Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 107 z 251 << < 104 105 106 107 108 109 110 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.07.2014 22:44
onula : mels tu napsalo ze by facru nevadilo ze by bazaly byli prazdne, ja si zase myslim ze by jim to vadilo. za 1 by se nemohli chlubit ze jim zase roste navstevnost, 2 blbe otazky novinaru co na to rikaji ze jsou bazaly prazdne, 3 aspon by se ukazalo ze ty jejich rodiny s detmi u nas v cr nechodi (vydime to pribram, dukla, jablonec.......)

a ja zas nechapu zavadeni jakekoli karty, kdyz facr chce ad.tick. tak bohate staci permice (jmeno,datum nar., adresa) a ti co nechcou permici tak normalne na op

jinak v dnesni dobe vubec nechapu karty,ticketing a ruzne registrace. jsou systemy na rozpoznavani obliceju, tak pokud nekdo neco udela tak si ho vyfoti napisou udaje do databaze a kamery u vchodu ho odhali a nepusti a hned ho nahlasit poldum. proc buzerovat 99,9% lidi kvuli par jedincum?

to je jako kdyby kazdy v republice musel mit kartu a jak prijede zachranka tak se podivaj jestli nemas zaznam, jestli jo tak te neosetri, protoze se rozmaha napadani zachranek opilci
Autor RE: Bojkot
TommyFCB
Člen

Přidán 16.07.2014 23:08
Byla za posledních x let vůbec nějaká sezona, kdy nebyl žádný protest/ bojkot?

Hammass
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.07.2014 23:13
Tommy: a byla za poslednich x let nejaka sezona, kdy se s nama nejakym zpusobem nesnazili vyjebat?

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
Ejgo
Člen

Přidán 17.07.2014 19:44
Ohledně těch barevných sedaček na hlavní tribuně...místo nadávání jaké je to hnusné atd. jste mohli třeba zorganizovat akci a natřít je na modro a případně uspořádat, aby vznikla nějaká mozaika s choreem FCB. Určitě bych se přidal.
(nemyslím to ironicky)
LordikBanik
Člen

Přidán 17.07.2014 20:14
Ejgo napsal/a:
Ohledně těch barevných sedaček na hlavní tribuně...místo nadávání jaké je to hnusné atd. jste mohli třeba zorganizovat akci a natřít je na modro a případně uspořádat, aby vznikla nějaká mozaika s choreem FCB. Určitě bych se přidal.
(nemyslím to ironicky)

Proč tam třeba nemohly být dány sedačky z ochozů?

onula
Člen

Přidán 17.07.2014 20:52
No ty vole smiley Bojkot zápasů na Bazalech, tož to je dle mě už dost přes čáru. Chápu, že máte výhrady k té kartě a k Šafarčíkovi, ale bojkot domácích zápasů, přinese akorát tak hodně zlé krvesmiley Navíc tím utrpí nejvíce hráči, byli zvyklý na skvělé povzbuzování ultras, jenže vy jste se místo fandění na domácích zápasech nyní rozhodli vyřešit spory s vedením dost radikálním řešením smiley Ale tak je to Vaše volba. Jen by mě zajímalo, jestli se všichni ultras k tomuto bojkotu připojí, či menší část bude nadále fandit i na Bazalech
P.S. I když (nejen) Vám vadí Šafarčík, tak nebýt něho, tak by Baník určitě nebyl kvůli ekonomickým problémům v Gambrinus (nyní Synot) lize, to musí uznat i jeho největší kritik

Upravil onula, 17.07.2014 20:55
tomino-fm
Člen

Přidán 17.07.2014 21:01
Když už bojkotujeme skoro všechno, tak jsem zvědavý kdy budem bojkotovat všechny bojkoty.
chacharzlipiny
Člen

Přidán 17.07.2014 21:03
profesionální bojkotáři F-C-B!smiley
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 17.07.2014 21:32
Nebyl jsm včera na schúzi s vedením - jak je to tedy s lístky bez karty a permanentky ? Půjdou koupit i v den zápasu ? Nebo ani to nebyl včera zodpovězeno ? Jsem zmaten....smiley

404 signature not found
www.thordivision.com
Ejgo
Člen

Přidán 17.07.2014 21:36
LordikBanik napsal/a:
Ejgo napsal/a:
(nemyslím to ironicky)

Ty budou použity na hlavní tribunu do Vítkovic. Nejspíš taky proto na bazalech už je míň sedaček v dolních řadách, aby se tam vlezli na hlavní tribunu.

TAK TEĎ JSEM RÁD, ŽE JSEM NEDOSTAL INFARKT!!! SAMÁ NESPOKOJENOST, NADÁVKY NA VEDENÍ, BEZ KTERÉHO BY BANÍČEK UŽ NEEXISTOVAL, SAMÉ BOJKOTY. ALE TOHLE JE FAKT UŽ VRCHOL! TÍMHLE AKORÁT POŠKOZUJETE BANÍK A NIC SE TÍM NEZMĚNÍ. CHCE TO NĚJAKÉ KONSTRUKTIVNÍ ŘEŠENÍ. TAKY ZVAŽUJU NENAVŠTĚVOVÁNÍ BAZALŮ, ALE NE KVŮLI KARTĚ FCB, ALE KVŮLI RADIKÁLNÍ ČÁSTI FANOUŠKÚ, KTEŘÍ SI FURT NEDAJÍ POKOJ. DOUFÁM, ŽE NĚKDO DOSTANE ROZUM! TAKHLE BANÍČKU UDĚLÁTE AKORÁT OSTUDU!
Omlouvám se, zachvíli se uklidním a svoje slova ještě přehodnotím. Každopádně, momentálně je mi z toho všeho k breku.
L
Administrátor

Přidán 17.07.2014 21:56
RavenFCB napsal/a:
Nebyl jsm včera na schúzi s vedením - jak je to tedy s lístky bez karty a permanentky ? Půjdou koupit i v den zápasu ? Nebo ani to nebyl včera zodpovězeno ? Jsem zmaten....smiley

Řekli, že v den utkání to bude možné, ale pravděpodobně ne těsně před zápasem při otevření stadionu (i když prý pro to budou dělat maximum).
http://havirovaci.cz
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.07.2014 22:18
Já mam jeden velký důvod chodit na Bazaly. Je to poslední sezona na Bazalech, at už vypadají jakkoli, tak to Bazaly jsou. Pro mě je tento důvod rozhodující a nikdo s tím nehne. Dokonce mam i tu jejich kartu, abych tu poslední sezonu viděl. Za rok ji vyhodím a budu jezdit jen na vyjezdy. Občas zajdu do Vítkovic se ségrou at je z ní taky Baníkovec. Mě to odevzdání údajů nějak neovlivní i když se mi to nelíbí.

Bojkot bych nechal na dobrovolnosti, nevím proč se pořád snažíte dělat rozdíly mezi fanoušky. Vy ste ted ti dobří a my, co na ty Bazaly poslední sezonu chodit chceme, jsme jako paka co dávají osobní udaje? Ale hovno........Sto lidí sto názorů, at se každy rozhodne sám. Já bych třeba místo tohohle bojkotu oznamil, že je to poslední sezona na Bazalech, kdy ultras chodí na Baník a do Vítkovic at už si chodí kdo chce...

VítkoviceNE!!!
onula
Člen

Přidán 17.07.2014 22:20
Otázky pro ty, co mají kartu Kibica a zároveň se připojí k bojkotu domácích zápasů. U ní jste museli dávat kopii občanky. Vím sice že ta karta je v Polsku povinná, zatímco tady je to produkt vedení, nicméně když jste dali informace Giekse, proč nechcete dát stejné údaje i Baníku???
LordikBanik
Člen

Přidán 17.07.2014 22:27
Ejgo napsal/a:
LordikBanik napsal/a:
Ejgo napsal/a:
(nemyslím to ironicky)

Ty budou použity na hlavní tribunu do Vítkovic. Nejspíš taky proto na bazalech už je míň sedaček v dolních řadách, aby se tam vlezli na hlavní tribunu.

TAK TEĎ JSEM RÁD, ŽE JSEM NEDOSTAL INFARKT!!! SAMÁ NESPOKOJENOST, NADÁVKY NA VEDENÍ, BEZ KTERÉHO BY BANÍČEK UŽ NEEXISTOVAL, SAMÉ BOJKOTY. ALE TOHLE JE FAKT UŽ VRCHOL! TÍMHLE AKORÁT POŠKOZUJETE BANÍK A NIC SE TÍM NEZMĚNÍ. CHCE TO NĚJAKÉ KONSTRUKTIVNÍ ŘEŠENÍ. TAKY ZVAŽUJU NENAVŠTĚVOVÁNÍ BAZALŮ, ALE NE KVŮLI KARTĚ FCB, ALE KVŮLI RADIKÁLNÍ ČÁSTI FANOUŠKÚ, KTEŘÍ SI FURT NEDAJÍ POKOJ. DOUFÁM, ŽE NĚKDO DOSTANE ROZUM! TAKHLE BANÍČKU UDĚLÁTE AKORÁT OSTUDU!
Omlouvám se, zachvíli se uklidním a svoje slova ještě přehodnotím. Každopádně, momentálně je mi z toho všeho k breku.

Jasně, ty jsi taky mozkovna chlape smiley Takže sedačky které jsou na Bazalech se vezou do Vítkovic a ty které jsou ve Vítkovicích se vezou na Bazaly? To prostě nemohli dát sedačky z ochozů na tribunu? Jednoduchým a pro Bazaly efektním řešením? A kolik jich tam bylo, 1000 nejméně. To stačí na celou tribunu na Bazalech. Nepochopitelné smiley

L
Administrátor

Přidán 17.07.2014 22:30
onula napsal/a:
Otázky pro ty, co mají kartu Kibica a zároveň se připojí k bojkotu domácích zápasů. U ní jste museli dávat kopii občanky. Vím sice že ta karta je v Polsku povinná, zatímco tady je to produkt vedení, nicméně když jste dali informace Giekse, proč nechcete dát stejné údaje i Baníku???

Teď jsem to psal na banicek.com
Jak na GieKSe, tak na výjezdech odevzdáte pouze jméno a rodné číslo, tzv. PESEL.
Při vstupu na domácím utkání se na obrazovce objeví znak FCB, na výjezdech jste kontrolování s OP v ruce a musíte být na seznamu.
Podotýkám, že v PL to je celoplošné a jiná možnost neexistuje. U nás je to výmysl FCB.
http://havirovaci.cz
Autor RE: Slušná diskuze
TommyFCB
Člen

Přidán 17.07.2014 22:30
Asi je spousta věcí o kterých nevím a tak se ptám: "Čím si vysloužilo vedení dlouhodobě trvající nedůvěru od fanoušků?" Byl tu pražák Petera, rozkradl to a nadávalo se-chápu, ale teď tu je Ostravák, který je spojen s Baníkem už z období 03/04, jediný s Adámkem, kdo se rozhodl riskovat nemalé peníze (Chtěl bych vidět, kdo z vás by do toho za těchto podmínek šel) a zachránil celý Baník! Přijde mi, že fanouškům Baníku se nezavděčí absolutně nikdo, neustálé brečení pomalu u každého příspěvku.. Baník je konečně stabilizovaný, má schopný hráčský kádr, mládež se začíná prosazovat a na cestě je i investor- já vidím kus dobře odvedené práce ze strany vedení, ale i přes to je zde DLOUHOTRVAJÍCÍ NEDŮVĚRA?
Co se týče KaretFCB tak se mi to taky nelíbí, taky nechci dávat rodné číslo a fotku, na druhou stranu tu nedávno někdo dával dokonce příspěvek o kamerových systémech, takže každý ví, že ten systém je schopný si vás uložit do databáze a i bez předložení fotky, si tu fotku do databáze pořídí sám bez vašeho vědomí, takže celý bojkot je, když to trošku odlehčím, kvůli 4 číslům za datem narození? Říkám, sám stále zvažuji, zda si permici koupit či ne.. Dle mě jsme bohužel tuhle válku už prohráli tím, že jsme několikrát na adresný ticketing už přistoupili.
Dále bych se chtěl zeptat, jak to je v PL, kde všechny kluby mají Kartu Kibice a návštěvnost tam zatím jen roste a snad žádný ultras tábor kvůli tomu nevyhlásil bojkot.
A nakonec se zeptám, teď je to tu samé prohlášení- proč nebylo prohlášení k tomu co se stalo proti ACS? Uvědomujete si, že si za to můžeme z velké části sami, nebo jsou zde stále osoby, které budou tvrdit, že za vše může PČR?
Vždy jsem ultras Baník podporoval, ale v tuto chvíli já osobně nevím, zda se k bojkotu přidám a zda si koupím, či nekoupím permici. Každopádně není to poprvé co se nadává na tohle vedení, ale stále se zde neobjevila žádná informace proč tomu tak je. Myslím si, že pokud chcete přesvědčit lidi k bojkotu a víte na vedení něco víc, než my ostatní, měli byste jít s pravdou ven, protože pokud se Baníku z kraje sezony zadaří, tak si myslím, že bojkot, nebojkot budou plné "Bazaly".

Ejgo
Člen

Přidán 17.07.2014 23:07
LordikBanik napsal/a:

Jasně, ty jsi taky mozkovna chlape smiley Takže sedačky které jsou na Bazalech se vezou do Vítkovic a ty které jsou ve Vítkovicích se vezou na Bazaly? To prostě nemohli dát sedačky z ochozů na tribunu? Jednoduchým a pro Bazaly efektním řešením? A kolik jich tam bylo, 1000 nejméně. To stačí na celou tribunu na Bazalech. Nepochopitelné smiley

Na Bazalech se hraje poslední sezóna. Tak hlavní tribuna ve Vítkách dostane barvy baníku, když to teď bude jejich domov. Vítkovice, které budou prezentovat Ostravu v atletice a fotbale tak budou mít modré sedačky. A kdyžtak se ktomu přidají ještě ty z kryté tribuny, co nebyly použité v kotlích.
Teď, když je Baník oddlužený, se stabilním kádrem a od včerejška i s novými partnery (kteří budou nejspíš odhaleni na předsezóní tiskové konferenci) jsem byl šťastný. Bohůžel jedna kaňka dokáže zasvinit celý papír, takže jen doufám, že si nakonec fanoušci uvědomí, kdo před lety zachránil Baník (chachaři to nebyli) a tu poslední sezónu dohrajem se ctí.
kacer
Administrátor

Přidán 18.07.2014 06:49
Ač jsem proti bojkotu tak jedno vím. A to je to že nebýt Adamka tak Safarcik s Baníkem ani nehne, tak nepište ze Baník zachránil Safarcik...
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 18.07.2014 08:51
DominatorFCB napsal/a:
Bojkot bych nechal na dobrovolnosti, nevím proč se pořád snažíte dělat rozdíly mezi fanoušky.

Ať čtu prohlášení, jak čtu, nikde v něm nevidím, že bychom někoho do něčeho nutili či dělali nějaké rozdíly. Pouze je tam napsáno, že vyzýváme lidi, kteří se k našemu protestu připojí, aby ignorovali marketingové akce FCB. Nic víc, nic míň.
www.chachari.cz
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 18.07.2014 08:56
Jak to tady tak čtu, tak se nemůžu ubránit dojmu, že došlo k tomu co tu již bylo zmiňováno. Většina Chacharů bojkotuje bojkot smiley ... Celá republika z nás má už pár let srandu, hlavně když se zpívá: nejlepší u nás, Baníček.... však to znáte, fotbalově to neplatí (pár dobrých zápasů celou špatnou sezonu nespraví) a o fans to platí taky, ultras jsou vyjímka co se podpory mužstva týče, ale jinak jsou taky dost k smíchu (bojkot, bojkot bojkotu, podpora nejhorších hráčů mužstva, fandění i při odchozených zápasech a evidentně vypuštěných, nadávání na vedení, které zachránilo Baník, nadávání na nadávky... to stačí ne?) ... Vlastně pokud se člověk na Bazaly nechodí zasmát, tak to je dost trapně utracených 100Kč či na kolik to teď vychází...

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
Ejgo
Člen

Přidán 18.07.2014 10:35
Stuart napsal/a:
Ať čtu prohlášení, jak čtu, nikde v něm nevidím, že bychom někoho do něčeho nutili či dělali nějaké rozdíly. Pouze je tam napsáno, že vyzýváme lidi, kteří se k našemu protestu připojí, aby ignorovali marketingové akce FCB. Nic víc, nic míň.

Z toho to vyznívá, že by se tak měl zachovat každý fanoušek. Co třeba napsat, ať se každý rozhodne za sebe? Snad aspoň nebudete nějak bránit těm, co budou normálně chodit na Bazaly. Ignorování marketingových akcí, co třeba nemají nic společné s kartou? Tak to je fakt chování, jak by se urazilo pětileté děcko. Jinak jste to vy kdo ničí Baníček, nikoli vedení.
onula
Člen

Přidán 18.07.2014 10:46
kacer napsal/a:
Ač jsem proti bojkotu tak jedno vím. A to je to že nebýt Adamka tak Safarcik s Baníkem ani nehne, tak nepište ze Baník zachránil Safarcik...

To je sice pravda, že Adámek hrál taky významnou roli, nicméně on sám by to asi neutáhl, takže Šafarčík má taky podíl na záchraně Baníku
Mimochodem, kdy konečně řeknete, co se vlastně stalo, když Adamčík odešel z Baníku? My ostatní víme, že nesouhlasil s vyhazovem Lukeše, ale už jsme se nedozvěděli, co přesně vadilo Lukešovi a co tedy stálo za jeho vyhazovem.

L napsal/a:
onula napsal/a:

Teď jsem to psal na banicek.com
Jak na GieKSe, tak na výjezdech odevzdáte pouze jméno a rodné číslo, tzv. PESEL.
Při vstupu na domácím utkání se na obrazovce objeví znak FCB, na výjezdech jste kontrolování s OP v ruce a musíte být na seznamu.
Podotýkám, že v PL to je celoplošné a jiná možnost neexistuje. U nás je to výmysl FCB.

Takže v PL vlastně chybí jen ta fotka, jinak je to stejný, jako s tou kartou od vedení. No a fotku má dost lidí veřejně na FB, tak pořád nechápu, proč ti co mají kartu Kibica se zdráhají koupit i kartu od FCB. To že v PL je to povinný, zatímco tady je to "jen" produkt FCB by nemělo mít na ničem vliv, bo jak jsem již psal, zde akorát přidat k údajům fotku, jinak je to stejné jako v PL a navíc ta karta bude nejspíš (přes)příští sezónu taky povinná pro všechny fans v ČR.
Ejgo
Člen

Přidán 18.07.2014 10:47
kacer napsal/a:

Když Adámek opustil Baník, vše, co do něj investoval mu bylo vráceno. Ale i tak mě mrzí, že za celé ty dva roky jsem neviděl v prohlášení žádné poděkování nebo podporu vedení. Takovým fanouškům je pak nemožné se zavděčit. Přece víte jaké byly problémy s kartou FCB. Její změna by trvla dlouho a navíc by to teď bylo neekonomické. Ale místa, kde se dají koupit vstupenky bez karty FCB by mohli říct do týdne. Tak snad se pak trošku uklidníte.
Ejgo
Člen

Přidán 18.07.2014 10:56
Ohledně Lukeše, Baník psal, že pro něj chystají rozlučku na konci sezóny jenže OS BB bylo rychlejší a udělalo jí dříve. A lidí to zas označili jako neschopnost vedení, což je směšné.
Mimochodem, přečti si na baník-ostrava.cz článek Konec kultu nedotknutelnosti. Na mobilu mi nejdou posílat odkazy. Uvidíš, jak na něj před lety nahlíželi fanoušci.
Autor RE: *
jiri-dm
Člen

Přidán 18.07.2014 12:25
Ejgo : Co investoval pan Šafarčík? Kromě praní peněz přes firmu PAM Market
OSBB bylo rychlejší? smiley To snad ne, Lukeš skončil v zimě a rozlučka byla na konci sezony. Na to klub neměl čas?
A co rozlučka s Bolfem? To udělali fans v Karviné. To Šafarčík taky plánuje?
Jak se rozloučili s Jankulovskim? ( rozlučku nedělal klub ) Tak že Šafarčíka Jankul nemůže ani cítit...

Upravil jiri-dm, 18.07.2014 12:34
Strana 107 z 251 << < 104 105 106 107 108 109 110 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.