Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 112 z 251 << < 109 110 111 112 113 114 115 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 25.07.2014 12:12
V Polsku je ta povinnost na základě zákona, konkrétně "Ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych"

www.chachari.cz
onula
Člen

Přidán 25.07.2014 12:28
Peta 1922 napsal/a:
Onula: prosimtě raději už nechej toho hrani a řekni že jsi Šafarčík nebo jednovaječný Hába.
Vyhlásily kartu na jaře??? mne se zda že to tam mají mnohem déle. A asi nechapeš co nam všem vadí. Sice to tu bylo psano už asi milionkrat ale co necheš vidět to samozřejmě nevidíš...
V polsku to je zavedene celoplošně a ma to tam každý klub v 1. a 2. lize a bez toho se tam nedostaneš. Při koupi žadne foto nepotřebuješ stačí poze rodne čislo a jmeno a přijmení ( sice nechápu na co potřebuji rodne čislo od lidi z čech když polske rodne čislo ma čisel 11 a nerozeznáš z neho jestli to je muž či žena) a take tam nedavaš čislo OP , takže zneužit se to nedá jak tady u naši karty super fanouška, kde tech udaju je mnohem víc a operuje s nima nějaké najatá cizí firma.
A za další v PL si koupiš v den zapasu listek před zapasem a na stadionu !!! a ne v neakem nakupnim centru na druhem konci města pouze x hodin před zapasem...
A ještě k tomu proč davat tolik udaju klubu, kde jedna ruka neví co dělá druha (viz nezčetné chyby jednotlivců a jednovaječných dvojčat)

Ne, nejsem Šafarčík ani Hába, jen jsem prostě napsal fakta. To že, se lístky nemůžou kupovat přímo před zápasem, to vadí i mě, navíc v Brně šlo kupovat lístky i přímo před zápasem, i když byl adresný ticketing (sice kvůli tomu dost lidí nevidělo část zápasu, ale tak pořád lepší, než když si lístek nemohu koupit přímo před zápasem na stadionu)
P.S. Futurum i Karolina není od Bazalů až tak moc vzdálena, na druhém konci města je Avion a tam se lístky na Baník neprodávájí.
ros
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 25.07.2014 13:06
Jak píše Sarojan, tady nejde o to co je v Polsku a ohánět se tím jako argumentem je směšné.

Pokud zákon nebo třeba FACR nevyžaduje nic navíc o proti poslednímu zápasu na Bazalech jak píše, nevidím důvod aby kluby všeobecně toto po fanoušcích měli chtít.

A ti co s tím souhlasí a podepíšou nějaké firmě že může předávat jejich data dál, tak je nechápu. Pokud by podmínky byly normální, např. (jmeno, adresa, a číslo OP) tak s tím nemá nikdo problém.

Upravil ros, 25.07.2014 13:21
joecz
Člen

Přidán 28.07.2014 13:06
"POKRYTECTVÍ ULTRAS ???"

Díky Kyby za skvělé shrutí faktů bez zbytečných emocí.

Jenom mě zajímá, klub už vyžaduje podpis na souhlasu se zpracováním osobních údajů s jiným zněním než na začátku? Píšeš totiž v minulém čase.
Ten, který byl předložen mi a bylo na něm paušalní odsouhlasení, že mohou všechna získaná data dát komukoliv a za jakýmkoliv!, nejen marketingovým účelem. Pro mě je to nepřijatelné.
Navíc si v něm vymiňují souhlas se shromažďováním libovolných dalších udájů, které získají v komunikaci se mnou! Dodnes jsou na ofic. webu uváděné lživé informace o ochraně dat. Pokud ten text souhlasu není aktuálně jiný.

To, že mi Baďura bude na webu tvrdit, že se to nemůže stát nebo Šafarčík, že dá ruku do ohně nic neznamená. Dá ji do ohně i za tu firmu, která ta data bude pro ně zpracovávat? Jsou to jenom kecy, právní význam má jenom to, co si nechávají podepsat. Zajímalo by mě, jestli např. Šafarčík vůbec ten text souhlasu, co dávají podepsat, četl...

Jelikož klub něco jiného píše na webu a něco jiného si nechává podepsat, uvádí tak fanoušky (zákazníky) v omyl. Nechci říct přímo záměrně.
Velmi zvažuji podání podnětu České obchodní inspekci. Prezentují produkt - adresný ticketing a sbírají data se souhlasem k použití k jakýmkoliv účelům, především marketing. A tak, i když s ticketingem bych, při záruce, že data nebudou jinak použita, problém neměl, jsem nabádán zaplatit za vstup vyšší cenu.
Jenom proto, že nechci poskytnout osobní údaje, když nevím, kde mohou skončit. Jasná diskriminace.

A to ještě Baďura nazval všechny, kdo se nechtějí nechat za těchto podmínek registrovat kriminálníky! Tahle jeho rádoby vtipná poznámka, ale už z textu z oficiálu naštěstí zmizela.

Upravil joecz, 28.07.2014 13:08
Kyby
Administrátor

Přidán 28.07.2014 13:23
JOECZ: Klidně ten podnět na ČOI podej, každá iniciativa vítána. Prý už to snad podepisovat nenechávají, tak jsem to dal radši do minulého. Osobně to nevím, nebyl jsem se registrovat :-)
Mercyful Fate
Člen

Přidán 29.07.2014 15:32
To mě mažete,jen kvůli tomu,že jsem tady psal o Ticketportalu a lístcích na Slavii?Pěkný den všem
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 29.07.2014 15:46
Mercyful Fate napsal/a:
To mě mažete,jen kvůli tomu,že jsem tady psal o Ticketportalu a lístcích na Slavii?Pěkný den všem

Nikdo Tě nesmazal smiley jenom jsem ten příspěvek přesunul do tématu "2.kolo Slavia-Baník", když se to týká toho zápasu smiley
www.chachari.cz
Autor RE: Stuart
Mercyful Fate
Člen

Přidán 29.07.2014 20:23
smiley
onula
Člen

Přidán 31.07.2014 19:24
Ještě se vrátím k tomu bojkotu: I když v tom prohlášení píšete, že zůstává pro vás
území stadionu Bazaly zapovězeno, tak očekávám, že budete fandit někde v okolí Bazalů, tak jako v Olomouci! Pokud ne, tak si vzpomeňte na první dvě sloky hymny navíc hráči nemůžou za kroky vedení a narozdíl od doby, kdy dostali 3x po sobě 4 góly, tak se ti hráči snaží a zatím se jim to daří a potřebují na Bazalech podporu od vás aspoň tak jako v Olomouci!!!
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 31.07.2014 20:15
no, proč furt dokola řešíte bojkot, vstupenky, permice, občanky atd. Není to už konec konců jedno? Kdo chce půjde, kdo nechce nepůjde.
Každý ať si dělá co chce. Nikomu nic nevyčítat, nevinit, neosočovat se navzájem a je klid.
Čas to vyřeší za všechny.
Kurri
Administrátor

Přidán 31.07.2014 22:51
No to teda nevím. Vedení o nás evidentně nemá zájem a hráči? (kteří nás tak potřebují?) Tak ať se alespoň trochu postaví za ty fans, kteří si nenechávají srát na hlavu... Oni sami ví kde je pravda...

onula napsal/a:
Ještě se vrátím k tomu bojkotu: I když v tom prohlášení píšete, že zůstává pro vás
území stadionu Bazaly zapovězeno, tak očekávám, že budete fandit někde v okolí Bazalů, tak jako v Olomouci! Pokud ne, tak si vzpomeňte na první dvě sloky hymny navíc hráči nemůžou za kroky vedení a narozdíl od doby, kdy dostali 3x po sobě 4 góly, tak se ti hráči snaží a zatím se jim to daří a potřebují na Bazalech podporu od vás aspoň tak jako v Olomouci!!!
onula
Člen

Přidán 31.07.2014 23:14
Kurri napsal/a:
No to teda nevím. Vedení o nás evidentně nemá zájem a hráči? (kteří nás tak potřebují?) Tak ať se alespoň trochu postaví za ty fans, kteří si nenechávají srát na hlavu... Oni sami ví kde je pravda...

Možná je to tím, že jim Šafarčík důrazně řekl, aby se k tomu nevyjadřovali, jinak budou mít problémy.
A i kdyby jste byli pořád toho názoru, že si hráči musí na Bazalech poradit i bez vaší podpory, tak tu jsou první 2 sloky hymny:
Baníčku my jsme s tebou,
neopustíme tě,
nikdy tě nezradíme,

bo my ti věříme!

Chápu, že máte výhrady k té kartě, nicméně hymna, která se zpívá před každým zápasem a občas i běhěm zápasu, mluví jasně!!
stako
Člen

Přidán 31.07.2014 23:48
onula: Každý asi skorověty "neopustíme tě" a "nikdy tě nezradíme" pobíráme jinak . .
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 01.08.2014 06:10
onula: z tebe tady někdo vyroste

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Kurri
Administrátor

Přidán 01.08.2014 07:21
tak jo- vrazi z fcb, za baník život dej, manchesteru se podobá, nejlepší u nás (to už platí snad jen u ultras ((ano, ti co dělají teď jen problémy)) a do budoucna snad alespoň na výjezdech, než to začne vadit panu Hábovi, nebo jinému chytrákovi), kdo není zčuchaný..... možná by se ty chorály daly předělat. kdo není buzerovaný (registrovány)- ten není z ovy..., za baník všechny údaje dej, slavné fanoušky má- teroristům se podobá....
Kyby
Administrátor

Přidán 01.08.2014 07:44
ONULA: Můžu Tě uklidnit, my budeme baníkovci i v době, kdy bude pan Hába a jemu podobní likvidovat jiný klub...
Akorát se bojím, že když půjdeme někde před Bazaly, tak se tam budou bát přijít ty tisíce rodin s dětmi, které už se konečně mohou cítit na fotbale bezpečně...
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 01.08.2014 09:03
Kyby napsal/a:
"..., kdy bude pan Hába a jemu podobní likvidovat jiný klub..."

A zjevně už na tom začal pracovat smiley

MFK Frýdek-Místek
Vedení účetnictví:
ing. Matouš Hába
tel:+420 739 003 929
E-mail:matoushaba@seznam.cz

http://www.mfkfm.cz/klub/kontaktub/kontakt
www.chachari.cz
Kyby
Administrátor

Přidán 01.08.2014 09:45
Pro lidi, kteří trochu myslí už je jen toto důvod dát najevo nespokojenost!!! Copak to není střet zájmů??? Nemůže tam nebo tam zneužít informace? Jen bych doplnil, že má údajně prsty i v Hlučíně, Kravařích, Bohumíně a Čeladné. A to je jen jedno z mnoha, co by se dalo vytahovat, kdyby byla vůle u zainteresovaných...
To je ti ONULO jedno ???
Na co chceš čekat? Až zase praskne, že je situace jako za Petery? Co prodáme potom?
onula
Člen

Přidán 01.08.2014 10:29
Kyby napsal/a:
Pro lidi, kteří trochu myslí už je jen toto důvod dát najevo nespokojenost!!! Copak to není střet zájmů??? Nemůže tam nebo tam zneužít informace? Jen bych doplnil, že má údajně prsty i v Hlučíně, Kravařích, Bohumíně a Čeladné. A to je jen jedno z mnoha, co by se dalo vytahovat, kdyby byla vůle u zainteresovaných...
To je ti ONULO jedno ???
Na co chceš čekat? Až zase praskne, že je situace jako za Petery? Co prodáme potom?

Jedno mě to není, taky mě vadí ty věci ohledně té karty a taky se mi nelíbí, že Hába nyní vede účetnictví v Lipině (zvlášť když s ní odehrajeme asi 3.kolo poháru).
Já jen chtěl poukázat na to, že není dobré řešení bojkotovat všechny zápasy na Bazalech, proti tomu protestu v zápase proti Plzni a bojkotu v Olomouci nic nenamítám, když už protesty či bojkoty, tak jen krátkodobé, jako tyhle, ale čeho je moc toho je příliš. Prostě není to až tak správné takhle bojovat proti věci která sice stojí za protesty, ale ne až v takovém měřítku, navíc s nejistým výsledkem toho bojkotu, Šafarčík s Hábou klidně můžou dál trvat na té kartě v nynější podobě, i kdyby návštěva Bazalů žádný zápas na podzim nepřelezla přes 5 000.

Upravil onula, 01.08.2014 11:57
sarojan
Člen

Přidán 01.08.2014 11:18
ing.Matouš Hába je spoluvlastník projektu "úspěšný klub" odkaz na stránky
http://udu.cz/6775x9f2q0

Stránky založeny 6.11.2011 poslední aktualizace červen 2012 kdy pořádal konferenci ekonomika sportu v Ostravě...ke které napsal na internetu na otázku zajištění financí na tuto akci toto
Nejprve jsem si myslel, že to nebude problém, vzhledem k tomu, že jsem o myšlence uspořádat konferenci hovořil se zástupci Moravskoslezského kraje, kteří nebyli proti. Nakonec to ale nedopadlo, od spolupráce odstoupila i VŠB-TUO, která měla nad akci převzít záštitu a poskytnout nám prostory v areálu nové auly. Hlavním oficiálním důvodem byla obava, že vše podnikáme za účelem obohacení

Od doby kdy se měla konference konat tj červen 2012 není na jeho stánkách "úspěšný klub" žádná aktualita

zde je odkaz na všechny kluby co využívají jeho služeb:
http://www.uspesny-klub.cz/reference/reference/

Upravil sarojan, 01.08.2014 13:05
Kyby
Administrátor

Přidán 01.08.2014 12:44
ONULA: Jasně, kdyby tady lidi nevymýšleli a táhli za jeden provaz, stačilo by nepřijít na první zápas. Pak by jsi viděl ten rachot, kdyby se jich začali sponzoři, město, FAČR atd. ptát, proč je tam jen 1.000 lidí...
onula
Člen

Přidán 01.08.2014 13:11
Kyby napsal/a:
ONULA: Jasně, kdyby tady lidi nevymýšleli a táhli za jeden provaz, stačilo by nepřijít na první zápas. Pak by jsi viděl ten rachot, kdyby se jich začali sponzoři, město, FAČR atd. ptát, proč je tam jen 1.000 lidí...

Já se právě obávám, že sponzoři a město jsou naopak rádi, že FAČR nařídila Baníku adresný ticketing a že si k tomu vedení přisadilo číslo OP u lístků na zápasy a další údaje pro tu kartu, bo takhle budou mít větší jistotu, že se nebude opakovat ten bordel se spartou. Navíc se možná i stane, že se to v médiích strhne proti ultras Baníku, že budou vycházet články o tom, že když to bojkotujete, tak nemáte čisté svědomí, že normálnímu fanouškovi by to nemělo vadit, když své údaje mívá i u jiných společností apod. A i kdyby chodilo i na další zápasy málo lidí, tak budou vyčkávat, zda se třeba nepřidají ty rodiny s dětmi a jestli část bojkotujících časem nezmění názor a na Bazaly se později objeví

Upravil onula, 01.08.2014 13:11
sarojan
Člen

Přidán 01.08.2014 14:12
onula napsal/a:
Já se právě obávám....

S tou připosraností to myslíš vážně nebo si tady s ultras jenom děláš prdel??
Jsi normální ovčan tak se toho drž - jdi s davem a udržuj system v chodu správným směrem a nadávej ,že ti něco vadí - ale nic proti tomu nedělej....

Sorry to už se fakt nedá číst
Kyby
Administrátor

Přidán 01.08.2014 14:57
ONULA: S tebou už to taky vzdávám...
To je furt "kdyby" a "coby" ...a "aby, taky"...celkově tu lidi málo hulej smiley
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 01.08.2014 17:18
Já jen nechápu, proč reagujete na nějakého individua jmenovitě Odula, onula, nula. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby to byl Šafarčík nebo zrovna Ing. Kokot Hába. Jasně, ovčani, kloboučkáři, občasní fanoušci si Baník nenechají ujít (jen v případě výher). Až se bude hrát o záchranu, tak to bude jiná píseň smiley Kdyby záleželo na mě, zrušil bych i výjezdy, ale to by asi neprošlo, na to jsou někteří až moc velcí Baníkovci, kteří by možná šli, ikdyby tam byl rentgen ruky, takže domácí zápasy aspoň pro teď budou stačit, sám sem ale zvědavý, kolik lidí se připojí, kolik je ovčanů a kolik srdcařů, kterým Baník leží v srdci, byť to není nic jednoduchého nenavštívit Bazaly, kór, když tam sehrajeme už jen několik zápasů.

Upravil PatriiiCZek, 01.08.2014 17:25
Strana 112 z 251 << < 109 110 111 112 113 114 115 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.