Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 88 z 251 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
Autor RE: Dění v klubu
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 18.02.2014 23:17
TommyFCB napsal/a:
RavenFCB napsal/a:
K nově zaregistrovaným :

Všichni tady píšete "změnte formu prostetu!" ale žádný konkrétní návrh tady nikdo nenapsal.....smiley

Je to jako číst odpadní diskuze pod články na serverech typu idnes, novinky atd....každý jen odvážně napíše "Tohle je špatně!" ale své konkrétní řešení nevymyslí......smiley

Ve 4. minutě přestat na 4 minuty fandit a k tomu vytáhnout nápas, že takhle se k legendě zachovat neměli.

TommyFCB: To je dobrý nápad. Ještě nějaký transparent či choreo !!! Šafarčíku - lež, přetvářku a kompromitaci netolerujeme !!! Nebo něco na způsob přišel jsi zachránit Baník, tak ho znova nenič !!!

Upravil PatriiiCZek, 18.02.2014 23:18
Trpajzl
Člen

Přidán 18.02.2014 23:17
Kibic: Tak za ten 3 bod se jako blb prezentuješ. Kdyby se nejednalo o fotbal, řekl bych ,že je to fašismus. Je jedno jaké ma kdo schopnosti, hlavně ,že jsou to čistokrevní Baníkovci.

Hrát by za nás měli jen odchovanci a nikdo jiný?! Patrně narážíš na to ,že jen odchovanci si klubu váží natolik, že do zápasu a za Baník dají vše. Ovšem sám si zmínil Řepku, Lukeše a Slončíka ,kteří odešli k rivalům, takže s tou zapáleností za Baník to asi nebude tak horké, našli by se i jiní - Sionko, Matušovič. To, že je někdo odchovanec, zdaleka neznamená, že se podle toho chovat. To jaký hráč je, určují jeho charakterové vlastnosti. Za Baník se bili třeba Nando, Vomáčka, Droppa, Marek a jiní a to mnohem víc, než kdejaký odchovanec. Vomáčka si Ostravu dokonce zamiloval tak ,že se tu usadil. Mnozí naši odchovanci do Ostravy už ani nepáchnou.
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.02.2014 08:46
pro Kibic-FCB

Já jsem fanoušek FCB také, protože :
1) fandím v prvé řadě Baníku
2) bych chtěl chodit i do Vítkovic za svým klubem
3) bych chtěl, aby za Baník hráli Ti, kteří chtějí a umí, třeba i z Antarktidy
4) bych chodil na Baník i v okresním přeboru
5) trávím víkendy dle toho jak potřebuji já a má rodina
6) nepoužívám FB, TW a další
7) v každé lize nemám moblíbený tým a když náhodou hraje český zástupce poháry, tak mu fandím, protože to pomáhá to českému fotbalu obecně
8) akceptuji v klubu kohokoliv z venku na úkor našich lidí - kteří neumí hrát
9) chodím na Baník - když mohu
10) trávím většinu času v práci, doma, svými koníčky, s přáteli
11) nejsem king na sociálních sítích a nemám v kapse telefon odpovídající velikosti kroužkového bloku.
12) v hokeji jako správný Ostravák fandím HC Vítkovicím a chodím na jejich zápasy

Z toho vyplývá, že si nejsme podobní skoro v ničem. Ale nic méně, jsem si se zájmem přečetl v celku podrobnou sociologickou analýzu fanouška.
Quasimodo193
Člen

Přidán 19.02.2014 08:47
Tak nám to jaro 2014 pěkně začíná!!! smiley
Peta 1922
Člen

Přidán 19.02.2014 09:01
pro Jiri : tim co jsi tu ted napsal jsi nám dokázal že nejsi fanouškem Baníku ale pouze fotbalu a hokej...
viz body - 2, 3, 5 (tento bod z tebe dělá pantofláka, fanouškek půjde radeji na fotbal než s rodinou na koníčky), 7 (v LM je z tebe spartan,plzenák a kdo ví jaká havěť), 8 ( jesi akceptuješ negry s kabelkou tak budiž, co kdo má rád že), 12 (jedno město jeden tým)

Upravil Peta 1922, 19.02.2014 09:03
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 30
Přidán 19.02.2014 09:33
Body 2. 7. s 12. jsou pro mě (a nejen) prostě masakr...smiley

404 signature not found

Upravil RavenFCB, 19.02.2014 09:33
www.thordivision.com
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.02.2014 10:51
pro jiri: nesnaž se tady psát a obhajovat takové věci, tady to takhle nikdy neobhájíš, pravý fanoušek je tady jen ten, kdo nemá v hlavě nic jiného než Baník (v nadsázce)

bod 7 je pro mě taky úplně mimo, už jen ta logika říkat že jim fandíš, bez tvé podpory by jako nevyhráli/neprohráli?...

K bodu 12.....V tomhle tu s prominutím demenci nechápu, todle tady nikdy nebývalo. Můj děda chodil po robotě na Baník a potom na HC Vítkovice, s celou hospodou, nikomu to nepřipadalo divné. ( je to uplně jiný sport) Ted se najednou pálí hokejové vlajky a dělá se z toho fotbal. smiley

Jendo město jeden tým....Ano, ale rozišujeme fotbal a hokej.....Pro mě osobně je nejvíc Baník a kdyby se měl rozhodnou jestli jít na finále extraligy nebo na boj o záchranu Baníku, jdu na Baník. Ale s tím, že pravý fanoušek Baníku hokejovým Vítkovicím fandit nemůže jdete někam.

VítkoviceNE!!!
Chytry jak cyp
Člen

Přidán 19.02.2014 11:00
Ano, taky mi to nedalo a zaregistroval jsem se kvůli vzniklé situaci ohledně protestu. Nehodlám tady ovšem moralizovat a překecávat vrchní velitele, ať to ještě zváží. Naopak bych jim chtěl poděkovat, protože pokud měl Lukeš šanci na nějakou důstojnou rozlučku, nabízel se například zápas se Spartou, tak touto akcí akorát naserou většinu fanoušků, kteří pak budou na Lukeše spíš pískat, než že by mu vzdali hold. Samozřejmě tomu nepomáhá ani sám Lukeš, který se odmítá vyjádřit. Ale je to váš boj a jsem zvědavý, kolik lidí vás v neděli podpoří.
xsiv
Člen

Přidán 19.02.2014 11:39
Tak na fotbal sem se těšil jak cyp,že konečně synečkovi ukážu zaplněné bazaly(bo co si budeme povídat,do teď to byla bída) a místo toho uvidíme jak se chachaři jebou mezi sebousmiley?Co už.Tenisák neberu ale držet hubu asi budu.Neručím za malého,bo už mi měsíc doma natěšený prozpěvuje baníčku my jsme s tebou.BP
rajli
Člen

Přidán 19.02.2014 12:01
DominatorFCB nikdo si tu na nic nehraje, ultras napsali to co napsali brání ti někdo v tom aby si nefandil? nebrání, jen to bude z jiného sektoru než z V1. to je prostě sektor kde kralují ultras, to není žádná nadřazenost, to je prostě holý fakt. každý tady mluví o podpoře Baníku, ale na podzim to moc vidět nebylo. Support slabý a teď najednou všichni chcete fandit? není to trošku tak na truc kvůli postoji ultras? taky se mi nelíbí to jaká byla zvolená forma protestu ovšem dokážu to respektovat. Každý tady má plnou hubu keců jak nepodpoříme kluky na hřišti, vy jste je s tím věčným pískotem a nadávkami po prohraných zápasech podpořili do dalších bojů? udělali jste někdy něco pro Baník víc než, že si čas od času přijdete zafandit? lidi, které tady urážíte toho pro Baník udělali víc než dost a to nejen v tělocvičnách a na stadionech, ale také v ulicích. Mám otázku: Lhali někdy v něčem ultras? udělali někdy něco za co bychom jim neměli věřit? každý si ťukal na čelo za to jak se zaházelo hřiště za Petery, pro každého byli škůdci dokud nevyšla pravda najevo a možná i díky těm ohňům ta pravda najevo vyšla. V čem nám prozatím vedení říkalo pravdu? přivedlo zdě hvězdu, která je po třech operacích třísel a možná vůbec do hry nezasáhne, měla to být ona zkušenost, která nahradí Lukešovy zkušenosti. Mělo přijít 5 hotových fotbalistů a já se ptám kde jsou? přišlo pár mladých cizinců totálně bez zkušeností, jediná posila je Štěpán, kde jsou další? kde je nový web, který měl být začátkem ledna spuštěný, proč nikde na webu jsem se nedočetl, že oficiální fan shop nepatří ani klubu? proč se to z nich musí páčit? proč nikde není psáno jak chtějí vyjebat se Svěrkošem? proč tu není důkaz toho že je Baník dle Šafarčíkových slov v médiích jedním z nejstabilizovanějších klubů v podobě těch hotových hráčů, kteří měli přijít? Nebýt Lukeše, který Baníku pomohl sehnat na tom hlasování na radnici hlasy, díky svým konexím v TOP09, tak by si váš miláček Šafarčík kapsu nenamastil. Nevím jestli vám stačí to že zde přijdou mladí hráči, zranění hráči a nebo jestli vám stačí pár fotek ze soustředění a jste spokojení jak to vedou, mi to ovšem nestačí. Máme posily které nemůžou hrát, slibovaný web nikde.. krátkozrakému fanouškovi stačí to že vidí černocha s kabelkou... fanouškovi co ctí nějaké hodnoty to ovšem stačit nemůže..
Autor RE: doplnění
rajli
Člen

Přidán 19.02.2014 12:23
stačí se podívat třeba na jednoho z těch černochů. byl tu už předtím a dle Komnackého nepřesvědčil, hrál špatně a Franta ho zde nechtěl. Po nuceném odchodu Droppy je to zpátky i když ho předtím Franta nechtěl a řekl o něm že v něm nevidí posilu. Očividně zde Franta není hlavní figurka ve hře smiley
AL
Člen

Přidán 19.02.2014 12:43
Rajli tleskám. Velmi pěkně řečeno.
Adri
Člen

Přidán 19.02.2014 14:10
Rajli: smiley
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.02.2014 14:16
rajli: píšu někde že nevěřím ultras?, skoro v každém příspěvku jsem napsal, že nesouhlasím s tím, jak se k Martinovi vedení zachovalo a jelikož jsem dostal další info, tak stoprocentě věřím Ultras. Ale to jaký protest chce Ultras dělat je prostě nad hlavu a zbytečně se příjde o ten zbytek supportu, který na Bazalech je a hráči příjdou o podporu uplně zbytečně!

Ta forma protestu je blbost a zapojilo by se více lidí, kdybyste to nedělali tak vychcaně vůči hráčů i fanouškům.

Co tím kurva myslíš? Jak kurva že si zajdu jednou za čas zafandit?? Ty to snad víš? Jak kurva že nectím hodnoty Baníku? Celá moje rodina po generace už od začátků Baníku chodila na Baník a ty mi tu budeš říkat něco o hodnotách?
Hodnoty jsou důležitá věc, takže:
- Ano, je správné protestovat proti vedení klubu, jestliže se chová jak se chová.
- Ne, není správné nefadit vlastnímu týmu.
- Ne, žádný fanoušek jinému fanouškovi nemůže říkat, že on toho udělal pro Baník víc, fanoušovství není hra, kde vyhrává ten co všude jezdí, chodí do kotle a plní podmínky správného fanouška, pro kterého jiný tým( a to ani hokejový z vlastního města!!!), neexistuje..Tahle pravidla rozhodně neurčují lepšího fanouška.......Jako fanoušci Baníku jsme si všichni rovni, fandíme stejnému klubu. To že to někteří žerou víc a někteří tak že jsou z nich vadráci, je věc volby. Nemůžete chtít po každém fanouškovi svá pravidla, jak se mi to tady snaží Rajli naznačit.

Už mě to kurva nebaví, člověk se snaží vyjádřit se smířlivě a bez sporů a pak ho další označí za vandráka, co pro Baník v životě nic neudělal. Tak fajn, zalezte si do V1, zaměkněte se tam, na ostatní serte dokud se nepřidají!!! Hurá autokracie!!!

VítkoviceNE!!!
rajli
Člen

Přidán 19.02.2014 15:08
Dominátor: tvá poslední věta se dá také otočit úplně jinak. Klidně si zalez na ochozy a ser na lidi, kteří mají hodnoty jiné než jaké jsou na výsledkové tabuli. v které části toho co jsem napsal si vyčetl že někdo je vandrák a někdo ne? já osobně na fotbal chodím a jezdím ovšem nedělám nic navíc a nepovažuji se za vandráka, ovšem chtěl jsem ať se zamyslíš nad tím co sám pro Baník děláš, že tady takhle otevřeně křičíš na všechno a cpeš tu svůj názor aniž by si respektoval názor jiných. také bych si představoval jinou formu protestu, hlasitější ovšem na druhou stranu prázdný sektor vlajkonošů vyvolá víc otázek než sektor plný, kde se bude 40 minut fandit a 5 minut nadávat. Návrh aby se přestalo fandit ve 4. minutě mi přijde jako strašně malá oběť za člověka, který toho pro Baník udělal víc než většina jiných hráčů, ostatně i ten poločas je málo. Když se tady také každý oháníte fotbalovou stránkou věci, myslím si že to byli špatní komplet nejen ML4. Baník vždycky fungoval jinak než ostatní kluby, vždycky tady byli a jsou na straně fanoušků schopní lidé, kteří si nenechají srát na hlavu vedení, nyní panem Šafarčíkem. Sice je nás malé procento, ovšem věřím, že o to budeme zapálenější a věřím že vyhrajeme a pravda výjde najevo. Všichni se bijeme jací jsme Baníkovci, necháme ovšem tak zamést jedním z nás? Všude se všichni koukají na velkokluby, tam si ovšem povětšinou legend váží.. Dominátore neoznačil jsem tě rozhodně za vandráka, tvůj názor beru a respektuji, rád bych aby si respektoval názor druhých. děkuji. Jak jsem ti už napsal fandi si na ochozech, dělej jak uznáš za vhodné, každý je strůjcem svého štěstí a svého svědomí. smiley howgh
Chytry jak cyp
Člen

Přidán 19.02.2014 15:40
Vyhlašuji další protest!!! Jelikož dnes vedení klubu prodalo naší další legendu Dominika Krauta za směšných 1,5 miliónů korun do Příbrami, nikoliv alespoň za 100 miliónů korun do Manchesteru City, nemám jinou možnost. Na začátku zápasu s Plzní se proto na hřiště bude házet hlávkový salát a každých 9 minut se bude po celou dobu zápasu pískat.
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.02.2014 16:30
rajli napsal/a:
Dominátor: tvá poslední věta se dá také otočit úplně jinak. Klidně si zalez na ochozy a ser na lidi, kteří mají hodnoty jiné než jaké jsou na výsledkové tabuli. v které části toho co jsem napsal si vyčetl že někdo je vandrák a někdo ne? já osobně na fotbal chodím a jezdím ovšem nedělám nic navíc a nepovažuji se za vandráka, ovšem chtěl jsem ať se zamyslíš nad tím co sám pro Baník děláš, že tady takhle otevřeně křičíš na všechno a cpeš tu svůj názor aniž by si respektoval názor jiných. také bych si představoval jinou formu protestu, hlasitější ovšem na druhou stranu prázdný sektor vlajkonošů vyvolá víc otázek než sektor plný, kde se bude 40 minut fandit a 5 minut nadávat. Návrh aby se přestalo fandit ve 4. minutě mi přijde jako strašně malá oběť za člověka, který toho pro Baník udělal víc než většina jiných hráčů, ostatně i ten poločas je málo. Když se tady také každý oháníte fotbalovou stránkou věci, myslím si že to byli špatní komplet nejen ML4. Baník vždycky fungoval jinak než ostatní kluby, vždycky tady byli a jsou na straně fanoušků schopní lidé, kteří si nenechají srát na hlavu vedení, nyní panem Šafarčíkem. Sice je nás malé procento, ovšem věřím, že o to budeme zapálenější a věřím že vyhrajeme a pravda výjde najevo. Všichni se bijeme jací jsme Baníkovci, necháme ovšem tak zamést jedním z nás? Všude se všichni koukají na velkokluby, tam si ovšem povětšinou legend váží.. Dominátore neoznačil jsem tě rozhodně za vandráka, tvůj názor beru a respektuji, rád bych aby si respektoval názor druhých. děkuji. Jak jsem ti už napsal fandi si na ochozech, dělej jak uznáš za vhodné, každý je strůjcem svého štěstí a svého svědomí. smiley howgh

Ty už pleteš jablka s hruškama smiley
Jiri
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.02.2014 17:41
to jsem nevěděl a je dobré to vědět, že když nejsem ultras FCB, ale jen tupý obyčejný fanoušek Baníku.
Na Baník chodím už přes X desítek let, o starých výjezdech nemluvě.
Komu z Vás těch mladých ptáků, co tady tak radikálně žvaní blbě o jednom městě, Vítkovicím, o obyčejném fanouškovi Baníku atd. říká něco DAC, ZŤS, RH, INTER, TATRAN...?
Odpovím si sám, velké hovno. Sorry pičo, že žiju, že jsem fanoušek FCB, bo pičo Vy (někteří) jste Ti praví fanoušci a nikdo nad Vás není, dle toho co čtu za moudra.
Chce se mi zvracet.
_Peter
Administrátor

Přidán 19.02.2014 18:14
Jiri, nikdo z Ultras nic takoveho nenapsal, ba se do teto diskuze dokonce ani nezapojil. Rád bych všechny poprosil, aby se o jiných - nezávisle na jejich názoru, vyjadřovali adekvátně tomu, že fandíme jednomu klubu. Evidentně jeden druhého v některých případech těžko přesvědčíte o svém stanovisku.
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.02.2014 18:44
Co do toho pleteš vysledkovou tabuli? já se vysledky neřídím, kdyby jo tak na Baník nechodím už pár let. Ty hodnoto.
Já cpu svůj názor??? Jak jako? Ultras ho lidem necpou tím že chcou protest, ke kterému se připojí menšina, místo toho aby hledali alternativní řešení, kdy by se připojila většina? Neuvědomuje te si, že nemluvíte jen za sebe, mluvíte za všechny a chcete ten protest po všech a když sním většina nesouhlasí, udělejte ho tak aby byl se k němu fakt přidali všichni. Ne každemu se chce nefandit vlastnímu týmu.

Pleteš do toho víc a víc věcí na které bych ti mohl odpovídat do pulnoci a stejně k hovnu. Nebudu poslouchat ty kecy jako ,,sám se podívej co ty dělaš pro Baník" ,,nenecháme se jedním z nás zamest" a podobné sračky, když o mě nic nevíš....
Slovo vandrák jsem do předchozího příspěvku napsal dvakrát a rozhodně nebylo posazeno do kontextu, že ,,si myslím že ty si myslíš že já jsem vandrák." Bylo to myšleno obecně.

VítkoviceNE!!!
Trpajzl
Člen

Přidán 19.02.2014 20:31
No, snad ten poločas přežijeme bez obdržených gólů a pak smileyBANÍK PIČOsmiley za vítězstvím!!!
Hammass
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.02.2014 23:36
LZO: vytáhl jsi tady mojí reakci, která byla před prohlášením ultrasky, to jen pro upřesnění..

jinak to, co se tady děje za diskuze, je pro mě až neuvěřitelné..po zkušenostech s peterou jsou tady i nadále schopni lidi diskutovat s někým, kdo informace má, a stará se o chod v klubu více, než ti zde, kteří se zmůžou jen na to, poukazovat, jak hrál Luki špatně, a jak je protest na hovno..stjní lidé pak budou na šafarčíka nadávat, pomalu ho zabíjet, stejně jako na peteru, když vyjde pravda na povrch, ale aby začali trošku uvažovat už ted, je zřejmě moc namhavé, a málo pohodlné, protože ono se pak u piva bude dobře řešit, proč to došlo tak daleko, a něco s tím fanoušci neudělali.. na druhou stranu musí i ultraska počítat s tím, že se na ně bude koukat přes prsty a nepochopením, stejně jako bylo koukáno na nás, kteří jsme chodili za petery na CH1..bohužel mám pocit, že lidi tady neprohlédnou, dokud se nestane zase nějaký mega průser..tak všichni zastánci vedení se proberte už ted, at od vás pak neposloucháme řeči o tom že jsme měli pravdu, protože se to nebude dát vrátit..je čas se rozhodnout, na čí straně budete, na fans, nebo vedení..

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
TommyFCB
Člen

Přidán 20.02.2014 03:00
rajli napsal/a:
DominatorFCB nikdo si tu na nic nehraje, ultras napsali to co napsali brání ti někdo v tom aby si nefandil? nebrání, jen to bude z jiného sektoru než z V1. to je prostě sektor kde kralují ultras, to není žádná nadřazenost, to je prostě holý fakt. každý tady mluví o podpoře Baníku, ale na podzim to moc vidět nebylo. Support slabý a teď najednou všichni chcete fandit? není to trošku tak na truc kvůli postoji ultras? taky se mi nelíbí to jaká byla zvolená forma protestu ovšem dokážu to respektovat. Každý tady má plnou hubu keců jak nepodpoříme kluky na hřišti, vy jste je s tím věčným pískotem a nadávkami po prohraných zápasech podpořili do dalších bojů? udělali jste někdy něco pro Baník víc než, že si čas od času přijdete zafandit? lidi, které tady urážíte toho pro Baník udělali víc než dost a to nejen v tělocvičnách a na stadionech, ale také v ulicích. Mám otázku: Lhali někdy v něčem ultras? udělali někdy něco za co bychom jim neměli věřit? každý si ťukal na čelo za to jak se zaházelo hřiště za Petery, pro každého byli škůdci dokud nevyšla pravda najevo a možná i díky těm ohňům ta pravda najevo vyšla. V čem nám prozatím vedení říkalo pravdu? přivedlo zdě hvězdu, která je po třech operacích třísel a možná vůbec do hry nezasáhne, měla to být ona zkušenost, která nahradí Lukešovy zkušenosti. Mělo přijít 5 hotových fotbalistů a já se ptám kde jsou? přišlo pár mladých cizinců totálně bez zkušeností, jediná posila je Štěpán, kde jsou další? kde je nový web, který měl být začátkem ledna spuštěný, proč nikde na webu jsem se nedočetl, že oficiální fan shop nepatří ani klubu? proč se to z nich musí páčit? proč nikde není psáno jak chtějí vyjebat se Svěrkošem? proč tu není důkaz toho že je Baník dle Šafarčíkových slov v médiích jedním z nejstabilizovanějších klubů v podobě těch hotových hráčů, kteří měli přijít? Nebýt Lukeše, který Baníku pomohl sehnat na tom hlasování na radnici hlasy, díky svým konexím v TOP09, tak by si váš miláček Šafarčík kapsu nenamastil. Nevím jestli vám stačí to že zde přijdou mladí hráči, zranění hráči a nebo jestli vám stačí pár fotek ze soustředění a jste spokojení jak to vedou, mi to ovšem nestačí. Máme posily které nemůžou hrát, slibovaný web nikde.. krátkozrakému fanouškovi stačí to že vidí černocha s kabelkou... fanouškovi co ctí nějaké hodnoty to ovšem stačit nemůže..

Místy souhlasím, místy píšeš sračky.. Že by nám měly pomoct Lukešovi konexe z TOP09, tak to jsem se upřímně zasmál a zajímalo by mě, kdes to vyhrabal, popř. proč si tu vymýšlíš nějaké příběhy. Posily si vybral trenér, kdyby je tu nechtěl tak tu nejsou, že se frajer zranil, za to asi nemůže. A vůbec, já osobně si vůbec nemyslím, že Baník oslabil, ba naopak. Odešli ti, kteří už delší čas neprokazovali výkonnost, jediný kdo může mrzet je Fantiš, který už tu změnu ale vážně potřeboval. A to, že je spoždění spuštění nového webu, tak to je asi ta úplně poslední věc co mě sere. A i na tom dost možná dobře vidíš, proč vedení neříká některé věci dopředu. Řekli bude nový web, něco se posralo a najednou všichni jen nadávají. Kdyby drželi hubu a spustili ho ze dne na den, tak mají třeba klid.

kacer
Administrátor

Přidán 20.02.2014 07:37
Tommy, Dominator atd...Člověka třeba zajímá názor ostatnich, ale aby ste tady vy 2 a i ostatní psali 16* za den a vnucovali svou pravdu, to je trochu divné, stačí to napsat jednou. Píše se tu o tom, jak ti co lezli Peterovi do říti, tak nyní bojují proti Safarcikovym lžím, ale kdo třeba dělal nalepky proti Peterovi, kdo zahazel hřiště ohněma za jeho lži? Sice to bylo pozdě, ale přeci jen a možná právě proto, nikdo nechce ať to zajde tak daleko, tak se na to někteří snaží upozornit uż teď, dokud není pozdě .... Furt se tu píše o tom, jak na to Lukeš neměl, možná je to pravda, ale vyprat ho s tím ať druhý den vrátí všechny věci, no pardon ale maras. A co že zaměstnanec který je někde 25 let, se ozve proti majiteli, který tu je 2 roky, jak to někteří nechápete... Píšete že chcete vědět důvody, proč takhle jednáme a když tu někdo napíše pravdivé věci, že Lukeš obcházel bývalé hráče Baníku aby přistoupili na splátky a Baník se vyhnul insolvenci nebo že má významný podíl na získání několika hlasů při hlasování radnice, tak se tomu smějete místo toho aby ste si to třeba ověřili, tohle vám asi i ten safarcik potvrdí. Píšete tu at si protest rozmyslime a uděláme ho jinak, ale bylo nekolikrat řečeno, že to zrejmne bude pokračovat a další náš postoj je v jednání. Tak pouvazujte a něco vymyslete na další zápas, když se vám to tedka zda špatně. Jen si uvědomte, že lidi kteří o tom protestu rozhodli se věnují Baníku třeba i desítky let a bojuji za něj kde se jen dá a jak se jen dá, tak nepište ze jim na Baníku nezáleží... To by asi pak ti lidi, nejezdili kde se dá po celé čr. nějak nám pomožte a snažte se s něčím i vy přijít a ne jen jebat ;-)
capek
Člen

Přidán 20.02.2014 08:23
No myslím, že už je to jedno. Support stejně řídí a rozjíždí kotel, tudíž všichni ostatní se můžou hezky posadit a budou mít klid se koukat na fotbal smiley
Jen mě ještě ráno napadlo, že by efekt nefandění šel umocnit, tím kdyby se naplno fandilo 5-10 minut před začátkem a hned po hvizdu ukončení první poločasu. Škoda, teď už je asi pozdě.
A souhlasím s tím, že všichni fandíme stejnému klubu, proto by jsme měli respektovat rozlišnost názorů.
Banííík!!!smiley
Strana 88 z 251 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: hudecek
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,775
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.