Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 105 z 251 << < 102 103 104 105 106 107 108 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 25.06.2014 14:45
"Fotka v naší databázi slouží k tomu, aby měl fanoušek při průchodu turniketem komfortní a okamžitý vstup na stadion bez nutnosti prokazovat se u vchodu občankou," dodal mluvčí. .... spojení fotka a databáze mě má jako přesvědčit, jo? Prostě v době, kdy se furt vyhrožuje nějakými registry fanoušků, tak se na to nedá přistoupit. Vím, že už mají x mých fotek, ale proč jim to dobrovolně až tak ulehčovat

http://www.fcb.cz/aktualita/nenechte-...6rCIY24GzF

Upravil Stuart, 25.06.2014 14:53
www.chachari.cz
sarojan
Člen

Přidán 25.06.2014 15:38
můj názor na fotku
pokud má fotka na permici či kartě usnadnit pouze tzv komfortní identifikaci při vstupu ,aby fanoušek nemusel ukazovat OP ,tak si přece klub nemusí pořizovat databázi fotek,stačí nějakou formou danou fotku vytisknout nebo zalaminovat na permici nebo kartu
pokud je nutná registrace na OP, tak registrace fotek na OP v systému orgánů státní správy určitě existuje - takže jsou to jenom KECY

Dále mi chybí možnost volby - kdo chce dát fotku at si ji dá, kdo nechce a měl permici tak v případě zájmu at ukazuje při vstupu OP - s tím bychměl si menší problém

on sice tento způsob vstupu existuje,ale fanoušek je za to patřičně potrestán nemožností pořídit si permici a musí platit o 100% více za vstup

nevím o co jim jde , dle Pelty to má být tento rok zkušební provoz tak at si to zkoušejí na lidech ,kteří se toho chtějí dobrovolně zůčastnit a nevnucujou to všem
a těm kteří nemají zájem napálí 100% příplatek na koupi lístku

Jareck
Člen

Věk: 32
Přidán 25.06.2014 16:07
sarojan napsal/a:
můj názor na fotku
pokud má fotka na permici či kartě usnadnit pouze tzv komfortní identifikaci při vstupu ,aby fanoušek nemusel ukazovat OP ,tak si přece klub nemusí pořizovat databázi fotek,stačí nějakou formou danou fotku vytisknout nebo zalaminovat na permici nebo kartu
pokud je nutná registrace na OP, tak registrace fotek na OP v systému orgánů státní správy určitě existuje - takže jsou to jenom KECY

Dále mi chybí možnost volby - kdo chce dát fotku at si ji dá, kdo nechce a měl permici tak v případě zájmu at ukazuje při vstupu OP - s tím bychměl si menší problém

on sice tento způsob vstupu existuje,ale fanoušek je za to patřičně potrestán nemožností pořídit si permici a musí platit o 100% více za vstup

nevím o co jim jde , dle Pelty to má být tento rok zkušební provoz tak at si to zkoušejí na lidech ,kteří se toho chtějí dobrovolně zůčastnit a nevnucujou to všem
a těm kteří nemají zájem napálí 100% příplatek na koupi lístku

No dělat dvě různé karty (s fotkou a bez fotky) není úplně jednoduché a je tam více takových ale, takže tu možnost máš, ale to, že se neřídíš jejími pravidly si musíš bohužel zaplatit....

Jinak teďka dávám jenom dohad, ale někde jsem viděl nějakou reportáž, že v Polsku (asi ne jenom tam) už poznávají fanouška tak, že projde turniketem, tam ho kamera nasnímá a srovna s fotkou na kartě (permici). Když srovnání je OK, tak tě pustí a ani si ničeho nevšimneš (ani toho nasnímání, bo je všechno rychlé), když srovnání neprojde, tak se musíš prokázat, že to je tvoje karta (permice). Že by to byl systém, který bude i ve Vítkovicích?smiley
277618463
Slosor
Člen

Přidán 25.06.2014 16:33
Kyby, když mu napíšu, ať zruší adresný ticketing, zruší ho? Asi těžko. A je mi jedno, jestli v tom má prsty FAČR, fízli, Baník, nebo všichni dohromady. Já už nikdy nebudu poskytovat jakékoliv údaje, abych se dostal na fotbal, to si raději zachovám vlastní důstojnost, přestože fakt, že už se nikdy nepodívám na Bazaly je pro mě docela bolestný.
A jsem v šoku, že někteří lidé považující se za ultras se spokojí s tím, že odevzdají méně osobních údajů. Podobný způsob myšlení nemá s mentalitou ultras nic společného, spíš s hokejovým fanklubáctvím.
Autor RE: perlustrace
Honza
Člen

Přidán 25.06.2014 17:00
Jura napsal/a:
navic to ze si te policie nataci se melo hned resit -(s pravnikem, popr.ustavni soud, prece si policie nemuze dovolit co chce jen proto ze jdu na fotbal i nataceni deti, i kdyz se clovek rozhodl ze na stadion nepujde tak ho nenechali jit pryc bez nataceni s op u obliceje- neni to nahodou omezovani svobody? proc nikdo nevytahl mobil a nenatocil jejich pocinani? proc se nechavame porad buzerovat?)

K neoprávněným perlustracím ještě nedávno pravidelně docházelo například na politických mítincích. Policie přitom kontrolovala zejména totožnost lidí, kteří pomocí transparentů vyjadřovali odlišný politický názor, a to i přesto, že shromáždění nijak nenarušovali. Na tento problém reagovalo před půl rokem také Ministerstvo vnitra ve svém stanovisku k právu shromažďovacímu. Podle něj pro prokazování totožnosti osob, které se nedopouští žádného přestupku, není důvod. Policie musí respektovat zákon a vyžadovat doklady jen tehdy, je-li někdo z přestupku skutečně podezřelý.
http://llp.cz/2011/01/policie-se-omlu...romazdeni/

Upravil Stuart, 26.06.2014 06:22
sarojan
Člen

Přidán 25.06.2014 17:13
karta by byla jedna pouze s fotkou nebo bez , platna s OP nebo bez - to není ŽÁDNÝ technický problém
vnucovat zákazníkovi dxivákovi nesmysly (výmysly FAČR) můžu pouze tehdy když těch zákazníků mám totální přebytek - to zatím Baníku nehrozí

i když - pokud vedení nahradí fanoušky nafocení plachty na L-kach i nafocením plachty na S-kach a Pečkach - zůstane pouze tribuna pro VIP a pak bude na zbývající T-ečka i přesycená poptávka.

Kotle budou dodávat vždy před zápasem nafocenou plachtu - pod hodinama to bude stálá expozice a kotelníci budou posílat emailem či SMS - texty s chorály co se budou promítat na světelné tabuli . před tím než projdou cenzurou zda neobsahuji nepovolené výrazy -

hosté budou povini vždy nejpozději 2dny před zápasem dodat nafocenou plachtu se svými vyjezdáky aby PČR s FAČR del foto databáze mohla prolustrovat na plachtě ksichty fans a dát pokyn pořadatelům ,zda všichni nafocení jsou způsobili ,aby jejich plachta mohla sledovat utkání

taková je budoucnost fotbalu dle FAČR a PČR a kterému se nyní podrobuje vedení FCB
DĚKUJI, ALE TOHO SE ÚČASTNIT NEHODLÁM
sarojan
Člen

Přidán 25.06.2014 17:17
pro Slosor ... Podobný způsob myšlení nemá s mentalitou ultras nic společného...smiley

DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 25.06.2014 21:53
Fotbal jde do hajzlu, je to prostě tak. Já jim tu fotku dám, nenechám si kvůli buzeraci ujít sezonu na Bazalech, když je poslední. Do Vítkovic stejně nevlezu, takže to dělám čistě kvůli Bazalům, které si zaslouží aby do nich poslední sezonu lidi chodily...

VítkoviceNE!!!
Quasimodo193
Člen

Přidán 25.06.2014 22:15
Neměl jsem KF nebudu dávat ani fotku, tak si holt připlatím. Smrt korupčníkovi Peltovi a jiné verbeži, co ničí fotbal!!! smiley
TS1922
Člen

Přidán 26.06.2014 11:05
DominatorFCB: Pro mě poslední sezona na Bazalech jako takových byla ta minulá. Tohle už nejsou Bazaly.
Hrozen
Člen

Přidán 26.06.2014 19:39
Mě to přijde až úsměvné, nebudem pořizovat karty, protože bychom museli poskytnou rodné číslo a fotku, ale budem si kupovat lístky na jméno a datum narození. Bože proč...
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 26.06.2014 19:46
TS1922 napsal/a:
DominatorFCB: Pro mě poslední sezona na Bazalech jako takových byla ta minulá. Tohle už nejsou Bazaly.

smiley Souhlasím

404 signature not found
www.thordivision.com
Slosor
Člen

Přidán 26.06.2014 20:36
Hrozen napsal/a:
Mě to přijde až úsměvné, nebudem pořizovat karty, protože bychom museli poskytnou rodné číslo a fotku, ale budem si kupovat lístky na jméno a datum narození. Bože proč...

Vidím to stejně. Je to takový alibismus. Na oko jakože "bojujem proti systému", ale ve skutečnosti se plně podřizujeme jejich podmínkám.
Adresným ticketingem už odevzdáváme fízlům prakticky všechny údaje o nás. Snad ani ta největší naivka nepochybuje, že podle jména a data narození si v dnešní době fotku i ten telefon najdou dřív, než stihneme odzpívat Baníčku, my jsme s tebou.

Bohužel musím konstatovat, že Baník má mentalitou ke skutečným evropským Ultras jako Dinamo Zagreb hodně daleko. Ti jdou ukázkově jednotně za svým cílem a nenechají se uplatit a to jim byly nabídnuty podmínky, o kterých se nám nikdy nesnělo.
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 26.06.2014 20:51
TS1922 napsal/a:

To co udělaly s Bazaly, není ani tak hnus, ale naprostá demence....Ale nesmíme zapomínat na to, jak Bazaly vypadaly většinu času, co stojí. Bez sedaček. Já vím, ted vypadají zase jinak, to ale nic nemění na tom, že to JSOU Bazaly a tohle je poslední sezona na Bazalech. pokud se tedy nestane zázrak.

VítkoviceNE!!!
Kurri
Administrátor

Přidán 27.06.2014 00:30
Nenapíšeš nic=lidi se setřou, napíšeš že jsi proti= lidi setřou, souhlasíš= lidi tě setřou....., takže výsledek bude vždy špatně. Jinak z vás nikdo nebyl na fotbale na doklady? Nebo až teď začínáte bojovat proti tomu?
sarojan
Člen

Přidán 27.06.2014 10:44
Kurri napsal/a:
Nenapíšeš nic=lidi se setřou, napíšeš že jsi proti= lidi setřou, souhlasíš= lidi tě setřou....., takže výsledek bude vždy špatně. Jinak z vás nikdo nebyl na fotbale na doklady? Nebo až teď začínáte bojovat proti tomu?

nerozumím co jsi tímto příspěvkem chtěl sdělit ???
100 lidí 100 názorů ,to je snad normální ne?to je k té tvoji první části

a k té druhé - říká ti něco třeba - tak dlouho se budeme ohýbát až už se nenarovnáme?

co třeba si uvědomit , že vše má mít své meze - samozřejmě pro někoho to může být rodné číslo a fotka - pro jiného třeba až to ,že každý kdo přijde na fotbal dostane k so bě jednoho a.c.a.b. který mu bude sedět na klínš a hlídat ho
Pop
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 42
Přidán 27.06.2014 10:58
No proč chcou fotky je víc než jasné.

http://itsolutions.vitkovice.cz/37/cs.../node/2178

Poslední věta mluví za vše "Pro zcela specifické scénáře užití poskytujeme řešení s rozpoznáním obličeje osoby v obrazu kamery (v záznamu na DVD a pod...) v reálném čase a jeho následného porovnání vůči watch listu."

Viděl sem ten systém pracovat (na Dolní oblasti pří dnu otevřených dveří) a počítejte s tím že během vteřiny máj z kamery u turniketu aj číslo bot. Z jakehokoli záběru na ochozy okamžitě přiřazené jména ke ksichtům. Atd...

http://itsolutions.vitkovice.cz/37/cs.../node/2183

Fotku nedám ani náhodou, ikdyž je to k hovnu, protože nemaj problém si ty ksichty timhle systémem přiřadít ke jménum díky adresnému ticketingu. Jednoduše když mají k ID vstupenky jméno a další údaje, tak si tě při vstupu kamera zabere a označením vstupenky v turniketu jsi jasný.

Je to prostě v piči! smiley

Upravil Pop, 27.06.2014 11:07
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 97
Přidán 27.06.2014 11:55
Pop napsal/a:
No proč chcou fotky je víc než jasné.

http://itsolutions.vitkovice.cz/37/cs.../node/2178

Poslední věta mluví za vše "Pro zcela specifické scénáře užití poskytujeme řešení s rozpoznáním obličeje osoby v obrazu kamery (v záznamu na DVD a pod...) v reálném čase a jeho následného porovnání vůči watch listu."

Viděl sem ten systém pracovat (na Dolní oblasti pří dnu otevřených dveří) a počítejte s tím že během vteřiny máj z kamery u turniketu aj číslo bot. Z jakehokoli záběru na ochozy okamžitě přiřazené jména ke ksichtům. Atd...

http://itsolutions.vitkovice.cz/37/cs.../node/2183

Fotku nedám ani náhodou, ikdyž je to k hovnu, protože nemaj problém si ty ksichty timhle systémem přiřadít ke jménum díky adresnému ticketingu. Jednoduše když mají k ID vstupenky jméno a další údaje, tak si tě při vstupu kamera zabere a označením vstupenky v turniketu jsi jasný.

Je to prostě v piči! smiley

Tak na permici nebo-li kartě fanouška fotka není, takže tvá teorie se jen potvrzuje !!! smiley Tím nechci říct, že bych tu kartu měl, kartu nemám, budu kupovat lístky.

VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!

Upravil chacharzona, 27.06.2014 11:56
dzandra
Člen

Přidán 27.06.2014 12:43
ALe já to tu už psal, proč chtějí fotku, myslím si , že nejde o tu prevenci, jako o to, projet tím software riot se spartou.

BTW : ty červené dresy jsou humus největší

CO vy zpíváte ????

Upravil dzandra, 27.06.2014 12:44
Kyby
Administrátor

Přidán 27.06.2014 13:24
http://www.banikbaniku.cz/2014/06/27/...karte-fcb/

Upravil ros, 27.06.2014 13:31
mike79
Člen

Přidán 27.06.2014 17:51
Dnes jsem koupil permici a upozorňuji, že lhaní na webu FCB je neskutečné. "K zisku karty postačí poskytnout jméno a příjmení, rodné číslo a fotografii,r0; připomenul mluvčí klubu. Není to pravda. Systém je nastavený tak, že nepustí dál pokud není uvedeno i číslo OP.
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 28.06.2014 07:04
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...h#t=10m56s tak podle reportáže (začíná v čase cca 11:00) se pořadatelům fotka ukáže u vstupu na stadion
www.chachari.cz
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 29.06.2014 09:10
Slosor napsal/a:
Hrozen napsal/a:

Vidím to stejně. Je to takový alibismus. Na oko jakože "bojujem proti systému", ale ve skutečnosti se plně podřizujeme jejich podmínkám.
Adresným ticketingem už odevzdáváme fízlům prakticky všechny údaje o nás. Snad ani ta největší naivka nepochybuje, že podle jména a data narození si v dnešní době fotku i ten telefon najdou dřív, než stihneme odzpívat Baníčku, my jsme s tebou.

Bohužel musím konstatovat, že Baník má mentalitou ke skutečným evropským Ultras jako Dinamo Zagreb hodně daleko. Ti jdou ukázkově jednotně za svým cílem a nenechají se uplatit a to jim byly nabídnuty podmínky, o kterých se nám nikdy nesnělo.

stejně už nás znají tak nerozumím tomu o co jim jde

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 30.06.2014 11:46
Slosor napsal/a:

Jednotně...

http://www.youtube.com/watch?v=e3iD8H...3iD8HPZWX4

404 signature not found
www.thordivision.com
Autor RE: Chorál
TommyFCB
Člen

Přidán 01.07.2014 23:30
Vím, že za poslední dobu vzniklo dost nových chorálů a asi to není na pořadu dne, ale tahle melodie od AIK mi zní v hlavě pořád dokola smiley Kdyby se někdo nudil a chtěl třeba z nudy vymyslet text smiley) Od času 0:57 odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=y9kWT...9kWT64Qoxc

Upravil Stuart, 02.07.2014 06:32
Strana 105 z 251 << < 102 103 104 105 106 107 108 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.