Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 108 z 251 << < 105 106 107 108 109 110 111 > >>
Autor RE: pokuty
Mercyful Fate
Člen

Přidán 18.07.2014 12:58
jiri-dm napsal/a:
Ejgo : Co investoval pan Šafarčík? Kromě praní peněz přes firmu PAM Market
OSBB bylo rychlejší? smiley To snad ne, Lukeš skončil v zimě a rozlučka byla na konci sezony. Na to klub neměl čas?
A co rozlučka s Bolfem? To udělali fans v Karviné. To Šafarčík taky plánuje?
Jak se rozloučili s Jankulovskim? ( rozlučku nedělal klub ) Tak že Šafarčíka Jankul nemůže ani cítit...
Když už tak Vám vadí vedení,co kdyby jste zveřejnili kolik za Vás zaplatil Banik na pokutach smiley Jste jenom rozvraceči FCB,za Petery kromě hození tenisáků se nic takového se nedělo bo jste mu lezli do řitismiley

Upravil Mercyful Fate, 18.07.2014 13:03
Autor RE: Dění v klubu
jiri-dm
Člen

Přidán 18.07.2014 13:07
Mercyful Fate napsal/a:
jiri-dm napsal/a:
OSBB bylo rychlejší? smiley To snad ne, Lukeš skončil v zimě a rozlučka byla na konci sezony. Na to klub neměl čas?
Jak se rozloučili s Jankulovskim? ( rozlučku nedělal klub ) Tak že Šafarčíka Jankul nemůže ani cítit...
Když už tak Vám vadí vedení,co kdyby jste zveřejnili kolik za Vás zaplatil Banik na pokutach smiley Jste jenom rozvraceči FCB,za Petery kromě hození tenisáků se nic takového se nedělo bo jste mu lezli do řitismiley

Na otázky otázkou??
Pokuty za fanoušky se týkají všech klubů napříč celým světěm, tohle se bohužel jen tak nezmění. Těch 100tisíc za rok v uváděném sto mil rozpočtu klub zvládne. Pokud se to majiteli nelíbí, může jít dělat třeba basket. Ale tam zase nejdou v tak velkém prát penízesmiley
Mercyful Fate
Člen

Přidán 18.07.2014 13:19
tak,že zlatý Tomik Peterů smiley Víš co já koupím Banik.......vlastně ne,já bych byl taky ten špatný a vy ti dobří smiley

Upravil Mercyful Fate, 18.07.2014 13:23
Ejgo
Člen

Přidán 18.07.2014 13:45
jiri-dm napsal/a:
Na otázky otázkou??
Pokuty za fanoušky se týkají všech klubů napříč celým světěm, tohle se bohužel jen tak nezmění. Těch 100tisíc za rok v uváděném sto mil rozpočtu klub zvládne. Pokud se to majiteli nelíbí, může jít dělat třeba basket. Ale tam zase nejdou v tak velkém prát penízesmiley

Jak vás napadl stomiliónový rozpočet smiley, který je maximálně tak 30 miliónů. Pokuty jsou sice cca stotisícové, ale následné opravy zničeného stadiónu po zápasech spolykají několik miliónů. Zrušení karty FCB, těsně před startem sezóny by byla ekonomická sebevražda. Pak by jste se Ultras mohli rozloučit s Baránkem, Azevedem a spol smiley
Kdyby Šafarčík nechtěl, klidně se mohl na nějakou komunikaci s fanoušky vykašlat jako Petera. Ultras se prostě nezavděčí nikdo smiley
TommyFCB
Člen

Přidán 18.07.2014 14:13
TommyFCB napsal/a:
Asi je spousta věcí o kterých nevím a tak se ptám: "Čím si vysloužilo vedení dlouhodobě trvající nedůvěru od fanoušků?" Byl tu pražák Petera, rozkradl to a nadávalo se-chápu, ale teď tu je Ostravák, který je spojen s Baníkem už z období 03/04, jediný s Adámkem, kdo se rozhodl riskovat nemalé peníze (Chtěl bych vidět, kdo z vás by do toho za těchto podmínek šel) a zachránil celý Baník! Přijde mi, že fanouškům Baníku se nezavděčí absolutně nikdo, neustálé brečení pomalu u každého příspěvku.. Baník je konečně stabilizovaný, má schopný hráčský kádr, mládež se začíná prosazovat a na cestě je i investor- já vidím kus dobře odvedené práce ze strany vedení, ale i přes to je zde DLOUHOTRVAJÍCÍ NEDŮVĚRA?
Co se týče KaretFCB tak se mi to taky nelíbí, taky nechci dávat rodné číslo a fotku, na druhou stranu tu nedávno někdo dával dokonce příspěvek o kamerových systémech, takže každý ví, že ten systém je schopný si vás uložit do databáze a i bez předložení fotky, si tu fotku do databáze pořídí sám bez vašeho vědomí, takže celý bojkot je, když to trošku odlehčím, kvůli 4 číslům za datem narození? Říkám, sám stále zvažuji, zda si permici koupit či ne.. Dle mě jsme bohužel tuhle válku už prohráli tím, že jsme několikrát na adresný ticketing už přistoupili.
Dále bych se chtěl zeptat, jak to je v PL, kde všechny kluby mají Kartu Kibice a návštěvnost tam zatím jen roste a snad žádný ultras tábor kvůli tomu nevyhlásil bojkot.
A nakonec se zeptám, teď je to tu samé prohlášení- proč nebylo prohlášení k tomu co se stalo proti ACS? Uvědomujete si, že si za to můžeme z velké části sami, nebo jsou zde stále osoby, které budou tvrdit, že za vše může PČR?
Vždy jsem ultras Baník podporoval, ale v tuto chvíli já osobně nevím, zda se k bojkotu přidám a zda si koupím, či nekoupím permici. Každopádně není to poprvé co se nadává na tohle vedení, ale stále se zde neobjevila žádná informace proč tomu tak je. Myslím si, že pokud chcete přesvědčit lidi k bojkotu a víte na vedení něco víc, než my ostatní, měli byste jít s pravdou ven, protože pokud se Baníku z kraje sezony zadaří, tak si myslím, že bojkot, nebojkot budou plné "Bazaly".

No a pokud je pravda, že i na Kartu kibica na GKS se musí dávat rodné číslo a mnozí z nás ho tam dali, tak je to celkem úsměvné.. GieKSe své údaje dám a Baníku ne?

_Peter
Administrátor

Přidán 18.07.2014 14:18
Je nutné, abyste se kvůli zdlouhavých a zjevných analýz možných důsledků registrovali na stránky chachaři.cz? Každému přece musí být jasné, že kdo názor Ultras z větší části nesdílí, přesvědčen o něm námi teď bude jen těžko - a naopak.

Někteří lidé se nejspíše domnívají, že lidé zodpovědni za tak vážná rozhodnutí chodí na fotbal třetí týden a podobné fráze střílejí od pasu. Tak tomu skutečně není.

Tommy: Na GKS se nejedná o výmysl klubu.
Ejgo: S Barankem ses málem mohl loučit sám, bez přispění Ultras, moc k tomu nechybělo. Na nějakou komunikaci se skutečně vysrat měl, bylo by to lepší, než lidem lhát. Na spoustu věcí by se přišlo později a třeba by to pak chápali i lidé, jako Ty.
jiri-dm
Člen

Přidán 18.07.2014 14:33
Ejgo napsal/a:
jiri-dm napsal/a:
Na otázky otázkou??

Jak vás napadl stomiliónový rozpočet smiley, který je maximálně tak 30 miliónů. Pokuty jsou sice cca stotisícové, ale následné opravy zničeného stadiónu po zápasech spolykají několik miliónů. Zrušení karty FCB, těsně před startem sezóny by byla ekonomická sebevražda. Pak by jste se Ultras mohli rozloučit s Baránkem, Azevedem a spol smiley
Kdyby Šafarčík nechtěl, klidně se mohl na nějakou komunikaci s fanoušky vykašlat jako Petera. Ultras se prostě nezavděčí nikdo smiley

Kdybys věděl, jak "jednání" s Baránkem probíhalo, tak by ses i přes Šafarčíkovy brýle začervenal.
A nekomunikovat s fanoušky? Můžeš mu to navrhnout jako první klub který to vyzkoušísmiley
Ejgo
Člen

Přidán 18.07.2014 14:41
_Peter napsal/a:
Je nutné, abyste se kvůli zdlouhavých a zjevných analýz možných důsledků registrovali na stránky chachaři.cz? Každému přece musí být jasné, že kdo názor Ultras z větší části nesdílí, přesvědčen o něm námi teď bude jen těžko - a naopak.

Někteří lidé se nejspíše domnívají, že lidé zodpovědni za tak vážná rozhodnutí chodí na fotbal třetí týden a podobné fráze střílejí od pasu. Tak tomu skutečně není.

Ejgo: S Barankem ses málem mohl loučit sám, bez přispění Ultras, moc k tomu nechybělo. Na nějakou komunikaci se skutečně vysrat měl, bylo by to lepší, než lidem lhát. Na spoustu věcí by se přišlo později a třeba by to pak chápali i lidé, jako Ty.

Vysvětle te mi, prosím, jak tomu přispěli ultras. Pokud vím, tak sám hráč řekl Šafarčíkovi, že chce zůstat, tak prostě zůstal.
S tím lhaním, jak říkáte, to uznávám že je chyba. Šlo více méně o nedorozumění. Chyba v komunikace by se dala napravit jinak, než bojkotem.
Jinak

Víte, to mě právě tak mrzí. Lidé co chodí tak dlouho na Baník se chovají s prominutím jak uražené děcko. Na Baníku mi záleží, začal jsem sice chodit až v sezóně 11/12 tedy v době kdy na tom baník začal bát nejhůř.
Současný názor Ultras nesdílím, jenže myslím že žijeme v demokratické zemi. Navíc si nejsem jistý, že tohle vyjádření na stránkách podporují všichni Ultras.

Ano, karty vymyslel klub, ale kvůli fanouškům. Prosím, přečtě si zápis ze schůze s vedením klubu.
LordikBanik
Člen

Přidán 18.07.2014 14:59
Ejgo: Nechal ses opít levným vínem od Šafarčíka. Věčně haníš Ultras, ale hádej kdo tu bude ikdyby Baník hrál divizi? Šafarčík? těžko, sponzoři? těžko, zahraniční posily? těžko. Zůstanou akorát věrní fanoušci, Ultras a hooligans. Ti šmejdi s náma furt zametají jak s kusem hadru, něco se nepovede, tak to svedem na fanoušky. Ochranka nezvládne situaci? Svedem to na fanoušky. Něco chceme zkusit? Na fanoušcích... Ti buzeranti se furt ohánějí tím, jak jim pomáháme, jak jsme 12., 13., 14. a x. hráčem FCB, na FB polovina fotek kotle a jediná odměna za to je nějaká SupermagicfuckingkartaFCB? S milióny osobních údajů? A když se podívám na tu druhou kolonku, co by měl klub pro fans udělat a mrdá na to. Tak se nezlob, ale bojkot je pravděpodobně jediná přiměřená reakce.

On ten alibismus některých mě taky sere, např. tvůj. Udělá se bojkot? Špatně, vždyť to odnesou hráči. Ti nás mají na párku, na podzim to bylo samé 4:0 a ještě zdrhali z děkovaček. Udělá se rachot? Špatně, vždyť to odnese klub a finance. Udělá se protest proti nadávkám? Špatně... A to je tak xx milión všeho. Nebýt Ultras tak dneska Baník není. Ano jistě, bez Šafarčíka bysme hráli možná někde tu divizi, ale asi by to možná bylo lepší než ta jeho mafie co tam je v tom klubu.

Mercyful Fate
Člen

Přidán 18.07.2014 15:14
tak koho by śis představoval :Šafa,Petera,Had? Není snad nic horšího,když se kope to vlastního klubu

Upravil Mercyful Fate, 18.07.2014 15:20
LordikBanik
Člen

Přidán 18.07.2014 15:21
Nejde o to, koho bych si představoval. To není ani na pořadu dne, jde o to, aby Šafarčík začal hrát s fanoušky rovinu. Zatím co vidím, tak se chová jak namachrovaný mafián, něco jako Starka v Příbrami a chová se jak kdyby měl každého u prdele. A je fakt velká škoda, že nejsme v tomto jednotní, sám jsem zvědav, co bysme se všechno ještě dozvěděli, jaké prasárny by z něho vylezly.

Jinak k tvému EDITu. Takže dle tvé logiky, když fanoušci kopou do Šafarčíka aby vyložil karty na stůl je zle? Když Šafarčík kope do finančního tunelu aby vytáhl ještě více peněz z Raifky na účet Baníku atd., je dobře??? Tak to mám chápat?

Upravil LordikBanik, 18.07.2014 15:23
Ejgo
Člen

Přidán 18.07.2014 15:22
LordikBanik napsal/a:
Ejgo: Nechal ses opít levným vínem od Šafarčíka. Věčně haníš Ultras, ale hádej kdo tu bude ikdyby Baník hrál divizi? Šafarčík? těžko, sponzoři? těžko, zahraniční posily? těžko. Zůstanou akorát věrní fanoušci, Ultras a hooligans. Ti šmejdi s náma furt zametají jak s kusem hadru, něco se nepovede, tak to svedem na fanoušky. Ochranka nezvládne situaci? Svedem to na fanoušky. Něco chceme zkusit? Na fanoušcích... Ti buzeranti se furt ohánějí tím, jak jim pomáháme, jak jsme 12., 13., 14. a x. hráčem FCB, na FB polovina fotek kotle a jediná odměna za to je nějaká SupermagicfuckingkartaFCB? S milióny osobních údajů? A když se podívám na tu druhou kolonku, co by měl klub pro fans udělat a mrdá na to. Tak se nezlob, ale bojkot je pravděpodobně jediná přiměřená reakce.

On ten alibismus některých mě taky sere, např. tvůj. Udělá se bojkot? Špatně, vždyť to odnesou hráči. Ti nás mají na párku, na podzim to bylo samé 4:0 a ještě zdrhali z děkovaček. Udělá se rachot? Špatně, vždyť to odnese klub a finance. Udělá se protest proti nadávkám? Špatně... A to je tak xx milión všeho. Nebýt Ultras tak dneska Baník není. Ano jistě, bez Šafarčíka bysme hráli možná někde tu divizi, ale asi by to možná bylo lepší než ta jeho mafie co tam je v tom klubu.

Ale vždyť ta karta není poviná, nebylo by lepší jít na Bazaly bez ní. Klub nic nevnucuje. Bez fanoušků ale i Šafarčíka by Baník nebyl a jak jsem psal, to že je Baník stabilizovaný by třeba mohl být nějaký kladný argument. Přijde mi, že všechny chyby (uznávám, s tou kartou to nebylo nejlepší) se musí tvrdě trestat a když se něco vedení povede tak je to opomíjeno. Asi je to taková mentalita našeho kraje
LordikBanik
Člen

Přidán 18.07.2014 15:26
Ale hovno opomíjeno, všichni máme na paměti dobré věci co se povedly. Jenže máme je na paměti právě proto, protože to jsou spíše vyjímky mezi těma špatnýma než aby to bylo pravidlem. Jediná kladná věc na tom je, že ještě stále hrajeme 1. ligu a hrajou za Baník fakt hráči co mají. Ale co se týče toho všeho okolo, tak to smrdí jak prase.

TommyFCB
Člen

Přidán 18.07.2014 15:30
_Peter napsal/a:

Aha, takže kdyby ta karta nebyl výmysl klubu, tak na to Ultras vklidu přistoupí jo? Zajímavé.. Pokud je povinný adresný ticketing, tak je logické, že se zavede karta.. Už tak jsou na Bazalech vždy fronty jak ehm, karta to urychlí a člověk nemusí být na stadionu 2hodiny předem. Chápu, že jde o údaje, které ne každý chce dobrovolně dát, ale člověk, který své údaje už dal GKS, tak by neměl mít problém je dát Baníku..

Soplica
Člen

Přidán 18.07.2014 17:13
No mě by spíš zajímal názor na bojkot někoho koho většina z nás zná a uznává - např. Kybyho.
Ondra
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 18.07.2014 20:24
Soplica napsal/a:
No mě by spíš zajímal názor na bojkot někoho koho většina z nás zná a uznává - např. Kybyho.

Kyby se nechává z fesťáku slyšet, že bojkot plně podporuje. smiley

VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
www.chachari.cz
Autor RE: Bolf
martinn
Člen

Přidán 18.07.2014 22:33
Mercyful Fate napsal/a:
jiri-dm napsal/a:

Jenom malé upřesnění,Bolf končil v Baníku v létě 2011 a Šafarčík vstupoval do Baníku v únoru 2012 tak rozlučku s ním měl asi zařídit někdo před ním...ale klidně mě ukamenujte.
capek
Člen

Přidán 18.07.2014 23:18
Taky bych si rád přečetl názor Kybyho, který se od počátku stavěl na stranu Šafiho, respektive sdílel názor o prohrané bitvě. Vždy jsem ultras podporoval, hájil, jim fandil a jiné, ale to je něco minulého. Ultras s něčím nesouhlasí a já nevím s čím? Kde jaký píčus si nás fotí a o udajích se bavit nebudu. Takže místo poslední sezony na nejkrásnějším stadionu na světě se na to vyserem? A pokud má kdokoliv nějaké důkazy že současné vedení klubu tuneluje ať je doloží, nebo drží pysk. smiley
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.07.2014 00:50
tady nekdo mluvil o tunelovani??? na to snad jeste nenadesel cas ne? hraci nemaji jeste poradnou cenu (proto nikoho neprodaji).

u tenisty byly nejake dukazy? pokud by neco bylo(bude) tak si to ohlidaj aby se na to neprislo, zas tak blby nejsou ne?

mimichodem jak safar. pokracuje se soudem proti tenistovi? jestli vubec na nej podali trest. oznamenismiley

Upravil Jura, 19.07.2014 00:55
_Peter
Administrátor

Přidán 19.07.2014 09:21
[b]TommyFCB

Já jsem neřekl, že by to nebyl problém, jen je to jiná situace. Byl jsi na sezení s vedením? Nebudu poskytovat klubu údaje pro jeho potřebu "změny směru přístupu k fanouškům".
TommyFCB
Člen

Přidán 19.07.2014 11:40
capek napsal/a:
Taky bych si rád přečetl názor Kybyho, který se od počátku stavěl na stranu Šafiho, respektive sdílel názor o prohrané bitvě. Vždy jsem ultras podporoval, hájil, jim fandil a jiné, ale to je něco minulého. Ultras s něčím nesouhlasí a já nevím s čím? Kde jaký píčus si nás fotí a o udajích se bavit nebudu. Takže místo poslední sezony na nejkrásnějším stadionu na světě se na to vyserem? A pokud má kdokoliv nějaké důkazy že současné vedení klubu tuneluje ať je doloží, nebo drží pysk. smiley

Poslední věta - přesně tak! Všichni nadávají na Šafarčíka, že to tuneluje, krade atd. ale když chce člověk důkaz, tak zde všichni mlčí. Nakonec je důvodem dlouhotrvající nedůvěry vůči vedení snad jen špatné rozloučení ze strany klubu vůči Lukešovi..

TommyFCB
Člen

Přidán 19.07.2014 11:46
Jura napsal/a:
tady nekdo mluvil o tunelovani??? na to snad jeste nenadesel cas ne? hraci nemaji jeste poradnou cenu (proto nikoho neprodaji).

u tenisty byly nejake dukazy? pokud by neco bylo(bude) tak si to ohlidaj aby se na to neprislo, zas tak blby nejsou ne?

mimichodem jak safar. pokracuje se soudem proti tenistovi? jestli vubec na nej podali trest. oznamenismiley

Víš co znamená slovo tunelovat? Když přišel tenista měl tým, který vyhrál hned titul a x mega na účtu, po jeho odchodu byl Baník na pokraji bankrotu, vážně to chceš srovnávat se Šafarčíkem, který přebral Baník ve stavu, kdy tým končil 3 roky na 14. místě a ani mládež neměla výsledky, ke všemu na účtu bylo - 150 mega? Co by tak podle tebe tuneloval? I kdyby prodal Baranka a spol. tak se mu zatím stále nevrátí původní investicesmiley
To jak pokračuje soud by mě taky zajímalo.

Ondra
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 19.07.2014 12:21
Dlouhotrvající nedůvěra:

- neschopnost od začátku sehnat generálního sponzora, od začátku roku 2012 slyšíme, že vše je na dobré cestě. Ta cesta je asi kurva dlouhá
- neskutečný pojeb na fans, kdy záměrně místo konání přípraváku v Otrokovicích udali místo konání v Senici = nechtěli nás tam. Doteď nechápu, že vám to nikomu nevadí.
- kauza Petera, od příchodů nových majitelů žádný pokrok
- centrum mládeže
- "boj" za Bazaly, kdy byli ochotni splnit původní podmínky FAČR, bez náznaku nevole
- odchody mladíku z juniorky do Příbrami, Třince, Karviné
- kde se poděl projekt "zachraňme Baníček" - web nefunguje. FB této aktivity přes rok neaktualizovaný. Hodilo by se alespoň zmínit oficiální ukončení.
- kauza Lukeš, takhle prostě hráči jeho formátu z klubu neodcházejí
- nyní nejasnosti a lhaní do očí ohledně karty
- skladba zaměstnanců FCB (na každé schůzi slyšíme: "lidská chyba", "lidský omyl", "lidský faktor", "bylo to špatně interpelováno", atd) - už však moc neslyšíme, kdo za uvedené chyby ponese osobní zodpovědnost
- nabízení práv na hráče jiným subjektům, aby měl Baník z čeho financovat rozpočet
- neschopnost si na vlastním turnaji podchytit talentované mladíčky
- zastání se vlastních fans: řešení ceny do sektoru hostí, špatné termíny, pouštění choreografií do sektoru hostí - neexistuje

VLAJKONOŠI DOMÁCÍ

Upravil Ondra, 19.07.2014 17:46
www.chachari.cz
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.07.2014 12:55
TommyFCB napsal/a:
Jura napsal/a:

Víš co znamená slovo tunelovat? Když přišel tenista měl tým, který vyhrál hned titul a x mega na účtu, po jeho odchodu byl Baník na pokraji bankrotu, vážně to chceš srovnávat se Šafarčíkem, který přebral Baník ve stavu, kdy tým končil 3 roky na 14. místě a ani mládež neměla výsledky, ke všemu na účtu bylo - 150 mega? Co by tak podle tebe tuneloval? I kdyby prodal Baranka a spol. tak se mu zatím stále nevrátí původní investicesmiley
To jak pokračuje soud by mě taky zajímalo.

asi si nepochopil co jsem psal tak ti to napisu jinak. Opakuju znovu psal tady nekdo o tunelovani? to ukaze cas jestli prisel tunelovat, a urcite nebude tak blby aby se na to prislo

tak od zacatku - petera si myslim neprisel tunelovat, po titulu prodal hrace, privedl levne nuly a myslel ze budou hrat o titul a heleme se nehrali. po case se ukazalo ze fotbalu nerozumi a dluh rostl. trvalo to 8let az se ucho utrhlo po tom vyhazovani penez do vsech stran

ty zas ze safar. delas boha a jen jemu vdecime za zachranu a muzem a musime mu libat nohy. Klub chteli koupit od petery i jini az nakonec to prodal jim. Safar. ktery je mozna jeho kamos (ultras poukazali na to ze se s peterou nekolikrat sesel a on rekl ze to neni pravda a pozdeji to priznal) Safarcik sel do baniku protoze si myslel ze jak to prevezme nekdo jiny tak se sponzori poserou a budou posilat prachy jak divi. a heleme se zas nic, klub zachranilo mesto opakuju mesto, zbytek se smazlo snizenim nakladu. Opakuju co jsem psal prvne zatim nenadesel cas na tunel. hraci maji malou cenu tak proc je prodavat? - ted uz jsou +- oddluzeni ted zacina noznost tahat z baniku prachy, ale to zjistis za par let.

nemam nic proti tomu kdyz majitel dostane nejake % ze zisku, ale po tom co do toho neco investuje. ty tu pises i kdyby prodal hrace tak se mu investice nevrati. muzes mi napsat tu sumu investice, myslis tech 600,- co dal za akcie? nebo nejake to vsimne peterovi za prodej? mozna neco zaplatil z dluhu (co horelo na co nebyl cas)ale to se mu uz vratilo z prodeje bazalu.

kdyz se ho fans na neco zeptaji tak bud lze, nebo jako ted na schuzce chybyl lidsky faktor, dodavatele, nebo nevim mate vic informaci... rikal ze si svaz na nas porad stezuje, tak to vzal do vlastnich rukou aby byl od nas pokoj, udelame karty a pokud nekdo nebude chodit super bude od nich klid
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.07.2014 13:01
Ondra napsal/a:
Dlouhotrvající nedůvěra:

- neschopnost od začátku sehnat generálního sponzora, od začátku roku 2012 slyšíme, že vše je na dobré cestě. Ta cesta je asi kurva dlouhá
- neskutečný pojeb na fans, kdy záměrně místo konání přípraváku v Otrokovicích udali místo konání v Senici = nechtěli nás tam. Doteď nechápu, že vám to nikomu nevadí.
- kauza Petera, od příchodů nových majitelů žádný pokrok
- centrum mládeže
- "boj" za Bazaly, kdy byli ochotni splnit původní podmínky FAČR, bez náznaku nevole
- odchody mladíku z juniorky do Příbrami, Třince, Karviné
- kde se poděl projekt "zachraňme Baníček" - web nefunguje. FB této aktivity přes rok neaktualizovaný. Hodilo by se alespoň zmínit oficiální ukončení.
- kauza Lukeš, takhle prostě hráči jeho formátu s klubu neodcházejí
- nyní nejasnosti a lhaní do očí ohledně karty
- skladba zaměstnanců FCB (na každé schůzi slyšíme: "lidský chyba", "lidský omyl", "lidský faktor", "bylo to špatně interpelováno", atd) - už však moc neslyšíme, kdo za uvedené chyby ponese osobní zodpovědnost
- nabízení práv na hráče jiným subjektům, aby měl Baník z čeho financovat rozpočet
- neschopnost si na vlastním turnaji podchytit talentované mladíčky
- zastání se vlastních fans: řešení ceny do sektoru hostí, špatné termíny, pouštění choreografií do sektoru hostí - neexistuje

Ondra smileysmileysmiley
presne tak.

nedavno jsem se taky podival na zachranme FCB a divam se uz nenismiley byly tam jeste nejake prachy?

Upravil Jura, 19.07.2014 13:02
Strana 108 z 251 << < 105 106 107 108 109 110 111 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.