteří si tu namastí kapsu.. OPĚT se ukázalo kdo měl pravdu a kdo to myslel dobře..smileysmiley

20 let - Baník s GieKSou!
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 18.12.2014 01:52
L - Bohužel jsi to vystihl... fakt Vánoční slevy...

Upravil AlexxxFCB, 18.12.2014 01:53
AlexxxFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 18.12.2014 02:03
pekeno napsal/a:
Tak Pavlenka je prý taky v Jablonci

Je nebo mají zájem...? Ať už mě Pelta nesere... bere hráče od nás a chce si udělat Český Real Madrid... Stejně se mu ve finále všichni rozutečou ale nejsmutnější na tom je že Baník na to doplatí nejvíce... Nikdo jiný totiž takové tornádo v kabině nemá... Obávám se že ligu zase zachrání jen tak tak a místo aby majitel podporoval cíle a možnost hrát o pohárovou Evropu kam vždy Baník patřil tak dobré hráče rozprodá a odpad ligy koupí... Když jsem tak četl na facebooku a tady názory tak to nejsou jediné ztráty... bojím bojím že to schytá Azavedo, Narh a možná i Stronatti. Ale kdo místo nich? V lepším případě hráči z Béčka v horším hráči kteří vysedávají jinde na řiti...
To už raději ať koupí klauna Švancaru a cirkus bude dokonaný...
Honza
Člen

Přidán 18.12.2014 06:47
Podle me nema zadny smysl prilivat olej do ohne. Lidi se zachovali naprosto logicky. Nemeli informace. Banik potrebuje silneho majitele, ktery prezije i par let neuspechu. Jinak se bude situace opakovat, dokud se nesesype. Za soucasneho stavu se bude muset vzdy zivit prodejem hracu. Tim nehajim lhare a podvodnika Safarcika. Jenom chci ukazat, kde lezi podstata problemu.

matusFCB napsal/a:
Sorry, ale lidi z ultrasky na tohle všechno poukazovali dlouho a byli stejně jako další bojkotující označování za největší škůdce Baníku a doslova rozdmýchavače sporů a nyní mají všechno řešit oni? ti na které byla házena špína nejen vedení, ale také fans, kteří tady vypisovali hovna o tom jak jsou proti všemu a bojkotování je moderní a jak chtějí zničit poslední sezonu na Bazalech? Každý vám ať už tady či na FB dával najevo co jsou lidi z vedení zač a velká část fans pičovala? Najednou se říká ať ultraska či hools dělají nějaké akce, přitom jak akce byla (2x před tribunou, tak kde byli lidi, krom těch cca 200kusů?) Byli na stadionu a zpívali Baníčku my jsme s tebou a nadávali na ''škůdce z kotle''.. Najednou takové prozření? Najednou se volají ti na které se nadávalo za zápas proti Spartě? Měli byste se chytit také vy za nos, co jednou nadáváte a podruhé chcete něco, sami si neuvědomujete, že jste vedení dali také určitou moc tím, že jste na ten stadion v době bojkotu lezli, dali jste jim zapravdu, že všechno dělají dobře a že jde proti nim pouze úzká skupina lidí.. Je samozřejmě dobře, že jste konečně snad vesměs všichni prozřeli, ale pro příště byste radši měli věřit lidem, kteří tady pro Baník udělali tolik a zadarmo, než lidem, kteří si tu namastí kapsu.. OPĚT se ukázalo kdo měl pravdu a kdo to myslel dobře..smileysmiley
Ekmar
Člen

Přidán 18.12.2014 11:25
matusFCB napsal/a:

Tak já osobně taky nepodpořil bojkot, protože jsem prostě tu situaci viděl jinak. To samé s Lukešem.. Ale hlavně od situace s Vencou se můj názor ostře změnil a pokud by nešlo o nic vyloženě radikálního a hloupého, tak bych to podpořil a určitě nejsem sám.. Ale jak už jsem psal, myslím že dneska by ta podpora byla mnohem větší a těch tenisáků (což u Šafarčíka trochu ztrácí význam) by mohlo být daleko více..
Kyby
Administrátor

Přidán 18.12.2014 12:30
V PRVNÍ ŘADĚ SE MUSÍ PROBUDIT ZBYTEK FANS !!! Nepičujte do "ultras". Zrobili mimo jiné akci na Tretře, setkání u radnice pro Bazaly, protest před tribunou, bojkot úvodních kol ...tyto akce dopadly katastrofálně (až na ten bojkot, ale i ten mohl být daleko lepší) díky takřka nulové podpoře zbytku baníkovců. Jestli tio bylo zdechlostí, apatií nebo čímkoliv jiným, to je fuk. Na transparenty a skandování se to omezilo hlavně proto, že k tomu není potřeba přemlouvat ostatní aby se ráčili pomoci. TAk přestaňte dupat, a až se něco bude dít, PŘIDEJTE SE. To je vše...
pekeno
Člen

Přidán 18.12.2014 13:01
Kyby:
bylo by dobré aspoň dát info jestli se něco chystá....
ros
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 18.12.2014 13:21
Info tu bude až bude.
pekeno napsal/a:
Kyby:
bylo by dobré aspoň dát info jestli se něco chystá....
JimiHendrix
Člen

Přidán 18.12.2014 14:47
L napsal/a:

ani nevíš jak se ti hráči jmenují.... smiley
chacharzlipiny
Člen

Přidán 18.12.2014 16:12
prosím Vás nevíte někdo kde je Chytrý jak cyp aby nám současné dění v klubu vysvětlil???Děkuji.
Jinak se bohužel obávám,že sledujeme zánik Baníku v přímém přenosu.
Chachaři pláčou a zmrdi se smějou smiley
L
Administrátor

Přidán 18.12.2014 17:34
JimiHendrix: já to nedělal...
http://havirovaci.cz
Saimi
Člen

Přidán 19.12.2014 10:42
Asi to není bůhvíjak originální, ale takový demonstrativní hromadný odchod v páté minutě prvního domácího zápasu před kamerama, by mohl být solidní zářez. Asi nemusím zdůrazňovat s kým hrajeme a mohl by to být problém, protože může přijít víc čumilů než fanoušků, ale takhle na začátku dát hymnu, potom nějaký pokřik proti vedení popřídadě podpořit Baryho Svěrkyho ..., pak tenisáky a čau. Na další zápasy totální bojkot. Blbé bude, když tam polovina lidí zůstane sedět. Ovšem já mám stejně takový pocit, že na jaře už bude současné vedení s napakovanýma kapsama někde jinde.
Louki
Člen

Přidán 19.12.2014 12:33
Nápad je to dobrý, ale jak říkáš, na ten zápas bude víc náplav, než fanoušků, takže by to mohl být celkem problém...
Kyby
Administrátor

Přidán 19.12.2014 14:08
SAIMI: Napsal jsi to vše v jednom příspěvku. Dobré by to bylo, vzhledem k soupeři však neproveditelné...
Pstronk
Člen

Věk: 34
Přidán 19.12.2014 14:17
pokud už se jednou vyjádřili, že fanoušci jsou 5% z příjmu, tak jim bude ukradené jestli jich bude na Bazalech 5tis nebo 500. Já osobně chtěl vzít na Baník svého dědu, který bydlí 130km od Ovy, omluvil jsem se mu, že to za stavající situace nejde. Škoda...cca 40let tam nebyl a bohužel už to asi ani nestihne.
Nic to nemění na tom, že si svou neučast na zapasech doma držím od prvního kola

Upravil Pstronk, 19.12.2014 14:24
lukasen
Člen

Přidán 19.12.2014 14:53
Ja si myslim ze s tim odchodem v pate mnute to je dobry napad jelikoz na dalsim deji musi byt znat kdyz odejde nejhlasitejsi cast to je muj nazor a hriste bych zasypal cimkoliv nemusi to byt jen tenisaky a jak nas uvidi odchazet urcite reknou v tv a fanousci BANÌKU opousti stadion. A mysilm ze i dost normalu se prida coz bude plus!!!!!smileysmiley
zeke
Člen

Věk: 29
Přidán 19.12.2014 15:35
Dost pochybuji,že se přidají ti co přijdou jenom na Spartu,kór když ten lístek stojí 180 Kč na Eska,leze předpokládat,že většina z těch co dojde nebude mít tu pojebanou kartu.Když už za to dají takové prachy tak fakt nevěřím,že v 5. minutě odejdou do prdele.smileysmileysmiley
Strana 136 z 251 << < 133 134 135 136 137 138 139 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.