Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 93 z 251 << < 90 91 92 93 94 95 96 > >>
Autor RE: Dění v klubu
kubajs
Člen

Věk: 25
Přidán 13.03.2014 13:01
chacharzona napsal/a:
kubajs napsal/a:
Jiri napsal/a:
Nač ten stres při pohledu na tabulku, když brod je ještě daleko.
Ale z jiného pohledu už docela blízko. A to 1. Dubna. Pokud se tento den nezačne stavět, rekonstruovat Znojemský stadion a přestavba nebude hotova do 30.6., tak Znojmo už vyjímku nedostane na příští sezonu a ještě k tomu vyfasuje 3 mil.pokutu.
Poslední Březen je nejzašší termín zahájení přestavby, aby se všechny nutné práce pro udělení licence stihly.
Celý problém Znojma spočívá v tom, že stále nemají podepsané smlouvy na přestavbu, doposud totiž nemají zajištěné potřebné prostředky ve výši 80 mil.
Tudíž sestup a Baníku stačí být na konci sezony na 15 místě.

To asi ano, ale náhoda je blbec. Ještě bych nepředbíhal protože mají ještě půl měsíce, a to se může stát cokoliv. Aby se ještě nestalo nakonec, že se FAČR rozhodne pro sestup 3 týmů.. Znojmo určitě a pak poslední 2. Přece víme, že jsou všeho schopní smiley zvlášť, kdyby Baník skončil 14. Ale nebudeme předbíhat a budeme doufat, že baník skončí letos lépe jak 14. smiley věříme a věřit budem!!.... a teď všeci do Brna - čekají nás tam v počtu cca 800ks, tak se nenechme zahambit. BP!!!

Z důvodů, že v ČR většina stadiónu z druhé ligy nesplňuje požadavky, tak FAČR uvažuje o kroku, že by od příští sezóny spadl do druhé ligy pouze poslední tým a tak samo do první ligy by postoupil pouze vítěz druhé ligy.

Dodnes to nikomu nevadilo a každý byl spokojený.. a co že mají jeden bufet? jdu snad na fotbal, né na párek či klobásu. Že nemají sedačky? nevadí, postojíme... stejně kotel celý zápas stojí... i na výjezdu smiley Že nemají vyhřívaný trávník? kdysi to neměl nikdo, hrálo se na blátě, na sněhu... bylo to daleko zajímavější. A že nemají wecka? si snad zajdu ke stromu nebo přidám toiky ne?? Jak jednoduché a na druhou stranu tak složité. Fotbal už stejně ztratil to kouzlo.. (je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuju - jen pro imbecily, co si to vezmou nějak osobně)

!!!Za Baník život dej ikdyž se mu nedaří!!!
Kibic-FCB
Člen

Přidán 15.03.2014 18:17
kubajs : všechny 4 palce nahoru smiley smiley smiley smiley

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.03.2014 22:24
no, tak bohužel...k mému předchozímu příspěvku.
http://sport.aktualne.cz/znojmo-chce-...590604f2e/
ale nutno říci, že to snažení ČSSD a Znojma je zatím..., zatím v rovině teorie, ale...
při pohledu na tabulku...

Upravil Jiri, 17.03.2014 22:33
Quasimodo193
Člen

Přidán 17.03.2014 23:07
Teď nám pomož Bazalbube, situace je kritická smiley smiley
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 19.03.2014 13:05
V Liberci se Baník představí v sobotu 5. dubna od 16.00 hod. - tedy super termín pro rodiny s dětmi smiley
http://www.gambrinusliga.cz/clanek/44...n-dva.html

Upravil Stuart, 19.03.2014 13:26
www.chachari.cz
Kyby
Administrátor

Přidán 19.03.2014 13:53
Fajně smiley
Chytry jak cyp
Člen

Přidán 23.03.2014 10:17
Tak co pánové, kdy bude výjezd do Katowic, abychom pro změnu zničili stadión my jim? Opravdu vymleté mozky.

Upravil Chytry jak cyp, 23.03.2014 10:18
dalos
Člen

Přidán 23.03.2014 10:58
Můžeš tam jet kdy chceš smileysmiley
lionk
Člen

Přidán 23.03.2014 12:32
Tak do včerejška jsem přispíval jak na choreo, tak na druzbu s gks, na lidí kteří sedí. Po včerejšku mužů říct, že nedám už nikdy takovým dementum ani kačku. Budu vynechává některé pokriky a to včetně výjezdu. Doufám že vznikne nějaká karta fanouška a bude na stadiónu klid. Můj tříletý syn by měl super zážitek kdybych jej tam vzal. Zajímal by mě třeba názor Kybyho na to co se tam včera dělo. A dotaz na ultrasparc : bude sbírka na pokutu, nebo máte baník v pici a je vám jedno že nejsou prachy?Doufám že pár lidí si to odseděl natvrdo.
pekeno
Člen

Přidán 23.03.2014 14:00
Po včerejšku budeme rádi jak mám nezavřou stadion na příští zápasy. Pokuta je jasná, tak doufám že se na ní složi ti co se zúčastnili toho bordelu! smiley
Gorgoroth
Člen

Přidán 23.03.2014 15:10
Mno klub nemá vůbec prachy a to poslední co ještě potřebujeme dávat peníze na pokuty a opravy stadionu. Chápu důvod proč tam ta větší skupinka šla, ale nikdy nechápu čeho chceme docílit proti těžkooděncům.. Nejenom že mají vybavení, že je pro ně taková šarvátka hračka, ale navíc mají na jejich straně zákon. Takže se nikdy nedosáhne ničeho jiného než pár modráků na straně policie a větších zranění, velkých pokut, zadržení a následné vězení pro pár chacharů. Nevím jestli to za to fakt stojí. Ale tak to už spadá do jiné diskuze. Ještě bych rád něco dodal k tomu jak tady už pár lidí stačilo napsat a nadávat na GKS. Podle čeho usuzujete že to všechno udělali oni?? Podle toho že mezi tou velkou skupinou lidí bylo pár co mělo na sobě barvy Katowic? a podle toho že to říkali v televizi? Všichni co chodí na výjezdy a i na víc zápasů za rok než jenom na Spartu ví, že tyto barvy nosí i spousta Baníkovců.
Chytry jak cyp
Člen

Přidán 23.03.2014 15:10
DaniFCB: Tak se s nima druž u sebe doma, pokud ti maminka dovolí návštěvu, nech si tam zdemolovat nábytek, ale na stadión ať už ti dementi nelezou.
dzandra
Člen

Přidán 23.03.2014 15:25
Né že bych souhlasil úplně se vším co se včera stalo, ale ti co nadávají na GKS fans. Asi jste nebyli na 90 let baníku na bazalech, kdy jich přišlo snad víc než lokálních fans a jejich finanční příspěvek byl větší než náš. To vám nevadí, když máte na výjezdech klid, že.

CO vy zpíváte ????
Croc
Člen

Přidán 23.03.2014 15:39
Chytry jak cyp: na stadion už nelez ty, když nechceš respektovat družbu!!!
Droan
Člen

Přidán 23.03.2014 15:43
Nevím proč nemažete ty urážky na GKS. Tohle by v životě na foru GKS nikdo nedovolil, aby někdo urážel Baník Ostrava. Měli by jste admini trochu přitvrdit a těm dementům nedávat prostor pro diskuzi a banovat jejich IP. Na Baníku by se měl vytvářet jeden názorový proud a nepřipouštět názory těchto individuí. Jsou nejvíce vidět, protože musí všude šířit svojí pravdu a potom to působí tak, že je to postoj fanoušků Baníku. Je třeba důrazně ukázat, že takové urážky se u nás nebudou tolerovat.
Droan
Člen

Přidán 23.03.2014 15:49
GKS toho pro nás za existenci družby udělali tak moc, že neexistuje, aby někdo urážel naší družbu jenom proto, že mu v televizi Lucka Borhyová řekla, že za všechno můžou Poláci. Tyhle názory by se na fans diskuzích Baníku neměly tolerovat.
Kyby
Administrátor

Přidán 23.03.2014 16:07
LIONK: Můj pohled je ten, že jsem se včera o svou pětiletou dceru začal bát až ve chvíli, kdy na stadion vstoupila PČR. Ikdyž se mi ta "zadyma" nelíbila, nechtěl jsem se jí zúčastnit, byl jsem v klidu a neměl jsem problém. Ten jsem měl až když začali robocopové házet dělobuchy mez normály a když mě pak teleskopem tlačili na zastávku, ikdyž jsem byl s malou a držel ji za ruku. Utekl jsem s děckem od Bazalů taxíkem před policisty...
rajli
Člen

Přidán 23.03.2014 16:17
Pamatuji si doby, kdy se na Bazalech válčilo pořád jak s policajtama, tak s hostama když dorazili, dělaly se náběhy na sektory hostů i přes hřiště a to nikdo nenadával! Valilo se to kolikrát hlava nehlava, bývalo běžné, že policajti vyhnali celý kotel pryč ze stadionu, lidi se zformovali a zaházeli je prakticky vším co bylo po ruce a nikdo neřekl ani popel, kdo u toho nechtěl být šel na tribunu. Dnešní doba internetu je pěkně na cypa, lidi se vyjadřují ke každé pičovině a dělají tak různě ostudu, před ostatníma. Co tady nadáváte na Poláky, tak se taky vzpamatujte, jste banda tupohlavců, kteří vidí článek v novinách na téma, že za všechno mohou Poláci a hned všemu věřite! Válčilo se za Baník a je jedno jestli to byl Čech, Slovák či Polák! mám dojem, že velká většina lidí by chtěla chodit s fízlama za ručičku a bonzovat na každého kdo se jen křivě podívá! je mi z vás zle! Věřte si novinářům, ale na Bazaly radši nechoďte když nechcete respektovat to, co se tady pěstuje už hodně let! Rodiny z dětmi atmosféru na Bazalech rozhodně nedělají a to že přijdou jednou za rok na fotbal z nich Baníkovce a věrné fanoušky neudělají! Baníkovský fanoušek má příliš krátkou pamět, napadat tady GKS, díky nim jsme měli oslavu 90 let aspoň trošku na úrovni! kde byly ty rodiny z dětmi když náš Baník slavil toto velké výročí? ano tito fanoušci přišli včera, nikoli na Baník, ale na Spartu! radši budu na stadioně s pár lidma, než s udávajícím davem! howgh smileysmileysmiley
martinn
Člen

Přidán 23.03.2014 17:03
Rajli: to snad nemůžeš myslet vážně...do řiti kdy už konečně vy hrdinové a jediní praví fanoušci,pochopíte,že na fotbal tyhle zvěrstva nepatří??
Když máte tu potřebu se porvat,tak si to vyřidtě na férovku někde mimo staidon.
Pořád řvete,že chodí málo lidí a proč asi...po včerejšku min.polovina už nikdy nepřijde,protože bude mít strach (souhlasím,že policajti tomu rozhodně taky pomohli o tom žádná).
Ale ještě pomalu děkovat za to co se včera dělo..likvidaci vlastního stadionu...škoda jak blázen,kdoví na jak dlouho dostaneme trest a pokutu k tomu,když nejsou prachy na nic...to mi hlava teda nebere.
Díky všem,co jako já řvali včera,my chceme fotbal...
ros
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 23.03.2014 17:27
http://www.chachari.cz/forum/viewthre...ead_id=129

1. Názvem diskuzního fóra nebo článku je jasně definovaný obsah diskuze. Snažte se toto dodržovat.

2. Každý uživatel je osobně zodpovědný za svůj příspěvek. Při porušení pravidel může být jeho příspěvek smazán, uživatel upozorněn na nevhodnost svého projevu, případně mu může být udělen ban.

3. Budou mazány příspěvky s obsahem:

- reklamního nebo komerčního charakteru
- příspěvky záměrně urážející či osočující jiné osoby
- cílené provokace proti klubu či jeho fanouškům
- příspěvky které se objeví ve více tématech
- velkých obrázku nebo odkazu na ně, maximální velikost je 400px na šířku
- příspěvky netykající se fotbalu nebo jiných temat s ním nesouvisejícím

Dle závažnosti prohřešku může být navíc uživatel varován či mu může být udělen ban (viz výše).

O tom, zda příspěvky nebo další obsah zadaný uživatelem vyhovují výše uvedeným podmínkám rozhodují administrátoři fóra.

4 .Připomínky k zásahům administrátorů neřešte v konkrétním fóru, ale ve speciálním, které je pro tyto účely vytvořeno.
chacharzlipiny
Člen

Přidán 23.03.2014 17:42
souhlasím s Kybym,ale to co napsal Rajli nemůže myslet vážně smiley pokud vím zvali jste ať dojde co nejvíce lidí a teď tady napíšeš,že přišli na Spartu a příště ať už nechodí???to že Ti lidi včera přispěli do sbírky Ti určitě taky nevadí...předpokládám...a výzva Droana k mazání příspěvku je naprostý vrchol.Buďto je možnost diskuse nebo existuje jediná oficiální(předpokládám ta Tvá)pravda a v tom případě můžeme diskusi zrušit a zavřít.to mi připomíná vtip z dob minulých...za čem bukvy?vso jasno!...kurva chlapi vzpamatujte se!Předpokládám,že nám všem jde hlavně o náš Baníček a respektujte tedy,že k tomu včerejšku budou nejspíš rozporuplné reakce.Doufejme,že nám nezavřou Bazaly a že po tom včerejšku bude mít ještě nějaký sponzor chuť vstoupit.
P.S:chování fízlů je samozřejmě zcela mimo diskusi,to že chachaři házeli brajgl do prázdného prostoru před sektor hostů mi vadilo podstatně méně než to,že mi fízli na S1!!!házeli pod nohy dělobuchy a slzák.

Upravil chacharzlipiny, 23.03.2014 19:11
mario72
Člen

Přidán 23.03.2014 17:45
chachaři to co jste včera předvedli byl hnus největšího kalibru,jste banda tupých hlav,které fotbal ani nezajímá,stydím se že fandíme stejnému klubu!
chacharzlipiny
Člen

Přidán 23.03.2014 17:47
Gorgoroth:taky dobře napsáno a souhlasím...mimochodem zrovna včera jsem taky měl šálu GKS,suvenýr od kamarádu ze zápasu na oslavu 90.narozenin smiley smiley smiley smiley smiley
Kyby
Administrátor

Přidán 23.03.2014 17:55
CHACHARZLIPINY: V podstatě máš pravdu, hlavně s tím zvaním lidí a vzájemným respektem. Proto mě sere, že tu někdo hned uráží GKS, lidi z kotle atd.
martinn
Člen

Přidán 23.03.2014 18:01
Kyby:Urážky určitě nejsou na místě o tom žádná..ale možná by od vás z kotle nebylo špatné,dát jasně na jevo,že se od takového jednání distancujete.Ať už ti kašpárci v maskách byl kdokoliv.
Strana 93 z 251 << < 90 91 92 93 94 95 96 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.