Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 89 z 251 << < 86 87 88 89 90 91 92 > >>
Autor RE: Dění v klubu
rajli
Člen

Přidán 20.02.2014 09:03
Tommy: zasmál ses? nejdříve si zjisti jak to skutečně bylo a pak někoho osoč že píše sračky. Lukeš měl minulost s TOP09 a rozhodně nám to neuškodilo právě naopak, bohužel jen to lidi nevidí. kolik hlasů že rozhodlo? rozhodně si nevymýšlím příběhy smiley ano posily si vybral trenér ovšem nebylo ani z čeho vybírat pořád čekám na těch 5 hotových fotbalistů jak řekl Šafarčík že je přivede, okamžitě pro základní sestavu, ale nějak se mi nedostávají, dokonce doteď nejsou přestupy hotové přitom půlka hráčů byla už představena jako posily, buď je to totální demence a nebo šílený amatérismus. Komňacký pracuje s tím co má, ovšem asi si nečetl články o tom jak mu zoufale chybí hráči, navíc mu sem přivedli hráče (mensah) který tu už jednou neuspěl.. To s tím webem je mi také u prdele ovšem je to pouze a jenom důkaz toho, jak vedení není schopné dostát svého slova a to už poněkolikáté.. Proč nikde nepsali, že fan shop už nepatří Baníku? asi aby lidi nepřestali utrácet prachy, které jdou do jiné kasy než do kasy Baníku. Hammass a kačer smiley
Soplica
Člen

Přidán 20.02.2014 09:23
Nechci tady hodnotit důvod ani formu protestu, ale zajímá mě, čeho tím chtějí ultras vlastně dosáhnout? Co je cíl? Aby se Lukeš vrátil od A týmu? Tomu přece sami nemůžete věřit. Aby se s ním vedení důstojně rozloučilo? K tomu by nejspíš stejně došlo. Aby už příště takto nejednalo se "srdcaři" např. se Svěrkošem? Když to udělali s Lukešem, udělají i se Svěrkym. Takže jediným logickým cílem je říct: chceme jiné vedení a majitele. K tomu ale asi stejně dojde, protože Šafa to sám neutáhne. Takže?
LordikBanik
Člen

Přidán 20.02.2014 10:42
Ach kurde, tohle zase bude průser katastrofálních rozměrů pro náš milovaný smiley Když se jakžtakž zdálo, že bysme z těch problémů mohli vybrodit tak se najde další zmrd, který se to snaží potopit. No nic, já myslím, že doba přesvědčování na netu dávno přešla, kdo si dokáže dát 1+1 dokupy a není líný si pročíst toto fórum, zvláště co tu psali admini a porovnat s událostmi v Baníku prezentované médii, tak je jediná volba, protest v neděli! Kdo se o to zajímat nechce, tak si bude ťukat na čelo a poukazovat na ty co nejdou s davem. Já za sebe mohu říct jen díkybohu, že se toto dokázalo zjistit včas, ikdyž za to vlastně může i amatérismus Šafarčíka.

Jinak návrh capeka se mi líbí smiley

PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.02.2014 12:36
Dnes tj. 20. 2. 2014 spustili beta verzi nových webových stránek FCB, že by ze strachu a nebo alespoň malého důvod zavděčit se? smiley
LordikBanik
Člen

Přidán 20.02.2014 12:54
PatriiiCZek napsal/a:
Dnes tj. 20. 2. 2014 spustili beta verzi nových webových stránek FCB, že by ze strachu a nebo alespoň malého důvod zavděčit se? smiley

Navrch huj, vespod fuj smiley

Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 20.02.2014 14:34
Proti Plzni zřejmě nenastoupí Francis Narh, jehož transfer kartu zatím Baník neobdržel a po dohodě s vedení Plzně i její kmenový hráč Michael Krmenčík. Přestupy všech ostatních hráčů jsou či budou do neděle dotaženy
www.chachari.cz
redyFCB
Člen

Přidán 20.02.2014 15:30
http://fotbal.idnes.cz/rozhovor-s-mar...fotbal_tof

Upravil Ondra, 20.02.2014 15:55
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.02.2014 16:03
Vidím že se tady stále píše, že nesouhlasím s protestem......Tak ještě jednou a naposled: z formou protestu....
Tím to končí, nenapíšu k tomu už ani čárku, pokud sem psal víc a někomu se zdá že je to vnucování názorů, tak věřte, že jsem jen odpovídal na pičoviny některých. Vím, že zbytečně.

V neděli na Bazalech zdar! smiley

VítkoviceNE!!!
TommyFCB
Člen

Přidán 20.02.2014 16:04
kacer napsal/a:
Tommy, Dominator atd...Člověka třeba zajímá názor ostatnich, ale aby ste tady vy 2 a i ostatní psali 16* za den a vnucovali svou pravdu, to je trochu divné, stačí to napsat jednou. Píše se tu o tom, jak ti co lezli Peterovi do říti, tak nyní bojují proti Safarcikovym lžím, ale kdo třeba dělal nalepky proti Peterovi, kdo zahazel hřiště ohněma za jeho lži? Sice to bylo pozdě, ale přeci jen a možná právě proto, nikdo nechce ať to zajde tak daleko, tak se na to někteří snaží upozornit uż teď, dokud není pozdě .... Furt se tu píše o tom, jak na to Lukeš neměl, možná je to pravda, ale vyprat ho s tím ať druhý den vrátí všechny věci, no pardon ale maras. A co že zaměstnanec který je někde 25 let, se ozve proti majiteli, který tu je 2 roky, jak to někteří nechápete... Píšete že chcete vědět důvody, proč takhle jednáme a když tu někdo napíše pravdivé věci, že Lukeš obcházel bývalé hráče Baníku aby přistoupili na splátky a Baník se vyhnul insolvenci nebo že má významný podíl na získání několika hlasů při hlasování radnice, tak se tomu smějete místo toho aby ste si to třeba ověřili, tohle vám asi i ten safarcik potvrdí. Píšete tu at si protest rozmyslime a uděláme ho jinak, ale bylo nekolikrat řečeno, že to zrejmne bude pokračovat a další náš postoj je v jednání. Tak pouvazujte a něco vymyslete na další zápas, když se vám to tedka zda špatně. Jen si uvědomte, že lidi kteří o tom protestu rozhodli se věnují Baníku třeba i desítky let a bojuji za něj kde se jen dá a jak se jen dá, tak nepište ze jim na Baníku nezáleží... To by asi pak ti lidi, nejezdili kde se dá po celé čr. nějak nám pomožte a snažte se s něčím i vy přijít a ne jen jebat ;-)

1) Většinou jen reaguji na ostatní příspěvky 2) Nikdy jsem neřekl křivé slovo na Ultras Baník, naopak! To, že nesouhlasím s jedním protestem můj postoj nemění, těchto lidí si vážím 3) To, že Lukeš obcházel spoluhráče vůbec nevylučuji a věřím tomu, taky jsem proti tomu nic nenapsalsmiley Jen si nemyslím, že to byl on, kdo nám zajistil hlasy v zastupitelstvu 4) Lukeše uznávám jako Legendu ačkoliv souhlasím s jeho koncem v Baníku, nesouhlasím s formou jeho konce 6) Protest vůči Peterovi přišel vážně dost pozdě, mnohem více se křičelo na Kajnara, který dle mě nakonec jednal správně a vlastně on má obrovský podíl na záchraně Baníku! 7)Mezi Peterou a Šafarčíkem vidím mnoho rozdílů. Petera přišel ke klubu co měl peníze na kontě a mistrovský tým, Šafarčík se ujal klubu se stamilionovými dluhy, snaží se ho stabilizovat a zatím se mu to daří- nebýt jeho hrajem 3. ligu ve Vítkovicích a všichni talenti jsou v pi.. Nehledě na to, že pořád všichni píšete, že tu je 2 roky, ale pořád opakuji, že je spjat s Baníkem mnohem delší čas.. Kolikrát mi prostě přijde, jak jsou někteří nevděční, ano, Šafarčík udělal chybu s tím, jak se zachoval k Lukešovi, nicméně dle mě to je první takováto chyba. Ano, dal bych mu to najevo, že se nám to nelíbí, ale házet tenisáky a pomalu žádat jeho odchod? Je fakt, že možná nevím všechno, ale jak taky, když to nikdo na rovinu neřekne. Ale máš pravdu, napsáno k tomu už bylo mnoho a víc se k tomu zde vyjadřovat nebudu smiley) smiley

dzandra
Člen

Přidán 20.02.2014 16:29
Taky přispěji troškou vody do mlýna. Na ML4 mám už nějaký pátek názor, že jeho fotbalová stránka na první ligu nemá(Nemám kolem sebe mančaft, který by mu pomohl hrát to co potřebuje). Jeho chacharská stránka je asi na stejné úrovni jako MB a VS(snad víte o koho jde). To že jsem na něj slyšel spoustu hanlivostí o jeho životosprávě(automaty, chlast) je sice jedna věc, ale nikdy jsem neviděl žádný důkaz. Dokonce jsem byl zastáncem toho, že si protest vybečel u známých z kotle. Jenže pak jsem si přečetl jeho rozhovor v dnešních novinách (žádné sračky, které by mohl vypustit nebo poškodit vedení, trenéra .... . Tak jsem si našel odkaz na článek o jeho odchodu do slávie http://www.sport.cz/ostatni/tenis/cla...ahoru.html, taky nic nevypustil a dokonce jsem na ten odchod zapomněl tak, že jsem mu v duchu nadával, že si odchod vytrucoval. Takže si myslím, že většina z nás ho vůbec nezná a keci co slyšely od známých taky pravdou být vůbec nemusí.
Takže jako člověk co mrskal tenisáky předtím , byl pro zaházením hřiště pyrem a nadáváním Kajnarovi(který nakonec pomoc baníku odsral), si v neděli tenisákem nehodím (to by se více hodil basketbalový balón). Dokonce mě mrzí, že fandění nebude, protože těch 11. na hříšti to bude potřebovat. No takové zadýmení stadionu a odpálení kupy pyra by mělo asi větší dopad , když jste mu slíbili, že pyro nebude. Nemyslím házení na plochu , ale míst tam je dost. Pokud by se navíc vyvolával ML4, tak se přidá krom T snad celá druhá strana. Musíte ale uznat, že dík vedení, hrajeme na Bazalech (stadion nebude o tom žádná), máme Baník v lize r30;. a vlastně je mi z té situace smutno.smileysmileysmiley
Jo na gramatiku jsem magor, tak sorry za chyby.

CO vy zpíváte ????

Upravil dzandra, 20.02.2014 16:31
POPO
Člen

Přidán 20.02.2014 20:53
PatriiiCZek napsal/a:

Super! Baník je z nejhoršího...

Kdo je kdo? Dominator vlevo a Patriczek vpravo smiley

GieKSaBanik vládne!
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.02.2014 21:00
POPO napsal:

VítkoviceNE!!!

Upravil DominatorFCB, 20.02.2014 21:02
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 21.02.2014 11:53
Slovenský fotbalový útočník Dávid Škutka bude na jaře hostovat v Baníku Ostrava. Ve Slavii s ním po skončení podzimní ligové části přestali počítat. Součástí dohody je i opce na případný přestup.
http://fotbal.idnes.cz/fotbalista-dav...fotbal_pes
www.chachari.cz
stygis
Člen

Přidán 21.02.2014 12:31
vy ste jak politici, kteří rozhodují za všechny. vás si ale nikdo nezvolil. protest 45 minut je dost. to si takový zápas nezaslouží. natož uvažovat o protestech do budoucna. nevím kolik příjde fandů, třeba sedmička.. ti budou ticho, kvůli (pár) lidem (z kotle), kteří zdá se na autě nálepku zachraňme baníček nalepenou nemají, možná ani nechápou všechny aspekty těch slov.
..nedejbože na ochozech někdo zatleská hezké akci - už to vidím, příjde mu domluvit mladoch v šustákách a v triku tapout nebo ionsdale. ty ty ty! jo a tenisáky: skvělé, hlavně, že to bude vypadat dobře na fotkách. jojo, my jsme baník, musím si poklepat na čelo. nejste ten baník spíš vy? a hlavně, jak se na lukeše řvalo, on řval zpátky, pak najdenou legenda a ted se za něj stavíte jak za boha. vždyt v telce nedá ani dvě věty dohromady při rozhovorech. chodí pít pivo do jindřišky, kouří máčka a ještě tam tahá mladého (kapitána) frydrycha. je v baníku skoro celý život, ano, ale proč? zeptejte se ho. že by baníkovské srdce (?!?), strach před změnou, stěhování, učení se cizím jazykům, nezájem jiných klubů? pojem legenda je mého názoru efemérní.
já nevím, jste nějací podráždění, furt samé protesty a nespokojenosti až z toho jsem nespokojený já sám. čus a díky, že mi nenapíšete, že jsem kokot
Valleyman
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 21.02.2014 12:37
Peta 1922 napsal/a:
pro Jiri : tim co jsi tu ted napsal jsi nám dokázal že nejsi fanouškem Baníku ale pouze fotbalu a hokej...
viz body - 2, 3, 5 (tento bod z tebe dělá pantofláka, fanouškek půjde radeji na fotbal než s rodinou na koníčky), 7 (v LM je z tebe spartan,plzenák a kdo ví jaká havěť), 8 ( jesi akceptuješ negry s kabelkou tak budiž, co kdo má rád že), 12 (jedno město jeden tým)

ad bod 5 - Ty asi nemáš rodinu, že?

Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
232148565 www.voteyourteam.com
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.02.2014 15:31
POPO napsal/a:
PatriiiCZek napsal/a:

Super! Baník je z nejhoršího...

To mělo být vtipné?! Napíšu to asi tak, každý jsme "nějaký", ale Ty jsi "jiný" smiley

Upravil PatriiiCZek, 21.02.2014 15:33
_Peter
Administrátor

Přidán 21.02.2014 18:34
stygis napsal/a:
vy ste jak politici, kteří rozhodují za všechny. vás si ale nikdo nezvolil. protest 45 minut je dost. to si takový zápas nezaslouží. natož uvažovat o protestech do budoucna. nevím kolik příjde fandů, třeba sedmička.. ti budou ticho, kvůli (pár) lidem (z kotle), kteří zdá se na autě nálepku zachraňme baníček nalepenou nemají, možná ani nechápou všechny aspekty těch slov.

Díky za podnět. Po přesunu do Vítkovic jsem pro, abychom uspořádali volby. Vyhlídky jsou výborné - vítěz bude dělat vše dle svého nejlepšího vědomí, svědomí a morálních zásad. Za odměnu ho každý druhý vypičuje, protože ho sere 45 minut ticha když se zrovna (v případě některých) objeví na fotbale. Dokud si lidi stěžovali na nedostatek informací, tak člověk nemohl nic namítat, ale tohle? Najednou každému na tom supportu záleží jako na prioritě číslo 1. Kde byl ten entuziasmus při domácích zápasech se Znojmem, nebo Olomoucí, když se hrálo v absolutně NEDŮSTOJNÉ atmosféře?! Zvažuji, že přestanu s fotbalem. To bych pak možná měl na auto, na které si můžu koupit za 50,- nálepku, která ze mě udělá zachránce Baníku. Aspekty těch slov možná nechápeš sám. Nebýt těch pár lidí, o kterých mluvíš, tak bys měl ticho na fotbale celoročně.
Hammass
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.02.2014 19:36
Nechápu,proč mají tendence se tady na stránkách ultras pořád vyjadřovat tací,kteří nemají ani ponětí,co to ultras mentalita vlastně je..pokud nechápete proč je protest,nemá ani smysl se vám to pokoušet vysvětlovat..asi to nikdy nemůžete pochopit..

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
ralw
Člen

Přidán 21.02.2014 21:27
Chci říct svůj názor na formu protestu vůčí vedení FCB. Na Baník chodím skoro 50 let,ale přenechat vládu nad atmosférou na Bazalech, těm fanouškovským rychlokvaškám z Plzně je pro mne ponižující. Nevím jaký protest vůčí Šafarčíkovi by byl nejlepší,ale support fanoušků přece patří mužstvu na hřišti a ne majiteli klubu.Tím nefanděním potrestám nejvíc ty kluky ,kteří za FCB hrají a chtějí Baník zachránit.Toť můj názor . S pozdravem King Baník!!!!!
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 22.02.2014 00:15
Hammass: pokud snad z nějakého zvláštního důvodu myslíš mě, já Ultras mentalitu chápu a jsem rád za ty lidi, jediné co mi ted vadí a docela hodně sere, je to že se bude nefandit...Já fandím vždycky a pořádně, at prohráváme, nebo hrajeme jen ze Znojmem a s protestem souhlasím ( píšu to zase a po ste, ale nepochopení Ultras mentality mě dostalo)... Takže nevím, kde bereš tu jistotu, že se tu vyjadřují nějací ,,tací". Třeba taky existují fanoušci, kteří přímo nejsou ultras, ale fandí a podporují s podobnou vášní. Uvažoval si někdy o tom?

VítkoviceNE!!!
Hammass
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 22.02.2014 01:30
Dominator: měl jsem spíše na mysli ty,kteří se tady registrovali v posledním týdnu,a jsou velmi chytří,tak nebuď zas tak vztahovačný..jinak k tomu co tě sere, někdy prostě musíš dělat věci, které nejsou příjemné(nefandit) pro dobro toho co miluješ(FCsmiley..a neboj,uvažuji i o takových fans,co popisuješ,jelikož ani já se nepovažuji za ultras v tom smyslu, se kterým si to většina spojuje..

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
LZO
Člen

Přidán 22.02.2014 09:35
Hammas a další: Datum registrace nic neznamená. Já na Baník chodím/jezdím od roku 1991, ale registraci mám od minulého týdne. Prostě proto, že zatím nebyla potřeba se tady k něčemu vyjadřovat. Ale můžu slíbit, že tohle je můj poslední vzkaz, protože se tady organizátoři protestu staví do pozice "poslouchejte nás a neptejte se na důvody". Na jednu stranu zčásti chápu váš postoj, ale vlastní mi není.smiley
Peta 1922
Člen

Přidán 22.02.2014 11:43
Valleyman napsal/a:
Peta 1922 napsal/a:
pro Jiri : tim co jsi tu ted napsal jsi nám dokázal že nejsi fanouškem Baníku ale pouze fotbalu a hokej...
viz body - 2, 3, 5 (tento bod z tebe dělá pantofláka, fanouškek půjde radeji na fotbal než s rodinou na koníčky), 7 (v LM je z tebe spartan,plzenák a kdo ví jaká havěť), 8 ( jesi akceptuješ negry s kabelkou tak budiž, co kdo má rád že), 12 (jedno město jeden tým)

ad bod 5 - Ty asi nemáš rodinu, že?

mám, tu na fotbale smiley
TommyFCB
Člen

Přidán 22.02.2014 11:56
Komňacký: http://fotbal.idnes.cz/rozhovor-s-kou...fotbal_tof

Upravil Stuart, 23.02.2014 06:57
_Peter
Administrátor

Přidán 22.02.2014 15:08
LZO napsal/a:
Hammas a další: Datum registrace nic neznamená. Já na Baník chodím/jezdím od roku 1991, ale registraci mám od minulého týdne. Prostě proto, že zatím nebyla potřeba se tady k něčemu vyjadřovat. Ale můžu slíbit, že tohle je můj poslední vzkaz, protože se tady organizátoři protestu staví do pozice "poslouchejte nás a neptejte se na důvody". Na jednu stranu zčásti chápu váš postoj, ale vlastní mi není.smiley

Spíše "Důvěřujte našemu úsudku". Chápu, pro mnoho lidí nelehké. Já osobně nikoho k protestu nenutím. Doufám jen, že lidi nebudou mít krátkou paměť, až se budou skládat účty.
Strana 89 z 251 << < 86 87 88 89 90 91 92 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.