Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 124 z 251 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
Autor RE: Dění v klubu
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.09.2014 14:29
smiley Je zde ještě hodně otazníků...

Vůbec nejsem nadšený z toho, že se to bude týkat za chvíli všech klubů v SL.

Totální buzerace fotbalových fanoušků nás teprve čeká, z nás si FAČR udělal pokusné králíky a od další sezony ten grc spustí celoplošně jako podmínku pro udělení licence.

Upravil PatriiiCZek, 11.09.2014 14:30
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Přidán 11.09.2014 14:34
PatriiiCZek napsal/a:
smiley Je zde ještě hodně otazníků...

Vůbec nejsem nadšený z toho, že se to bude týkat za chvíli všech klubů v SL.

Totální buzerace fotbalových fanoušků nás teprve čeká, z nás si FAČR udělal pokusné králíky a od další sezony ten grc spustí celoplošně jako podmínku pro udělení licence.

tohle už tady bylo psáno xkrát. tohle už nezrušíme. zabralo to v polsku maďarsku a jinde a my v čr to akorát převezme.

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Kyby
Administrátor

Přidán 11.09.2014 14:59
Na permici opravdu nechtějí ani OP ani RČ. U nákupu vstupenky je to logické, při AT prostě musí ověřit, jestli si to kupuješ ty nebo ne. Jinak by to nemeělo smysl (ikdyž nemá :-) ).
Adresný ticketing celkově mě sere, ale už jsem to psal: Prošlo to v celé Evropě, co myslíte, že bude u nás? A hlavně, bojovat jsme s ním měli na jaře 2009 a ne teď, když to 5 let na některých výjezdech akceptujeme...
TommyFCB
Člen

Přidán 11.09.2014 15:14
Kyby napsal/a:
Na permici opravdu nechtějí ani OP ani RČ. U nákupu vstupenky je to logické, při AT prostě musí ověřit, jestli si to kupuješ ty nebo ne. Jinak by to nemeělo smysl (ikdyž nemá :-) ).
Adresný ticketing celkově mě sere, ale už jsem to psal: Prošlo to v celé Evropě, co myslíte, že bude u nás? A hlavně, bojovat jsme s ním měli na jaře 2009 a ne teď, když to 5 let na některých výjezdech akceptujeme...

Souhlas

dzandra
Člen

Přidán 11.09.2014 16:25
A já už málem na víkend plánoval hory nebo nějakou podobnou blbost smileysmiley

CO vy zpíváte ????
Jareck
Člen

Věk: 32
Přidán 11.09.2014 16:50
No ještě by se mohlo zatlačit, aby oddělili "marketingový souhlas" od souhlasu s obchodníma podmínkama. Příjde mi to jako standard, mít tyto dva souhlasy oddělené. :&

Ale samozřejmě vítám posun a zrušení bojkotusmiley

Upravil Jareck, 11.09.2014 16:50
277618463
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.09.2014 22:48
k tomu ze to maji v evrope, tady se to psalo i pred zrusemin rc... ze to proslo v evrope ze stim nic neudelame a heleme se po 2 zapasech to zrusili. Ja si zas myslim ze by slo zrusit i cely adr.tick. pokud by bojkotovali kluby kluby kterych se to bude tykat. protoze jak svazu klesne ta jejich zvysujici smiley se navstevnost na uroven slovenska tak budou neco delat.

jinak cela liga to mit nebude, bude se to tykat jen klubu co maj problemy s fans (my, prazska S, brno...) takova pribram, jablonec, dukla to mit nebudou

jmeno, prijmeni a adresa mi nevadi to je jako u permice, jen je na hovno ze budou delsi(casove) fronty. uz tak to bylo moc bez op natoz ted s op

jinak si kdyz tak prelepte rc a cislo op a zjistite jestli si to nahodou nepisou

ten ticketing je uplne na nic na co potrebujou vedet kdo je na zapase? pokud nekdo neco udela tak ho stejne podle jmena nenajdou, a az ho zjisti tak at se nekde hlasi nebo at maji kamery na rozpoznani obliceju a tam si vyfoti jen ty co neco udelali. stejne musi dat prachy do databaze, tak jestli je nacpat do databaze nebo kamer tak je to jedno ne
Kyby
Administrátor

Přidán 12.09.2014 06:25
JURA: S přelepením RČ a OP je to dobrý nápad, ikdyž spíše demonstrativně. Byl jsem si pro permici včera a čuměl té babě, co tam píše, opravdu to nezapisovala...
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 12.09.2014 09:13
z fb: K nákupu vstupenky předložíte občanský průkaz, u vstupu si z něj opíší jméno, příjmení, adresu a datum narození. J. Baďura
www.chachari.cz
Vogel
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.09.2014 10:02
Stuart napsal/a:
z fb: K nákupu vstupenky předložíte občanský průkaz, u vstupu si z něj opíší jméno, příjmení, adresu a datum narození. J. Baďura

Ale prodávající v tom evidentně mají "guláš". Ve fanshopu mi bylo řečeno, že datum narození nestačí, že potřebují číslo OP. Škoda, že se pan Baďura neozval dříve a neudělal v tom prodeji konečně pořádek!

Upravil Vogel, 12.09.2014 10:02
Slosor
Člen

Přidán 12.09.2014 12:06
Se zrušením bojkotu důrazně nesouhlasím. Mám za to, že celé tohle divadlo bylo zinscenováno na PČR a FAČR. Prvně budeme chtít nesmyslně moc údajů, proti čemuž samozřejmě fanoušci budou protestovat, pak jakože ustoupíme a dáme fanouškům pocit vítězství nad systémem a spokojíme se "jen" s jménem, příjmením, datem narození a bydlištěm, proti čemuž by za normálních okolností protestovali taky. A dosáhli jsme svého. A teď už nezbývá, než to zavést na všech stadionech.

Na fízlárně z nás teď musí mít dobrou prdel, takhle lehce nás přechcat.smiley

Já bojkotuju samozřejmě dále, na fotbale už dávat údaje nehodlám a už vůbec ne na Bazalech.

Kyby
Administrátor

Přidán 12.09.2014 12:34
SLOSOR: Nevím jak dlouho už bojkotuješ, ale zřejmě od té doby, co jsme přestali dostávat "anonymní" permice zadarmo...
Pokud je to tak, a nebyl jsi ani na žádném "adresném výjezdu", tak klobouk dolů !!! Jinak ti nerozumím...
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.09.2014 13:55
Byl to hnus a vedení to nezapomenu, ale jsem rád, že to skončilo prakticky naším vítězstvím, i když klub to nahlas neřekne.

VítkoviceNE!!!
UltraSpawn
Člen

Přidán 12.09.2014 14:17
Akorat jsem vylezl z fanshopu.Cislo Op nechteli a neni tu ani noha,tak doporucuju.Za 5 min jsem byl venku i s permici.
http://www.ultras-oderberg.wz.cz
sarojan
Člen

Přidán 12.09.2014 15:14
Slosor napsal/a:
Se zrušením bojkotu důrazně nesouhlasím.
Já bojkotuju samozřejmě dále, na fotbale už dávat údaje nehodlám a už vůbec ne na Bazalech.

Dnes jsem si byl koupit permici - dával jsem stejné údaje jako každý rok(respektivě
při prodloužení permice každý rok stejně chtěli OP a kontrolovali shodnost údajů)

Navíc oproti dřívějším rokům je navíc pouze foto - neříkám, že se mi to líbí ,ale idetifikace podle fotky může mít i svoje plusy.
Chytry jak cyp
Člen

Přidán 12.09.2014 16:01
Ačkoliv jsem měl od začátku na věc poněkud jiný názor, tak jsem rád, že se to nakonec takhle vyřešilo. Ultras a ostatní fanoušci, kterým vadilo velké množství údajů, začnou zase chodit na Bazaly a blbečkům se sedačkama v rukách bude i nadále vadit, že nemůžou jít na stadión úplně anonymně, takže se tam už neobjeví. Alespoň tedy doufám.
onula
Člen

Přidán 12.09.2014 16:55
Tak naštěstí vedení klubu pochopilo, že nejde vyhrát bitvu s fanoušky a dostalo rozum, sice vcelku pozdě, ale "naštěstí" ne tak pozdě, jako ve Wisle Krakow. Jinak, v deníku měl k tomotu tématu řeč akýsi ocas z fačr:
rJde o velmi komplikované téma, ale po bouřlivé diskuzi jsme v rámci expertní skupiny nakonec dospěli k zásadním principům pro zajištění bezpečnosti na fotbalových stadionech," potvrdil bezpečnostní expert FAČR Miroslav Platil.

rPatří zde změna legislativy, snímání biometrických prvků na stadionu a adresný ticketing. Všechny tyto podmínky by se měly stát součástí licenčního manuálu a tím pádem také podmínkou pro udělení prvoligové licence na příští sezonu. I v návaznosti na dosavadní zkušenosti Baníku Ostrava nebude FAČR v rámci adresného ticketingu vyžadovat rodné číslo," dodal expert Platil.
By mě zajímalo, co myslím tím snímání biometrických prvků na stadionu. A můžete si připsat i další vítězství, tedy pokud to zůstane tak, že RČ nebude v budoucnu požadováno
Hokyfcb
Člen

Přidán 12.09.2014 17:26
Onula-biometricke prvky jsou: dna,otisky prstu,oci. Vypada to,ze vstup bude pres otisky prstu. Dna muzes vyloucit urcite. A ocni rohovku taky,bo kdyz se objevi treba chachar jen s jednim okem a i na nem mu bude chybet cast,nebo dokonce cela rohovka....tak Haba tentokrat vymysli misto jednovajecnych dvojcat,ze dotycny by mel mit jeste jedno oko "v zaloze". Protoze ty dve co ma,jsou vlastne k nicemu a na vstupu na stadion ho to nepusti. Proto doporucuju vsem,kdo ma jeste obe oci,to jedno vydlabat,hodit do sklenice od presnidavky,zalit roztokem a ulozit do trezoru v bance. Protoze u Haby nikdy nevis......:cry:
Autor RE: Biometrické prvky
sarojan
Člen

Přidán 12.09.2014 19:51
Hokyfcb napsal/a:
Onula-biometricke prvky jsou: dna,otisky prstu,oci.

Zase bych z toho nedělal takovou vědu .
Ty biometrické prvky mimo tebou citované jsou i další a mezi nima je rozpoznávání obličeje,.
A k tomu je ta fotka a předpokládaný do budoucna povinný kamerový systém na stadionech

Kategorie biometrických postupů indentifikace na základě :
stabilních dat:
Postupy založené na fyzických a fyziologických aspektech, které měří fyziologické vlastnosti fyzické osoby a zahrnují:
verifikaci otisku prstu,
rozpoznávání duhovky,
analýzu sítnice,
rozpoznávání obličeje,
analýzu markantů hlavy,
rozpoznávání tvaru ucha,
detekci pachu těla,
rozpoznávání hlasu,
analýzu vzorku DNA.
onula
Člen

Přidán 12.09.2014 19:55
Tak na diskuzí v deníku se sešli opět "největší nepřátelé" ultras a už by bylo i zbytečné jim vysvětlovat, že ten exces na jaře se spartou byl jediný problém, co se za několik posledních let stal na Bazalech a že ultras nejsou chuligáni. Nicméně byl tam i jeden dost dobrý názor:
Co je na tom zajímavé - je to, že tito "vypatlaní ultras" ukázali všem jak by měli lidé postupovat i v jiných věcech pokud chtějí něco prosadit. Zasáhli ty "byznysmeny" v jejich nejcitlivějším místě a to jsou peníze a ejhle už ustupují :-) Kdyby tak byli lidi schopni se sjednotit jako ti ultras a prostě některé věci nějakou dobu bojkotovat tak vsadím boty, že by prosadili spoustu věci o kterých jen kecají.
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.09.2014 00:35
Nejhorší u vedení FCB je to, že si myslí, že to dělají skvěle, báječně a že nikde nikdy neudělali chybu a že to jsou největší srdcaři a my jsme jen ti, kteří pro klub tvoří maximálně pokuty. Pokud nadhodíte argument, tak Vám ho vrátí, jak bumerang. Bohužel nejhorší je, že to nedává hlavu ani patu, no ale tak hlavně, že mají pravdu. Měl jsem s člověkem z FCB duchaplnou rozpravu. Argumenty posuďte sami. Nadáváme na Peltu a Damkovou (chudinky), neustále je urážíme a klubu vznikne hned pokutka. Někteří z kotle si koupili permice do kotle, a ti se na zápas s Teplicemi přesunuli na P a S a nadávali, tak proto pokutka 20 000,- Kč. Svaz pořád blábolá, že Baník nedokáže uhlídat svoje fans. Baník se samozřejmě nijak nebrání, pouze poslušně asociaci zaplatí. Každý pokřik zapisují delegáti smiley (úžasné, co k tomu říct?!). Klubu tím údajně neuvěřitelně ubližujeme. Další perla - prý že se v kotli ani neznáme, že jsme rotříštění na 8 skupin smiley (to mě pobavilo). Další perla. Položil sem dotaz: Úvodní nejnižší návštěva na Bazalech za 39 let? Jak mi to vysvětlíte? Platicich chodi porad stejny pocet > No, posuďte sami úroveň odpovědí smiley smiley

Jen tak mimo, dneska na Baník dorazí Bary, možná Jankul, Krajčo a samozřejmě i Nohavica - MY JSME BANÍK! smiley

Upravil PatriiiCZek, 13.09.2014 00:52
Kyby
Administrátor

Přidán 13.09.2014 08:28
PatriiiCZek: To by mě zajímalo s kým ses bavil, bo to odpovídá tak 85-90% lidí na klubu :-) Celkem ty vystihuje jejich postoj, i tu "neomylnost".
Nohavica je někde na dovolené, ten by tam dnes být neměl...
Slosor
Člen

Přidán 13.09.2014 15:28
Kyby, naposledy jsem byl na adresném ticketingu loni v Brně na Znojmo. A po policejní šikaně s natáčením občanek u ksichtu nikdy více. Na Bazaly jsem nikdy permici neměl, vždy jsem kupoval vstupenky.
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.09.2014 18:40
no, není to tak dávno, kdy jsem byl zde kamenován za můj postoj k bojkotu
Kdy se mi dostávaly rázné odpovědi, že návštěvy by byly vyšší, pokud by nebyly restrikce od vedení FCB.
Asi jsem po skončení bojkotu na jiném zápase dnes, nebo mám možná zamlžené brýle.
Těch preferovaných/tolikrát na mne mířených 6-7 K je kde? Mohu položit tuto otázku?
Děkuji všem těm zmíněným, za odbornou analýzu, proč je dnes o 3 K méně na Bazalech.
Někdo tu dokonce plácal obr čísly 8 K hm...tak to jo.

No nejvíc je narváno v kotli že pánové bojkotáři?

Upravil Jiri, 13.09.2014 18:44
Slosor
Člen

Přidán 13.09.2014 19:32
Jo, jo, vyhnat lidi ze stadionu je lehké, nalákat je zpět půjde horko těžko. Normální divák zvyklý přijít půl hodiny před zápasem, koupit lupen za šest pětek a nic neřešit je prostě otrávený tím chaosem. Lidi už pomalu neví jestli jim stačí občanka, rodný list, nebo vzorek moči. Jestli lístek koupí na Bazalech, nebo někde v obchoďáku mezi mekáčem a KFC. Nikoho nebaví registrovat neustále měnící se podmínky.
Ukončení bojkotu v kontrastu s dnešní návštěvou působí docela komicky. Mělo se normálně bojkotovat dál proti jádru problému - FAČR a jejich nařízenému adresnému ticketingu. Síla fanoušků je nezpochybnitelná, Baník ustoupil po dvou zápasech, Pelta a spol. by ustoupili časem taktéž.
Strana 124 z 251 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
capek Online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.