Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 129 z 251 << < 126 127 128 129 130 131 132 > >>
Autor RE: Dění v klubu
ros
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 31.10.2014 13:04
Tak kovbojku z toho děla někdo jiný smiley , Stuart se jen zeptal. Já sám nevím ale pamatuji památný výplod kdy "po srazu na Bazalech cestou na nádraží na výjezd fanoušci Baniku zdemolovali 5 autobusů" po čase(cca 2 hodiny) byl článek upraven.

Jiri napsal/a:
Stuart:
nedělejte z toho kovbojku za každou cenu. Jeďte si po své linii a o Baďuru se nestarejte. Ten musí činit to, co mu jeho chlebodárce káže, což je logické.
flames
Člen

Přidán 31.10.2014 13:07
Psychologie a praxe říká, že ten, kdo zaujme rovnou defenzivní postoj, ví, že ve sporu nemá pravdu.
chachari
Administrátor

Přidán 31.10.2014 13:20
JIRI: Jasně, že dělá, co mu nařídí chlebodárce, s tím se u tiskového mluvčího počítá. Ikdyž ten potom taky musí počítat s reakcí... Taky je napsáno: "prostřednictvím lidového vyprávěče...". A že je to lidový vyprávěč, o tom nemůže být pochyb, přečti si některé jeho výplody...
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 31.10.2014 13:45
Jiri napsal/a:
Stuart:
Ten musí činit to, co mu jeho chlebodárce káže, což je logické.

Podle toho, co jsem slyšel, četl a zažil na vlastní kůži, tak si Baďura kolikrát dělá, co chce. Zveřejňuje články, píše komentáře apod. aniž by si ověřil, jak se věci mají ...
www.chachari.cz
Kyby
Administrátor

Přidán 31.10.2014 13:55
JIRI: To ce se teď děje na Bazalech je kovbojka!!! Ikdyž slovo fraška či parodie by bylo asi přesnější...
onula
Člen

Přidán 31.10.2014 13:56
Tož zde je psáno, že se "schůzka" na podporu Svěrkyho bude před zápasem a pod schodama, tož Baďura a spol. asi neumí číst a vysvětlili si to tak, že chceme dělat nějaké nepříjemnosti přímo na Bazalech.
Jinak, chci se se zeptat, zda je tu možnost, že bych sa dalšími lidmi o přestávce zašel k "zodpovědným" lidem do kotle a zeptal se jich na podrobnosti ohledně Svěrkyho? Chápu, že to nechcete veřejně šířit zde či na FB
Kyby
Administrátor

Přidán 31.10.2014 14:07
Stav se klidně za mnou, nicméně vše podstatné vydal Svěrky v prohlášení přes svého právníka...k tomu už ani není moc co dodávat...
Kibic-FCB
Člen

Přidán 02.11.2014 11:28
Tak asi jsem čekal od toho protestu trochu víc, ale už v Olmiku jsem se přesvědčil, že pro spoustu lidí je čumění v hospodě na fotbal víc než protest za branou stadionu. A to se nebudu bavit o té třicítce lidí, která dřepěla na hlavní tribuně. Včerejší podpora-nepodpora stála za hovno. Měly být pouze pokřiky na podporu Vency, klubu a jeden jediný proti vedení a to Šafarčíku táhni z Baníku. Křičet, aby vylezl z tribuny nebo, že někdo ožralec apod. nebylo úplně na místě. To jsou výkřiky z hospody. Toť můj názor.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
onula
Člen

Přidán 02.11.2014 17:51
Včera ten výkon nedosahoval nějakých vysokých kvalit, nicméně, měli jsme několik šancí, totéž Hradec, ale tak přece baník je lepší než Hradec a podle toho vypadal výsledek smiley
Jinak několika lidem je asi jedno, že lidé z ultrasky obětují fůry času na výrobu vlajek. Mám na mysli tu, která poukazovala na chacharwear mezi P2 a S1, kterou několik idiotů strhlo z obou stran, jen aby měli místo na děkovačku, i když toho místa byla i tak víc než dost. jak jsem tak viděl, tak se asi už nedá zachránit, nebo snad ano?
Ondra
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 02.11.2014 17:58
Kibic: A proč by neměl vyjít z tribuny a vysvětlit to lidem do očí? smiley, Kdyby bylo vše tak super jak předhazuje, mohl by jen stoupnout, ne? Ono je něco jiného plkat do médií a něco jiného se s lidmi bavit osobně (viz. dvě poslední setkání na Sokolce)

Onula: byl to jen papír, příště budeme chytřejší...

VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
www.chachari.cz
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 02.11.2014 17:59
Tak mě osobně zklamala hlavně účast. Nejde tak ani o počet (to jsem žádné zázraky nečekal), ale spíš o složení. Nic proti "normálům", je super, že přišli, že se o dění zajímají a není jim to jedno, ale na takovou akci by prostě mělo dorazit daleko více "radikálnějších" (CHzB atd.)
www.chachari.cz
vvss
Člen

Přidán 02.11.2014 19:35
Stuart : A napadlo tě třeba to, že ne všichni jsou ovce a že někdo může mít odlišný názor? Že například to, že Venca půjčil tomu pražskému zmrdovi je jejich spor jakkoliv se Baník zavázal to za něj zaplatit, ale chce od Vency profesionální přístup ? Vypovězení smlouvy je věc druhá, ale zajdi si někdy do bývalého Mlsouna na Černé louce a uvidíš třeba lídra Ostravaka Lukeše se Svěrkym v disciplíně rozbíjení lustrů....Já tady vždycky umírám smíchy jak chtějí všichni protestovat proti čemukoliv. Proč jste neprotestovali když tady evidentně Petera hnal klub do zkázy ? Že by byly přednější věci, kterýma si Vás lacině kupoval? Tím ale nechci říct, že z vedení Baníku je mi na grcání. Je a hodně !
kacer
Administrátor

Přidán 02.11.2014 19:51
vvss napsal/a:
Stuart : A napadlo tě třeba to, že ne všichni jsou ovce a že někdo může mít odlišný názor? Že například to, že Venca půjčil tomu pražskému zmrdovi je jejich spor jakkoliv se Baník zavázal to za něj zaplatit, ale chce od Vency profesionální přístup ? Vypovězení smlouvy je věc druhá, ale zajdi si někdy do bývalého Mlsouna na Černé louce a uvidíš třeba lídra Ostravaka Lukeše se Svěrkym v disciplíně rozbíjení lustrů....Já tady vždycky umírám smíchy jak chtějí všichni protestovat proti čemukoliv. Proč jste neprotestovali když tady evidentně Petera hnal klub do zkázy ? Že by byly přednější věci, kterýma si Vás lacině kupoval? Tím ale nechci říct, že z vedení Baníku je mi na grcání. Je a hodně !

Že by byly přednější věci, kterýma si Vás lacině kupoval? A to jako jak si nás kupoval? :-) všichni co jsme mu věřili byli chuji, ale to se ukázalo bohužel pozdě a asi proto tomu je potřeba teďka předejít .-)
_Peter
Administrátor

Přidán 02.11.2014 21:27
Na slovo "ovce" jsem už alergický. Kdo neinformovaný není ovce? Jeden věří tomu, druhý onomu, co taky jiného těm lidem zbývá, když se k nim informace nedostávají, nebo o ně v horším případě ani nestojí. Až příjde někdo informovaný a řekne mi: "Šafy je dobrák, protože ... XY", tak z toho vyvodím názory. Zatím se ke mě dostávají samé mrdárny, nemluvě o tom, jak jebou s náma.

Sám si to srovnej, jednou ti vadí, že se proti vedení brojí (třeba zastáním se Svěrkoše), ale když se v minulosti dělo totéž a nic se proti tomu nedělalo, tak ti to zpětně vadí taky. Čím si koho kupovali nevím, klidně to napiš, on se k tomu někdo informovaný vyjádří.

PS: "Vždycky tady umíráš smíchy", ale 2. 11. ses registroval, aby ses vyventiloval?
Kyby
Administrátor

Přidán 03.11.2014 07:06
VVSS: Do Petery jsme pičovali sice pozdě (naše chyba), ale o 5 délek dříve než jeho loajální novináři, kteří jsou teď loajální k současnému vedení...
A zkus se zpětně podívat na komentáře, kterýma nás "normálové" zasypali za ohně na hřišti na protest proti Peterovi...
Kyby
Administrátor

Přidán 03.11.2014 07:46
VVSS: A hlavně, tady přece vůbec nejde jen o Svěrkyho, to je špička ledovce...
Adámek, Jankulovski, Bolf, Hadamczik, Lukeš, Svěrkoš...krátký seznam?
A co večeře v Příbrami (které se smějí v krajské soutěži), chybějící základní pomůcky v šatně, zrušené předzápasové společné večeře (běžná praxe snad od 3.ligy), podivní investoři, Petera na Bazalech, nejnižší návštěvy v nejlepší sezóně za několik posledních let...málo?
A co fáma vycucaná z prstu před sobotním zápasem, jen aby trochu znevěrohodnili oponenty? Pořád v pohodě?
Co člen představenstva, kterého fans nezajímají, bo je to jen 5% rozpočtu? Co sportovní manažer s dvouletou praxí v Baníku?
Co Bary, kterého by bylo umění do FCB nepřivést a málem se jim to povedlo?
capek
Člen

Přidán 03.11.2014 08:21
Ještě bych přidal: po zápase při děkovačce škemrají fanoušci o dresy...hráči shodně odpovídají, že to mají zakázané? Co to kurva je? Ve finančně stabilizovaném klubu si je musí kupovat sami nebo co? Stejně tak nástup security v 60 minutě, to byla přehlídkasmiley
Kyby
Administrátor

Přidán 03.11.2014 09:10
CAPEK: Zakázané to nemají, ale musí si je pak zaplatit...no ikdyž teď už bych se nedivil, ani kdyby to měli zakázané smiley

Upravil ros, 06.11.2014 08:57
dzandra
Člen

Přidán 03.11.2014 10:40
Capek: ale musím uznat, že jsem takový nástup dluoho neviděl. Hlavně to rozmístění co metr a půl. Jen by mě zajímalo, jestli ti v bílé bundě byly elitní jednotky , připadali mi jak ZZ Gebirgs Division "Nord"

CO vy zpíváte ????
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 03.11.2014 13:14
Nejúsměvnější na celé sobotě bylo to, že klub všude vytruboval, jak ty prohlídky u vstupu nebudou přísné, a ve skutečnosti jsem tak ledabylé kontroly u vstupu už nějaký ten čas nezažil ... Aniž bych byl nějaký konspirátor, tak by až člověk řekl, že chtěli, ať se pronese co nejvíce věcí na nějaký ten riot. K jejich smůle však nic takového nebylo v plánu smiley
www.chachari.cz
capek
Člen

Přidán 03.11.2014 13:15
Kyby: po poháru se Slováckem to říkal Davor a teď Kaša a kus po něm Frydrych. Jestli oni si je nemusí doma aj prat nakonec, ale k smíchu to není
Dzandra: taky mě něco podobného napadlo. Teď už chybí jen mezi nás infiltrovat provokatéry a dopadnem jak Liberci.
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 03.11.2014 13:42
Ukázka toho, jak vypadá finančně stabilizovaný klub. Fotka je z oficiálního klubového profilu na facebooku. Kup si o pět korun dražší bonbony, podpoříš start baníkovské mládeže U17 na mezinárodním turnaji ALL STARS CUP 2015.

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/h...e=54F550DB

Upravil Stuart, 03.11.2014 13:42
www.chachari.cz
Kibic-FCB
Člen

Přidán 03.11.2014 16:25
Ondro snad tomu nevěříš, že on by vylezl z tribuny a něco nám vysvětloval?! V jiné zemi možná........
Peter : VSS tady napsal jeden příspěvek. Jak tady teda může měnit názory smiley

Jinak oběma vám palec nahoru za to, co pro Baník dlouhodobě děláte.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Ekmar
Člen

Přidán 03.11.2014 20:49
Kyby: Tak já osobně byl taky proti těm ohňům na vyhnání Petery.. Ono z principu to bylo správné, věcnou stránku jsem naprosto podporoval, ale spíše šlo o špatné načasování, kdy Baníček zrovna tlačil Olomouc.. Takhle to asi viděla většina těch, co měli něco proti..
Kyby
Administrátor

Přidán 04.11.2014 07:17
EKMAR: To máš sice pravdu, jenže ve chvíli, kdy jde o existenci klubu je úsměvné ohlížet se, na které polovině se zrovna hraje...
Strana 129 z 251 << < 126 127 128 129 130 131 132 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.