Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 76 z 251 << < 73 74 75 76 77 78 79 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Quasimodo193
Člen

Přidán 02.05.2013 20:50
Stuart napsal/a:
Aby toho nebylo málo smiley
Mezinárodní sportovní arbitráž CAS v Lausanne rozhodla, že fotbalový klub Baník Ostrava musí Nitře zaplatit výchovné za záložníka Jána Greguše. Přesná výše částky nebyla zveřejněna, vyrozuměním se momentálně zabývají právníci slezského klubu. Proti verdiktu CAS není odvolání. Podle neoficiálních informací by se mělo jednat zhruba o 2,5 milionu korun, které Baník musí Nitře neprodleně uhradit
http://www.ceskatelevize.cz/sport/fot...-arbitraz/

Ať jdou kurva už do piče smiley, když někdo dluží Baníčku, vymůže se hovno a Baník pořád solí, už mě to začíná jebat všechno!!!! smileysmiley
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 02.05.2013 21:13
No, vidím to tak, že pokud bude hrát Baník ve Vítkovicích, tak se můžeme nakonec považovat za děti štěstěny, bo to bude znamenat, že klub nezanikl, k čemuž má nakročeno..

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
Quasimodo193
Člen

Přidán 02.05.2013 22:04
Bohužel to začínám čím dál více vidět taky černě smileysmileysmiley
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2013 01:44
centos napsal/a:
No, vidím to tak, že pokud bude hrát Baník ve Vítkovicích, tak se můžeme nakonec považovat za děti štěstěny, bo to bude znamenat, že klub nezanikl, k čemuž má nakročeno..

no je to špatne. Banik by nemel hrat ve vitkach protoze jak mesto nekoupi Bazaly tak je Banik v pici, a jak koupi tak nema duvod hrat jinde, jedine po dobu rekonstrukce. (ale jiste ted v tehle srackach by nikomu nevadilo kde by hral, hlavne ze je)

jen me udivuje jak radni hodlaji dlouho cekat nez rozhodnou, cas se krati a bud chcou mit v ostrave fotbal (coz by chtit mely kdyz chcou to mesto sportu), nebo nemit ale to znamena zanik klubu (ja nevim asi cekaji az na jistou zachranu 1ligy) tady uvazujou, ale prachy na hokej arenu (kterou budou ZASE opravovat na ms2015)a opravu vitkovicke tretry to jsou
Pstronk
Člen

Věk: 34
Přidán 03.05.2013 09:20
už jsem skeptik, at Baník pošlou do 3.ligy, prijde oddlužení - insolvence a bude klid. Během této doby at koupí město Bazaly a ihned začnou s rekonstrukcí - prachy at zainvestují do hráčů, kterí behem 2-3 let vykopou zpět první ligu. A po 3 letech jak skončí rekonstrukce a Baník postoupí do 1. ligy bude čístej bez dluhů s novým stadionem = KURVA TO JE POHÁDKA... a ted zpet do reality.

Upravil Pstronk, 03.05.2013 09:21
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2013 11:26
Jura napsal/a:
Banik by nemel hrat ve vitkach protoze jak mesto nekoupi Bazaly tak je Banik v pici, a jak koupi tak nema duvod hrat jinde, jedine po dobu rekonstrukce.

Obávám se, že se mýlíš. Město si teď v podstatě může dělat co chce, bo je to klub, kterému teče do bot a potřebuje službu.. A město na odkup Bazalů a jejich rekonstrukci nepřistoupilo. Teď jde podle mě o to, že město čeká, až Baník ucukne a bude souhlasit s prodejem Bazalů jako takových. A pochybuju, že se město rozhodne je poté rekonstruovat, když to nebude mít ve smlouvě..

Pstronk napsal/a:
at Baník pošlou do 3.ligy, prijde oddlužení - insolvence a bude klid

Už se asi nehraje o to, ve které lize bude Baník hrát, ale o to, zda klub jako takový vůbec přežije. Nezískání licence = zrušení členství ve FAČR = klub neexistuje.

flames
Člen

Přidán 03.05.2013 15:11
Je to tak no, situace se rýsuje kriticky a definitivně. Bohužel.

DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2013 15:57
Kurva co se to tu děje za debatu, čumím dobře? takhle mluví fanoušci BANíKU? Sory todle kdybyste řekli před mým dědou, tak Vás nakope do prdele a jakmile byste se vzpamatovali taky by vam vysvětlil co je to Baník Ostrava a do jake ligy patří.......A k tomu městu, už před rokem bylo jasne že to město vezme a nakonec to i vezme, tak se uklidněte a nepište o třetí lize...............
PS: Uvědomte si komu fandíte, to že je to te par let ve sračkách nic nemění na tom že mame řešit to jestli vyhrjeme titul a ne v to doufat že třetí liga bude nejlepší řešení....smiley

VítkoviceNE!!!
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2013 16:03
DominatorFCB: Doufat můžeme stále, ale to nic nemění na tom, že se realita nevyvíjí moc dobře. V současné době není v lize klub s horší situací než Baník.
Jestli to město vezme i s rekonstrukcí, tak to budu považovat za malý zázrak. Jestli si tím jsi jistý, tak ti docela závidím tvůj klid smiley

DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2013 17:59
Centos: Ano jsem si jisty a zazrak to teda nebude, to mi věř.....a to že je na tom FCB špatně je pravda, přesto by prostě hrdí fanoušci tak hrdého klubu takhle mluvit neměli(myslim to o te třetí lize)

VítkoviceNE!!!

Upravil DominatorFCB, 03.05.2013 22:32
Pstronk
Člen

Věk: 34
Přidán 03.05.2013 18:22
DominatorFCB: Neříkám že mé tvrzení je to správné, ale je to muj pohled na věc. Pro mě je lepší varianta - oddlužení Baníku a vyřazení z ligy a následný návrat (snad) NEŽ placání se na dně tabulky s neustálou kudlou v zádech v podobě 170megovým dluhem a ustavičným strachem ohledně sestupu. Je trochu se na to podívat i racionálně než se tu bouchat do srdce, že jsi baníkovec. Já jim jsem také a proto nehledím jen na to být prvoligový, protože to Baník Baníkem nedělá. Podle toho co píšeš to vypadá, že pokud Baník spadne tak ty společně s dědeou přestanete fandit, protože Baník je POUZE prvoligový...a to by v případě sestupu už nebyl

Soplica
Člen

Přidán 03.05.2013 18:29
Quasimodo193 napsal/a:
Už jsem si to našel, je to od Pasky smileysmiley, to jsem zvědavý, co za to bude chtít smiley
Zdá se, že si jenom spletl účet smiley Výplaty trenérů mládeže? Já už ničemu nerozumím smiley
Quasimodo193
Člen

Přidán 03.05.2013 18:53
Nebo všichni talentovaní hráči do jeho stáje a bude si diktovat, kam půjdou smiley
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2013 22:26
Pstrong: Ne, když by se tak nedejbože stalo, nic jineho než okamžity navrat do ligy, to neni jen o bouchaní se do srdce, to je o tom že Baník je chtě nechtě historicky i fanoušky český velkoklub a jen to že ted zažívá černé období na tom nic nemůže změnit...
A nesouhlasím s tebou, je určitě lepší se ted zachranovat a v lize zůztat, už jen proto že je to podmínka odkoupení Bazalů......Ta tvoje varianta třetí ligy tak jednoduchá není bo....třetí liga = Baník bez Bazalů = bez fanoušku = menší možnost získat sponzory = malo peněz = žádna první liga = Provinční klub třetí, v lepším druhé ligy = moravzkoslezký kraj bez prvoligového fotbalu.....
Ale já Vas ještě jednou uklidním, město to vezme, vím to ze zdroje hooodně důvěryhodného, ale i tak by to všem mohlo dojít, stačí se trochu zajímat o politické dění a pospojovat si určité věci...Ted už jen porazit příbram!!! smiley tak zítra všeci tam!

VítkoviceNE!!!
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.05.2013 23:08
tak nedelejte ze tu kazdy mluvi o 3 lize, jeden tu mluvi o pohadce, ktera je blba protoze neni jiste ze za 2roky postoupi do ligy- jinak s tebou souhlasim Banik jedine prvoligovy uvedomte si 90 let z toho 70v 1lize a ted 45let bez sestupu.
ja si taky myslim ze to mesto koupi (jen se zase nejaci politici chcou trochu ukazat a zlepsit si trochu pro sebe pozici), jen ze tady se tim zdrzovanim zas jen hazou klacky pod nohy (licence...)

jen co je ted nejhorsi je ta hra ted neni vubec jasne jestli tu ligu vubec uhrajou (a nerikej ze jo bezproblemu) hrajou nahovno 6 zapasu a ja moc ruzove nevidim ze vyhrajou nad pribrami a teplicema - rad bych se pletl

Upravil Jura, 03.05.2013 23:09
xsiv
Člen

Přidán 04.05.2013 07:38
Bylo by dobře kdyby město bazaly odkoupilo ale pochybuju,že proběhne rekonstrukce(případný finanční přínos na ni).Město dalo jasně na jevo,že spravovat dva stadióny nebude.Takže z toho vyplívají dvě možnosti.Město koupí bazaly s účelem následného perodeje=baník do vítkovic,nebo do toho město nepůjde vůbec=insolvence baníku.Je tosmutné ale provděpodobně pro záchranu baníčku budeme muset obětovat bazaly.Snad se pletu.
labilos
Člen

Přidán 04.05.2013 08:51
DominatorFCB napsal/a:
Pstrong: Ne, když by se tak nedejbože stalo, nic jineho než okamžity navrat do ligy, to neni jen o bouchaní se do srdce, to je o tom že Baník je chtě nechtě historicky i fanoušky český velkoklub a jen to že ted zažívá černé období na tom nic nemůže změnit...
A nesouhlasím s tebou, je určitě lepší se ted zachranovat a v lize zůztat, už jen proto že je to podmínka odkoupení Bazalů......Ta tvoje varianta třetí ligy tak jednoduchá není bo....třetí liga = Baník bez Bazalů = bez fanoušku = menší možnost získat sponzory = malo peněz = žádna první liga = Provinční klub třetí, v lepším druhé ligy = moravzkoslezký kraj bez prvoligového fotbalu.....
Ale já Vas ještě jednou uklidním, město to vezme, vím to ze zdroje hooodně důvěryhodného, ale i tak by to všem mohlo dojít, stačí se trochu zajímat o politické dění a pospojovat si určité věci...Ted už jen porazit příbram!!! smiley tak zítra všeci tam!

jsem rád, že nemám jen já, informace z takových zdrojů, proto jsem taky klidný smiley
LordikBanik
Člen

Přidán 04.05.2013 09:22
Můžete si říkat kdo chce co chce ale vůči radnici už mám averzi jak cyp. Všecko jim trvá. Jako nevím stejně na co furt čekají co se týče Baníku. Oni mají na všechno čas, ale dokazování bezdlužnosti vůči FAČR už se rychle blíží... Jejich zamítnutí návrhu? Aspoň dle toho co jsem slyšel? Komedie... Já už si myslím, že těch šaškáren z jejich strany bylo hodně. Od Svinova až po tu jejich debilní železnici k Mošnovu teraz. A k hnutí Ostravak se nemá ani cenu vyjadřovat. Ale u mě už rozhodně páni radní zkončili, ti si to nevyžehlí ani jejich "jistým" darem jak tu píšete.

Soplica
Člen

Přidán 04.05.2013 10:38
Quasimodo193 napsal/a:
Nebo všichni talentovaní hráči do jeho stáje a bude si diktovat, kam půjdou smiley
Ještě je varianta, že Baroš přispívá prostřednictvím Pasky na mládež. Ale jestli máš pravdu tak je to pro Baník snad ještě horší zpráva než ztráta Bazalů smiley
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 04.05.2013 20:02
S převzetím Bazalů počítám taky.. ale říkaly vám ty vaše zdroje i o rekonstrukci? O té totiž docela pochybujusmiley

DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 04.05.2013 20:28
Bazaly se prodávájí stím, že budou opraveny a využity pro Baník, jinak by nemělo smysl aby to město kupovalo...

VítkoviceNE!!!
LordikBanik
Člen

Přidán 04.05.2013 23:41
DominatorFCB napsal/a:
Bazaly se prodávájí stím, že budou opraveny a využity pro Baník, jinak by nemělo smysl aby to město kupovalo...

Jenže kvůli tomu se právě odložilo jednání... Město chce totiž koupit jen pozemek jako takový, ikdyž na něm stojí Bazaly. Ale k opravě Bazalů nechcou dát svolení. Čili odkoupí jenom parcelu a tím to pro ně hasne. Jejich vize je asi taková, že koupí pozemky, zachrání se licence a až přestane být udělena vyjímka pro Bazaly v rámci Stadiony 2012, a to tepr čuj pes co Pelta a kol. vymyslí při projektu Stadiony 2016, tak je přemístí do Vítkovic a my se jen modleme co s Bazalama provedou. Nezapoměňte, že politika je jedna velká levárna!

DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 05.05.2013 22:31
Ne už více nepíšu,sami si počkejte na vysledek smiley

VítkoviceNE!!!
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 05.05.2013 23:16
Velice rád ti tady pak pogratuluji k dobrým zdrojům.

trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 06.05.2013 10:10
Má Baník opci na Bártu nebo po konci sezony odchází zpět do Sigmy ?

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Strana 76 z 251 << < 73 74 75 76 77 78 79 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.