Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 111 z 251 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Autor RE: Dění v klubu
sarojan
Člen

Přidán 22.07.2014 15:35
onula napsal/a:

Mimochodem, se to vyvíjí s těma kartama u ÚOOS? Bo na závěr se v té zprávě píše: v případě, že Vám uspokojivé vysvětlení nebude poskytnuto, bude se Úřad Vaším podáním doplněným o komunikaci s uvedeným správcem osobních údajů dále zabývat.
Nicméně u ÚOOS mám podezření že levé ruka neví, co dělá pravá, bo vedení si dne 26.6 zaregistrovalo žádost o souhlas s poskytnutím osobních údajů včetně rodného čísla, ale v tom dopise adresovaný OS BB ze dne 4.7.2014, se píše že požadavek na poskytnutí rodného čísla se jeví jako neodpovídající.

To bylo oficiální vyjádření UOOU na v PDF.
Viděl jsi, ale nějaký oficiální dokument od vedení FCB ,který by potvrdil konzultaci a schválení požadavku na R.Č. s UOOU.
Já ne .
Pouze to napsali na Facebook a web FCB,kde už bylo napsáno dost věcí ,které mají do pravdy hodně daleko.

Je tam zvěřejněný odkaz na registraci u UOOU ,ale v něm se nic o R.Č. nezmiňuje.

je tam pouze toto:

Přehledová sestava - Registrace
Správce Reg. číslo subjektu: 00033129
Datum registrace: 26.6.2014
Identifikace subjektu: FC Baník Ostrava, a.s. IČO subjektu: 64610128
Druh subjektu: Právnická nebo fyzická osoba podnikající
Adresa Ulice + ČP Bukovanského 1028/4 Město/Obec Ostrava PSČ 71000
Číslo evidence: 002
Datum přijetí podání: 23.6.2014
Datum změny registrace: 23.6.2014
Účel (účely) zpracování osobních údajů:
VYTVÁŘENÍ DATABÁZÍ KLIENTŮ, OBCHODNÍCH PARTNERŮ PRO POŘÁDÁNÍ SPORTOVNÍCH, KULTURNÍCH A SPOLEČENSKÝCH AKCI POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB PRACOVNĚ PRÁVNÍHO CHARAKTERU
Osobní údaje budou zpracovávány se souhlasem subjektu údajů

Kategorie subjektů údajů
Zákazníci (klienti) oznamovatele
Členové oznamovatele
Zaměstnanci oznamovatele
Kategorie osobních údajů
Adresní a identifikační údaje
Popisné údaje
Zdroje osobních údajů
Přímo od subjektu údajů

Místa zpracování osobních údajů, jsou-li odlišná od adresy sídla (bydliště) oznamovatele
Ulice + ČP Město/Obec PSČ
NOVINÁŘSKÁ 6A OSTRAVA 70200
JANTAROVÁ 3344/4 OSTRAVA 70200

Příjemci nebo kategorie příjemců, kterým mohou být údaje zpřístupněny či sdělovány:
Jiní příjemci: PČR NA ZÁKLADĚ VYŽÁDÁNÍ

Předání :Nebude docházet k předání údajů do jiných států
onula
Člen

Přidán 22.07.2014 16:06
sarojan napsal/a:
onula napsal/a:

Mimochodem, se to vyvíjí s těma kartama u ÚOOS? Bo na závěr se v té zprávě píše: v případě, že Vám uspokojivé vysvětlení nebude poskytnuto, bude se Úřad Vaším podáním doplněným o komunikaci s uvedeným správcem osobních údajů dále zabývat.
Nicméně u ÚOOS mám podezření že levé ruka neví, co dělá pravá, bo vedení si dne 26.6 zaregistrovalo žádost o souhlas s poskytnutím osobních údajů včetně rodného čísla, ale v tom dopise adresovaný OS BB ze dne 4.7.2014, se píše že požadavek na poskytnutí rodného čísla se jeví jako neodpovídající.

Viděl jsi, ale nějaký oficiální dokument od vedení FCB ,který by potvrdil konzultaci a schválení požadavku na R.Č. s UOOU.
Já ne .
Pouze to napsali na Facebook a web FCB,kde už bylo napsáno dost věcí ,které mají do pravdy hodně daleko.

Je tam zvěřejněný odkaz na registraci u UOOU ,ale v něm se nic o R.Č. nezmiňuje.

je tam pouze toto:

...
Kategorie osobních údajů
...

No, tohle asi potvrzuje, že vedení si zaregistrovalo tu žádost včetně r.č. A pokud by to nebyla pravda, tak by se UOOU už určitě ozval
Autor RE: onula
sarojan
Člen

Přidán 22.07.2014 16:42
tak to jsi jasnovidec jestli z toho poznáš, že je tam souhlas registrace včetně R.Č.
to ti gratuluji !!

UOOU se může ozvat pouze tehdy když je někdo na to upozorní a po upozornění
napsal sdělení :
požadavek na poskytnutí rodného čísla se však vzhledem ke zvláštní
úpravě pro využívání rodných čísel podle zákona č. 133/2000 Sb. o evidenci obyvatel a
rodných číslech a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (zákon o
evidenci obyvatel), jeví jako neodpovídající.

Registrace na UOOU ze strany FCB proběhla 26.6.2014,podnět k prošetření R.Č. byl dán 30.6.2014 odpověd UOOU je z 4.7.2014 a z ní vyplývá ,že je třeba se zkusit regnout bez udání R.Č. což ale nelze.
Takže to bude mít další vývoj a šetření....a teprve časem se uvidí jak to skutečně je.

poslední zpráva od UOOU je z 14.7.2014

Obsah Vašeho doplněného podání byl vyhodnocen jako podnět k uplatnění dozorových činností.
Úřad se jím zabývá v rámci zákonem o ochraně osobních údajů svěřených
kompetencí, včetně případné kontrolní činnosti probíhající v režimu zákona o č. 255/2012 Sb., o kontrole (kontrolní řád), tedy bez aplikace lhůt zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů.
V souladu s ustanovením § 29 odst. 1 písm. c) zákona o ochraně
osobních údajů budete informován o vyřízení Vašeho podnětu.

Upravil sarojan, 22.07.2014 17:00
bedna
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 22.07.2014 19:11
Pstronk napsal/a:
za sebe mi je jedno, že bude mít Baník mé údaje, má je zaměstnavatel,poskytovatel telekomunikací,správce běžného účtu....bych mohl pokračovat donekonečna. Dnes jsem byl ve fanshopu zjistit jak je to, když si kartu pořidím, tak zda si tedy poté mohu koupit vstupenku 10min před zápasem = "NE, BUĎ V PŘEDPRODEJI NEBO 2HOD PŘED ZÁPASEM". Na patě jsem se otočil a šel pryč. Osobně si pod slovem KOMFORT nepředstavuji 2x jízdu do OVY (na předprodej a na zápas) a 2hodiny před zápasem se ploužit kolem bazalů taky nemám v úmyslu. Ano udajně bojují za online nákup ale to MOŽNÁ v pruběhu podzimu, ale je tam spousta otazníků,takže kdo ví. Další, že stale není jisté zda karta bude moci být použita i v přiští sezone...Navíc mi borec ve fanshopu sám sdělil, že si není zcela jistý všemi informacemi, které mi podal, protože se to opravdu často mění...takže raději volím nyní taktiku "vyčkávání" a zápasu se účastnit nebudu...ale ne BOJKOTEM, jen proto, že si vstupenku nemuzu poridit těsně před zápasem.

Jedno :] Super tak je můžeš klidně poslat sem když ti to je jedno smiley)
Zaměstavatel může tyto udajé požadovat upravuje to nějaky zákon ( presne ti nereknu jaky), ale mám takové tušení že je tam nějaka souvislost s tím, že za tebe platí pojištění atd.
Pro Telekomunukační služby taktéž to upravuje zákon. A banky to je logicke: Zakon o bankách a prevence proti praní špinavých peněz.
K prokázání totožnosti postačuje jméno, příjmení, adresa bydliště a datum narození. To jsou údaje, které dostatečně identifikují člověka.
Ty ostatní jsou pro běžné prokázání totožnosti nadbytečné a každý má právo se zeptat, k čemu dotyčný takové údaje vyžaduje.
A když se někdo zeptá tak dostanes odpoved jestli nahodou nemáš jednovaječné dvojče smiley To není opravdu dostačujicí odpověd.

Anebo FCB se řídí nějakým zákonem, který to upravuje ? žadny jsem neviděl.

Jinak kazdy kdo tyto informace pozaduje musí informovat o tom, jaké údaje a za jakým účelem budou zpracovány, jakým způsobem se tak bude dít, jak dlouho, komu budou takové údaje zpřístupněny či předány apod.
Dále musí byt informován o tom, zdali poskytnutí jeho souhlasu se zpracováním je dobrovolné či povinné a že tento souhlas lze kdykoli odvolat (typicky v případě marketingových služesmiley a také o právu přístupu k údajům (čili právu žádat změny či opravy, likvidaci údajů apod.).

A copak řelo FCB: Hába: rFanoušek Baníku je příjemcem marketingu. Tudíž je předmětem reklamního emailu, jsou to například povinná loga na vstupenkách či permanentkách a ta jsou povinná. Dám ruku do ohně za to, že Vaše data nebudou zneužita.

Dám ruku do ohně: to je odpoveď ? smiley

U FCB fakt nevím kam to půjde smiley a jak jsem viděl tu aplikaci co mají puštenou na tom svojem PC ve futuru když jsem byl u nákupu na jméno a měla zapnute automaticke ukládani formulařu v prohližeci a pri zadaní jména atd. Vyjeli všechni co tam zadala. Kdokoli kdo se dostane na ten PC nebo stačí stát opodál smiley tak má ůdaje pěkně po kupě smiley)

To je vše co jsem chtěl řící smiley

Dojde-li k boji, hleď zvítězit, ať to stojí cokoli!

Upravil bedna, 22.07.2014 19:27
fcbanik.net
bedna
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 22.07.2014 20:11
sarojan napsal/a:
onula napsal/a:

Já ne .

je tam pouze toto:

Přehledová sestava - Registrace
Správce Reg. číslo subjektu: 00033129
Datum registrace: 26.6.2014
Identifikace subjektu: FC Baník Ostrava, a.s. IČO subjektu: 64610128
Druh subjektu: Právnická nebo fyzická osoba podnikající
Adresa Ulice + ČP Bukovanského 1028/4 Město/Obec Ostrava PSČ 71000
Číslo evidence: 002
Datum přijetí podání: 23.6.2014
Datum změny registrace: 23.6.2014
Účel (účely) zpracování osobních údajů:
VYTVÁŘENÍ DATABÁZÍ KLIENTŮ, OBCHODNÍCH PARTNERŮ PRO POŘÁDÁNÍ SPORTOVNÍCH, KULTURNÍCH A SPOLEČENSKÝCH AKCI POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB PRACOVNĚ PRÁVNÍHO CHARAKTERU
Osobní údaje budou zpracovávány se souhlasem subjektu údajů

Kategorie subjektů údajů
Zákazníci (klienti) oznamovatele
Členové oznamovatele
Zaměstnanci oznamovatele
Kategorie osobních údajů
Popisné údaje
Zdroje osobních údajů
Přímo od subjektu údajů

Místa zpracování osobních údajů, jsou-li odlišná od adresy sídla (bydliště) oznamovatele
Ulice + ČP Město/Obec PSČ
NOVINÁŘSKÁ 6A OSTRAVA 70200
JANTAROVÁ 3344/4 OSTRAVA 70200

Příjemci nebo kategorie příjemců, kterým mohou být údaje zpřístupněny či sdělovány:
Jiní příjemci: PČR NA ZÁKLADĚ VYŽÁDÁNÍ

Předání :Nebude docházet k předání údajů do jiných států

jinak baník má u UOOU toto:

adresní a identifikační údaje (např. jméno, příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, rodné číslo, státní příslušnost, adresa trvalého bydliště, telefonní spojení domů, do zaměstnání apod.)

popisné údaje (např. vzdělání, znalost cizích jazyků, odborné znalosti a dovednosti, počet dětí, obrazový záznam z kamerového systému, vojenská služba, předchozí zaměstnání, zdravotní pojišťovna, mzda, číslo cestovního dokladu, bankovní spojení apod.)

Vicé na wiki: http://cs.wikipedia.org/wiki/Osobn%C3..._%C3%BAdaj

Na stránkach UOOU ten dokument není dostupný. smiley

rodné číslo tam je ale číslo OP ne ... ale dokument na UOOU není dostupný tak to tam bude asi taky.

Upravil bedna, 22.07.2014 20:27
fcbanik.net
Hammass
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 22.07.2014 20:18
Onula: prijde ti usmevne, kdyz se tady mluvu o DNA v souvuslosti se vstupem na fotbal? No, staci se podivat par km za hranice, kde na nivem stadinu Ferencvarose je vstup pouze na OTISK DLANE!!! Jeste porad se smejes..?

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
onula
Člen

Přidán 22.07.2014 21:02
Hammass napsal/a:
Onula: prijde ti usmevne, kdyz se tady mluvu o DNA v souvuslosti se vstupem na fotbal? No, staci se podivat par km za hranice, kde na nivem stadinu Ferencvarose je vstup pouze na OTISK DLANE!!! Jeste porad se smejes..?

Tak tohle bych spíš čekal u turků, ale i Maďaři jsou tak trochu "jiní" než my. Mě prostě ty úvahy o tom DNA apod. zatím připadají jako dost nereálné. I když v tomto státě je možné vše, ale tohle by vzbudilo dost velký poprask, i u médií, která jsou u nás dosti rýpavá a otravná, takže si myslím, že tohleto není a ani nebude na pořadu dne.
Kyby
Administrátor

Přidán 22.07.2014 21:53
ONULA: Před pár roky bych nevěřil, že po mě někdo na Bazalech bude chtít fotku, RČ a OP...
Argumentace, že nejsme maďaři mi připadá, jak z dílny pana Háby...
sarojan
Člen

Přidán 22.07.2014 22:07
bedna napsal/a:
adresní a identifikační údaje (např. jméno, příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, rodné číslo, státní příslušnost, adresa trvalého bydliště, telefonní spojení domů, do zaměstnání apod.)
rodné číslo tam je ale číslo OP ne ... ale dokument na UOOU není dostupný tak to tam bude asi taky.

Když tam má podle tebe FCB na 100% schvalené od UOOU i rodné číslo tak jak to víš když dokument není veřejně dostupný???
Ty máš k neveřejným dokumentům tykající se registrace na UOOU přístup?
Díky za odpověď na tuto otázku

Upravil sarojan, 23.07.2014 11:10
bedna
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.07.2014 07:30
sarojan napsal/a:
onula napsal

Když tam má podle tebe FCB na 100% schvalené od UOOU i rodné číslo tak jak to víš když dokument není veřejně dostupný???
Ty máš k neveřejným dokumentům tykající se registrace na UOOU přístup?
Díky za odpověď na tuto otázku

Já neříkám na 100 % to za prvé.
Za druhé baník v tom požadavku na UOOU má kategorie které jsem vypsal co do nich všechno spadá. Co je obsaženo na wiki je zkopírováno z webu UOOU, ale ten zdroj z čeho wiki čerpala není dostupný.

Upravil bedna, 23.07.2014 07:31
fcbanik.net
bedna
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.07.2014 08:08

z webu fcb:
Poskytnutí osobních údajů je zcela dobrovolné a spolu se zavedením adresného ticketingu je smyslem zamezení výtržnostem a zajištění bezpečnosti během fotbalových utkání.

Zdroj: http://www.fcb.cz/ticketing/ochrana-o...ich-udaju/

Dobrovolné smiley takže když je nedáš tak se nic neděje ? smiley nebo takzvaně dobrovolně povinné smiley

fcbanik.net
Entr
Člen

Přidán 23.07.2014 09:37
bedna napsal/a:

z webu fcb:
Poskytnutí osobních údajů je zcela dobrovolné a spolu se zavedením adresného ticketingu je smyslem zamezení výtržnostem a zajištění bezpečnosti během fotbalových utkání.

Zdroj: http://www.fcb.cz/ticketing/ochrana-o...ich-udaju/

Dobrovolné smiley takže když je nedáš tak se nic neděje ? smiley nebo takzvaně dobrovolně povinné smiley

ptal jsem se co se stane kdyz nechcu udat OP/RC a bylo mi receno ze tu zenskou za pocitacem system nepusti dal. Takze jsou to povinne udaje. Neudas udaje, nedostanes kartu.

Baníček nejlepší u nás!
218868751
L
Administrátor

Přidán 23.07.2014 12:12
http://www.onlajny.com/match/index/da.../id/108365
ON-LINE z předsezónní tiskovky
http://havirovaci.cz
onula
Člen

Přidán 23.07.2014 12:37
Když se Sťuart pořád na FB Baníku furt ptá na to, proč přibyl požadavek číslo OP i u prodeje na jednotlivá utkání na Bazalech, tak já již potřetí zde zeptám, zda někdo z ultras už konečně řekne, v čem přesně nesouhlasil Adámek se Šafarčíkem a proč tedy Adámek odešel s Baníku a sním i Lukeš, jelikož se zastal Adámka a dostal tak dle vás padáka od Šafarčíka. Nebo je to pořád tajné? Či ani vy přesně nevíte, v čem přesně byl spor mezi Adámkem a Šafarčíkem.
A dostane se mě tady odpovědi, nebo budete taky mlčet tak jako vedení na své FB?

Upravil onula, 23.07.2014 12:38
Kyby
Administrátor

Přidán 23.07.2014 12:51
ONULA: Ty když někomu slíbíš, že si něco necháš pro sebe, tak to pak napíšeš na web do fóra? Nechtěl bych být tvým kamarádem...
onula
Člen

Přidán 23.07.2014 13:01
Kyby napsal/a:
ONULA: Ty když někomu slíbíš, že si něco necháš pro sebe, tak to pak napíšeš na web do fóra? Nechtěl bych být tvým kamarádem...

Já si to taky nechávám pro sebe, když mě o to požádá, ale já se jenom zeptal, navíc tam jsem i psal, jestli to je stále tajné, což jak čtu tak je, takže díky za odpověď. Já se ptal taky proto, že jsem měl tušení, že jsem někde četl či slyšel, že ten důvod se dozvíme později, pokud ale to není pravda a já se spletl, tak v tom případě se omlouvám

Upravil onula, 23.07.2014 13:01
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 24.07.2014 10:19
Něco na odlehčení aneb fantasmagorické spiknutí smiley

http://www.banikbaniku.cz/2014/07/18/...denim-fcb/
Š: "Noví partneři jsou finančníci a právníci, ale nemohu je nyní vzhledem k nutným právním krokům ještě zveřejnit

http://sport.aktualne.cz/banik-je-na-...590604f2e/
Š: "Co se týče pana Tomáše Petery, předchozího vlastníka, tak jednáme s jeho právníky. Žádáme po něm finanční dorovnání. ... Hovoříme o řádech milionů korun."

Petera je finančník a jedná se s jeho právníky. Miliony jsou pro klub podstatná částka aneb i takto může vypadat sponzoring smiley
www.chachari.cz
LZO
Člen

Přidán 24.07.2014 20:12
Co se týká bojkotu, naprosto souhlasím a stojím za Kybym. Vím toho o situaci na Bazalech minimum (asi jako většina tady), ale Kyby je pro mě záruka, že bojkot je správná věc. Neznám nikoho na Bazalech, komu by na FCB a jejich fans záleželo víc než jemu, kdo v záležitostech klub - fans má víc informací, jedná víc rozvážněji a s rozumem, za koho dám ruku do ohně v jakékoliv situaci, kdo je čestnější a férovější než on. To, že se i on rozhodl pro bojkot, je jediná informace, která mi k připojení se k bojkotu stačí.
pekeno
Člen

Přidán 24.07.2014 22:10
LZO napsal/a:
Co se týká bojkotu, naprosto souhlasím a stojím za Kybym. Vím toho o situaci na Bazalech minimum (asi jako většina tady), ale Kyby je pro mě záruka, že bojkot je správná věc. Neznám nikoho na Bazalech, komu by na FCB a jejich fans záleželo víc než jemu, kdo v záležitostech klub - fans má víc informací, jedná víc rozvážněji a s rozumem, za koho dám ruku do ohně v jakékoliv situaci, kdo je čestnější a férovější než on. To, že se i on rozhodl pro bojkot, je jediná informace, která mi k připojení se k bojkotu stačí.

smiley
ros
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 25.07.2014 06:12
Rozhovor s majitelem klubu, dobře si to poslechněte, ví ten pán co se děje? Jak nemusí odevzdat svoje všechny data a pak vše vyjmenuje a ještě zapomene na číslo OP, Co tu plete Kartu Kibica která je celoplošná a nevyžaduje se na její získání tolik údajů co chtějí pro získání karty FCB. smileysmileysmiley

zacatek cca 16:20 min.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...-regionech

Upravil ros, 25.07.2014 06:23
kacer
Administrátor

Přidán 25.07.2014 10:20
Když si to 8x za týden přečte na banicek.com tak to bere jako důvěryhodnou informaci :-)
Peta 1922
Člen

Přidán 25.07.2014 11:23
kacer napsal/a:
Když si to 8x za týden přečte na banicek.com tak to bere jako důvěryhodnou informaci :-)

asi seriozni web smiley
onula
Člen

Přidán 25.07.2014 11:38
ros napsal/a:
Rozhovor s majitelem klubu, dobře si to poslechněte, ví ten pán co se děje? Jak nemusí odevzdat svoje všechny data a pak vše vyjmenuje a ještě zapomene na číslo OP, Co tu plete Kartu Kibica která je celoplošná a nevyžaduje se na její získání tolik údajů co chtějí pro získání karty FCB. smileysmileysmiley

Ale v té kartě Kibica měl zčásti pravdu. I když to jak řekl, že to GieKSa vyhlásila tu kartu Kibica na jaře je na facku smiley Ale v tom, že ze začátku se museli kopírovat občanky pro získá PL karty má pravdu. A jediný údaj oproti začátkům karty Kibica který chce navíc vedení je adresa. Ale pokud by ke PL kartě bylo i nadále potřeba zkopírování občanky, tak by ty požadavky byli u nového typu občanky úplně stejné (tedy možná krom tel. čísla a e-mailu) protože nový typ občanek má rodné číslo na zadní straně, společně s adresou trvalého bydliště.
sarojan
Člen

Přidán 25.07.2014 11:59
Onula - řešíš píčoviny, co je v Polsku nebo kdekoliv jinde je nepodstatné.
Podstatné je to ,že vedení FCB chce po nás daleko více osobních údajů než mu nařídil
FAČR a ani Pelta podle posledního rozhovoru pro radiožurnál nechce zavadět databázi všech fans, ale pouze těch co budou dělat bordel .
požadavek dle FAČR byl pro FCB adresný ticketing tak jako v posledním zápase s SKS = lístek na jméno nebo klasická permice
Peta 1922
Člen

Přidán 25.07.2014 12:04
Onula: prosimtě raději už nechej toho hrani a řekni že jsi Šafarčík nebo jednovaječný Hába.
Vyhlásily kartu na jaře??? mne se zda že to tam mají mnohem déle. A asi nechapeš co nam všem vadí. Sice to tu bylo psano už asi milionkrat ale co necheš vidět to samozřejmě nevidíš...
V polsku to je zavedene celoplošně a ma to tam každý klub v 1. a 2. lize a bez toho se tam nedostaneš. Při koupi žadne foto nepotřebuješ stačí poze rodne čislo a jmeno a přijmení ( sice nechápu na co potřebuji rodne čislo od lidi z čech když polske rodne čislo ma čisel 11 a nerozeznáš z neho jestli to je muž či žena) a take tam nedavaš čislo OP , takže zneužit se to nedá jak tady u naši karty super fanouška, kde tech udaju je mnohem víc a operuje s nima nějaké najatá cizí firma.
A za další v PL si koupiš v den zapasu listek před zapasem a na stadionu !!! a ne v neakem nakupnim centru na druhem konci města pouze x hodin před zapasem...
A ještě k tomu proč davat tolik udaju klubu, kde jedna ruka neví co dělá druha (viz nezčetné chyby jednotlivců a jednovaječných dvojčat)
Strana 111 z 251 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Michal1979
° Nových tento měsíc: 4
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,768
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.